Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? fórum

Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
376. Boróka17 (válaszként erre: 375. - Babciii)
2012. szept. 5. 13:25
Szia! hasonló a véleményem, mint neked.Én is szedtem, majd leálltam vele -5kg. azóta lúgosítok tasatos naturlife búzafűlével.Nem finom, de amióta iszom nem szedtem vissza még semmit. Ez nem "városi legenda". Kitartás csajok!Mindenkineg bejön valami.
375. babciii (válaszként erre: 372. - ZsaTi)
2012. szept. 4. 12:09

Hát ezt akár én is írhattam volna :) . Pontosan 6 kg-nál álltam meg én is. Most szünetet tartok, van még 2,5 dobozzal. Majd januárban kezdem újra a bogyókkal, addig meg a jó öreg, hagyományos módszer :). Semmi fehér liszt, semmi cukor, és sok-sok mozgás.

A "városi legendáról" pedig annyit, hogy igenis mindenkinél másképp hat. És diéta meg mozgás nélkül senki ne számítson fogyásra. A bogyó csak segítség!

374. wero1201 (válaszként erre: 373. - Nellily)
2012. szept. 3. 15:00
Szia!azsem mind1 h mennyiről akarsz fogyni!De ez is mindenkire máshogy hat...vkinél bejön vkinél nem....!Én is is testvérem is kiprobáltuk ugyanazzal a kg kezdéssel..nekem bejött neki 1 deka se ment le..és ő kevesebbet és többet is mozgott..na ez a nem mind1!
373. Nellily
2012. szept. 3. 13:51

Én 3 dobozt szedtem be, több mint 1 éve alacsony szénhidrát tartalmú ételeket eszem, semmi fehér liszt, cukor, rizs, kevés krumpli, és egy grammot nem fogytam.

Nagy humbug ez az egész, a sikerek pedig városi legendák...

372. ZsaTi
2012. aug. 22. 12:47

Sziasztok!Én 4 hónapja rendeltem 2doboz slimet.Előtte sokféle módszert kipróbáltam már,hogy a 10 év alatt felhalmozódott 20kg feleslegemet leadjam,de nem sok sikerrel,mert a diéták abba hagyása után vissza is jött.Ezért gondoltam,kipróbálom,hátha a pirula segit...Nos:Az első hónapban le is jött 4 kg,Másfél hónap után már 6 kg-val voltam kevesebb,de utána semmi.Megállt a dolog.A hozzá küldött étrendet nem tartottam,hisz a magamfajta embernek lássuk be,kevés.Nem vagyok zabagép,csak rendszertelenűl eszem,és sajna azokat amik igazán hizlalnak.A sim szedésével egyidőben a kalória számlálást csináltam(megnéztem mennyit ehetek,hogy fogyjak).Akkor ettem és azt amit akartam,csak a mennyiségre figyeltem.A 4 hónap alatt 9kg-val vagyok kevesebb,jobb a közérzetem,és nem is kivánom a úgy a kaját.

Rossz szokásom volt,hogy ha belekezdtem a diétába,akkor 1-2hónapon belül le akartam fogyni a 20kg-t,és ha nem jött le,akkor csalódtam.De beláttam,hogy ez a felesleg 10év alat jött fel,és ne akarjam pár hónap alatt leadni,hisz lehetetlen.Ha igy folytatom,akkor 2 év alatt remélem le is jön,és a visszahizástól sem kell tartanom,hisz változtattam az étkezési szokásomon.

Remélem van akinek segít a tapasztalatom,és én azt mondom,hogy a slim nem végleges megoldás,de a kezdő lökést megadja

371. nyuszibaba (válaszként erre: 370. - Fedor)
2012. aug. 22. 09:35
nekem se használt, csak fájt tőle a fejem :-(
370. fedor
2012. aug. 21. 19:37

több, mint 1 hónapja szedem, egy árva gramm se jött le rólam


kiegészítettem vadfüge, szénhidrátfaló vesebab, Garnica Arany kapszulákkal, Spirulnával, Csini Cseppekkel; eredmény: NULLA

pedig reggel és este csak abonettet rágcsálok, ebédre egy madéknyi ételt eszem


az eszement sportolás sem segített egy grammal sem - úgyhogy majd segít a halál..., addig pedig marad a borzalom tükörkép...

369. babciii (válaszként erre: 366. - Nyamitörp)
2012. aug. 19. 09:12

Nyamitörp :)!


Nekem pontosan ezen segített a kapszula. Tulajdonképpen szerintem mást nem is csinál, mert ha nem diétázok mellette, akkor alig fogyok valamit, én konkrétan 1 kg-ot 1 hónap alatt. De amikor fogyókúrásan ettem (nem koplaltam), akkor -5 kiló ment le 1 hónap alatt, így tartok most 5-6-nál. Ha szedem, nem jönnek a zabálási rohamaim, és ez nagy segítség! Már 2-szer lefogytam a szülések után, és ha lefogyok, nekem sikerül is tartani, ha nem várok éppen babát :). És mivel 3 gyerkőcnél megállunk, remélem ez lesz az utolsó fogyókúrám :) . Eddig nem szedtem semmit, de most már 40 fölött vagyok....

Szóval kajarohamokra nekem bejött a bogyó.

2012. aug. 3. 12:37
Én mikor megrendeltem, volt egy megjegyzés rovat ahová beírtam h melyik napszakban tudom átvenni és akkor hozták.írd be te is és akkor a futár biztos ugy fog menni h neked is jó legyen.Egyébként nekem arra is nagyon jó a kapszula h nincs állandó éhségérzetem.
2012. aug. 2. 09:33
Írtátok sokan, hogy 2 nap múlva érkezett meg a csomag, azt szeretném megkérdezni, hogy kb hány órakor, mert én 9-5-ig dolgozom, szóval, ha 5-ig, akkor ide rendelném a munkahelymre. Elōre is köszönöm :)
2012. aug. 1. 22:07

Sziasztok!


Nekem kb. 3-4 napja olyan gondom van, hogy folyamatos zabálhatnék van rajtam. Teleeszem magam, már feszít a gyomrom, a hasam, minden és még mindig ehetnékem van. Gyomorsavam nem sok, igazából nem is azt a klasszikus éhségérzetet érzem, csak azt, hogy muszáj ennem. Én egyenlőre képtelen vagyok uralkodni magamon, pedig mindig kis étvágyú voltam, volt, hogy magamtól nem ettem 1-2 napig, mert nem kívántam a kaját. Még egyenlőre fogynom nem kell, de szeretném, ha nem jutnék el odáig, hogy kelljen.

Ezen a dolgon segít ez a kapszula?

Köszi előre is. :)

365. klaudy89 (válaszként erre: 364. - Nuszulade)
2012. aug. 1. 21:21
Szia! Szerintem egyáltalán nem befolyásolja, nálam nem csökkent egyik hatása sem. :-D
2012. aug. 1. 20:23

Sziasztok!


Elhatároztam, hogy én is kipróbálom, 4 hónapja elkezdtem a harcosok étrendjét, azóta is csinálom (aki nem ismerné: egész nap friss NYERS zöldség és gyümölcs, aztán este azt eszel, amit akarsz :D annyi, hogy a nap 24 óráját be kell osztani, 20, amikor gyümizel-zöldségezel, 4, amikor "zabálsz"), sokkal jobb a közérzetem, fittebb vagyok, csak éhes maradok, meg annyi vizet megiszok, hogy ihaj, de ez nem baj, "kipucol" :D 2 hónap alat leadtam vele 6 kilót, ami valószínűleg a felesleges víz volt a szervezetemben és azóta megállt a csökkenés, ezért gondoltam, hogy belevágok ebbe :D


egy buta kérdésem azért lenne: semmilyen módon nem befolyásolja a fogamzásgátló és egyéb ilyen gyógyszerek hatékonyságát, ugye?


Előre is köszönöm szépen :

363. fedor
2012. júl. 30. 15:55
olyan van-e köztünk, aki 45 év fölötti, és fogyott a slimfittől???
2012. júl. 26. 11:48
Sziasztok! Nekem van 1 doboz+kb. 10 szem slimfitem akit érdekel annak szívesen eladnám. 4000 ft. Megvan még a számla is róla, meg az étrend minden. Én a karácsonyi ünnepek után vettem, és az a pár kiló amit akkro felszedtem az le is ment, szócal nem volt szükségem mind a 3 dobozra. Akit érdekel írjon.
361. bettiby
2012. júl. 25. 11:25
1 hónap alatt ment le a maradék 4 kiló a kapszulával,egy teljes egy havi adagot beszedtem.
2012. júl. 24. 20:54

Nekem sajnos nem jött be, de láttam itt a fórumon, hogy vannak néhányan akiknek szintén nem. Én mondjuk csak 10 kg-tól szerettem volna megszabadulni, de nem sikerült, sőt 5-tel több lettem. Én lehet, hogy fordítva vagyok összeszerelve ... ! a kávétól is nem felélénkülök, hanem elalszom, ha diétázom akkor nem fogyok, hanem hízok. Valamit rosszul csinálok??? Nem eszek fehér kenyeret, sem péksüteményt és lemondtam a csokoládéról (ami nálam nagy szó !) Naponta egyszer eszem főtt ételt, a nap többi részében müzlit, gyümölcsöt, puffasztott rizst vagy búzát, joghurtot, kefírt meg ilyeneket. Vizet iszom, vagy gyógyteákat (gyömbér, csalán, citromfű, acai). Egy normális ember ettől fogyna, én meg nem.

Van két doboz megbontatlan tablettám, ha érdekel valakit eladnám. Privátba írj, ott megbeszéljük.

359. fedor
2012. júl. 23. 17:15
szia, mennyi idő alatt, és mennyit szedtél be belőle?
358. bettiby
2012. júl. 23. 13:35
Én 15 kilótól akartam megszabadulni,amiből 11 le is ment a mozgással és megfelelő étkezéssel,de az utolsó 4 nem nagyon akart és nekem jó volt emiatt a slimfit,mert a maradék is lement vele.
357. fedor
2012. júl. 22. 09:47

az okoskodók válasszanak más oldalt!


TAPASZTALAT:

sziasztok!

én 10 napja szedem, úgy néz ki, hogy ez a nagyevőknek lesz jó, mert tényleg elveszi az étvágyat és nem kell az édesség; azoknak, akik mákszemnyit eszegetnek egész nap (mint én) nem hoz megoldást, mert zsírt nem csökkent - én nem fogytam még egy dekát sem - nyilván nem is fogok...

de nem hagyom még abba, majd 1 hónap múlva újra mérlegre állok

2012. júl. 21. 11:21
Na, neked biztos nincs gondod a kilókkal. Akkor meg mit keresel itt? Csak azért, hogy leszólj másokat? Több, mint 20 évig küzdödtem a súlyommal, mire rátaláltam a nekem megfelelő megoldásra. CSAK ezt osztottam meg másokkal, talán nekik nem kell 20 évet várni, ha kipróbálják!
2012. júl. 20. 08:48

Sziasztok!

Azt kérdezem azoktól, akik már fogytak vele: mit fogsz tenni, ha elfogy a tabletta? Vagy életed végéig ezt akarod szedni? Mert ha abbahagyod, úgyis visszajönnek a kilók. Néhányan írtátok, hogy akkor indult el a fogyás, ha betartottátok a diétát. Vagy elhagytad a kenyeret, édességet. Na azért indult el, mert ilyeneket ettél. Nem tudom, milyen diétát javasolnak, mert nem rendeltem (soha nem is fogok ilyesmit), de bármilyen eltérés a megszokott étrendtől csak segít a fogyásban. Az összetevők lehet, hogy segítenek az étvágy csökkentésében, de sajnos nem hosszútávon. Érdemes olyan módszert próbálni, amit egy életre választasz. És vele együtt az egészségedet. Az ún. "nyugati étrend", amit ma az emberek nagy része eszik, az okozza a kor betegségeit: magas vérnyomás, cukorbetegség, allergiák, autoimmun betegségek, szív- és érrendszeri, idegrendszeri betegségek, rák, stb. Sorolhatnám még sokáig. A gyorsan felszívódó szénhidrát (cukor, gabonák, rizs, krumli), a tej egyes összetevői, valamint a hüvelyesekben található lektin, a finomított növényi olaj felelős elsősorban a fent említett betegségek kialakulásáért. Többet nem írok, ha érdekel, olvasd el Szendi Gábor: Paleolit táplálkozás c. könyvét. Van 2 szakácskönyve is, plusz még néhány ebben a témában. 3 hónapja ezt tartom. Kialakuló cukorbetegségem megszűnt, magas vérnyomásom megszűnt, már fogytam vagy 10-12 kilót (93-ról indultam). Sokkal jobban érzem magam, a mellett nagyon jókat eszem, sosem éhezem. Nálam korábban három hónap volt a határ, addig bírtam bármilyen diétát, tornát, stb., aztán egy év alatt visszajött a leadott súly. Most tartok a 3 hónapnál,de még mindig nagyon lelkes vagyok, még mindig nem untam meg a kajákat és még mindig azt tervezem, hogy életem végéig így egyek. Nektek is kívánom a kitartást és az egészséges életmódot!

354. kim24
2012. júl. 16. 14:15
Én elkezdtem szedni a slimet,és ahogy mentek le a kilók,ugy többet bírtam mozogni is,ugyh nekikezdtem a tornának.a slimet összesen 2 hónapig szedtem,azalatt 7 kilót fogytam,a tornát viszont még nem hagytam abba.de segített megadni a kezdő lökést.
2012. júl. 13. 11:00
Én szedtem másfél hónapig,de egy deka nem jött le rólam, a legrosszabb ebbe,hogy mellette futottam is heti 3x 40-45 perceket. A futástól sokkal fittebb lettem,meg jobb volt a közérzetem is,de sajnos a mérleg nem mutatott változást. Azóta nem mentme futni,mert ebbe a nagy melegbe örültem,ha haza értem a melóból. Szerintem gyógyszer nélkül is le lehet adni a felesleget jó kitartással.
2012. júl. 12. 11:36

gratula!

én már kb másfél hónapja szedem,nekem már 6 kiló lement.az étrendet én sem nagyon tartom be,de nálam is csökkent az éhségérzet.

351. babciii
2012. júl. 10. 20:32
igértem, hogy még írok...hát eddig 4 kg mínusz :) . ez kb 1 hónap alatt ment le, nem tartottam az étrendet, és sajnos nem is mozogtam mellette, de most már fogok! Annyit segít, hogy jelentősen csökkent az étvágyam, és már nincsenek evési rohamaim. Eddig már 2x lefogytam bogyók nélkül 2 terhesség után, de a legkisebb gyerkőc urán sehogy sem sikerült :( . Ez az első bogyó, amit kipróbáltam, remélem még mennek tovább le a kilók.
350. titike83 (válaszként erre: 349. - Mano9111006)
2012. júl. 5. 10:34
én is ezért kezdtem el szedni a slimet anno.Sokféle dolgot próbáltam már,de hamar feladtam mindig.Gondoltam,ha a simet szedem,akkor ez valami mankó félét adhat,és akkor talán kitaróbb is leszek.Mikor szedtem a slimet akkor jöttek is a kilók szépen le,még ugy is,hogy az étrendet nem tartottam be hozzá.Ugyhogy ha csak a kezdő löket kell,akkor a slim szerintem segit ezt megadni
2012. júl. 4. 13:33
en ki szeretnem probalni, de kellene egy kis kezdo loket... jo lenne ha legalabb egy par kilo lemenne h eltudjak kezdeni aktivan tornazni is...mert jelenleg keptelen vagyok ra, kb 5 perc aktiv mozgas utan elfaradok, es nem megy tovabb, es feladom...egy par kilo eleg lenne, h tobb akaraterom legyen a tornahoz... irjatok tapasztalatokat meg errol... mer tenyleg jo lenne ha hasznalna...
348. manóka007 (válaszként erre: 346. - Kerizita)
2012. júl. 3. 22:20

szia!

sportolsz is valamit a slim mellett?

2012. júl. 3. 14:53
Nekem is működik:-)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook