Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? fórum

Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2011. aug. 17. 10:01
Az étrend tényleg nevetséges. Ugyanezt kb 8 formában találom meg bármely fogyókúrás oldalon. Ha a "nemzetközileg elismert diatetikusok által összeállított" étrendet betartanám pl. még szomjan is halnék mert a reggeli gyógyteán kívül nem ír folyadékot egész napra.. A bogyókat beszedem ha már megvettem. szerintem először, utoljára és soha többet... de ha hat, ígérem megírom.
2011. aug. 11. 14:47
Ja meg könnyű 110 kg-ból leadni heti 2-3 kilót......... de azért megkérdezném a 65-70 kg-os hölgyeket, hogy produkáltak e már ilyen eredményt!Megjegyzem úgy, hogy beszedtek napi 1 tablettát és az ég adta világon semmit se mozogtak....szerintem ez LEHETETLEN! Bámulva olvasok 1-2 bejegyzést, hogy milyen csodákat művelt 1-2 nővel a bizonyos "fogyókúrás tabletták"de azt is megkérdezném, hogy hány kilóról kezdték a fogyit...Egy biztos emberek vagyunk és mind különbözőek; lehet, hogy csak én vagyok ilyen kivételes alany, hogy nekem 1 tabi sem vált még be!!!
2011. aug. 11. 14:41
Én beszedtem 1 dobozzal....semmit sem ér, max tapasztalatot nyertem, hogy ha fogyni akar az ember akkor ne várjon csodákat különböző tablettáktól, hanem tessék szépen edzeni!Mozogni! Csináltam 30 days-t is az sem ért semmit és megjegyzem, a kajára odafigyeltem! Tehát kamu az összes fogyókúrás tabletta!!!!! Csináltam régebben Tur. diétát attól tényleg fogytam, de miért????-mert 2 hétig csak turmixon éltem :D semmi szilárd kaja, az előtte lévő hashajtás meg már alapból -1 kg-ot produkált! Nevetséges és szánalmas ez az egész,csak gazdagítjuk a sok gyártót! Abból a pénzből amiket már ezekre fordítottam inkább vettem volna kondi bérletet...........Valaki írja, hogy fogyott a csodaszerektől, miért?-mert mindegyikre rá van írva, hogy mit nem ehet az ember meg stb, tehát alapból tabletta nélkül is fogyna az ember, és nem mindegy, hogy 120 kg-ból fogynak 4 kg-ot vagy 70 kg-ból fél kg-ot vagy még annyit sem. Tény, hogy akin sok a felesleg hamarabb lead pár kilót és az is lehet, hogy akkor sem a tabletta hatására hanem egyszerűen csak odafigyel az étkezésre, a csodabogyó max önbizalmat meg kitartást ad!
13. Zanna01 (válaszként erre: 11. - Gubóka)
2011. jún. 17. 11:13

Hogy tudjátok itt az észt osztani! Ezt mindenki tudja, hogy mit kellene enni, meg mozogni kell, stb. Ennek ellenére mégis rengeteg a túlsúlyos ember. És nem azért,mert ők direkt kövérek akarnak lenni. Vagy még nem hallottak volna az egészséges életmódról. Ha valaki ilyen természetes összetevőkből álló kapszulákkal akar vagy tud lefogyni, akkor tegye azt. Még mindig jobb, mint az elhízástól "szenvedni".

Mások meg plasztikáztatják magukat, idegen anyagokat rakatnak a testükbe, megint mások drogoznak, isznak, stb.

2011. máj. 27. 11:01
Én már próbáltam ehhez hasonló tablettát, de semmit nem ért. Sajnos tényleg nincs olyan, hogy valaki beszedi az ilyen tablettát és attól le fog fogyni. Mozogni kell és diétát tartani és így lehet egészségesen, tartósan, mellékhatások és egészségkárosodás nélkül lefogyni! ( tapasztalat)
2011. máj. 14. 17:02

mozogj az hatasosabb sokkal..:) és ha csak zöld teabol és java teabol all, miert nem veszel zöld teat e siszod azt?


nem szaba dbogyókat csak ugy bekapkodni és várni a csodát

2011. máj. 14. 16:09
Nagyon sok olyan tabletta van, amely tele van koffeinnel és egyéb vízhajtó dolgokkal. Ezek szerintem nem tesznek jót az egészségnek. Aki vérnyomásproblémával szenved, annak pedig kifejezetten káros. Ebben állítólag nincs koffein, csak zöld és jáva tea.
2011. máj. 14. 16:07
ja és én egy fajta teat itam, ami zsir égetésre van. csak annak sem tudom a nevét :( nem volt rossz... csak annyira odéb rakta a menstruaciomat hogy egymas utan vetem a teszteket...
2011. máj. 14. 16:05
Hello, ezt nem ismerem de egyszer az egyik ismerosom szedet egy tabletat a nevét nemtudom, de kaja elot kellet be venni és kicsit nagyob zoldes barnas színe volt... Egy ido utan kb egy hónap utan hasmenés és szédulés let a végé és alandó rosszul lét... 3 honap mulva magas cukor amit azota sem lehet lejeb huzni. Ez elot pedig egésséges volt... Ugyhogy azota inkabb leszek kicsit ducib mint mas bajom legyen... Ennyit a fogyokura tabletakrol... De ez nem az a Slimfit 2000 volt...
2011. máj. 14. 15:54
Sziasztok! Próbáltátok már a Slimfit 2000 tablettát? Ha valakinek van tapasztalata erről a készítményről, kérem írja meg.
2011. máj. 12. 18:19
Én szedtem és hatásos volt, fogytam tőle.
2011. máj. 12. 18:17
Én kipróbáltam és elég jó volt a többihez képest. Mondjuk a diétát nem tartottam be, és csak beszedegettem a kapszulákat, de így is fogytam közel 5 kilót egy hónap alatt.
2011. máj. 1. 21:51
Hallott már valaki a slimfit étvágycsökkentőről?
3. 9896a91eb9 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2011. ápr. 15. 09:45
Ebben igazad lehet! Valóban ajánlanak hozzá egy diétát. De azt csak az nézheti meg, aki megrendelte.
2011. ápr. 15. 09:13

Nem ismerem, ezért nem is kellene itt bugyognom....de azt megfigyeltem, hogy akármilyen is a márka, mindig,(legtöbbször) egy táplálkozási útmutató is van mellette, tehát, lehetségesnek tartom, aki csak a diétát tartaná be az is,fogyna.

De sok sikert a kívánt súly eléréséhez!!!!

2011. ápr. 15. 09:09
Szeretném a diétámat egy kicsit megsegíteni ezzel a zsírégetővel, de eddig nem tudtam információt cserélni róla senkivel. Ha hallottál már róla, vagy szeded, kérlek írj!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook