Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? fórum

Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? (beszélgetős fórum)


136. kiki73
2012. jan. 27. 14:36

sziasztok.

Én 25 én rendeltem meg a szálitás 5-6 munka napot is igénybe vesz a sok megrendelések miatt. Remélem nekem is használni fog majd.

135. cslsz
2012. jan. 27. 09:13
én három munkanapra kaptam meg. olyan illata van mint a mézeskalács.
2012. jan. 26. 16:14
Sziasztok! Még mindig nem kaptam meg! Tujátok, milyen fahéj van a slimfit kapszulában? Ha igen írjátok meg nekem, mert tudvalevő, hogy egyfajta fahéj mérgező.
2012. jan. 25. 15:20
Hát nem kaptam még meg! Az nagyon jó ha elveszi az étvágyat, hiszen akkor nyilván nem eszik annyit az ember, de ha nem eszünk, akkor viszont kellene fogyni a kilóknak, vagy nálad csak később indul be? Én nagyon kíváncsi vagyok a kapszula hatás mechanizmusára, és nagyon várom. Ti hány napra rá kaptátok meg megrendeléstől?
132. cslsz (válaszként erre: 131. - Mné Évi)
2012. jan. 25. 08:13

Szia két hete szedem még csak, eddig semmit nem fogytam, de az tény hogy az éhségérzetet csökkenti és nem zabálok annyit. a küldött diétát nem tartom be.

Jah és egy kérdés mindenkihez: Nektek nem korog hangosan a gyomrotok amióta szeditek? mert nekem azt csinálja!!! :D

2012. jan. 25. 00:06

Sziasztoksziasztok! Én még nagyon új vagyok, és nagyon érdekel a slimfit kapszula, én tegnap rendeltem meg, azt nem tudom mikor kapom meg, de nagyon remélem, hogy hatni fog! Írjatok róla, hogyan szedtétek, mennyit lehet fogyni tőle, vagyis valóban lehet e leadni pár kilót, elképesztő mennyi mindent hall az ember, de én tőletek szeretném hallani, a véleményeteket, jót vagy rosszat, hiszen aki kipróbálta, csak az tud igazán véleményt nyilvánítani. Köszike nektek!

É

2012. jan. 24. 17:17
Nekem is van 2 bontatlan doboz Slimfit kapszula ( 2 havi adag) , akinek hatásos volt és érdekli, kedvezményes áron eladnám! Részletek priviben!
129. Janesz78 (válaszként erre: 128. - Cslsz)
2012. jan. 23. 21:07
SZIA! KÖSZÖNÖM A VÁLASZT AKKOR HOLNAP UJRA ELKEZDEM SZEDNI KÍVÁNCSI VAGYOK HOGY HAT-E?A LEKÜLDÖTT DIÉTÁT ÉN SEM TARTOM BE SZERINTEM NEM VALAMI JÓ.PRÓBÁLOK KEVESETT ENNI KB 10KG SZERETNÉK LEADNI.SZIA!
128. cslsz
2012. jan. 23. 09:25
Én i meg voltam fázva a minap és szedtem mellette. Mivel természetes összetevőkből áll (elvileg) így nem kell tartani mellékhatásoktól. és még mindig semmit sem fogytam, bár ez a második hetem. a diétát nem tartom be, de lényegesen kevesebbet eszem mint azelőtt. a vacsikon spórolok inkább. rengeteg folyadékot iszok, ezzel is telik a pocak evés előtt. és akkor már nem fér annyi a többiből. a múlt hétn nem voltam úszni, de ma vagy holnap menni kéne....
127. Janesz78 (válaszként erre: 121. - Enydris)
2012. jan. 22. 20:26
SZIA! ÉN IS CSENDES FIGYELŐ VAGYOK DE ÉN IS ELKEZDTEM SZEDNI A SLIM FIT-TET ,IGAZ MA NEM VETTEM BE MEGFÁZÁS NÁTHA ÉS FÜL FÁJÁS KERÜLGET IGY ASPIRINT VETTEM BE NEM MERTEM A BEVENNI A SLIM FITT-ET MERT ILYENRŐL IGAZ NEM ÍR SEMMIT.NEM TUDJÁTOK LEHET MÁSSAL EGSZERE SZEDNI? SZERETNÉM MAJD MEGOSZTANI TAPASZTALATAIMAT ÉS MÁSOK SIKER ÉLMÉNYEIT ELOLVASNI.6 NAPJA SZEDEM.SZIA! SZILVI_!
126. szilvás (válaszként erre: 124. - Nancy84)
2012. jan. 21. 19:20
Szia Nancy! Nekem is magas vérnyomásom volt, de mióta elkezdtem ezt az egész diétát, azóta csökkent a vérnyomásom is. Nem volt tőle erősebb szívdobogásom sem. Ha tényleg nincs benne semmi más adalékanyag, mint amit leírtak, akkor az összetevői méregtelenítő hatásúak. Én pl. influenza vagy megfázás idején gyömbér teát szoktam főzni mézzel citrommal és fahéjjal. Nagyon hamar hat.
125. enydris (válaszként erre: 124. - Nancy84)
2012. jan. 21. 13:29

Nekem semmi bajom tőle.A teremben szedik még páran,Ők szájszárazságot és alvászavart említettek,egyik ismerősömön sok pattanáshoz hasonló dolog jött ki amik nem "értek" meg,hanem kisebesedtek és nagyon sokáig gyógyultak (Ő abbahagyta),páromnak még a Reductil bezavart a mensesébe és durván egy doboz beszedése után sem fogyott egy kilót sem,pedig Ő nagyon odafigyelt mind a kaja minőségére mind a mozgásra és mégsem (persze Ő is abbahagyta azonnal a menses dolog után).

Az ismerőseim kb.felénél semmi mellékhatás nem jelentkezett (ez vegyesen a Reductil és ez a Slim fit cucc),a többieknek a fent említett bajaik voltak.

Véleményem szerint ez is olyan mint sok gyógyszer,kinek így,kinek úgy hat.

Én azért vagyok mérges,mert a Reductilt betiltották,pedig az jó volt és mint gyógyszer törzskönyvezve volt,lehetett tudni,hogy mi van benne,orvos írta fel és biztonságos volt.

Sajnos nem jelentettek meg helyette semmit (ahogy ez lenni szokott),így akinek bevált az hasonló szert keres mint pl.ez a Slim fit.Csakhogy ez nincs törzskönyvezve,nem tudni mi van benne,bizonytalan eredetű,így nem is biztonságos.

Gyakorlatilag a népesség egy igen jelentős csoportját rákényszerítették az ilyen nem biztonságos szerekre és ezt nem lett volna szabad meglépni szerintem!

Persze lehet azt mondani,hogy nem kell semmi bogyó,hanem akaraterő kell,de ez marhaság!Aki ezt mondja annak még biztosan nem volt olyan éhségérzete,hogy gyakorlatilag semmi másra nem tudott gondolni csak a kajára és egy idő után már agresszív is lett annyira éhes volt és a végén lerohanta a hűtőt és addig evett amíg rosszul nem lett.

Na,az ilyen éhségérzetet szünteti meg ez a bogyó!


A fentiek fényében szerintem próbáld ki nyugodtan,de figyeld magad,ha valami gebasz van,akkor állj le vele.

124. Nancy84
2012. jan. 21. 09:15
Bár az én kérdésemre nem válaszolt eddig senki, az eddigi írásokból úgy érzem nincsenek különösebb mellékhatások...gondolok itt erős szívdobogásra vagy magas vérnyomosra??!! Mert még mindig nem mertem kipróbálni félve a mellékhatásoktól :(
123. enydris
2012. jan. 20. 20:50
Igen,pontosan erről van szó nálam is.Ez nem egy csodaszer,hanem egy mankó aminek segítségével csökkenteni tudom a bevitt kaja mennyiséget anélkül,hogy egy vagy max két nap elteltével ne egyem ki este vagy éjjel a hűtő tartalmát,ezzel romba döntve az addigi munkámat.
2012. jan. 20. 16:07

Sziasztok!

Nekem is jó tapasztalataim vannak Slim Fit-tel.

Rajtam rengeteg súlyfelesleg van, amit borzasztó nagy falási rohamaimnak köszönhetek. Olyan sokszor elhatároztam már, hogy na végre most lefogyok, de sajnos az akaraterőmmel baj van. Hetente háromszor tornázok, de ez nem elég a falási rohamok mellett. Olvastam erről a szerről, de úgy gondoltam először, hogy borzasztó drága és ha hatása sincs, akkor feleslegesen adok ki ennyi pénzt. Mivel nem titkolták, hogy mi van benne, így napi két liter teát főztem az összetevőkből. Mondjuk én rendes fahéjat és szegfűszeget használtam. Tettem hozzá frissen összevágott gyömbért, zöld teát és jáva teát.(Mondjuk ezt elég nehéz volt beszerezni és nem is olcsó 1000-1500 FT egy csomag.)

Ettől a teától nagyon beindult a fogyásom. Az első hét alatt 3 kg-ot fogytam. Kb. 2 hete rendeltem kapszulát, mert elég macerás volt állandóan főzögetni és beszerezni a hozzávalókat. Akciósan sokkal olcsóbb volt, mint egyébként.(Szerintem rájöttek, hogy túl drága volt) 2 hét alatt lement még 4 kg, így most már 9 kilónál tartok. A kapszulánál, ha éhgyomorra vettem be, kicsit fájt a gyomrom. De ez szerintem a szegfűszeg olaj hatása. Így az első falat után veszem be. Nekem sokat használt, mert azóta nincsenek falási rohamaim. Nem eszek az étrendjük szerint. Mindent eszek, csak már nem olyan sokat, mert az étvágyamat elvette.

121. enydris
2012. jan. 20. 11:38

Sziasztok!

Nem szokásom fórumokba írogatni,inkább csak olvasgatok csendben,de gondoltam leírom az én tapasztalataimat erről a cuccról,hogy azért legyen valami pozitív is a sok negatív mellé.:)

Bika jegyű vagyok és mint a bikák általában én sem vagyok nádszál karcsú mivel imádok zabálni! :)

Ennek ellensúlyozására rendszeresen sportolok és így elég jól be tudom lőni a súlyomat.

Sajnos azonban előfordul,hoy pár hónapig valamilyen meló miatt nem jutok le a terembe és akkor feljön pár kiló.

Ilyenkor a Reductil nevű szerrel (előtte meg Adipex-el) tudtam mindig visszafogyni ami nekem jelentősen csökkentette az étvágyamat ezzel és az újbóli sporttal simán fogytam 8-10 kg-ot.

Sajnos Reductil már nincs,így ezt próbátam ki.

Eddig megettem másfél levéllel és nekem ugyanúgy csökkenti ez is az éhségérzetemet aminek következtében jelenleg -5 kg-nál tartok (-12 a cél).

Ugyanúgy nem tapasztalok semmi egyebet mint a Reductilnál,sem felpörgést,sem szájszárazságot,sem semmit csak annyit,hogy nem vagyok annyira éhes,így csak eszek és nem zabálok.

(Az Adipex engem meghülyített,agresszív voltam tőle és éjjelente nem tudtam rendesen aludni,így azt hanyagolom,pedig talán az vette el eddig a legjobban az éhségérzetemet.)

Természetesen emellett újra nyomom a szitut lent a teremben ezerrel.

Mivel még kell fogynom,így akinek nem jött be és megválna tőle,attól én szívesen megveszem.


Üdv

Attila

120. Nancy84
2012. jan. 19. 17:28
Sziasztok! Én ma kaptam meg a csomagot...az lenne a kérdésem azoktól akik próbálták vagy szedik, hogy éreztek-e bármilyen mellékhatást? Elméletileg az van ráírva, hogy izgatószert nem tartalmaz, de sajnos én már nem nagyon hiszek semminek. Éreztetek-e heves szívverést, magas vérnyomást? Alvászavarok stb? Ezt azért kérdezem, mert nekem sajnos magas a vérnyomásom és szívemmel is gond van, és így félve kezdem el szedni a kapszulákat. Válaszokat előre is köszönöm.
2012. jan. 18. 21:41
Nekem is van 2 bontatlan doboz Slimfit kapszula ( 2 havi adag) ,akinek hatásos volt és érdekli, kedvezményes áron eladnám! Részletek priviben!
2012. jan. 17. 18:18
sziasztok! régebben én is az adipex retardot probáltam és hatott. de aztán jött a slimfit gondoltam kiprobálom de hiába nekem nem segitett:( azt hiszem vissza térek az előzőhöz az tényleg hat.
2012. jan. 17. 13:04

Sziasztok!

Én csütörtökön lesz egy hete, hogy elkezdtem szedni a slimet - próbaképpen.

Gyakorlatilag az első két három napban semmi különösebbet nem éreztem.

Aztán vasárnap óta tűnt fel az, hogy kevesebbet birok jóval enni, és inni iszok elég rendesen.. ami kb annyit takar hogy 2*1,5 l víz plusz ezekhez a kávé leves stb amit folyadéknak lehet venni. Mérekezni még nem mérekeztem, majd hétvégén. az anyagcserém eddig is jó volt, de ez aztán ....

Csodát nem várok tőle, de ha segít is a kg olvasztásában már jó lehet.


Egyébként meg ehhez annyit csak, hogy én régebben az adipex retardot próbáltam ki, az igazán hatásos volt, mert -15 kg-val fejeztem be a kúrát, most újra próbáltam volna azt beszerezni, de akitől szoktam rendelni tájékoztatott, hogy egyenlőre nem tud ő sem szerezni...szóval maradt a slim... majd kiderül.

2012. jan. 16. 20:16
sziasztok!sajnos tény nálam nem használ ez a termék,ezért mással probálkozom. megmaradt 1,5 doboz slim fittem aki szivesen kiprobálná vagy mert, hatásos volt számára nagyon szivesen átadom kedvező áron (részletek priviben).sok sikert kivánok mindenkinek remélem nálatok több eredménye lesz.
115. cslsz
2012. jan. 16. 09:01
nekem mintha csökkentené az éhségérzetem.. de lehet csak bebeszélem magamnak? még nem szedem egy hete, szóval eddig még nekem is semmi fogyás.
2012. jan. 15. 22:17
nekem úgy tünik nem vált be:(ez már a 3. hete és semmi...pedig figyeltem az étkezésre és tonáztam is
113. Adrienn60 (válaszként erre: 112. - Adrienn60)
2012. jan. 14. 15:27
Gondolkodtam =)
112. Adrienn60 (válaszként erre: 108. - 279430c980)
2012. jan. 14. 15:27
Igazad Van! Ezen már én is elkondolkodtam! =)
2012. jan. 13. 18:32
Na nem is miattad írtam amit írtam! Érdemes végigolvasni az elejét az ilyen fórumoknak. Sok szerencsét neked, bár szerintem semmit nem ér majd. az úszásnak és a vacsi odafigyelésnek meglesz az eredménye, de tabletta nélkül is meglenne. Én már sokszor bedőltem sokat megvettem és csak a pénzt pazaroltam.
110. cslsz
2012. jan. 13. 10:15
én azért regisztráltam be ide, mert csak itt van szó erről a kapszuláról amit megrendeltem már két napja szedem. és szeretném ha tényleges tapasztalatokat cserélnénk. három havim van szóval kénytelen vagyok beszedni már ha megvan. Az étrendet ne tartom be mert szerintem hülyeség. de megpróbálok hetente úszni járni. a héten voltam készer (majd elválik meddig tart a lendület). eszek mindent rendesen, csak a vacsorára ügelek oda hogy hat előtt egyek és ne túl sokat. még soha nem szedtem semilyen kapszulát, remélem beválik.
2012. jan. 12. 19:20
Ja és azt is nézzétek meg hogy mikor lépett be utoljára! Érdekes adatokat lehet találni! Ez igaz bármilyen fogyis termékkel kapcsolatos fórum pozitívan hozzászóló egyéneire! Persze nekem használt! Hú nagyon jó, nekem bevállt..............
2012. jan. 12. 19:18
Tehát ami ebből leszűrhető, hogy olyan ember regisztrált be akinek érdeke, hogy az adott termék tuti elkeljen! Nagyon érdekes dolgok vannak. Nézzétek meg a regisztráció időpontját és az interaktivitását is! Jó móka!
2012. jan. 12. 19:17
Észrevettétek, hogy ha kérdeztek valamit egy fogyi kapszuláról, bármiről, nem csak kimondottan erről, akkor abban a fórumban tuti lesz pár ember aki pozitív dolgot ír! Pl itt is aki 2 hét alatt már 4 kilónál tart tőle stb.... Na akkor mielőtt bárminek is bedölnétek, mindig nézzétek meg az adott ember adatlapját, hogy mikor regisztrált be! Mert észrevehetitek, hogy VÉLETLENÜL PONT AKKOR AMIKOR A FÓRUM ELINDÚLT, VAGY ÉPPEN AZNAP AMIKOR BEÍRT A FÓRUMBA!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook