Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? fórum

Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
196. Molly38 (válaszként erre: 191. - Wero1201)
2012. febr. 16. 15:16

Szerintem ha nem kellett előre kifizetni, akkor ha nem veszed át, akkor azzal elállsz a vásárlástól..

Végülis simán rendelhetsz más nevében kibaszból valami drága dolgot, ő nem köteles azt kifizetni.. szerintem..de nem tudom ez mennyire van jogilag alátámasztva.

Esetleg keress az oldalukon valamilyen általános szerződéses feltételeket, ott benne kell lennie, hogy mi van, ha nem veszed át, vagy hogy állhatsz el a vásárlástól..

195. cslsz (válaszként erre: 193. - Ilicica)
2012. febr. 16. 15:01

hát én már öt hete szedem, de még semmi :(

a fogyókúrát nem tartom be, de ha időm engedi hetente egyszer úszni járok (más lehetőségem nincs)

lehet nálam nem hat, pedig az éhségérzetem csökkenti az már bizonyos.

gratulálok mindenkinek akinek sikerült :D

194. Gyöngyöcske anyuci (válaszként erre: 179. - Wero1201)
2012. febr. 16. 00:23
Te tudod.. :) én cserélnék veled!
193. Ilicica (válaszként erre: 153. - Cslsz)
2012. febr. 15. 20:16
Szia! Köszönöm a válaszod. Azt még szeretném megkérdezni, hogy sikerült-e már fogynod és mennyi idő után ha igen. Köszönöm még egyszer. Ili
192. wero1201 (válaszként erre: 190. - Mzoli1977)
2012. febr. 15. 17:58
sok sikert a fogyáshoz !!
2012. febr. 15. 17:41
írtam nekik e mailt de nem reagáltak ra .... tehát ezt vegyem úgy hogy tök feleslegesen írtam nekik hogy mégsem kell az áru ???
2012. febr. 15. 14:28
én 163 cm-rel voltam 81 kiló,nagyon nehezen tudok lefogyni,ugyh én elkezdtem szednia slimfitet.két hónapja szedem és most vagyok 73 kiló,pedig az étkezési szokásaimon nem is nagyon változtattam,ugyh én örülök h kipróbáltam,nekem segített.
189. cslsz
2012. febr. 15. 13:39
na akkor zsírégetés megoldva.én is úgy mozognék de alig tehetem meg..
188. wero1201 (válaszként erre: 187. - Zefex)
2012. febr. 15. 12:18
Ebben biztos vagyok és várom h végre jo idő legyen :)
187. zefex (válaszként erre: 185. - Wero1201)
2012. febr. 15. 11:36

Másfél éves kislurkó mellett szerintem rengeteget sportol az ember :)

Nemsokára tavasz lesz, lehet kirándulni, játszótérre menni, fogócskázni, biciklizni. Ezek mind nagyszerű alkalmak a családi együttlétre is, a mozgásra is, és nagyon élvezik a gyerekek (meg a szülők).

186. láthatatlanvagyok (válaszként erre: 154. - Wero1201)
2012. febr. 15. 11:34

"Kedves Hölgyem!


Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. Ha ez csak kisebb mértékű, talán még előnyösnek is látszik, hiszen a karcsúság sok férfi szemében vonzó. A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az ő testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent!


Nyilván Ön is tudja ezt magáról, netán ismerősei is felhívták a figyelmét arra, hogy érdemes lenne pár kilogrammot magára szednie. Természetesen elképzelhető, hogy génjeinek, csontozatának köszönhetően Ön alapvetően ilyen alkat, de érdemes tudnia, hogy a táplálkozással összefüggésbe hozható betegségek kockázata az Ön esetében nem alacsonyabb, sőt magasabb, mint a normál testtömeg-indexű embereké.


A túlzott soványságot táplálkozási zavarok, anorexia nervosa, étvágycsökkenés is okozhatja, ezen esetekben mindenképpen forduljon szakorvoshoz. Amennyiben az elmúlt fél éven belül hirtelen súlycsökkenésen esett át, keresse fel háziorvosát!"


Lefordítom: Nem kellene tovább fogynod

185. wero1201 (válaszként erre: 184. - Cslsz)
2012. febr. 15. 11:23
Köszi....inkább odafigyelek mit eszem meg mennyit! meg sportolni kéne...
184. cslsz (válaszként erre: 183. - Wero1201)
2012. febr. 15. 10:30

megteheted szerintem.

én úgy tudom hogy ez a kapszula a zsírégetést segíti elő, tehát mozogni kell hozzá és akinek nincs zsírja.... hát annak felesleges szednie.

2012. febr. 15. 09:42
Az lehetséges hogy nem veszem át a futártól a terméket?miwel telefonszámuk nincs...emailra nem reagálnak :S
2012. febr. 15. 09:15
van egy másfél éves kisfiam...melette rohanok eleget....de tervbe van még futás ha kijön a jóidő..:)
181. Molly38 (válaszként erre: 179. - Wero1201)
2012. febr. 15. 08:43
És sportolsz valamit?
2012. febr. 15. 08:31
e-mailt irtam nekik miwel telszámot nem találtam....remélem időbe elolvassák...
2012. febr. 15. 08:28
Nincs bajom csak ugy érzem jol magam....
178. Molly38 (válaszként erre: 174. - Wero1201)
2012. febr. 15. 08:26

Hívd fel őket, hogy feladták-e már a csomagot, és el tudsz-e állni valahogy a vásárlástól.. lehet, hogy van még rá lehetőség.

Ha nincs, akkor meg próbáld meg eladni, ha nem megy, akkor ne sajnáld.. arra jó volt, hogy feltetted itt ezt a kérdést és talán rábeszéltünk, hogy szeresd magad, mert így vagy csinos! :-)

Vedd tanulópénznek.. inkább most bukj x összeget, mint később költesz majd egy csomó orvosra, hogy helyrehozzák a soványság negatív következményeit.

177. Gyöngyöcske anyuci (válaszként erre: 154. - Wero1201)
2012. febr. 15. 08:20
Szerintem van valami bajod, ha ennyit akarsz fogyni. Ha mondjuk 1-2 kg- ról lenne szó megérteném. Én 170 cm vagyok és 48 kg, hidd el nem jó érzés! De én lótok- futok egész nap így hízni sem tudok..
176. zefex
2012. febr. 15. 08:19

Nem ismerem sem ezt, sem más fogyókúrás terméket.

Mi a célod a fogyással?

Környezetemben sokszor, sokféle módon akarnak fogyni. Én még nem találkoztam olyan emberrel, aki valamilyen szerrel ért volna el eredményt.

Annyit tudni rólad csak, hogy most 58 kilós vagy a 176 cm magassághoz. Feltételezem, hogy vékony csontú, fiatal nő vagy, kicsit "befolyásolt" énképpel :)

Mozogj sokat, fogyassz természetes táplálékot, élj tartalmas életet!

Lapozz bele valamilyen kultúrtörténeti kiadványba, meglátod, milyen sokféle szépségideál volt az évezredek során, mindegyik mulandó volt. Most ráadásul a nőforma nők vannak feljövőben!

2012. febr. 15. 08:19
Ráadásul nehogy hízz! Ismerek valakit, aki kipróbált valami port, amit tejben, joghurtban kellett elkutymolni. S mivel ilyeneket korábban nem fogyasztott, +kalóriabevitel, s hízott is. Kidobta a 2. adagot.:)
2012. febr. 15. 08:19
Lehet nem volt vmi jó ötlet megrendelni...de már nemtudok mitcsinálni...:S
173. Molly38 (válaszként erre: 166. - Wero1201)
2012. febr. 15. 08:18

Add el!

Egyébként pedig azért, mert megvetted, még nem kell mérgezned vele a tested, vagy kóros soványt csinálnod magadból..

Nekem megérne tizenpárezer ft bukást, hogy egészséges maradjak..

172. solmyr
2012. febr. 15. 08:17

Én is 176 cm vagyok, de 52 kg szerintem kb 15 éves koromban voltam.

A magasságodhoz tökéletes a súlyod!

Egyetértek az előttem szólókkal: tornával alakíts magadon ha nagyon akarsz, ne fogyasztószerekkel!

Jobban fogod magad érezni testileg, több lesz az energiád, nem leszel fáradékony, morcos stb...

171. *Csajszi* (válaszként erre: 154. - Wero1201)
2012. febr. 15. 08:17

Persze hogy jol tetted, sot egybol 2 vagy akar 3 adagot is kellett volna rendelj...

Gratulalok.

2012. febr. 15. 08:16
Lehet h igy van....
2012. febr. 15. 08:16
szia.szerintem azért nem fog hatni,mert neked nem kell fogynod.
168. Molly38
2012. febr. 15. 08:15

Szia!

Én is úgy gondolom, hogy az 58 kg a te magasságodhoz teljesen normális!

Kíváncsiságból kiszámoltam a BMI-det ha 52 kg lennél, és az eredmény: 16,14, tehát TÚL SOVÁNY.

58 kg-al, ami most van, 18,72 tehát még pont a normális alsó határa!!

De mellékelem a leírást.

Ráadásul a kóros soványságot gyógyszerrel akarod elérni, ami ráadásul mindenféle cucc, amivel csak a vesédet, májadat stb. károsítod..


Én azt javaslom neked, hogy inkább sportolj valamit, attól szép alakod lesz, a súlyt ne nézd, mert az izom nehezebb mint a zsír.

A heti 3-4x-i sporttal nem károsítod a tested, de attól tényleg jobban fogod magad érezni.

Ezen kívül szerintem inkább az önbizalmadat erősítsd, vagy hajtsd el magadtól azokat az embereket, akik szerint kórosan soványan vagy jó nő!

Hidd el, az egészséges férfiak nem a cici és popsi nélküli deszkákra buknak, hiába próbálják ezt nyomni a reklámok.. és magadnak is tetszél jobban egészségesen!!!


"Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. Ha ez csak kisebb mértékű, talán még előnyösnek is látszik, hiszen a karcsúság sok férfi szemében vonzó. A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az ő testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent!


Nyilván Ön is tudja ezt magáról, netán ismerősei is felhívták a figyelmét arra, hogy érdemes lenne pár kilogrammot magára szednie. Természetesen elképzelhető, hogy génjeinek, csontozatának köszönhetően Ön alapvetően ilyen alkat, de érdemes tudnia, hogy a táplálkozással összefüggésbe hozható betegségek kockázata az Ön esetében nem alacsonyabb, sőt magasabb, mint a normál testtömeg-indexű embereké.


A túlzott soványságot táplálkozási zavarok, anorexia nervosa, étvágycsökkenés is okozhatja, ezen esetekben mindenképpen forduljon szakorvoshoz. Amennyiben az elmúlt fél éven belül hirtelen súlycsökkenésen esett át, keresse fel háziorvosát!


Ha csak kevéssel van a normál testtömeg-index alatt, nem is érdemes különösebb figyelmet fordítania rá - a női hormonális változások miatt néhány éven belül valószínűleg a normál tartományba kerül át. Azonban jelentősebb fokú soványság esetén gondoljon a súlynövelésre: a nők érzékeny hormonális ciklusát megzavarhatja a kelleténél alacsonyabb testsúly. Ez akár a fogamzóképesség zavarához is vezethet. A hatékony, nem zsírpárnákat növesztő hízás alapja a kiegyensúlyozott vegyes táplálkozás mellett a nem megterhelő, de rendszeres mozgás, például aerobic, kerékpározás vagy az úszás

2012. febr. 15. 08:13

Ha nekem ilyen paramétereim lennének, azt a szót, hogy fogyókúra, ki is írnám a szótáramból.

És bár jóval rosszabbul vagyok eleresztrve, mint te, tabblettákat, porokat soha nem vennék be fogyi céllal. Ki tudja, mit művelnek azok a belső szervekkel? Annyira nem lehetek elkeseredve, hogy kockáztassak. Akkor inkább a mozgás, meg a koplalás.Neked is ez kellene. Pláne ha fiatal vagy.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook