Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? fórum

Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
286. Maruszja (válaszként erre: 283. - Margo54)
2012. ápr. 18. 13:46

Szia Margó! Köszi. Ennek az a neve, hogy mate tea? Majd megpróbálok venni ilyet is.


Hát én már szinte mindent próbáltam. Most a Norbis kaját eszem délben, közben szedem a Slimet és hát megpróbálom még ezt a teát is. És még plusz 18 óra után nem eszek, max. egy almát elrágok.

285. zsandi (válaszként erre: 281. - Ency)
2012. ápr. 18. 11:23
a fahéjas kávé isteni, de azt ugye tudod, hogy a slimben is fahéj van? nem is kevés.A sikerekről örömmel hallok, mert nekem eddig nincsen a 2. hónap végén sem.
284. margo54 (válaszként erre: 282. - Bombe)
2012. ápr. 18. 07:47
Rendelni kell interneten, a futár 3-ik nap már hozzta is.
283. margo54 (válaszként erre: 280. - Maruszja)
2012. ápr. 18. 07:45
Köszi!Lényeg a sok folyadék, én már pár éve fogyasztom a mate teát, amit gyógyszertárba veszek az is segit. Szerintem a diéta nagyon jó mert sok a sali meg a zöldség, délelött egy kicsit nehezebb, de akkor mindig inni kell a valamit. Sok sikert!!
282. bombe
2012. ápr. 17. 18:04

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy hol lehet kapni Slim Fitet?

Nálatok nem volt mellékhatása?

281. Ency
2012. ápr. 17. 16:29

Sziasztok.

Én 5 napja szedem a Slim Fit tablettát ,közben diétázom,teljeskiőrlésü kenyeret eszem,a kávémat édeskével iszom és tésztát egyáltalán nem eszem,és már1,5 kg megszabadultam,ja és teszem hozzá minden reggel a kávémba egy pici fahéjjat is teszek,nem akarok el kiabálni semmit de úgy tűnik használ:)majd párnap el teltével még írok nektek hogy mennyit sikerült még fogynom.

280. Maruszja (válaszként erre: 279. - Margo54)
2012. ápr. 17. 14:24
Gratulálok Neked! Én a második dobozzal kapkodom be, de mondjuk nem is tartom a diétát, amit javasoltak mellé. Norbis kaját eszek mellé és eddig 2 kg-t fogytam.
279. margo54
2012. ápr. 17. 10:29
Sziasztok! Aki a diétát nem tartja be, az nem is fog fogyni,vagy csak keveset,én a harmadik doboznál tartok, 10kg mínusz,most újból kezdtem a diétát,szerintem nics az a nagy étvagy mint elötte.Majd írni fogok a fejlményekröl.
278. zsandi (válaszként erre: 277. - Angeloflintu)
2012. ápr. 16. 16:08
Egy doboz 60 db-os, egy hónapra elég
2012. ápr. 14. 14:48
Sziasztok! Valaki meg tudja mondani, hogy 30 vagy 60 db van egy dobozban? (SlimFit2000)
2012. ápr. 13. 00:14

Sziasztok,nagy erdekel olvastam a fogyokura cikkeket,en a Hyperslim acai gyumolcsbol keszult tablettaval fogytam egy honap alatt 6kilot.

Igaz sok meleg teat hasznaltam de nagyon boldog vagyok hogy hasznalt nekem.Nem olyan mind mas fogyokura tablettak hogy 3szor naponta etkezes utan...Tiszta szivbol ajanlom .

275. Nikolka
2012. ápr. 11. 15:12

Sziasztok!

Nem vagyok a bogyós fogyás híve, de én le írnám a tapasztalatomat! Kezdeném azzal, hogy tavaly ilyenkor kezdtem el fogyizni. Akkor 81kg volt ( szégyen, nem szégyen) Akkor rengeteget mozogtam, szoba bicikliztem...stb ( jó kis Kardio edzések :) )le ment rólam fél év alatt 10 kg amit sikeresen tudtam is tartani ( csodával határos módon még a Karácsonyi ünnepek alatt is ) Így 3 héttel ezelőttig 71-72 kg voltam. Viszont az án célom 66-67 kg. Ez a néhány kiló viszont sehogy nem akar lecsusszanni. Barátnőm el kezdte szedni a SLIM FIt-et és közölte velem, hogy 1,5 hét alatt le ment róla 3kg...na erre rohadt "írígy lettem" és be szereztem magamnak próba képpen én is egy dobozzal. Azóta 3 kg-tól szabadultam meg, szóval 3 hét alatt ez egész jónak mondható. Nem koplalok, de megpróbálok oda figyelni, hogy este azért ne nagyon csipegessek és a lehető legkevesebb kenyeret, tésztát egyek...persze azt sem vontam ki az étrendemből. Szóval én azt tudom mondani, hogy hatásos!!!! Csak nem szabad hamar feladni és nem kell türelmetlenkedni! Nincs mellékhatása ezért tényleg én bátran ajánlom!

2012. ápr. 8. 18:06
Sok jót hallottam róla..de még nem próbáltam..de próbálni fogom szerintem.
2012. ápr. 8. 17:45

Sziasztok!

Az enyémek elkeltek.

Köszi az érdklődést!! További sok sikert és kitartást mindenkinek!! :)

272. SzMoncs
2012. ápr. 5. 22:25
Valakinek van még egy doboz eladó SlimFit?
271. F.T.
2012. ápr. 5. 17:38
Ha jot akarok magamnak, nem veszem meg?? Hogy érted Ferika?
2012. ápr. 4. 11:28
Sziasztok! Végigolvastam a hozzászólásokat. NEM LEHET A KANAPÉN FEKVE CSOKIT MAJSZOLVA FOGYNI!! Ez egy tény, amit el kell fogadni. Nem értem, miért kell valamit leszólni, amikor nem is csináljátok rendesen. Nem véletlenül van hozzá étrend, akkor is ha elég brutális esetleg. Ha nem tudtok lemondani a majszolásról, nem fogtok lefogyni sehogyan! Vagy ha kajálni akartok mellette akkor sportoljatok! Ha véletlenül valaki idetéved aki bizonytalan hogy megrendelje-e vagy nem, lebeszélitek róla pedig lehet másnak hatna. Ha van akaraterőtök és kitartásotok akkor le fogtok fogyni. Aki le akar mondani a zsíros és hízlaló kajákról azért hogy boldogan nézhessen a tükörbe, esetleg még el is megy hetente kétszer edzeni, annak biztos vagyok benne hogy sikerül! Most rendeltem meg a Slim fitet úgyhogy nem reklámozni szeretném. További sok sikert az igazán kitartóknak! Üdv
2012. ápr. 4. 08:48

Mellesleg ezer éve regisztráltam ide, de nagyrészt csak beleolvasgattam a hozzászólásokba, de nem írogattam véleményt. Tehát ez sem döntő, hogy ki dícséri és ki nem. Akinek bevált az nyilván dícsérni fogja. Mellesleg a konkurencia is járhat szapulni ezt a terméket. Ha már itt tartunk kedves Ferika. :-D

Én azt mondom, hogy mindenki maga döntsön, elvégre felnőtt emberek vagyunk, ide pedig jöjjön és mondja el a véleményét. Szerintem. :-)

2012. ápr. 4. 08:44

Sziasztok! Érdeklődve figyelem a hozzászólásaitokat. Leírom az én történetem. Alapvetően nem mondanám túlsúlyosnak magam, mert kb. 5-6 kg súlyfeleslegem van. Én már nagyon sokféle diétát kipróbáltam, mondanom sem kell, hogy némelyiket nagyon nehezen toleráltam. Mert szerintem mindenki úgy van vele,hogy tudja, hogy ezt vagy azt nem ehetem, ennek ellenére mindig csak azon jár az esze. :-) Próbáltam a káposzta leves diétát, egy hétig ettem, mellette sokat mozogtam, ugyanis aerobic és hastánc órákat tartottam, heti 12 órában, ez szerintem nem kevés. Egyetlen egy dkg-ot sem fogytam. :-) Próbáltam a 90 napos diétát, hát a gyümölcs nap az szerintem öngyilkosság. :-) Ettől sem fogytam,de kitartásom sem volt hozzá. Aztán még a SBD diétát is kipróbáltam, amiről itt is lehet olvasgatni, ez végülis bevált, mert éhezés nélkül fogytam heti 1 kg-ot, az szép eredmény, de abbahagytam, mert nagyon macerás volt a kaja készítés és összeválogatás. Sokszor hozzákezdtem a Testkontroll-hoz, amit nagyon jónak tartok, de ezzel csak azt tudom elérni, hogy nem hízok. Végül én is tablettához folyamodtam. Egy koll.nőm javaslatára megvettem a Hoo....a nevű tablettát. Hát sajnos nem fogytam tőle semmit, sőt még éhesebb voltam, és mindig édességre vágytam. Olvastam egy hozzászólást ebben a fórumban, hogy csak azok írnak ide jót, akiknek érdekük van a Slimfit eladásában. Hát most el kell keserítsem azt aki írta, mert nekem aztán semmi érdekem nincs benne. Én hétfőn rendeltem meg, és tegnap már hozta a Futár. Azért jöttem ide, hogy megnézzem, hogy hogyan kell szedni. Utánanéztem annak a 2 összetevőnek is, ami nem volt a honlapon feltüntetve.

Íme: azorubin: [link] és a titán-dioxid: [link]

Persze akadnak oldalak ahol másat írnak róla,de azt azért hozzá kell tennem, hogy a szabadalmaztatott gyógyszerekben is benne vannak ezek az anyagok. Aki pedig eü-ben dolgozik (mint én is) tudja, hogy milyen károsak a vesére és a májra. Tehát az sem tuti.

Száz szónak is egy a vége, én azért rendeltem meg, mert egy valós ismerősöm, akinek szintén nem érdeke eladni a Slimfit-et, 2 hónap alatt 9 kg-ot fogyott tőle, nem tornázott és csak kenyeret nem evett, és este 6 után próbált nem kajálni. Tehát én ezen sikeren felbuzdulva vásároltam meg, és a honlapon kedvezményt is adtak rá, úgy gondolom több pénzt is kidobtam már hülyeségre.

Szóval ma elkezdem szedni, reggel és délben 1-1 tablettát, vacsorára odafigyelek és próbálok heti 1-2 tornát is beiktatni (bár ezt nem ígérem), ja és természetesen továbbra is a Testkontroll mellett. Akit érdekel szívesen tájékoztatom majd, hogy hogyan alakult a súlyvesztésem. A súlyomat testzsír mérős mérlegen szoktam ellenőrizni. Jelenleg 69 kg, és 27,5% a zsírom. Én is kiváncsian várom az eredményt, mégegyszer mondom mindenféle "Slimfit eladási érdek" nélkül.

Sok sikert kívánok mindenkinek, bármilyen fogyókúrát csinál, mert ez tényleg igaz, hogy mindenkire másképp hat bármit próbál. Ezért vagyunk egyediek. :-)

Szép napot!

2012. ápr. 2. 12:35
sztem meg azért van ez az oldal h mindenki leirja a véleményét...de mindenki maga döntse el h megrendeli vagy sem...én se másra hallgattam hanem magamra...jol is tettem,...ennyi :)
266. zsandi
2012. ápr. 1. 16:09

bocsi ,hogy beleszólok, de van aki 2011-ben írt véleményt!Semmi köze szerintem a regisztrációhoz. Van akinek hatott, van akinek nem. Ezt írtam én is,nem most!

Mellesleg még mindig nem tudok véleményt írni, másfél hónap után sem. De azért csevegni lehet róla és figyelni a többiek véleményét. több szem többet....tudjátok.

265. szöszipanna (válaszként erre: 264. - Boo21)
2012. márc. 31. 12:41
Ebben igazad van. De mivel itt sok olyan van, aki fogyózik, és sok mindent kipróbált, így elvárható lenne, hogy ne csak frissen regisztráltak irjanak tömjénezésről... Így már lehet én sem rendelem meg, vagy legalább is addig, amíg olyan valaki nem ír, aki már régóta itt van közöttünk...
264. Boo21 (válaszként erre: 262. - Ferika)
2012. márc. 31. 11:11
de ha nem vagy regisztrálva, nem tudsz hozzászólni... -.-
263. szöszipanna (válaszként erre: 262. - Ferika)
2012. márc. 31. 10:15
Tényleg. Nem hittem el, hogy ezt írtad, de megnéztem. És tényleg igazad van. Mind most regisztrált, aki dicséri.... :S
262. ferika (válaszként erre: 261. - F.T.)
2012. márc. 30. 19:24
Ha jót akarsz magadnak, nem veszed meg! Aki pozitívat írt róla, mind aznap regisztrált be, azt akarja, hogy vedd meg! Nem kell mindent elhinned!!!
261. F.T.
2012. márc. 28. 22:14
sziasztok! akinek van eladoó Slimfit-je, irjon nekem privátban legyen szives, mert megvenném tőle. köszoöom :)
260. Varga B. (válaszként erre: 257. - LauraHella)
2012. márc. 28. 07:00

Sziasztok!


LauraHella!

Engem érdekelne az a két doboz!


üdv: Varga B.

259. Boo21 (válaszként erre: 255. - Dani102)
2012. márc. 27. 16:48
mennyi idő alatt??
258. cslsz
2012. márc. 27. 13:14
hát nekem se fel se le.... semmi pedig már a harmadik dobozzal szedem...
2012. márc. 26. 16:07

Sziasztok!


Én már elértem a célom a slimfit tablettával :) viszont maradt két teljesen bontatlan dobozom.

Ha érdekel, írj és megbeszéljük a részleteket.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook