Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? fórum

Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 26. 08:56

Köszönöm lányok!:)

Még annyit szeretnék, hogy reggel és este veszitek be? mert ugye egy nap 2öt kell?!

2011. okt. 26. 08:55

sikerült :D

kb 20adszorra :D:D

2011. okt. 26. 08:52

Ti meg tudjátok nyitni a diétás étrend linkjét?

Jelszóm van, de nem nyitja meg a böngészőm.

valaki segítseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :D

2011. okt. 26. 08:51
5800Ft-ot fizettem neki, ha jól emlékszek. 1200 Ft volt a postaköltség, 4600 Ft a bogyó.
2011. okt. 26. 08:23

Sziasztok! Köszönöm szépen a sok sok üzenetet!:)

Én hétfőn rendeltem meg, akkor elvileg ma megérkezik?

És a futárnak mennyit kellett fizetnetek?

41. nyuszibaba (válaszként erre: 39. - Keresztesip86)
2011. okt. 26. 08:01

szia!

Most nézem, hogy nem tudom megnyitni a linket, ahol az étrendet lehet megnézni. El tudnád nekem küldeni privibe?

Köszönöm

2011. okt. 26. 07:59

De jó neked :-)

Én pénteken lesz hogy 3. hete szedem, és még mindig csak 1 kilónál tartok. Asszem el kéne kezdenem nekem is a fogyókúrát mellette. :-)

Nincs kedve valakinek velem együtt elkezdeni?

2011. okt. 25. 13:47

sziasztok!

én egy hete kezdtem el szedni,mellette csinálom a diétát is amit ajánlottak hozzá,két kg minusznál járok.én is kb 5-10 perccel étkezés előtt szoktam bevenni a tablettát

2011. okt. 25. 12:13
nekem is egy mailt küldtek,két nap múlva már nálam is volt.én kb 10 perccel étkezés előtt szoktam bevenni.
37. nyuszibaba (válaszként erre: 36. - Hnikky22)
2011. okt. 24. 13:46

szia

szerdán rendeltem meg, pénteken nálam volt :D

nem vették fel a kapcsolatot, csak egy emailt kaptam, hogy rögzítették a megrendelésemet.

2011. okt. 24. 12:38

Sziasztok!:)

Én kb 1 órával ezelőtt rendeltem meg ezt a SlimFit csodabogyót.:)

Aki már használta, azokhoz szól a kérdésem.

A rendelést követően mennyi időre rá vették fel veletek a kapcsolatot? Valamint mikor kaptátok kézhez?


Megköszönöm a segítségeket!


Puszi Mindenkinek! :)

35. nyuszibaba (válaszként erre: 33. - Kucseg)
2011. okt. 23. 17:00

Szia! Te diétázol mellette? a 8 kiló tényleg jó eredmény.

Étkezés előtt mennyi idővel veszitek be a kapszulát?

2011. okt. 23. 14:05
szia smald!mivel már 9 kiló ment le,igy meg vagyok elégedve vele,és szedem tovább,mert nagyon elhatároztam magam.
33. kucseg
2011. okt. 23. 14:00
én is szedem a slimfitet 3 hónapja,eddig 8 kiló ment le,sztem ez elég jó eredmény
32. smald
2011. okt. 21. 23:33

Szia ivi821101!


Azt szeretném kérdezni,hogy így a diéta mellett eddig hány kiló mínusznál jársz?Meg vagy elégedve a slimfittel?

2011. okt. 19. 13:26
Egy hétig tartottam azt a diétát,amit a slimfithez adtak ajándékba,meg azért próbálok többnyire nem zsíros ételeket enni és kerülöm a kenyeret meg a tésztát.
30. nyuszibaba (válaszként erre: 29. - Ivi821101)
2011. okt. 19. 09:35
fogyóztál mellette?
2011. okt. 18. 13:48
sziasztok!én is szedem a slimfitet!nekem jó volt,4 hónap alatt 9 kiló ment le.ti se adjátok fel :)
2011. okt. 18. 13:10
Nyuszibaba,örülök h van eredménye:) ha még nem is sok,de van!!drukkolok a diétádhoz
2011. okt. 18. 13:09
Dundi!a slimfitnek van egy olyan hatása hogy csökkenti az éhségérzetet,így nem nem lesz evéskényszered.sztem 3-4 liter folyadék bőven elegendő,meg próbáld kerülni a szénhidrátot.
2011. okt. 18. 07:49

Sziasztok!

elkezdtem szedni a Slim Fit-et, másfél hete.

eddig 1 kiló minusz, de nem diétázok mellette, csak szedem. Csütörtökön lesz egy vizsgám még, onnantól diéta ezerrel, addig kell az energia.

25. dundi53 (válaszként erre: 15. - Svetlana11)
2011. okt. 17. 23:02
Miből gondolod,hogy 110kg-ból könnyű leadni pár kilót?Sok pénz ment el a "csoda szerekre",annó reductilt is szedtem 3-hónapig eredmény nélkül.Könnyű "okosakat"tanácsolni,hogy életmód váltás,mozgás,de az evéskényszert nem lehet kordában tartani.A szöveg nem segítség,nem akar túlsúlyos lenni senki,"mankó"kellene ezért a próbálkozás és átvágás.Orvosi"segítség"is csak dumából áll,hogy 10kg-ként 1 liter vizet inni,de egy kórosan elhízott 11-15litert igyon?Ugyan már.Ez betegség amit jelenleg nem kezelnek.
24. nyuszibaba (válaszként erre: 23. - Editke.b27)
2011. szept. 30. 21:03

Elküldenéd privibe hogy hol tudnál ilyet vásárolni?

Köszönöm :D

2011. szept. 30. 12:08

Sziasztok!

én már két hete szedem a slimfit-et és sikerül 4 kilótól megszabadulni :)azért arra figyelek,hogy szalonnát meg hasonló zsíros ételekeet ne egyek.de szerencsére nem jár nagy lemondásokkal.

2011. szept. 28. 07:11
sziasztok. szedi még valaki azóta? kiváncs lennék a véleményekre
21. Ava81
2011. szept. 10. 15:43

Sziasztok! Én igaz nem próbáltam a Slimfit-et még, de valószínűleg, mint a többi hasonló tabletta nem sokat ér mozgás és étrendváltoztatás nélkül. Gondolom kárt nem okoz, ha természetes összetevőkből van, bár ezeket magad is beszerezheted külön-külön, és lehet olcsóbban jön ki.

Viszont van egy diéta, ami szerintem jó, és nem túl megerőltető. Hasonlóan ditti35 saját diétájához, itt is a vacsira kell figyelni. Egy nap háromszor lehet enni. Reggelire mindenféle édességet, nutellás kenyér mézes kenyér, gyümölcsök.. stb.., ami beléd fér. Ebédre bármi normális kaja, a cukros dolgokból ne nagyon, de inkább még ebédre egyél sütit vagy bármi ilyesmit, ha nagyon kívánod, mint hogy később ne bírd ki. Vacsira meg csak zöldséget (párolva/nyersen) és husit szabad enni.

Nővérem csinálta, neki bejött. Én is csináltam egy ideig, és fogytam is pár kilót, és az emésztésem is nagyon jó volt, az esti korlátlan mennyiségű zöldség miatt. Csak én nem voltam még ebben sem túl kitartó, pedig egyáltalán nem megerőltető a dolog. Csak anyám sokszor estére csinál valami irtó finomat, ami persze nem párolt zöldség :).

Most megint elkezdtem és működik, bár én a reggelit két részre osztom, hogy az ebédet picit későbbre tudjam csúsztatni, aztán már vacsoráig simán kibírom. Ja, és én vacsira husit nem eszem, ebédre úgyis szinte mindig van valami husi. Ha meg este kívánok valami csokit, vagy sütit, akkor arra gondolok, hogy csak reggelig kell kibírnom, és akkor megehetem. :)

Akinek van kedve próbálja ki, remélem segít máson is, tényleg nem megerőltető, nem vagyok tőle ingerült, ideges, mert bármit ehetek, mondjuk heti max. két kilót lehet fogyni vele.

20. ditti35 (válaszként erre: 19. - Zamia)
2011. aug. 22. 10:11
Az én történetem: Két gyermekem született, a terhességek alatt nem híztam sokat, inkább az otthon ülés és főzés-sütés-lakoma hízlalt meg. 2003-ban aztán elhatároztam, hogy le fogok fogyni, ekkor 88 kg voltam. Elkezdtem futni esténként és teljesen átalakítottam az étrendem. Kezdetben semmi lisztes, cukros kaját nem ettem. Később aztán ettem mértékkel kenyeret és tésztát, mert szerintem az se jó, ha mindent megvonsz magadtól, mert úgy nem lehet leélni egy életet boldogan. Ma is mindent eszem, a mérték a fontos és az, hogy mit mikor eszel. Ez utóbbit Norbi "tanította" meg nekem. Szóval már 8 éve tartom a súlyom, délelőtt bármit megeszek, amit megkívánok, délben eszem egy normális ebédet, a vacsikra viszont nagyon figyelek. Így tartom a súlyom. És boldog nő, feleség, anyuka vált belőlem azáltal,hogy végre nem 88kg vagyok, hanem 58.És nem kell szégyenkeznem. Mert engem nagyon zavart a túlsúly, de sose hittem, hogy megcsinálom. De sikerült!! Tehát így hat az akarat-kapszula!! :))
19. Zamia (válaszként erre: 17. - Ditti35)
2011. aug. 17. 18:56

Ez így van! De sajnos ezt mindenkinek a saját laborjában kell előállítania:)

Amúgy szívesen olvasnám a sztoridat, mert gratulálok és minden elismerésem a tied! Én összesen 11 kilót adtam le, de egy kevés visszajött már.Nagyon szeretem olvasni a sikersztorikat, mert mindig erőt ad:)

18. Zamia
2011. aug. 17. 18:51
Én is beszedtem egy dobozzal. Mivel mellette rendesen diétáztam (nem azt, amit ők előírtak) meg mozogtam is, így nem tudom, hogy mennyi volt benne a Slimfit hatása, de megszabadultam 8 kilótól. Az biztos, hogy azok az összetevők, amiket feltüntettek, külön-külön is zsírégető hatásúak. De ha valaki reggel megissza a kávéját és megszórja egy kis őrölt fahéjjal pl. többet vesz magához, mint ami a tablettában van:)
17. ditti35 (válaszként erre: 15. - Svetlana11)
2011. aug. 17. 18:33
Osztom a véleményt és ha megfigyeltétek mindegyik ilyen tablettára rá van írva, hogy tarts mellette diétát és mozogj, tehát ettől fogsz fogyni és nem a tablettától! Amúgy meg ki tudja mi van bennük. Én 30 kg-ot fogytam mozgással és diétával, tabletták nélkül, meg lehet csinálni, egy gyógyszer létezik rá: AKARAT kapszula. Na azt kell "szedni" nagy mennyiségben! :)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook