Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? fórum

Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 12. 16:26
hülyeség ne szedd inkább mozogj és étkezz egészségesen
2012. jan. 12. 14:59
Ha megrendeled, akkor is kell mozognod és figyelned a táplálkozásra... Anélkül is elehet eredményeket elérni..
2012. jan. 12. 14:59
gondolkozok rajta hogy mozgás és kajára való odafigyelés mellé megrendelném de jó lenne tudni hogy van e érelme.
103. xandrababa (válaszként erre: 102. - Cslsz)
2012. jan. 12. 12:06
szia! igen igazad van 1 értek veled de az a baj hogy nálam még az éhséget sem csillapitja.....
102. cslsz
2012. jan. 12. 09:45
persze, de itt nem a kapszulától fogysz, hanem elősegíti a zsírégetést. Meg csökkenti az éhségérzetet. Nekem már ennyi is jó, mert folyton éhesnek éreztem magam. Attól még mozogni kellene szerintem. Én irodai munkát végzek és nincs lehetőségem mogásra sem. Ma reggel vettem be az első szemet. Majd meglátjuk mi lesz. Beszámolok mindnről.
101. Adrienn60 (válaszként erre: 100. - Xandrababa)
2012. jan. 11. 19:34

Köszi! =)


Szerintem ez átverés, a tv is foglalkozott vele sokat ,hogy nincs olyan csodakapszula, amelytől lehetne fogyni, diéta, torna nélkül ! =)

100. xandrababa (válaszként erre: 99. - Adrienn60)
2012. jan. 11. 16:42
szia adrienn60! kezdek 1 érteni veled nekem is hasonlóak a tapasztalataim.gratulálok a 2 kg hoz .
2012. jan. 11. 16:29
Szerintem ez egy rakás ....., semmit sem ér, 3 hete lesz ,hogy szedem egy grammot sem fogytam, tornázgatok is...Akinek van esze nem rendeli meg, ha betartja a diétát, ami egy normál fogyókúrához kell és akkor fog fogyni kb. 4kilot egy hónapban. Múltkor tartottam 4napig gyümölcsnapokat és fogytam 2kilot!!!
2012. jan. 10. 22:51
sziasztok ! én még mindig csalódott vagyok csütörtökön lesz 2 hete , hogy szedem és még mindig semmi hatás....
97. cslsz
2012. jan. 10. 14:41
sziasztok! már megrendeltem holnap érkezik meg ha minden igaz. majd beszámolok minden nap ha tudok! kérlek írjatok ti is.
2012. jan. 10. 14:15
Sziasztok!1 hétig szedtem úgy hogy nem tartottam a diétát, de vigyáztam hogy sok szénhidrátot ne egyek nem mozogtam de igy sem jött le egy dkg-se!!!Tegnap óta jobban figyelek még kevesebbet eszek és tegnap tornáztam is!Ma reggel megmértem magam és fél kg-ot fogytam :)!Egy havi adagot rendeltem ezt beszedem és tornázok mellette,mert szerintem csak igy hat...ha sikerül tőle fogynom akkor fogok még rendelni belőle!!!Egy hét múlva fogok még irni hogy mennyit fogytam töle!!!
95. emm23
2012. jan. 6. 21:25
Sziasztok! Ma kezdtem el szedni a tablettát, délben bevettem egyet, egy fél óra múlva ettem, egy óra múlva már át is ment rajtam. Bocs hogy ilyeneket írok, de nekem ez a tapasztalatom, hogy egy tabletta(mert este vacsi után ugyanez) utána wc-znem kellett. Nem volt hasmenésem, csak felgyorsult érezhbetően az anyagcserém. Szomjasabb is vagyok. Ha így marad akkor tovább szedem, de ha változik a dolog, akkor napi egyet fogok szedni, mert a fogamzásgátló mellett nem hiszem hogy jót tenne ha menne a hasam. Szerintetek?
2012. jan. 6. 17:05
sziasztok! 1 hete szedem a slim fit kapszulát de sajnos eddig semmi. fogyás : 0kg. csalodott vagyok mert semmi változást nem érzek,az éhség érzetet abszolut nem csillapította.3 havi adagot rendeltem ezt azért beszedem és remélem lesz valami eredmény........ akinek sikerült fogynia tőle gratulálok! érdekelne a tapasztalatotok. előre is köszönöm.
2012. jan. 5. 20:43

Sziasztok!


Kereken kettő hete szedtem a Slimfit tablettát napi 2-3x.


A diétát nem tartom be, mert ,ha betartanám akkor attól fognyék annyit, mint a többiek.

NEM FOGYTAM SEMMIT SEM, pedig valamennyivel kevesebbet eszek ,mint eddig. Tudom azt is,hogy kell egy x idő,amire elkezd hatni a gyógyszer( már ,ha hat egyáltalán).


Kicsit csalódtam, de szedem továbbra is, mert 3havi adag lett megrendelve.


Kíváncsi leszek fogyok-e valamennyit.........

2012. jan. 5. 18:38
Sziasztok! Én is megrendeltem, de sajnos vannak problémáim...A dobozon nem csak azok a hatóanyagok szerepelnek, amivel reklámozzák magukat a honlapon( azorubin+titán dioxid is van benne, ez mind a kettő E-s összetevő)...telefonszám sehol... emailre nem válaszolnak. Most bizonytalanodtam el...csak azért rendeltem, mert azt hittem, tényleg csak természetes összetevők vannak benne...Vélemény???
2011. dec. 31. 13:00
Tegnap nekem is megérkezett a Slimfit :) Január 1től szedem :) Remélem a 3 havi adag elég lesz 8-10kg fogyás elősegítéséhez :)
90. honeywald (válaszként erre: 89. - 9e0d563922)
2011. dec. 28. 09:37
ez tény. a benne lévő termézetes hatóanyagok segitenek ebben. hangsulyozom: SEGITENEK
2011. dec. 28. 09:23
kapszulával nem tudsz zsírt égetni!
2011. dec. 28. 09:20
hát én néztem az étrendet és igazábol semmi különös már láttam máshol is... ma tartok a 2.napomnál,m majd a legvégén beszámolok. eddig is szedtem de néha ellébecoltam az egészséges étkezést, szal semmit sem értem el kb.. de most meglátjuk... kitartás!
87. Loret
2011. dec. 14. 12:45
Sziasztok! én kb.3hònapig szedtem és -12kg az eredmény. :-) Azt szeretném kérdezni,hogy kb mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből?!Màr egy hònapja nem szedem és 1hét mùlva mennék egy âltalànos laborvizsgàlatra! Volt már valaki vérvizsgàlaton miòta szedi? Előre is köszi
2011. dec. 7. 11:45

sziasztok!

az elmúlt két hétben megint sikerült még 3 kilót leadni a slimfittel :)

2011. dec. 3. 11:07
én tegnap kaptam meg végül.... :)
2011. nov. 30. 12:45
sziasztok!én is zedem a slimfit-et, 8 kilót fogytam le,már két és fél hónapja szedem,meg sztem még továbbra is fogom mert még mindig van rajtam 10 kiló fölösleg.remélem lemegy az is...
83. happiness023 (válaszként erre: 82. - Kiraly_anett69)
2011. nov. 28. 19:54
Szia! Igen, ma kaptam meg és én is ilyen borítékban, úgyhogy nem volt gáz :)
2011. nov. 28. 13:25

kedves happiness!

nekem ilyen buborékos boritékban hozták ki és csak a cég neve volt rajta,nem látszódott rajta h mi van benne,ugyh ne aggodj

2011. nov. 25. 23:33
Sziasztok! Mivel a futárral azt beszéltem meg, h a munkahelyemre hozza a "bogyót", ezért egy olyan kérdésem volna hozzátok, h nektek ezt hogyan vitték ki? Úgy értem, hogy vmilyen zacskóban vagy dobozban? Mert nem feltétlenül szeretném h mindenki lássa h mit hoztak nekem :S köszi előre is a választ :)
80. Mesita
2011. nov. 24. 16:40
a helyesírási hibákért bocsi, akadozik a gépem!
79. Mesita
2011. nov. 24. 16:39

Sziasztok!

Ahogy végigolvastam a hozászólásokat, arra jutottam, hogy ennyit anélkül is fogytok 1-2 hét alatt, hogy ilyen bogyót szednétek!

Én is fogyókúrázom augusztus óta.

lassan már -16 kilónál járok és nem szedtem semmit!

Ezektől a szerektől ne várjatok csodát!

pszichésen segitenek maximum, de ezzel az erővel C-vitamint is szedhetnétek:)

Kaját visszafogni,tornázni....ez a hatalmas titok..:)

sok sikert mindenkinek!és ne dőljetek be minden bogyónak...nincs csoda és nincs titok!

Normális étrend, sport!

2011. nov. 24. 12:08
Az tök jó:) írd meg nekünk is légyszi:) kiváncsi vagyok rá
2011. nov. 22. 18:36
én holnap kapom meg! minden héten leírhatopm h mit csináltam és mit értem el vele, ha az ugy jó információűval fog szolgálni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook