Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Írjunk folytatásos sztorit közösen fórum

Írjunk folytatásos sztorit közösen (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
17. Bihter85 (válaszként erre: 11. - Moonlight13)
2013. okt. 11. 10:44
Hú, híresek lennénk meg pénzesek!;))
2013. okt. 11. 10:43

Szuperek vagytok!:)

Vikit nem érdekelte a hányás, szerencsére elöl volt, a férfi viszont máris a hátsó ülés felé lökte zihálva és a fenekénél fogva magához húzta. Viki feje hátracsuklott amint megérezte a kemény férfiasságot ás szenvedélyesen felnyögött...

15. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Bihter85)
2013. okt. 11. 10:13

A legközelebbi utazás során, amikor Anti az éjszakai járaton vezetett, és Viki egy észbontó buli után indult haza, ismét figyelték, lesték egymást. Anti lopva, a tükörből Nézte Vikit, akinek a lába között egyből bizseregni kezdett húsos, vérbő domborulata.


Hirtelen az egyik részeg utas elhányta magát, az utasok sikoltozva ugráltak le a buszról, egyedül Viki maradt az ülésen megbabonázva. A járatot megszüntették, Anti jelezte az utasoknak, hogy a közeli garázsba megy vele, mostasra kell vinnie a buszt. Mindenki leszállt, Viki mégis dermedten a helyén maradt. Anti szó nélkül az összehányt busszal a közeli erdő szélére navigált, a legsötétebb részre. Viki lelke háborgott, szavak nem hagyták el száját.


A busz megállt, a fülke ajtaja hangos csapódással kinyílt. Síri csönd volt, csak a lehúzódó cipzár hangját aztán pedig az apróval teli farmer hangosabb földön való koppanását lehetett hallani....

14. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Mazsinka)
2013. okt. 11. 09:32
a múltkor rám is nagyon vigyorgott egy, amikor loholtam a busz után, de nem tudom, hogy Anti volt-e vagy sem, mindenesetre nem jött be! :)
13. Mazsinka (válaszként erre: 12. - Moonlight13)
2013. okt. 11. 09:30
Én meg buszsofőrt, csak nem Anti. :)
12. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Mazsinka)
2013. okt. 11. 09:29
Antit azért ismertem már olyat, akin elgondolkodnék... :D
11. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Mazsinka)
2013. okt. 11. 09:28
Ez a "Szürke..." újabb kötete lesz?
2013. okt. 11. 09:27
Jó, hát fikázni nem kell. Ha fantázia nincs, akkor nem műkszik a játék...
2013. okt. 11. 09:27

Viki a munkahelyén semmire sem tudott figyelni, csak őrá gondolt, szíve hevesen lüktetett, miközben lehunyt szemmel erotikus fantáziálásba kezdett Antiról.


Kiment a mosdóba. Hirtelen ötlettől vezérelve a szoknyája alá nyúlt, és... :)

8. Mazsinka (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2013. okt. 11. 09:26
De Antiról se.
7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Bihter85)
2013. okt. 11. 09:24
Én már a végét tudom a storynak. Semmi közös témájuk nincs...
6. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Mazsinka)
2013. okt. 11. 09:24
Te tudnál egy Ödönről fantáziálni? :D
5. Bihter85 (válaszként erre: 4. - Mazsinka)
2013. okt. 11. 09:21

Ne már!:)

Mindkét név tetszik nekem, ezért választottam ezeket. Ha akarsz írni, te találod ki az esetleges új karakterek nevét. Mindenki szabadon.:)

4. Mazsinka (válaszként erre: 3. - Bihter85)
2013. okt. 11. 09:19
Ödön vagy Kálmán.
2013. okt. 11. 09:17
Mért mi legyen, Béla?
2013. okt. 11. 09:16
XD Miért pont Anti?
2013. okt. 11. 09:15

Viki a férfiről ábrándozott. Mindig is izgatta a titkos kapcsolatok különleges íze, amit most újra érezni kezdett, ahogy megismerkedtek.

Látásból már régóta ismerték egymást, de hosszú idő telt el, amíg beszédbe elegyedtek. Anti buszsofőrként dolgozott, a lány mindennap utazott azon a járaton munkába menet, és mikor már kevésnek érezte a visszapillantó tükörben váltott lopott mosolyokat, elszánta magát.

Anti kollégája jó barátja volt, rajta keresztül sikerült a férfi tudtára adnia, mennyire tetszik neki. Anti pozitívan reagált, örült Viki kezdeményezésének, feltárta előtte, hogy régóta figyeli őt, gyönyörűnek találja és kell neki a tiltott gyümölcs...

Sms-eket, telefonokat váltottak, majd a legközelebbi együtt utazáskor megszorították egymás kezét, fájt az elválás.

Viki a munkahelyén semmire sem tudott figyelni, csak őrá gondolt, szíve hevesen lüktetett, miközben lehunyt szemmel erotikus fantáziálásba kezdett Antiról.

...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook