Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Imádok mozogni és egészségesen táplálkozni fórum

Imádok mozogni és egészségesen táplálkozni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2011. márc. 6. 12:45
Ma mit tornázunk? :)
6. opi1 (válaszként erre: 5. - Db71abe5a1)
2011. márc. 5. 19:37

dettó ugyanez, mintha én írtam volna :)

Én ma megcsináltam a Réka 2010-es dvd-jéről a 20 perc combot, és a 40 perc csípőt. Nem volt 100 %-os de jó volt.

A mai nap így kipipálva :)

5. db71abe5a1 (válaszként erre: 4. - Opi1)
2011. márc. 5. 18:00

A lustaság ismerős dolog. :)


De itt jön be az az örök igazság és már lassan közhely, hogy fejben dől el minden. És ez tényleg így van.


Tegnap pl semmi és senki nem vett volna rá a tornára. Mert úgy gondoltam, hogy nem. Ma pedig amikor megjött a kedvem a mozgáshoz, akkor nem vártam. Nem vártam meg a tökéletes időpontot, a tökéletes ruhát, a tökéletes bármit. Elindult a dvd és Rékával lenyomtunk 40 percet. Jól esett.


A kajával ugyanígy vagyok. Amikor a fejemben elhatározom, hogy na akkor a héten semmi felesleges, a szervezetemnek szükségtelen kalória, akkor megy. Nem éhezek, hanem normális adagokat fogyasztok, normális kajákból.


Viszont ha rossz kedvem van, akkor már nagyon nehéz. Ilyenkor minden "bűnös kaja" elfogyasztása előtt azt mondom magamban, hogy nem érdekel, akkor is megeszem. Szóval önmagam legnagyobb ellensége én vagyok. :)


Fura ez az egész. De talán a közösség segíthet. Te hogy látod ezeket?

4. opi1
2011. márc. 5. 16:40

Ha valaki elgondolja hogy egészségesen akar élni, az szerintem már kifejezetten jó pont, mert sajnos sokakban még ez a gondolat sincs meg.


Én folyamatosan szeretnék tornázni (otthol dvd-re), és figyelek általában az étkezésre, de sajnos elég sokszor lusta vagyok.


Nálad hogy mennek ezek a dolgok?

3. db71abe5a1 (válaszként erre: 2. - Opi1)
2011. márc. 5. 16:25

A lényeg az, hogy benned megvan most? :)


Ebben a fejben dől el dologban van valami. És valamikor meg kell jönnie az elhatározásnak, évszaktól függetlenül. Az, hogy most jött meg csak azt bizonyítja, hogy egy átlagos lány vagyok. :)

2. opi1
2011. márc. 5. 16:14

szia

nem vagy egyedül, főleg tavasszal sokakban megvan a nagy elhatározás hogy na aztán mostantól megváltozik minden, rendszeres mozgás, egészséges táplálkozás stb, megy is egy darabig, de le is cseng hamarosan.

2011. márc. 5. 16:10

Sziasztok!


Ha van kedvetek megosztani a tapasztalataitokat ezzel az egész mizériával, akkor gyertek.


Többször belevágtam már, de rá kell jönnöm, hogy egyedül nagyon unalmas.


Csináljunk egy fórumot, ahol leírjuk, hogy mit tettünk magunkért aznap vagy a héten. Mit mozogtunk, mit ettünk, mivel kényeztettük magunkat.


Személy szerint nem hiszek a villámdiétákban, a csodabogyókban, a ráolvasásban és egyéb vudus furcsaságokban.


Természetes, önerőből elért fogyás. Talán ez a kulcs. :)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook