Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Imádok mozogni és egészségesen táplálkozni fórum

Imádok mozogni és egészségesen táplálkozni (beszélgetős fórum)


127. opi1
2011. márc. 23. 21:07

Ügyesek vagytok :)

Mai adagom, 25 perc Alakreform lett.

2011. márc. 23. 19:52

Hahóóóó.... nekem Carmen Elektra bemelegítés és talajgyakorlatok + a szokásos calla volt. :)


Jobbulást a betegeknek... itt a tavasz, tesssssééék meggyógyulni! ;)

2011. márc. 23. 16:01
Sziasztok! Most "futottam" végig a leveleken, bocs, hogy nem voltam! suli, meló.. A tornázást csinálom, hol reggel, hol este. A cigi sajna visszajött, de mindegy.. Gratula mindenkinek az eddigiekhez. Én is jártam zumbára tavaly összel, nagyon jó volt. Csak abba kellett hagynom, mert nem bírtam. Júniusban volt hasműtétem és a zumbaórák nagyon kipurcantottak, fájt a hasam még tőle. De nagy az öröm, mert már napi 80 felülést megtudok csinálni.(januárban 5-ről indultam). Most mindenki elment itthonról, úgyhogy nekilátok tornázni. Ja, és kapok kölcsön egy leg-magic-et (nem biztos, hogy így írják), alig várom.. Jobbulást kívánok nektek, betegecskék! : )
2011. márc. 23. 13:12
Sziasztok! Még én sem vagyok jobban. de el nem tűnök, ha még nem is tudok tornázni
2011. márc. 23. 11:10

Ma reggel csináltam egy saját tornát. Kb 15 perces volt. Fejlődés! :)


Egyébként érdekes, hogy Szandi 40 perc alatt mozgat át, nekem ez megvan 15 perc alatt. :)


A köhögés nem akar elmúlni. Elég rosszul aludtam és már alig van hangom. Bár ez utóbbi a családot annyira nem zavarja. :)


Vettem lépes mézet, mert az állítólag mindenre jó. Remélem használni fog most is. :)

2011. márc. 23. 05:58

Jó reggelt. Ma még nem tornáztam.... szabadnapot adtam magamnak (volt még egy nap a tavalyi szabimból), így most reggel varrogatok, aztán 11.30 körülre raktam be a tornát...hm... ebéd helyett... :))

Jó hír, hogy itt a napsüti, tehát jobban fogunk pörögni mozgásilag... persze először tessék meggyógyulni!!!!

Derűs, aktív napot Nektek! :)

2011. márc. 22. 21:24

10 perc felsőtest, nekem is. :)


És most én leszek az egyensúly. Tornáznék, mert jól esik. Közben csak nem sikerült még meggyógyulnom rendesen. Jobban köhögök, mint a hétvégén. :S


Na de jön a tavasz!!! Tutira rá kell húzni a gyógyulásra.

120. opi1
2011. márc. 22. 18:23
10 perc felsőtest.........ennyire jutottam ma :S
119. judy1974 (válaszként erre: 117. - Opi1)
2011. márc. 22. 12:01
köszönöm, és pillanatnyilag irigyellek az energiátokért. NA ,majd leszek én is jobban!!!!! már alig várom.
2011. márc. 22. 05:32

Jó reggelt, Lányok! :) Jelentem én túl vagyok rajt, és happyn vagyok naggggyon! :))

Derűs, szép napot Nektek! :)

117. opi1
2011. márc. 21. 19:50

sziasztok :)

2 nap után 60 percet tornáztam, ebből 20 perc has, és 40 perc csípő lett. Már rendesen hiányzott a mozgás.

Először csak a 40 percest terveztem, de gondoltam utána hogy megtoldom. Nem hiába, jön a tavasz :)

Reno, a 15 perc torna betegség után igenis hogy jóóóó :) Az a lényeg hogy elkezdted, és mindegy hogy mennyit, de mozogtál. Csak hát ott is az eleje ami nehéz a dvd-n, utána már könnyebbek a gyakorlatok. Tehát a nehezét megcsináltad :)

BK, kezdem azt érezni mint Te, hogy kevés és kevés és kevés a mozgás, és hogy többet kell mozogni :)

Judy, Neked meg jobbulást kívánok.

2011. márc. 21. 10:48
Sziasztok! Én is betegen fekszem itthon, ilyen még fennállásom óta nem volt, rettentő gyenge vagyok, tornáról szó sem lehet, max annyi a plusz, hogy nem is eszem. Remélem ,a jó idő tényleg elfújja a betegségeket. Rengeteg körülöttem a beteg.
2011. márc. 21. 07:09
Jó reggelt, szép napot. :) Nekem is megvolt a 4-5-ig tornám, és kevés és kevés és kevés.... és érzem, hogy nem vagyok rendesen terhelve. :( Be kell iktatnom kötelezőre a másik adagot esténként. Vagy legalább kinyithatna már az uszi, és akkor oda eljárnék hetente kétszer, már az is OK lenne. :)
2011. márc. 21. 07:01

Jó reggelt!


Elkezdtem reggeli tornázni... 15 perc Alexandra Vitalitás c. dvdjére. Mára ennyi.


Nem gondoltam volna, hogy így le tudok gyengülni. Leadtam 3kg-ot 3 nap alatt. Ezt nem írom be a mérlegelőmbe inkább. :)


Most megyek az orvoshoz, ha nem ír ki, akkor délután meló.


Szép napot mindenkinek!

2011. márc. 20. 11:43

Szép napot, és jobbulást a betegeskedőknek.

Az idő is hozza magával ezt a nyavalyás érzést, nekem is van. Azért mozogtam is, és kicsit visszafogok a kajcsival.... meg alkotok, hogy a lelkem is rendben legyen. :))

Jövő héten jön a jóóóó idő, és akkor megint pörgünk, nyugi! :)

2011. márc. 20. 11:11

Sziasztok lányok! Üdvözlöm az újakat is! :)


Nekem sikerült elkapnom egy lázzal teli, ágybanfekvős, egész nap köhögős betegséget. Ilyen rosszul már nagyon régen voltam. Holnap megyek vissza az orvoshoz utána már dolgozni fogok.


Eddigi tornáim főként abból álltak, hogy megpróbáltam egyedül kikelni az ágyból. Hát tényleg olyan rosszul voltam, hogy anyum kivett néhány nap szabadságot. Ilyet még kicsi koromban sem csinált. :)


Na mindegy, most már sokkal jobban vagyok és holnaptól mozgásra fel! :)


Persze valami gyengébbel indítok, mert ma reggel még az is kifárasztott, hogy elmentem a boltba. :)

111. opi1 (válaszként erre: 110. - 9536810fa1)
2011. márc. 20. 10:28

az egész hétbe fáradtam bele. Nem csak a testem, de az agyam is elég kósza. Kellett az a kis pihi. De lehet hogy ez a hideg idő miatt is van, és lehet hogy már nem igazán bírom ezt a front változásokat sem.

De ma, valamit tornázok.

110. 9536810fa1 (válaszként erre: 109. - Opi1)
2011. márc. 19. 21:20

Miben fáradtál el? :)

Ma én sem tornásztam. :( fejfájással ébredtem hajnalban, tehát gyógyszer be, aztán visszafeküdtem, holnap pótolom. :) EL kellene mennem valahova usziba... vágyóóóóóóóóóóóódom! :))

Szép estét, jó éjt!

109. opi1
2011. márc. 19. 21:17
ma nem tornáztam, pihenek. El vagyok rendesen fáradva.
108. opi1
2011. márc. 19. 09:14

ügyik vagytok.

Tegnapi adagom RR3 30 perc felsőtest, és 30 perc hasizom. Végig csináltam :) Fájt is közben a vállam meg a karom nagyon.

2011. márc. 18. 11:56
Sziasztok! Nekem is megvolt a reggeli 20 perc popsi RR-val. A tegnap esti zumba pedig fergetegesen sikerült, sokan is voltunk, jó sok új arc + új zenéket- koreográfiát is hozott az oktató, úgyhogy egy óra alatt úgy leizzadtunk, hogy csak na!!!
106. 9536810fa1 (válaszként erre: 105. - Opi1)
2011. márc. 18. 07:53

BK már dolgozik ezerrel. :)))

Izomlázra rá kell dolgozni... állítólag... én rá szoktam. :))

Természetesen 4-5-ig a kötelező megvolt, szorgalmi feladatot nem csináltam tegnap este... brühühü... szomorú is vagyok. Nah, majd talán maaaa... :)))

Szép, aktív napot Neked... Nektek! :)

105. opi1
2011. márc. 18. 07:39

BK-t hiányolom, vajon mit csinálhat ;-)

A mai napot izomlázzal kezdem, és estére tervezek valamiféle mozgást. Vagy felsőtest, vagy pedig has lesz.

104. 9536810fa1 (válaszként erre: 103. - Opi1)
2011. márc. 17. 18:49

Jó, hogy beindul a boldogsághormon... hát azééé' csináljuk, nem? :DDDD

Még a Carmen Elektrát megcsinálnám most este... meglátom, hogy lesz erőm. Most teli a pocim folyadékkal és feszííííííííííít, így pedig nem lehet, majd 8 körül ... talán... :) De mondjuk a reggeli nekem megvolt, tehát nincs lelkiismeret furdalás. :))

103. opi1
2011. márc. 17. 18:30

jöttem jelenteni. 40 perces réka torna kipipálva. Nem tudom hogy mi van velem, de nálam beindul a boldogsághormon termelése a torna közben :)

Reno, Te hogy állsz?

102. kicsibéka (válaszként erre: 99. - Judy1974)
2011. márc. 17. 15:46

Ezt már én is várom, hogy majd a manóimmal őrültködhessek! :)

De ez még odébb van, és ahogy mondtad előttünk ez élet!

Nekem úgyis nagyon laza melóhelyem van és jófej kollégáim, úgyhogy simán meg tudnám oldani, hogy oktató legyek.

Csak nem tudom, hogy van e bennem elég "spiritusz"?!

Bár a párom nagyon bátorít és támogat, ő amúgy is nagyon egészségtudatos és sportos. Majd próbálok belőle erőt meríteni.

101. 5d92a34840 (válaszként erre: 99. - Judy1974)
2011. márc. 17. 15:40
De nagy igazságokat, meg szépeket írtál jaj. :))))
100. kicsibéka (válaszként erre: 98. - 5d92a34840)
2011. márc. 17. 15:37

Itt vagyok, bocsi, hogy eltűntem csak melózok!

Most már vagyok! :)

Amúgy van msn-em, megírom priviben!

99. judy1974 (válaszként erre: 97. - 5d92a34840)
2011. márc. 17. 15:19
neeeeem.... megváltoztatásról szó sincs, jó minden, ahogy van, de aranyos vagy. Család mellett nem annyira vállalnám az esti ,délutáni munkát, örülök, hogy velük tölthetem az időmet, csak arra gondoltam, hogy ez olyan dolog amit szívesen csinálnék.... úgyhogy fiatalok...előttetek az élet, gyerekkel már meggondoljátok, és nem kényszerből, hanem mert addig kell együtt lenni egy családnak, amíg lehet.... mi max. mostmár együtt zumbázunk a kicsi lányommal, de nincs az a pénz amiért minden este otthagynám őket.
2011. márc. 17. 14:43
HOVÁ LETTÉL KICSIBÉKA??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook