Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás egészséges táplálkozással fórum

Fogyás egészséges táplálkozással (beszélgetős fórum)


2009. márc. 1. 17:56
candida-diéta. legjobb.
23. helenhadsell (válaszként erre: 22. - Hoxa)
2007. júl. 9. 14:32
Nm. :-) Nagyon harapok én is rajuk, de ugy latom neked sem a kedvenceid. :-)Rakattintotam az osszes hozzaszolasara, és majdnem mind ugyanaz volt bemasolgatva a kulonbozo forumokba :-)
22. Hoxa
2007. júl. 9. 14:05
Köszi, hogy szóltál!
21. helenhadsell (válaszként erre: 19. - Hoxa)
2007. júl. 9. 09:43

Hoxa, nézd mar meg ezt a rezi 55 nevut, amiota regelt, Herbalife-ot hirdet. :-)

Vagy mar rajottél és késon szolok? :-) Mert te altalaban gyors vagy. Most irt a Norbi forumba is hogy milyen jo a Herbalife :-)

OFF.

20. Szkyna (válaszként erre: 18. - Hoxa)
2007. júl. 4. 20:40
Így már értem és megértem az ellenszevet. Én ezt a nézőpontot figyelmen kívül hagytam.
19. Hoxa
2007. júl. 4. 16:52
Jah, azt ne is említsük, hogy elég csak azon elgondolkodni, hogy hány szint kap 1 termék árából... és ez meg is magyarázza, mitől olyan drágák. Mennyi lehet az előállítási költség...
18. Hoxa
2007. júl. 4. 16:50
Jól érzed. Lehet, hogy minőségi, ezt nem tudom, mert nem is érdekel, onnantól kezdve, hogy az mlm. A mlm marketing húzásoktól rosszul vagyok. Itt a portálon is napi rendszerességgel küzdök meg az mlm reklámozókkal, mert a "tukmához" értenek nagyon, de ahhoz, hogy egy saját weboldalt felfuttassanak és ott legyenek a saját szemétdobjukon kiskakasok, ahhoz nem. A legkönnyebb dolog mások weboldalain nyomulni. Innentől nekem ,bármilyen szupercsoda az a termék, NEM KELL! És a portálomon sem hagyom, hogy másokat mlmesek zaklassanak.
17. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 16. - Szkyna)
2007. júl. 4. 16:17
Ha annyira jo minosegu termekek lennenek, akkor a honlapjukon megtalalhato lenne a termekek komplett osszetetele (ingredients). Meg az FLP is felrakja a netre, pedig a borapolo szerei igencsak tartalmaznak olyan anyagokat, amik mellett szinte nem is ernek semmit a jo osszetevok (hosszu tavon).
16. Szkyna (válaszként erre: 11. - Hoxa)
2007. júl. 4. 16:06

Kedves Hoxa! Mintha negatív felhangot éreznék az "MLM" és a "cucc" kifejezés mögött.

Hadd mondjak az MLM védelmében annyit, hogy ez a fejlett országokban igen elterjedt kereskedelmi forma és nem tévesztendő össze az ügynöki tevékenységgel. Általában nagyon jó minőségű, éppen ezért drága termékeket forgalmaznak ebben a rendszerben. A magas ár miatt boltban polcról nem kelnének el, az MLM rendszerben van lehetőség a szűk célközönség elérésére. A rendszer működésének egyik alappillére egyébként a folyamtos, megbízható minőség.

Mivel a Herbalife tényleg egy MLM-es cucc, a fenti pár mondatban benne van, hogy valószínűleg jó minőségű termékekről lehet szó, mivel több évtizede a piacon van.

2007. júl. 4. 11:13
Kedves Nóra!Olyan fogyózó vagyok aki egyben a csoport társad. Teljesen új vagyok de szilárdan hiszek a herbalife alakformálás sikerében,munkájában.Megpróbálok a hitetleneknek segíteni ha igénylik úgy mint te. Üdvözöllek K.Évi beszélt rólad. Jó napot kíván H. Éva
14. w.nora
2007. jún. 21. 16:51
Ez így van, tényleg csak az tudja, hogy igazán jó, aki próbálta már.
13. kodependens (válaszként erre: 8. - Hoxa)
2007. jún. 21. 14:44
Hát ezzel nem értek egyet. Én használom a termékeket, és amellett, hogy fogyok a vitalitásom javult. Körülöttem most télen sokat betegeskedted, de én nem kaptam el, amit a vitaminoknak köszönhetek.
12. w.nora (válaszként erre: 8. - Hoxa)
2007. jún. 20. 18:47

Kedves Hoxa! Nekem a legegészségesebb azok közül, amikre eddig rábukkantam, az összes fogyókúra eddig, amiket megtapasztaltam magamon önsanyargatós és egyoldalú - gondolok a káposztaleveskúrákra meg tojásdiétákra meg ilyenek! Mindenkinek más a nézete a fogyókúrával kapcsolatban, ezt tiszteletben tartom.

Nem állítom, hogy más egészséges fogyókúra nincs. De ha tud valaki olyant diétát mondani, ami úgy jár alacsony kalóriabevitellel, hogy közben megad minden vitamint a szervezetnek, és közben még jól is lakunk, akkor én is vevő vagyok rá. Minden egészséges dolog érdekel, úgyhogy szívesen várok minden választ ezzel kapcsolatban.

11. Hoxa
2007. jún. 19. 12:01
Egy MLM-es cucc.
10. f124753f33 (válaszként erre: 6. - W.nora)
2007. jún. 13. 21:15
Mi az a herbalife?
9. f124753f33 (válaszként erre: 1. - Cicumaci)
2007. jún. 13. 21:14
Szia! Az én véleményem az, hogy fogyókúra szenvedés és kínzás nélkül nem igen van.. Vagyis muszáj áldozatokat hozni.
8. Hoxa (válaszként erre: 6. - W.nora)
2007. jún. 13. 21:09
Nora, szerintem a herbaliferól azért nem mondható el, hogy a világ legegészségesebb diétája...
7. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 1. - Cicumaci)
2007. jún. 13. 19:19
Én akupunktúra segitségével+egészséges táplálkozással 2hónap alatt leadtam 11kg!!!
2007. jún. 13. 19:17
Én az egyik legegészségesebb diétával adtam eddig le 13 kilót. Véleményem szerint az egészségtelen, koplalós diéták korszaka már lejárt, hiszen van a fogyókúrára már más megfelelő megoldás is.
5. Kék
2007. máj. 22. 21:43
Most az egyik legjobb módszer:sok eper beépítve a diétába!!Kevés kalória és sok ásványi anyag.Hatásos!!!Épp most van a szezonja.
4. cicumaci (válaszként erre: 3. - Jolvagyok)
2007. febr. 22. 00:07
én is leadtam ,kb 2 kg,de még szeretnék,én is jobban érzem magam,pár kg minuszal,de nem tudom mivel,éhezéssel sem akarnék,mert attól csak legyengül a szervezetnagyon sok fogyikura van,de konkrétan ,és ingyen nem ir senki semmit:((
3. jolvagyok (válaszként erre: 1. - Cicumaci)
2007. febr. 21. 21:22
Én pont így fogytam, éhezés, szenvedés nélkül, és sokkal egészségesebb vagyok, mint korábban
2007. febr. 12. 23:35
bocsi,elirtam,nem 15-6 kg akarok leadni,hanem csak 5-6 kg:)
2007. febr. 12. 23:34
Hogy tudnék leadni kb 15-6 kg,egészséges táplálkozással? Van olyan fogyási lehetőség ami mindenki számára lehetővé teszi, hogy alakját csinosítsa kínzó fogyókúra és megerőltetés nélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook