Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Imádok mozogni és egészségesen táplálkozni fórum

Imádok mozogni és egészségesen táplálkozni (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
277. 9536810fa1 (válaszként erre: 276. - Judy1974)
2011. ápr. 28. 10:07
Úristen este fél 10-kor? ... heheeeeeee nem csak én vagyok mazochista. :DDD
2011. ápr. 28. 10:00

Jó reggelt!(vagy napot?)

Látom minden reggel becsületesen bejelentkezel, lejelented a napi "penzumot". Ügyes vagy és kitartó!

Én is tornáztam reggel, combgyakorlatokat csináltam az Alakreformból. Jó nehezek! Vigyázz a válladra, mert egy ilyen meghúzás nagyon sokáig tud fájni. Lehet, inkább kímélned kellene.

Este elmentünk a nagyobbik lányommal futni.....hát ez nem normális...(mondtam is neki) egyrészt már fél 10 volt (akkor végeztem a főzéssel, mert szülőin is voltam még este), tehát fáradt is voltam+ baromira nem érdekli a korom! Úgy futott mint a nyúl, én meg majdnem meghaltam! Ő régebben focizott, tehát futni azt tud! De a végén megdícsért, úgyhogy pozitívan zártam a a napot!

2011. ápr. 28. 05:03

Jó reggelt! :) Most végeztem.... :) Jól esett! :) A jobb vállam és a jobb csípőm mintha kicsit meghúztam volna, nem százas. :( ... remélem holnapra jobb lesz.


Derűs, szép, aktív napot Nektek! :)

2011. ápr. 27. 14:19

...nem akar tényleg jó idő lenni...még mindig hűvös van. Ma csokorért rohangáltam, a lányom barátja ballag és focizik a lelkem, így vmi fradis csokrot álmodtunk meg neki.....szerintetek lehet kapni kis focilabdát (csokit, műanyagot, akármilyet) amit be lehet aplikálni a csokorba?????? Hát nem!! Végső bánatomban vettem egy "kutyajátékot"(focit) és a virágos még meg is dícsért, milyen kreatív vagyok....nahát.....tényleg??

Egyébként a torna megvolt, tegnap este otthoni zumba, ma reggel 20 perc has.

Mindenkinek szép napot!

2011. ápr. 27. 05:49

Jó reggelt... 4-5-ig megvolt, turbóztam is kicsit. :)

Derűs, szép napot Nektek! :)

272. 9536810fa1 (válaszként erre: 271. - Judy1974)
2011. ápr. 26. 20:31

ügyes vagy! :) Nálunk ma lett hűvös, még jó, hogy reggel kellemesnek ígérkezett az idő, így gyalog mentem dolgozni... aztán este még lenyomtam az egy órát programot... és hajnali 4-kor újra a következőt kezdem. .... mer' én is ügyes vagyok. :))))


Szép estét Nektek! :)

2011. ápr. 26. 09:21

sonkát én is ettem, de kenyér nélkül csak zöldséggel, úgy nem annyira gáz.

Nálatok jó idő volt????? Nálunk szakadt az eső egész délelőtt, délutánra elállt, de olyan hűvös volt, hogy ,na! Mindegy, eltelt így is, de jobb lett volna, ha szép az idő.

Ezen a héten kimarad a terem és a zumba is, külső okok miatt, így otthon és az esti futással kell pótolnom

270. 9536810fa1 (válaszként erre: 269. - Judy1974)
2011. ápr. 26. 09:09

Jó reggelt! :)

Nálunk tegnap nyári meleg volt, így lelejtettem a tóra... és naaaaaaaagyon jól esett. :) Ma reggel 4-5-ig megvolt a torna, és gyalog jöttem utána dolgozni is.


öööö... nem diétás sütit ettem húsvétkor... :(( .. a sonka se volt diétás, a rántott husi se... és semmi se... :(((

2011. ápr. 26. 09:04

Túl vagyunk az ünnepen, sziasztok!

Sütöttem diétás sütiket (2 félét) ,nagy sikere lett mindkettőnek, mindenki falta őket. Nekem is jó volt, mert kielégítette az édesség-vágyamat.

Sajnos a piknikünk elmaradt, a "remek" idő miatt. De így is jól telt az ünnep, legalább együtt voltunk.

Vasárnap edzettem teremben, a hétfő kimaradt, de ma már reggel megvolt a 20 perc popsi.

Szép napot nektek!

2011. ápr. 23. 07:04

Sziasztok! Jaj úgy elrohant ez a hét. Nem is irogattam. És nem is tornáztam:(( Majd most!

A magam részéről tegnap megettem a húsvéti nasikat, mármint nem a tojásokat, hanem a névnapomra kapottak egy részét. Úgyhogy most már tornika! Jó pihenést az ünnepre nektek!

2011. ápr. 20. 10:34

ne legyél depis, fontos, hogy a gyereked elégedett veled. (bár nekem is fontosabb hogy én magam mit gondolok magamról)

Ha ez kellett, tornázz még intenzívebben.

Én is csináltam reggel, jó volt.

2011. ápr. 20. 05:54

Sziasztok, jó reggelt! Tornásztam 4-5-ig, jól is esett.

Gyerekemnek megmutattam ominózus fotókat, majdnem leesett a székről, azt mondta, nem vagyok annyira gáz. :)) Mindenesetre arra jó volt, hogy intenzívebben tornásszam.... hja, és hogy két napra teljes depresszióba zuhanjak. :DDDD

Derűs, aktív napot Nektek! :)

265. judy1974 (válaszként erre: 264. - Db71abe5a1)
2011. ápr. 19. 14:03
szerintem örülj neki. A gömbölyűt lehet formázni, viszont a lapossal csinálhatsz te bármit........
2011. ápr. 18. 21:04
Háát, nekem mindenem gömbölyű. :) :S :/ :D (nem is tudom, milyen hangulatjel illene ide)
263. judy1974 (válaszként erre: 262. - 9536810fa1)
2011. ápr. 18. 13:55

Pontosan erről beszéltünk tegnap a kondiban a két másik lánnyal, hogy ülve szörnyűbb az ember lányának a hasa, még akkor is, ha nincs! aki szült, annak az az alsó "hasizma" buggyan... hát tényleg nem szép. Meg ezek a mostani nacik sem nagyon kedveznek a "pocikezdeményeknek". Én is, amikor hasazok, inkább előnyben részesítem az alsó hasizmot, bár ezek a nehezebb gyakorlatok.

Nálam is volt már ,hogy egy fotó teljesen tönkretett. Fürdőruhában voltam vhol vízparton, és azt gondoltam milyen jó a fürdőrucim, milyen jól áll, és akkor megláttam magam a képen hátulról.....fujjjj! Soha többet nem vettem fel, és ezért edzem popóra a legtöbbet. Bár van adottság (nálam a lapos fenék) amivel sokat kezdeni nem lehet, mégis próbálkozom! Nem adom fel!!

262. 9536810fa1 (válaszként erre: 261. - Judy1974)
2011. ápr. 18. 13:08
... valahogy olyan bénán ültem, és a ruhám is olyan volt, hogy szabályosan előrefojt benn a hasam.... ami lehet, hogy ülve még van is, de ha állok, tuti nincs... akkora meg mint a fotón, akkora végképp nincs se ülve se állva, ellenőriztem :). Nah, mindegy.... most máááá' ez van... :(
261. judy1974 (válaszként erre: 260. - 9536810fa1)
2011. ápr. 18. 13:02

A múlt hétvégén nem lehettél dagadt! Irtó béna fotósotok lehetett! Különösen, hogy a mostanin már oké minden. Nem ugyanabban a ruhában voltál, ugye? Azt a múlt heti cuccot rakd félre.

Mozgásügyben mi a terved? Most már le sem fekszel este?? (ennél korábban már nem nagyon lehet kelni, vagy igen?)

az a baj, hogy még nincsenek túl jó gyümölcsök.Majd ha kezdődik az eper-cseresznye- meggy-málna....nyami, akkor lehet igazán diétázni. Az almát már majdnem unom!

260. 9536810fa1 (válaszként erre: 259. - Judy1974)
2011. ápr. 18. 12:57

Eeeez iiiiigen, :) ... ügyesek vagytok! :))


... én meg depressziós... teljesen. Hát a múlt hét végi képeket felrakták a picassara, Láááááááááányok... olyan dagadt vagyok rajtuk, hogy szerintem a terhességem után voltam utoljára ilyen kövér.:(((( (Még jó, hogy a múlt héten, a céges bulin is készültek fotók, és azokon egészen normálisak a méreteim.) .... szóval mától intenzívebbre veszem a mozgást, és lájtosabbra a kajcsit! :(


Derűs, szép hetet Nektek! :)

2011. ápr. 18. 12:21

Sziasztok! Elkezdődött a hét, vele a munkaidő, tehát itt vagyok. Tegnap lejött a konditerembe az edzőnk felesége, aki mellesleg kick-box-aerobicot oktat. Ketten voltunk a barátnőmmel és ő tartott nekünk egy rögtönzött órát, mindezt már a 1.5 órás comb-popsi edzésem után......hát, ma alig tudok menni. De azért reggel rátettem még egy 20 perc popsit, úgyhogy büszke vagyok magamra. És nemcsak magamra.....reggel hatkor motoszkálást hallottam a hálószobánkból (én épp akkor kezdtem volna tornázni), hát a férjem készült biciklizni. Úgy látszik ő is elkapta tőlem...

Tehát így kezdtük a hetet, és nem tudom ettől -e, de tök jó kedvem van!

258. db71abe5a1 (válaszként erre: 256. - 9536810fa1)
2011. ápr. 18. 10:46

Tök igazad van.


*lesüti a szemét*

2011. ápr. 18. 06:17
Sziasztok! A heti elszámolásom: torna kipipálva, étkezés kipipálva. Azt hiszem nem fogok befizetni a munkahelyi kosztra, mert nagyon hizlalós. szép napot nektek!
256. 9536810fa1 (válaszként erre: 255. - Db71abe5a1)
2011. ápr. 18. 06:09

... mozgásnak veheted, de nem céltudatos.... "én teszem rendszeresen azért, hogy..."

;)

2011. ápr. 18. 00:02
Nem, mert közben sikerült megint összeszednem valami nyavalyát. Szombat és vasárnap nem volt torna. De délután dolgoztam és elég sokat kellett pakolnom. Szóval azt vehetjük mozgásnak talán. :)
2011. ápr. 17. 20:25

Szép estét... újra itthon vagyok, de persze a mai tornámnak lőttek, helyette végigrohangáltam Bp-et. Amit este még metróval, villamossal tettem meg, azt ma reggel már gyalog. :))

Jóóóó nap volt... torna majd holnap hajnalban.

Ti is ügyesek voltatok, látom! :) Renoira, Megvolt a tegnapi 20 perces? ... itt a számonkérés ideje! :)

Derűs estét, kellemes hetet a jövő hétre! :)

2011. ápr. 17. 15:11
Sziasztok! renoria torna megvolt? Nekem ma uszi volt. Szép napot!!
2011. ápr. 16. 12:21

Ma elaludtam, így a reggeli tornából éjszakai lesz. Ma délután dolgozni fogok 11.20 körül érek haza, szóval valami 20 perceset beiktatok.


Tessék rajtam számon kérni!


Szegeden süt a nap, tiszta az ég, icipicit fúj a szél. :)

2011. ápr. 16. 07:28

Jó reggelt! B.K. ilyet sokszor megfogad az ember lánya. Aztán az idő mindent megszépít. :)

Tegnap du. torniztam, jó volt.. Ma dolgozatírás, jön a barátosném, úgyhogy uszoda holnap reggel lesz.

Szép napot nektek! (bár itt elég borús)

2011. ápr. 16. 04:51

Jó reggelt, Lányok! :) Ma megint Bp-i utam van, tehát 3.30-4.30-ig volt a torna, jól esett így nap indítónak. Bár a tegnapiak még kissé viselik...hm... megviselik a gyomromat, és nemtom mennyire meglepő, de nem a kaja... :DD ... ilyenkor mindig megfogadom, hogy többéééééé soooooha... nem iszom. :DDDD


Derűs, szép aktív napot Nektek! :)

249. db71abe5a1 (válaszként erre: 248. - 9536810fa1)
2011. ápr. 15. 21:40

:)


Ami jár, az jár!


:)

248. 9536810fa1 (válaszként erre: 246. - Db71abe5a1)
2011. ápr. 15. 18:57

Óóóó, ügyes vagy! BK most nagyon irigy... hülyére zabáltam ma magam a szó legszorosabb értelmében... bográcsos kaja, és sütemény minden formában és minden ízben, a piáról nem is beszélve... most halódom éppen.... :((

... de ami jár az jáááár... és nekem ez most járt, nagyon! :))

Derűs estét Nektek! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook