Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » IgA (immuloglobulinA) hiányos gyerekek anyukái segítsetek! fórum

IgA (immuloglobulinA) hiányos gyerekek anyukái segítsetek! (beszélgetős fórum)


2012. febr. 1. 08:13
Nekünk azt mondta a doki, hogy anyuka otthon maradhat gyes-en a kisfiával amíg ez nem rendeződik,mert tartós betegségnek számít. Akkor azt mondta ha legközelebb megyünk kitölti a papírt, na ez a doki közben felmondott, és más már nem töltheti ki. De én közben utánajártam mivel jár ez, akkor olvastam az emelt családit és a többi kedvezményt. Csak most így nem tudom merre menjek, ki tölheti ki ezt a papírt!?
2012. jan. 31. 09:53
Mi nem kaptunk emelt családi pótlékot.
2012. jan. 31. 09:52

Szia!

Én irtam neked az immunológus keresődben,az én lányomnak is IgA hiánya VOLT, most 10 éves.

Ha gondolod kérdezz nyugodtan.

Mi Bp-re járunk a Heim Pálba utógondozásra

2012. jan. 30. 13:30
Sly001 -t keresd meg, az ő kisfiával is ez a helyzet, naplót is vezet. Elég jártas a témában!!
2012. jan. 30. 13:13
Segítségeteket kérném, most tudtam meg, hogy erre az IgA hiányra jár az emelt csládi pótlék. Kérdésem az lenne ezt hol kell intézni? Most beszéltem az orvossal ahol megállapították, de ő ebben nem tud segíteni. Merre menjek? Mi van ilyenkor? Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook