Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Idegrendszert meglehet erősíteni valahogy?Vitaminokkal stb. fórum

Idegrendszert meglehet erősíteni valahogy?Vitaminokkal stb. (tudásbázis kérdés)


1 2 3
19. emrus
2008. aug. 2. 08:29

Az alvásfázist szerintem a változókor előtünetei borítják fel, és ha nincsen rendbe körülötted minden és állandóan jár az eszed valamin.

A változókor 10 évvel előbb is jelenkezhet, nálam az utólsó stádiumban még altatóval is felborította az alvást.

Az alváshiánynak, pedig nagyon rossz következményei vannak, akkor is, ha csak egy napot nem alszol, ha valaki 10 napon át nem alszik, akkor a 11.-en állítólag halott.

18. emrus (válaszként erre: 16. - 5bbbcb438b)
2008. aug. 2. 08:22
Mivel lehet a sav-bázis egyensúlyát rendbe rakni?
2008. júl. 30. 16:08
Milgamma
2008. júl. 30. 14:18

B vitaminok, MAGNÉZIUM!!!

Nem mindegy, milyet veszel, mert nem mindegyik épül be a kellő arányban.

A másik: tedd rendbe a sav-bázis egyensúlyod! A vegetatív idegrendszert túlterheli, ha az nincs rendben, ezért is reagálhat így.

15. 4e57a2f552 (válaszként erre: 2. - Tiduj30)
2008. júl. 30. 12:52

Szia lizabella!

A stressz vitaminfaló! Pótolni kell.Én az agykontrollt és a jógát is jól használom erre a célra. A lassú légzés is nyugtat. A gyógyszer többet árt mint használ... Léteznek nagyhatású multivitaminok, rövid idő alatt hatnak.

Rakj rendet a fejedben! :))Minden jóra fordul! Derűs szép napot kívánok!

14. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 13. - Ne add fel)
2008. júl. 30. 11:37
Arról nem beszélve, hogy a legtöbb teljesen felborítja az alvásfázisokat. Volt idő, amikor én is altatóval aludtam, másnap olyan fáradt voltam, mint aki egy percet sem aludt.
13. Ne add fel (válaszként erre: 12. - Emrus)
2008. júl. 30. 10:00

A gyógyszerek szedésével nem értek egyet. Nagyon veszélyesek a nyugtató és az altató szedése, mert nagyon könnyen rá lehet szokni. Hosszú távú szedése alattomosan teszi tönkre az idegrendszert.

Akkor inkább pszichológus, vagy más természetgyógyászati módszert ajánlok.

12. emrus (válaszként erre: 10. - Lizabella)
2008. júl. 30. 07:54

Ezzel a problémával, keress fel egy pszyhiátert és ad gyógyszert ami megszünteti az agypörgést. Amíg az meg nem szűnik nem tudsz aludni rendesen. az meg hozza magával a többi problémát.

Nagyon fontos az alvás. Én nekem is ez volt este nem tudtam elaludni, mert annyirra pörgött az agyam. Kaptam nyugtatót, meg altatót és most már jól érzem magam.

11. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 10. - Lizabella)
2008. júl. 28. 12:12

A vitamin jó ötlet, csak ne szintetikusat vegyél.

Én ha ennyire feszült vagyok, elmegyek futni, mire a szigetet körbefutom, általában az a legnagyobb problémám,hogy hol a legközelebbi lélegeztetőgép :)))


A szellemi fáradtságot szerintem leginkább a fizikaival lehet elűzni.

2008. júl. 28. 11:45
Köszi a Válaszokat.Elvileg időm van aludni,csak egyfolytában jár az agyam.A legkisebb neszre is fent vagyok.Állandóan fáradt és türelmetlen vagyok.Pánikolok is néha.
9. emrus (válaszként erre: 6. - Ne add fel)
2008. júl. 28. 08:09

Kösz, hogy megerősítesz, mert én is csak ezt akartam mondani, az alvás rendkívül tudja regenerálni az idegrendszert, meg a B, vitaminok.

Csak azok jó étvágyat is csinálnak és hízlalnak is, főleg a B 12, meg volt régebben a Polybé, nem tudom még meg van-é, de az olyan volt mint a bicikli pumpa. Nagyon sokat lehettt tőle hízni.Szerintem az életmód és a rendszeres alvás a legtökéletesebb.

2008. júl. 28. 07:57
Magne B-6. Nekem jót tesz.
2008. júl. 28. 07:54

Én a menszi előtti napokban vagyok, enyhén szólva is "kiélezve". Ekkor a Pannonhalmi Vesperas teakeverékét szoktam iszogatni. Nem gyógyszer, nincs mellékhatása és nekem jó!

Ha állandó problémáid vannak, akkor tényleg a B-vitamin klompexet ajánlom én is!

2008. júl. 28. 07:53
Én is azt csinálom. Az idegrendszert nemcsak vitaminokkal kell erősíteni, hanem futással és úszással is. Így távozik a feszültség a szervezetből, továbbá nagyon fontos az alvás, mert akkor tud regenáródni legjobban az idegrendszered. Ami még jót tesz az a jóga.
2008. júl. 28. 07:37
B vitaminok, Pl. B komplex
2008. júl. 28. 07:16
Vegyél a gyógyszertárban Milgamma N kapszulát. Az immunrendszert erősíti.. Mert az idegi problémák az immunrendszer csökkenéséből ered...
2008. júl. 28. 06:53
B komplex vitamin.
2008. júl. 28. 06:42
Lecitin
2008. júl. 28. 06:40
Idegrendszert meglehet erősíteni valahogy?Vitaminokkal stb.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook