Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Idegi eredetű betegségek és testi tüneteik. fórum

Idegi eredetű betegségek és testi tüneteik. (beszélgetős fórum)


2009. okt. 11. 07:39

kár, hogy leállt ez a fórum...

nekem mostanában zsibbadnak a végtagjaim illetve olyan fokon gyengült a jobb bokám (?), h elég nehezen járok. én ezt az egészet idegi eredetűnek gondolom, mert depresszióval is kezelnek. mintha magamnak "csináltam " volna a betegséget, csak hogy meneküljek az élettől...fura.

6. petraaa (válaszként erre: 1. - Endris)
2009. márc. 7. 01:34

Sziasztok!

Látom elég új még itt ez a dolog...

Olvasom a történeted és Én persze orvos nem vagyok és csak találgatni tudok de a pajzsmirigy betegség egyik jellegzetes tünete lehet az "ideg-gyengeség" is..nem lehet esetleg h ez van a háttérben?!

Én is elég "izgulós" fajta vagyok,nagyon pesszimistán veszem az élet dolgait...de rákell lassan jönnöm h ezzel csak rombolom a szervezetem.

Egyébként most vizsgálnak ki de valószínű h pajzsmirigy betegségem van,ez nem igazán gyógyítható,elkísér életed végéig és néha a kezelése sem egyszerű...

Bár gondolom h az orvosok tudják mit csinálnak(általában)...

Sok jót kívánok neked és csak pozitívan(ha nagyon nehéz is),az már egy jó alap!

5. endris (válaszként erre: 4. - Hamurapi)
2009. márc. 5. 21:57

Jó volt a kapcsolatunk annak ellenére, hogy 8 év korkülönbség volt közöttünk. A kapcsolatunk az utolsó napig jó volt, nem volt semmi gond. Nálunk lakott (én Anyukámmal élek), de nem volt probléma. Saját haza volt, amit közösen tervezgettük, mindenben kikérte a véleményemet, hogy mi milyen legyen. Munka után mindig hazament azután jött hozzánk. Az utolsó együtt töltött napon már úgy jött haza, hogy látszott, hogy valami baj van, a valódi okát nem tudom miért ment el. Az utolsó mondat az volt " nem azért megyek el, mert nem szeretlek hanem ez így alakúlt, nem tudni mit hoz a sors".

Mikor beteg lettem is végig mellettem volt, mikor mondtam, hogy jobb lenne neki nélkülem, hogy ne lássa a szenvedésem akkor nem ment velem volt.

Szóval jól bánt velem, vagyis jól bántunk egymással.

4. hamurapi (válaszként erre: 3. - Endris)
2009. márc. 5. 21:17

Szia endris!

Jól éltetek a pároddal?Hogy bánt veled?

A családodtól való elszakadás nem volt probléma?

üdv.

2009. márc. 5. 18:02
Igen ezzel próbálkozom és most furcsának fog tünni amit írok, de akkor kezdődött a betegségem amikor megismerkedtem a barátommal akivel két évig voltunk együtt és egy éve szakítottunk. Valószínű meg akartam nagyon felelni mindenben, hogy minden jó és szép legyen. Ezt már utólag nagyon bánom, mert rájöttem, hogy ezt nem kellett volna.
2. winny (válaszként erre: 1. - Endris)
2009. márc. 5. 17:54

Vissza kell menni a betegségedet megelőző időpontra.

Mi okozta?Ezzel kell szembenézni!

Nehéz,de csak így remélhetsz javulást az egészségedben:)

2009. márc. 5. 17:50

Osszuk meg egymással a véleményünket, azok akik idegi eredetű betegségben szenvednek és persze ezek testi tüneteitől.

Az én problémám több éve kezdődött azzal, hogy a kezemet lábamat nehezen tudtam felemelni, az ujjaim nehezen mozogtak. Természetesen orvoshoz fordultam, nem találtak semmit, de miután már biciklizni sem tudtam akkor már nem elégedtem meg azzal, hogy ennyivel elintézzék az orvosok, hogy nincs semmi baj. Később kiderült, hogy pajzsmirígy betegségem van és ezek a tünetek annak a jelei, gyógyszeres kezeléssel normalizálódott a pajzsmirígyem, de a tünetek nem múltak sőt rosszabbodtak. Ezek után jött az, hogy azt mondták ezek idegi eredetű problémák (elég sok minden történt akkor velem) Bekerültem a kórházba, ahonnan 10 nap után rosszabb állapotban kerültem haza, mint mikor bementem. Már a beszéd és a nyelés is nehezített és persze a többi tünet is fennál, kezem lábam nehéz nehezen tudok mozogni. De az orvosok még konkrétumot most sem tudnak mondani.

Ha valakinek hasonló tünetei vagy betegsége van és megosztaná velem/velünk az jó lenne. Kit hogyan kezelnek stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook