Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez lehet akár súlyosabb idegi kimerültség is vagy valami más betegségem van? fórum

Ez lehet akár súlyosabb idegi kimerültség is vagy valami más betegségem van? (beszélgetős fórum)


2020. jan. 31. 16:06
Fejlemény: felmondtam tegnap. Előtte 4-5 napig egyre jobban gyötört a fejfájás már a szemem fülem is fajt tőle... ahogy felmondtam és kimondtam lefeküdtem este aludni és másnap reggelre elmúlt a fejfájasom... valami elképesztő ... a többi tünet még megvan kicsit lassabb vagyok stb... de ez megdöbbentett hogy egyik pillanatról a másikra ahogy kimondtam elmúlt a fejfájás ...
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Regin_a)
2020. jan. 28. 23:51

Csodálkozom kissé, a "rohadt" idegrendszeren.

Az én idegrendszerem, köszöni, nem rohad. Ha nem lenne, akkor sem szívműködésem, sem vérkeringésem nem lenne, tehát egy idő után én rohadnék.


A stressz, az idegeskedés senkinek nem hiányzik, de ezért nem az idegrendszer a hibás.


Andussz-nak, a kérdezőnek kívánom, hogy tényleg teljesen jól legyen és oldódjanak meg a problémái.

8. Regin_a (válaszként erre: 1. - Andussz)
2020. jan. 27. 23:03

Ez lehet akár súlyosabb idegi kimerültség is, vagy"

Igen, lehet, sőt....

A rohadt idegrendszer mindenfélét tud produkálni amit nem is gondolna az ember

2020. jan. 27. 22:29

A stressz hatása sem tűnik el azonnal. Pláne, ha némi munkanélküliség várható.

Az sem jó egy izgulósnak, ha talált új munkahelyet, mert akkor meg amiatt izgul.

Talán egy orvos által felírt enyhe nyugtató segíthet.

6. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Andussz)
2020. jan. 27. 19:20
Lehet a stressztől, de ha felmondasz, és a tünetek megmaradnak, lehet szervi, idegrendszeri ok is a háttérben.
2020. jan. 27. 14:55

Már nem azért, de nézd meg a dátumot...

Egyébként elég nehéz ismeretlen embernek a neten keresztül konkrétan segíteni, nem gondolod?

2020. jan. 27. 13:29
1 éve nem írtam de nem gond.. 1 év alatt teljesen helyre jöttem és megjártam a magam útját.. ezek valos problémák sajnos, de ha mindig csak ennyit tudsz minden fórumhoz hozzászólni azzal sokat nem segítesz...
2020. jan. 27. 13:05
Nem csodálkozom rajta, hogy mindig produkálsz valamilyen tüneteket hiszen hipochonder mivoltod már többször is bizonyítottad itt.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Andussz)
2020. jan. 27. 12:09

Ez az idegeid miatt van.

Ha felmondasz sem lesz javulás egyik napról a másikra.

Lesz vagy fél év mire helyre jössz.

2020. jan. 27. 12:05

Ez lehet akár súlyosabb idegi kimerültség is, vagy valami más betegség van?

A munkahelyem megkeseríti az életem. Hetek óta nem alszom nem lazulok el, forgolodok idegeskedek a stressztől. Aludni nem tudok mert ezzel álmodok. Alkalmatlan vagyok bármire is párom egy filmet nem tud velem megnézni annyira kattogok. Holnap akarok felmondani. Viszont amióta 0-24ben stresszelek nagyon ijesztőek a tuneteim: állandó fáradtság, nyuzottsag.. a bal szemhélyam remeg, táncol mikor pislogok. Izomfajdalom és gyakori Tompa fejfájás. Ha iszom valamit Folyamatosan pisilnem kell azonnal. Néha 1-2mpre megszédülök. Gyomrom kuruttyol alig Van étvágyam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook