Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hólyagsérv, mint új "nyavalyám" fórum

Hólyagsérv, mint új "nyavalyám" (beszélgetős fórum)


11. Hmv. (válaszként erre: 9. - Orgomari)
2022. jan. 6. 09:38
A 6. bejegyzésben írtam.
10. Hmv. (válaszként erre: 7. - Beneliv)
2022. jan. 6. 09:37
Igen!
9. orgomari (válaszként erre: 6. - Hmv.)
2021. márc. 17. 09:21
Kedves Hmv! Meggyógyították a hólyagsérvedet? Hogyan? Műtét volt? Kérlek írd meg nekem, én előtte állok. Puszi! orgomari@index.hu
8. orgomari (válaszként erre: 1. - Beneliv)
2021. márc. 17. 09:19
Ne aggódj, sokan vagyunk ezzel a bajjal. Igen, lehet magunknak diagnosztizálni, mert kívüről is látszik, ha tükörrel megnézed magadat, érezni is lehet, ha benyúlsz, ott egy tojás nagyságú csomó. Ez a hólyagsérv. Talán azóta már rendbe tették neked? Kérlek, írd meg nekem. orgomari@index.hu Nekem is van, még nem voltam orvosnál.
7. beneliv (válaszként erre: 6. - Hmv.)
2013. máj. 19. 22:51
s akkor Te deréktől lefelé rendben vagy!?
6. Hmv.
2013. máj. 19. 22:17

Nekem volt hüvelyfali hólyagsérvem 10 éve.

Akkor készültem hüvelyplasztikára, de közben a méhemet is el kellett távolítani egy nagy mióma miatt.

Így egy füst alatt mindent megcsináltak hüvelyen keresztül.


A hólyagsérv nekem olyan panaszokat okozott, hogy ha túlságosan megtelt a hólyag, sajnos nagy nehézségek árán tudtam pisilni. Amikor ez már tarthatatlanná vált - s persze fájdalmas is volt - muszáj volt orvoshoz mennem.

5. beneliv (válaszként erre: 4. - Mafalda)
2013. máj. 17. 21:26
Kb. milyen fokozatú? okoz valamilyen panaszt, mert nekem még nem, csak erőlködés esetén látható/tapintható. Az egész kismedencei tartószalagok lazasága miatt már volt méheltávolításom ( 8 éve),gondolatom szerint az is közrejátszik, hogy ami közel van a "kijárathoz", ki is jön. A végbél, aranyér után most a hólyag következik.
2013. máj. 17. 18:31
Sajnos nekem is van:(((Állilólag a Kriston torna nagyon jó rá.De én unom csinálni:(((
3. beneliv (válaszként erre: 2. - Kisj)
2013. máj. 17. 18:25
Igen, képzeld rájöttem...nem volt nehéz megállapítani, mivel látható is, sajnos.
2. kisj (válaszként erre: 1. - Beneliv)
2013. máj. 17. 18:12
Imádom, ha valaki saját magát diagnosztizálja:D
2013. máj. 17. 18:10
Úgy itélem, hogy hólyag-előesés vagy hólyagsérvem van (nem tudom mi az orosi neve). A kellemetlenségen túl dühös is vagyok, mert arra vártam, hogy rendeződjön az aranyerem, és most mehetek egy másik szakorvoshoz. Kinek volt/van ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook