Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt Valakinek (vagy családtagjának) hólyagsérve? fórum

Volt Valakinek (vagy családtagjának) hólyagsérve? (beszélgetős fórum)


9. 0b024dbfb9 (válaszként erre: 7. - Zizisicc)
2009. nov. 12. 22:23
köszönöm a javaslatot, anyának is már eszébe jutott...csak Ő már nem "fiatal" (64) és eléggé meg vannak ereszkedve az izmok odabent... talán segít, de már nem valószínű :(
8. Zizisicc (válaszként erre: 7. - Zizisicc)
2009. nov. 12. 22:23
Természetesen a gyakorlatokat folyamatosan kell végezni, de néhány hét alatt - kb 10-12 hét - lehet látni, hogy mennyit segített, és szükség van-e még a műtétre ....
7. Zizisicc (válaszként erre: 1. - 0b024dbfb9)
2009. nov. 12. 22:21
Nem tudom milyen fokú a sérv, és hogy a méhsüllyedése is fennáll-e, de megnézetném több orvossal is, de az tuti, hogy műtét előtt elvégeznék egy Kriston-intimtorna tanfolyamot, és napi rendszerességgel végezném néhány hétig a személyre szabott és a tünetekhez passzoló gyakorlatsort .... nagyon sokat segíthet, enyhébb, v. középsúlyos esetben meg is szűntetheti a tüneteket .....
6. Martian (válaszként erre: 5. - 0b024dbfb9)
2009. nov. 12. 22:11
mindenki egyedi eset ezért kell megkérdezni az adjunktust, hogy ő miért látja indokoltnak a méheltávolítást
2009. nov. 12. 22:09

persze, nem felülbírálni akarom... volt az sztk-ban is egy nőgyógyásznál, aki szóba sem hozta a méheltávolítást, csak a hüvelyplasztikát mondta. Viszont Ő nem vállalja a műtétet. Ezért adott beutalót a Kórházba... Tehát már 2 orvosnál is járt...Nem voltam Vele sajnos, biztos rákérdeztem volna...

(rákerestem a neten, nagyon sok cikket, orvosi véleményt olvastam, sehol még csak meg sem említik a méheltávolítást ennél a betegségnél)

4. kikata (válaszként erre: 1. - 0b024dbfb9)
2009. nov. 12. 22:02

Nem lehet, hogy méhsüllyedése is van?

Ha nem bízol a dokiban, nézessétek meg másikkal is.

2009. nov. 12. 22:02
ja és miért nem az adjunktust kérdezed meg erről?
2009. nov. 12. 21:59

gondolod felül tudod bírálni egy adjunktus véleményét?


gondolom nem poénból akarja kivenni oka van rá

2009. nov. 12. 21:56
Anyukámnál sajnos hólyagsérvet (ami vizelettartási problémákkal, stb... jár)diagnosztizáltak. Ezt egy "plasztikai" műtéttel lehet elvileg orvosolni. Ma viszont volt a Margit Kórházban egy adjunktusnál, aki azt mondta, hogy el kell távolítani emiatt a méhét is!!???? Ehhez valóban ennyire drasztikus megoldás kell? Kétlem... (rákerestem a neten is, sehol nem írják)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook