Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol ronthattam el? fórum

Hol ronthattam el? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
110. 82d45dcd14 (válaszként erre: 109. - Banyaci)
2014. ápr. 2. 13:42

Szerintem,ez egyenlő a lehetetlennel..

2 év,semmi nélkül,se intimitás,se szex,se csók,se kedvesség...

M

109. Banyaci (válaszként erre: 108. - 82d45dcd14)
2014. ápr. 2. 13:40
Nem harmadik személy van, hanem a férj beleszerelmesedett a gépbe. A munkahelyén nem tudom mi van, mit dolgozik. Egy biztos, hogy ez már nem család, házasság, szerelem. Vagy meg kellpróbálni megmenteni, vagy el kell vállni. Mindkettőhöz két ember kell. Az asszony egyedül kevés. A hapsit kéne megböködni, hogy hahó, valami nem jó, csinálj már valamit öreg! Mert az asszonyka már érzi, hogy a hajó süllyed. Csak az a kérdés, hogy mind megmenekülnek, vagy lesznek áldozatok.
108. 82d45dcd14 (válaszként erre: 104. - Banyaci)
2014. ápr. 2. 13:09

Először,én is egy harmadikra gondoltam,de miután írta,hogy ne mászkál el otthonról,így csak egy lehetőség van (szerintem)

Egyszerűen már nem szereti..

107. Banyaci (válaszként erre: 106. - 25800e2d09)
2014. ápr. 2. 12:38
Itt már egy családról van szó. Mert a férj nem csak az asszonyt zárta ki az életéből, hanem a gyerekét is. Ha az én párom farokfejű lenne, már régen repült volna.
2014. ápr. 2. 12:24
A férfi olyan mint egy hal. A fejét a farka irányítja... ha tetszik ha nem mindkét oldalon fent kell tartani az érdeklődést. Valaki írta is hogy a kapcsolaton folyamatosan dolgozni kell. Ez így is van, hiszen érdektelenné válik az egész. Így most nem egy családról van szó hanem egy hímről és egy nőstényről akik egyszer eleget tettek a szaporodási ösztönüknek csak valaki rájuk zárt egy képzeletbeli ajtót...
105. bdf78cc352 (válaszként erre: 103. - Krisz42)
2014. ápr. 2. 11:59
Csoda hogy még nem váltak el.De én meg úgy vettem le, hogy 1 gyerek van 1 nem három vagy öt vagy kettő!A leg könnyebb mutogatni, itt arról van szó hogy apucivá lett degradálva a férfi.Pasiból apu, Nem társ és apu csak apu. Próbáljon meg legalább úgy tenni mintha érdekelné a férje.Amúgy meg, igen ő van otthon egy két esztendős gyerekkel, jobban ráér mint a dolgozó férj, legyen már egy cseppet kreatív. ENNÉL A FÓRUM INDÍTÁSNÁL TALÁN TÖBBET IS TEHETNE .Főleg két év éhezés után.
104. Banyaci
2014. ápr. 2. 11:53
Ez a foglalkozz vele, meg ezt azt csináld már fölösleges tanácsok. Itt már az asszonynak fölösleges plusz időt szánni a párjára. Ebbe a kapcsolatban a férj magasról tojik a feleségére és a gyerekére. Itt már rég nem a szexelni vagy nem szexelni, ill. a mennyit meg mikor a kérdés. Itt le kell ülni és nyíltan rákérdezni a férjnél, hogy akkor most mi van, ő mit akar. Mert ha bejárónőt, akkor menjen keressen annyi pénzt és vesznek föl egyet. Ha meg mást is, akkor azt is tisztázni kell. Nincs olyan, hogy csak a feleség a hibás. A férj vagy nővel csalja, vagy csupán a számítógépes játékokkal. A gyerek meg issza a levét az egésznek. Tisztázni kell a dolgokat, mert két boldogtalan ember nem tud boldog gyereket nevelni. Én bizony már régen nekiszegeztem volna a kérdést a férjuramnak, hogy velem, vagy nélkülem? Mert ha velem, akkor azért tenni is kell valamit.
103. Krisz42 (válaszként erre: 102. - Bdf78cc352)
2014. ápr. 2. 11:49
Nem ezt tanàcsoltàk néhànyan?Ès nem miatta nem volt szex,mint az kiderült...egyébkènt sem helyes a szexistennőt hasznàlni,mert abban nincs benne a jó szex,max. a kívànatos kinézet,de az egy kapcsolatban édeskevés,hiàba gondoljàk sokan,hogy csak az kell.Mint ahogy csak kifogàs lehet,ha a férfi nem kívànja mert làtta ahogy szült,mert túl vékony,túl kövér,stb.Ès ha egy nő azért hanyagolják el magàt,mert nincs ideje magàra,akkor a férje segíthet,hogy legyen,ne csak vàrja a sült galambot.Nekem is sok volt néha,hogy 3éves koràig szinte a nap 24óràjàban mindhàrom gyerekem mellett ott kellett lennem ès bàr szeretem,hogy délutân mindenki otthon van ès nyűzsgès van,van hogy a 15 éves lànyomat is elküldöm,hogy csak fél óràt magamban lehessek.Még poénkodik is,hogy én nem hallgatom meg,ezért ò lelkileg sérülni fog.Egy hàzassàg,kapcsolat arről kellene hogy szóljon,hogy figyelnek egymàsra ès a férfi is felfogja,hogy akármennyire szereti egy anya a gyerekèt és hiàba van el vele otthon a gyerek 3 èves koràig is,azèrt neki is szüksége van màsra is,legalàbb a pàrjàra.
102. bdf78cc352 (válaszként erre: 101. - Krisz42)
2014. ápr. 2. 11:17
Na ez egy nagy LOL:) SZEXDÉMON, HA KÉT ÉVIG NINCS HÁZASÉLET.....BOCS HA MAGAMHOZ TÉRTEM A RÖHÖGÉSTŐL AKKOR ,AJD ÍROK ÉRTELMESEN IS!
101. Krisz42
2014. ápr. 2. 11:02
Szerintem elèggè siralmas lehet mindenkinek a pârkapcsolata,aki a felesèget hibàztatja.A férjet semmi sem èrdekli,főleg a csalàdja nem.Milyen pofàtlan szöveg,hogy ő dolgozik,míg a felesège otthon legózik.Egyszer otthon kellene hagyni a gyerekkel,kivàncsi lennèk mire lenne ideje.Estère a nő is elfàradhat,nagyon le tud meríteni egy gyerek is,főleg mikor kicsi,de gondolom csak a férfi lehet fàradt.Nàlunk soha nem volt az,hogy azèrt,mert èn otthon voltam a kicsivel-jó hogy màr volt 2nagy is-,akkor este is èn csinàljak meg mindent.Ès igenis érdekelje a férjet,hogy vele mi törtènt aznap ès ne neki kelljen szexdèmonnak lennie,hogy valami is törtènjen.Nekem is az esik jól,mikor a férjem csókol meg szenvedèlyesen ès nem csak este az àgyban ès èrzem rajta,hogy kívån,Ja ès nem csak akkor,amikor szexi fehèrneműben illegetem magam előtte.Az ilyen max havonta 2-szer történik meg,de szerelmeskedès szinte mindennap van.A férjet èn pàros làbbal rúgnâm ki a jàtèkkal együtt,keressen màsik hàzvezetőnòt,aki mellett azt csinâl,amit akar,mert hogy neki egyàltalàn nem fontos a csalàdja,sőt,az is biztos.
100. bdf78cc352 (válaszként erre: 1. - Erikmano)
2014. ápr. 2. 10:02
Foglalkozz vele, egy házasság nem önjáró törődni kell a férjeddel, nem csak apa anya vagytok. Pár, egy házaspár, és ebben a szex is benne van. Két évig nem bírja ki sex nélkül , ha otthon nem lakatod jól megy máshova.Kapj a fejedhez , elvált nő leszel hamarabb mint hinnéd.Ja ne gyere azzal hogy fáradt vagy, két fiút neveltem fel, (21 hónap köztük a korkülönbség, de pár jó szó egy két simogatás mindig kell hogy kerüljön.
99. 25800e2d09 (válaszként erre: 88. - Kubiak)
2014. ápr. 2. 09:57
A párom is meg én is játékosok vagyunk. Nem ugyanazt nyomjuk bár van mikor kicsit morci vagyok mikor este közli hogy a srácokkal megy raidelni ám szereti és kikapcsolja. Lehet a fórumindítónak is rá kéne állni a játékra :-) a gyerek már egyre nagyobb elvan egyedül mármint 1−2 órát egy szobában az anyával. Vannak gamer anyuka ismerőseim :-) keményen nyomják, néha férfiakat meghökkentő módon. :-)
98. a0c1361e44 (válaszként erre: 95. - Anya4005)
2014. ápr. 2. 06:26
Uhh..
97. anya4005 (válaszként erre: 68. - Erikmano)
2014. ápr. 2. 01:20
Na,ez a masik hiba! Vard meg,mig lefekszik,te majd pihensz masnap,mig a gyerek alszik delutan! Ahogy lefekszik told oda a feneked,hatha atolel! Nekem a parom gyakran hajnalban jar haza melobol,de mindig megvarom,akkor is,ha tudom,hogy kovetkezo nap nincs legetosegem a fiukkal pihenni,es akkor is,ha az elozo este a beteg gyerekkel virrasztotta! Nincs az az isten,hogy ugy aludjon el,hogy nem simogat vegig,meg ha nem is mindig lesz szex a vege!
96. anya4005 (válaszként erre: 1. - Erikmano)
2014. ápr. 2. 01:08

Az,hogy egesz nap gyerekezel nem lehet kifogas a koplalasra! Nekem ketto van (3,5/2 evesek),megsem halok ehen,van idom a haztartasra,a kutyara es ami a legfontosabb;a paromra. Azt gondolom,itt az lehet a baj,hogy annyira szerelmes vagy a fiadba,hogy meg az o nevevel is regisztralsz. Attol,hogy anya lettel,nem kell feladnod onmagad,lehetsz gondos feleseg,dogos maca (a ferjednek az agyban),jo baratno,minden,ami elotte te voltal. Mindket fiammal veszelyeztetett terhes voltam,de ettol nem vontuk meg magunktol a szexet. Nem is ertem azokat,akik ezt teszik,mert latod,ez az eredmenye!

Nem tudok mast tanacsolni,minthogy vedd kezedbe a kezdemenyezest,bar en inkabb tart labakkal raulnek a billentyuzetre,hogy eszre vegyen (ehhez nem art valami uj fazont csinaltatni,hogy meglepo es kivanatos legyel),mert ugy tunik,a beszelgetes nem fog segiteni!

95. anya4005 (válaszként erre: 53. - A0c1361e44)
2014. ápr. 2. 00:59
Nalunk a parom a fenykepezovel allt a labam kozott mindket szulesnel,es dokumentalta az esemenyt,mivel en nem lathattam,de szerettem volna megnezni. Mondjuk,ettol sem ment el a kedve...
2014. ápr. 1. 22:50

ott rontottad el hogy neki volt egy szerelme, akit te két éve megöltél, és kicserélted egy valószínűleg nagyon aggódós anyagépre.


ezzel ő mit kezdjen?

93. 569a7df0cf (válaszként erre: 80. - Erikmano)
2014. ápr. 1. 22:30
Ulj le beszelni a ferjeddel, mondd el mi bant, kerdezd meg, hogy tudnatok helyrehozni ezt, egyaltalan szeretne-e helyrehozni.
92. Kubiak (válaszként erre: 91. - 130454e42d)
2014. ápr. 1. 22:12

Sajnos ez ilyenkor várható.

Aztán jön a hibáztatás kimiatt történt.

91. 130454e42d (válaszként erre: 90. - Kubiak)
2014. ápr. 1. 22:06
Igen, körülbelül. Kérdés, mikor jön valamelyiküknél egy új ember aki felrázza?
90. Kubiak (válaszként erre: 89. - 130454e42d)
2014. ápr. 1. 22:05

Ők most elélnek egymás mellett.

Mint két szobanövény.

89. 130454e42d (válaszként erre: 88. - Kubiak)
2014. ápr. 1. 22:01

Ha be van zárva a gyerekkel a net jó alternatíva. Persze, a való élet más, de ha dolgozni fog mi változik? Gondolod a férjet érdekelni fogják a munkahelyi pletykák?

Azt látom problémának, hogy nincs közös érdeklődési kör, közös hobbi. A feleség beleveszett a gyerekezésbe, a férj is elvan magában, a gép előtt.

88. Kubiak (válaszként erre: 84. - 130454e42d)
2014. ápr. 1. 21:57

Azért lásuk be hogy a net. az nem pótolja a való életet.

A valódi emberi kapcsolatokat.


Vannak ezek a férfias háborús meg tankos játékok lehet olyasmi.

87. a0c1361e44 (válaszként erre: 86. - 130454e42d)
2014. ápr. 1. 21:57
Persze, hogy nem...
86. 130454e42d (válaszként erre: 85. - A0c1361e44)
2014. ápr. 1. 21:56
A férj sem lehet túl érdeklődő, egy netes játék köti le...
85. a0c1361e44 (válaszként erre: 81. - Kubiak)
2014. ápr. 1. 21:54

Nem hinném. Nem akarok minősíteni senkit, de akinek azért mert otthon van nincs témája, akkor annak az illetőnek elég szegényes az agyi kapacitása.

És pont azért soroltam politikát, könyvet, stb., mert esetleg nincs senkije, aki miatt lehetnének élményei.


Én pl. a játszótéren kerültem az anyukákat és pont ezért, inkább olvastam. Sokat találkoztam a barátnőimmel is, és a férjemmel is csináltunk sok közös programot.


A fórumindító most is még várakozik szeptemberig. Minek? Akkor már jobban fogja érdekelni más is? Dehogy is! Ő ilyen, a férj pedig rájött, hogy erre nincs szüksége. Ha legalább az ágyban szexistennő lenne, akkor sem lennének gondok, de így, hogy semmi nem érdekli, elég nehéz..

84. 130454e42d (válaszként erre: 81. - Kubiak)
2014. ápr. 1. 21:54
Persze, ebben mindketten benne vannak. De azért ma már aki otthon van az sincs elvágva a világtól, tájékozódhat bármiről ami érdekli, hiszen ott a net. A férj rákapott valamilyen játékra, kíváncsi lennék, milyenre. Ha szerencsjáték az gáz, ha valami társas-stratégiai akkor lehet, csak társaságot keres ahol van közös téma.
83. Kubiak (válaszként erre: 80. - Erikmano)
2014. ápr. 1. 21:53

Szerintem ne menj bele ennyire az önhibáztatásba.


Persze részese vagy, de ennek az egésznek nem csak Te vagy az oka.

82. 130454e42d (válaszként erre: 80. - Erikmano)
2014. ápr. 1. 21:50
A gyerek alőtt miről beszéltetek?
81. Kubiak (válaszként erre: 79. - A0c1361e44)
2014. ápr. 1. 21:50

Fordítsuk meg a dolgot.

A nő otthon van a gyerekkel más emberekkel max. a játszótéren találkozik.

A férj dolgozik több inger éri.

Neki több mondanivalója lehetne a párjának.

Nem?


Ne mentsük már fel ennyire a férjet sem.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook