Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol ronthattam el (II.)? fórum

Hol ronthattam el (II.)? (beszélgetős fórum)


19. yanna010 (válaszként erre: 1. - Erikmano)
2014. jún. 26. 19:03

Szerintem felesleges az ilyen házasságot fenntartani, ahol már nem tisztelik egymást a felek és annyira megromlott a kapcsolat, hogy becsúszhat egy félrelépés.

Én azt mondom, hogy egy férfinak ne legyen a játék fontosabb, mint a családja és igenis hordozza tenyerén a nőt (persze ha megérdemli).

18. ina87
2014. jún. 25. 10:25

minden féle ruhában lehetsz vonzo ez nem azon mulik h a férjed miért a játékot választotta az kérdés mert nyillván megvan az ok h miért

nem jo döntés a megcsalás sem bár kinek mi a jo döntés...

17. csekker (válaszként erre: 7. - Erikmano)
2014. jún. 24. 12:19
Hát ez a melegítős dolog elég meredek. Törődj magaddal! Baromi nehéz, mert a kicsi leköti az idődet és energiádat, de akkor is legyél igényes önmagadra, ha nem lépsz ki a lakásajtón egész nap. A melegítő nem szexi. Legyél ápolt, érezd jól magad a bőrödben (ha néhány kiló feljött, akkor igyekezz ledolgozni, amint lehet) és a férjed is észre fogja venni.
16. Derya (válaszként erre: 15. - 0f332c4ec9)
2014. jún. 22. 21:26

:-)

akkor az biztos jo lehet. :-)

jo olvasast! :-)

15. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 14. - Derya)
2014. jún. 22. 20:48
Az egyik a Romanovokról a másik egy Irwin Shaw regény. Szóval igen valószinü ezeket jobban értem :DDD Mint amit itt próbálok megérteni.
14. Derya (válaszként erre: 13. - 0f332c4ec9)
2014. jún. 22. 20:46

:-)

akarmirol is szolnak, biztosan jobban jarnal az olvasassal. :-D

13. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 12. - Derya)
2014. jún. 22. 20:39
:)) én nagyon unatkozom, h a már ilyesmihez irok :)) Pedig van két új könyvem olvashatnám azt is.
12. Derya (válaszként erre: 11. - 0f332c4ec9)
2014. jún. 22. 20:36

eskuszom, ez a legjobb hsz, amit ma olvastam. :-)

a magamet is belertve. :-)


szerintem mindig, minden korulmenyek kozott husegesnek kell maradni, hamar egyszer eskut tettem. :-)

ha ez valamiert nem megy, akkor inkabb elvalok. :-)

de ez en vagyok. ettol amsok meg nyugodtan csalogassak egymast. :-)

11. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 7. - Erikmano)
2014. jún. 22. 20:31

Okozó...melegitő...mi van?? Melegitőben nem vonzó egy nő. Vagyis van amikor igen,de amikor mindig abban van és a férje csak abban látja akkor bizony nem. Na mindegy,nem hinném,hogy a melegitő miatt ment tönkre a házasságod. És mi az,hogy okozó?


Egyáltalán minek irok ide??

10. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Erikmano)
2014. jún. 22. 18:07

hát ha már a melegítődre se gerjedt...:DDDDDDD



medveanyám borogass:D

9. 3da8f53e4a (válaszként erre: 8. - Kriszta773)
2014. jún. 22. 16:05

...szerintem most rázta fel az illető, hogy több is van benne, mint amit a férje már nem lát meg.


Kérdés, hogy mit tesz ezek után?

8. kriszta773 (válaszként erre: 7. - Erikmano)
2014. jún. 22. 15:59
én nem ismerem a történetedet, de ha évek óta nincs köztetek semmi és nem jó a házasság, vagy meg kell próbálni rendbe tenni, vagy azon dolgozni, hogy el tudjál válni. mert attól, hogy most felbukkant valaki, akivel van egy kis etyepetye meg romantika, a házasságod, az életed nem fog változni, és nem valószínű, hogy ez a valaki örökké vagy hosszú évekig asszisztálna hozzá. de arra jónak kéne lennie, hogy felrázzon ebből az állapotból, és lásd, hogy másként is lehetne élni
2014. jún. 22. 15:49

Szia Kriszta773!

Szerintem is az lenne a legjobb ajándék! A melegítőt arra értettem,h én egész otthon vagyok a kicsivel,és kényelmes öltözetet választottam,ha a férjem haza ért folyton melegítőben látott. De egy kapcsolat/házasság 2 emberen múlik,nem pedig 1-en! Ő továbbra is el van a játékával,hétvégente többen játszanak,mi ugyan úgy ki maradunk az életéből. Évek óta nem közeledett hozzám a férjem.

Az a baj,hogy sokan nem értenek meg,csak az okozó vagyok,sokaknak! :(

6. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Erikmano)
2014. jún. 22. 15:16
szerintem az ajándék egy jó férj lenne :) nekem kicsit vicces az a rész, hogy már melegítőben se voltál vonzó a számára, vagy focizni szerettél volna vele? :)
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Erikmano)
2014. jún. 22. 14:23
Miben segíthetünk, vagy kit kell szidni?
2014. jún. 22. 13:38
Sosem fogom megerteni,hogy miert egyszerubb felrelepni,mint elvalni! Szerintem a megcsalas a megcsalot is minositi,ezaltal,kedves erikmano epp most vagy a legmegalazottabb!
2014. jún. 22. 13:36
Nincs kérdés. Önigazolás van.
2014. jún. 22. 13:34
Beleolvastam az előző témádba, hátha ott rejlik a vezérszál, amin elindulhatok. De azzal együtt is rébuszos nekem, hogy most mi a kérdés?
2014. jún. 22. 13:27

Nos már jó régen írtam. változás történt az életemben,kaptam egy "Ajándékot". Amit nem bántam meg,sőt! Kellett,h vki éreztesse velem,hogy szép vagyok,értékes és legfőképpen egy érző ember!! Igen egy mondhatni azt,hogy egy régi ismerős által lettem a régi önmagam!! Hogy miért tettem? Mert megalázónak éreztem,ahogy a férjem bánik velem,hogy neki melegítőben se voltam vonzó már,levegőnek nézett,csak a hülye játéka érdekelte,senki és semmi más!!


Akik hasonló cipőben jártak/járnak ha az élettől kapnak egy "ajándékot" azt fogadják el!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook