Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy szoktassam le a kutyámat arról, hogy ne pisiljen a lakásba? fórum

Hogy szoktassam le a kutyámat arról, hogy ne pisiljen a lakásba? (tudásbázis kérdés)


12. Regin_a (válaszként erre: 7. - Cservenák Vali)
2013. ápr. 10. 16:49

6 éves kutty és nem kéredzkedik ki?

Ott szerintem a gazdával volt gond, már kiskorában


Olvastam oylan hirdetést hogy kutya pszichológus, bár ebben nem hiszek

Milyenek, vagy miylenek voltak kölyök korában a körülményei

Mert bár a kutya psziho hulyeség, de mint ovodáskorú vagy kisiskolás gyereknél a bepisilés pszichés dolog

11. bige (válaszként erre: 8. - Cservenák Vali)
2013. ápr. 10. 16:48

:) a válaszom a kérdésedre felelt. Te írtad, hogy arról akarod leszoktatni, hogy NE pisiljen a lakásba:)na haragudj, de magas labda volt, amit - ha visszaolvasod - nem csak én akartam lecsapni.


komolyra fordítva:

világ életemben volt kutyám, és párszor végigcsináltam a szobatisztaságra szoktatást. amíg kicsi - ez a rendje. ...de hogy - hogy a 6 éves kutyád bepisil? Most került Hozzátok kertes házból, vagy menhelyről? vagy Nálatok volt kertben eddig? vagy 6 év után most fogyott el a türelmed?


ha jól értem, akkor reggelre pisil be. Ebben az esetben viszont az éjszakát kell megrövidíteni, hogy később viszitek le, és reggel meg korábban.

10. e32d76b828 (válaszként erre: 7. - Cservenák Vali)
2013. ápr. 10. 09:41
jajaj ha 6 eves...ebugatta mosogathatod a keccodat folyamatosan...mondd van kerted?ha ja rakd ki hidd el jot teszel vele elsosorban a kutyadnak...
2013. ápr. 10. 09:07

Az orrát beledugni nem sok értelme van.

Ha este kiviszed vagy kiengeded, nem tudom, hogy kertesben vagy tömbben laksz, az éjszakát ki kell bírja. Csak éjszaka pisil be vagy napközben is?

Igazából a tettenérés a leghatékonyabb módszer, persze ez éjszaka nehéz, hiszen senki nem örzi a kutyáját egész éjszaka:)

8. Cservenák Vali (válaszként erre: 3. - Bige)
2013. ápr. 10. 09:00
szerintem elirtad a választ mert gondolom,hogy te sem örülnél annak ha a kutyád majdnem minden reggel a konyhádba pisilne és azzal kell kezdeni a reggelt,hogy felkell mosni.
2013. ápr. 10. 08:59
Az a baj,hogy majdnem minden reggelt azzal kell kezdeni,hogy felkell mosni a konyhát vagy a fürdőt mert oda pisil és a kutyusom 6 éves
2013. ápr. 8. 21:54
trutymoba orrot bele majd bundarazas de ne vadul a hangod legyen szigoru de ne uvolts!...tobbx ismetelni mert vannak tompabb ebek...
5. lila virág (válaszként erre: 3. - Bige)
2013. ápr. 8. 19:47
Mire ideértem, megelőztek a tanáccsal :)
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Bige)
2013. ápr. 8. 19:40
Tényleg :DDDD
3. bige
2013. ápr. 8. 19:32
miért akarod róla leszoktatni? örülj neki, hogy nem pisil a lakásba :D
2013. ápr. 8. 19:27
Mennyi idős kutyáról van szó?
2013. ápr. 8. 19:25
Hogy szoktassam le a kutyámat arról, hogy ne pisiljen a lakásba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook