Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan szoktassam le a kutyámat a macska kergetésről? fórum

Hogyan szoktassam le a kutyámat a macska kergetésről? (beszélgetős fórum)


14. db78bacc4f (válaszként erre: 10. - Df09bac22a)
2012. jan. 9. 09:33
Hehe :D , biztos bejön :)
13. 04fcdde522 (válaszként erre: 10. - Df09bac22a)
2012. jan. 6. 20:18
:DDD
12. Kati88
2012. jan. 6. 19:29
én nem merem úgy engedni.Multkor száj kosárral kiengedte,. ugy végig repült a macsek az udvaron. aztán el tudott menekülni de a kutya nekivágodott a kapunak. ijesztő volt nagyon:(
2012. jan. 6. 18:21
Nálunk ez úgy ment, hogy a macska a teraszon lehetett csak, a kutya pedig csak a kertben. Ezzel azt értük el először, hogy látják egymást, de nem érhetnek egymáshoz. Persze a cica az állandóan menekülni akart a kutya elől, a kutya meg szüntelenül ugatott rá. Kb. 2-3 hétig a kutya előtt simogattuk a macskát, és amint morogni kezdett, rászóltunk. Egy idő után pedig a kutya felmehetett a teraszra, ha az ölemben volt a cica. Aztán szépen lassan magukra lehetett már hagyni egy idő után. Sok türelem kell ehhez! Mintha be kéne mutatni egymásnak őket! A végén már együtt aludtak - a macska a kutya hátán! :)
2012. jan. 6. 17:24
Vidd el az állatkertbe, és mutasd be egy nagy cicusnak. (oroszlánnak)
2012. jan. 6. 17:03
Sajnos volt már olyan cica amit megroppantott, ugyhogy biztos hogy bántaná. De érdekes, ha láncon van és ott állok mellett akkor csak nézi öket és csóválja a farkát, de ha eléegedem azonnal nekik megy.
2012. jan. 6. 16:58

:)))

Ez jó az enyém az begerjed a macsekokra,mindenre képes értük,mint egyes férfiak a nőkért...............:)))))))))

szerintem imádja őket alapba:))))de úgy le teperi a marci cicát hogy az már fáj!!!

7. b-zs (válaszként erre: 1. - Kati88)
2012. jan. 6. 16:57

Lehet, hogy csak megkergeti, előbb-utóbb megszokják a cicák, és ha meglátják a kutyát, azonnal menekülnek. Ha viszont olyan fajta a kutyád, hogy meg is harapná, fojtaná őket, ki se engedd..

Ennyi idős kutyát cicákkal összeszoktatni már szerintem nem lehet, főleg, ha még féltékeny is..

2012. jan. 6. 16:51
Ez engem is nagyon érdekelne.
2012. jan. 6. 16:42
Tanítsd meg a macsikat kutyit kergetni...jól elszórakoznak majd.
2012. jan. 6. 16:35
helyesen: idővel (amint megszokja őket)
2012. jan. 6. 16:35

Hát ez genetikailag benne van. Nem? :)

Amúgy láttam már olyat, hogy kutya, macska nagy barátságban élnek. Talán majd megszokja, hogy ott van a macska is!

2012. jan. 6. 16:34
Majd csak orrbakarmolja egy macska. S akkor - de a korral egyébként is - leszokik magától.
2012. jan. 6. 16:33
Mit csináljak a kutyámmal, hogy ne bántsa a cicáimat. nem merem kiengedni mert folyamatosan nekik akar menni:( segítsetek kérlek. a kutyim lassan 5 éves,m a cicák 6 hónaposak és testvérek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook