Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy lehet kötelező egy védőoltás, ha halált okozhat? fórum

Hogy lehet kötelező egy védőoltás, ha halált okozhat? (tudásbázis kérdés)


124. DODICA (válaszként erre: 123. - Virgilius)
2008. máj. 12. 17:47

Még 3 éve is volt... :((


Spec. ez az én gyerekeim esetén se vigasz.

2008. máj. 12. 15:41
Már nincs higany az oltásokban.
122. Talian35 (válaszként erre: 117. - 14775640c4)
2008. máj. 12. 15:32
az hogy a higanytartalmú oltás autizmust okozhat, Amerikában elismert tény. Gondolom lesz 10 év mire itthon is elismerik.
121. Talian35 (válaszként erre: 119. - 1eb84e4bad)
2008. máj. 12. 15:31

Hu ez nekem kevés lenne :-) Sajnos Mo-on nagyon kevés könyv, információ áll rendelkezésre. A legújabb talán a Védőoltás pro és kontra Dr. Martin Hirte-től. Mo-i vonatkozások is vannak benne. A védőoltás sajnos nagyon nem más tészta. Valamikor én is vakon hittem benne, de a szememnek már akkor ki kellett volna nyilnia, mikor a férjem barátja aki a gyerekdokink lett, nem volt hajlandó beadni egyetlen ajánlott oltást sem. Mire azzal érveltem, hogy de tegnap mondta be a rádió hogy meghalt egy kislány agyhártyagyulladásban, akkor legyintett és csak annyit mondott: "igen szokták ezt ha nem fogy elég oltóanyag". Nos, eltelt még másfél év mire kinyilt a "csipám", amikor találkoztam egy-két anyukával akinek autista lett a gyereke (holott 10/10 Apgar-ral születtek és 2-3 éves korukig teljesen normálisan fejlődtek). Na akkor kicsit utánanéztem. Meg engem sokkolt az is, hogy abortált embriókon, csirkeembrión, majomvese, meg ilyen állati dolgokon tenyésztik a virusokat. Nekem erről korábban fogalmam sem volt. Mindig tanul az ember :-)

Ajánlom az Egészségügyi maffia-t, a Lenkei könyve szerintem hozzá képest kispályás :-)

120. Talian35 (válaszként erre: 118. - 1eb84e4bad)
2008. máj. 12. 15:25
Hát, sajnos rossz hirem van, ugyanis ezzel több helyen érvelnek (rádióban is!). Vagy egyik sem gondolja meg mit beszél? :-)
119. 1eb84e4bad (válaszként erre: 116. - Talian35)
2008. máj. 12. 15:01
Valószínű naív és hiszékeny vagyok ebben a témában, de elhiszem, hogy oka van annak, hogy bevezették. És ez nem a gyógyszeripar profitját növeli. Olvastam én is a Cenzúrázott egészség c. könyvet, tisztában vagyok az ipar működésével, de a védőoltásokat más tésztának tartom. Keevés az ismeretem ahhoz, hogy felmérjem milesz, ha nem adatom be, miylen társadalmi hatásai lennének ha beszüntetnék, így a gyermekem érdekében elhiszem azt,amit az okosok mondanak. Csupán ez a pro.
118. 1eb84e4bad (válaszként erre: 115. - Talian35)
2008. máj. 12. 14:58
Értem. A mondat szerintem így értelmetlen, valószínűleg elírta a cikk írója.
2008. máj. 12. 14:46

Hogy lehet kötelező egy védőoltás, ha halált okozhat?



én mindkét gyerekemnek beadattam a kötelező oltásokat

semmi bajuk sem volt


viszont abból lehet hogy lett volna ha nem adatom be. ugyanis mindkettő közösségbe jár

nem tehetem meg azt hogy ne oltassam be őket, pláne úgy hogy nem megalapozott az a tény hogy egy gyerek tuti meghal, vagy autista lesz az oltástól

116. Talian35 (válaszként erre: 114. - 1eb84e4bad)
2008. máj. 12. 14:32
Tényleg amúgy mi alapján döntesz akkor pro vagy kontra? Nálad egyértelmű hogy pro de akkor mi volt az, ami meggyőzőtt (mármint hogy kell az oltás)? Nem provokolás nehogy félreérts, ez egy általános kérdés bárkihez szólhat.
115. Talian35 (válaszként erre: 114. - 1eb84e4bad)
2008. máj. 12. 14:31

Ez egy idézet volt, leirom a teljeset igy érthetőbb: "Ennek ellenére manapság egyre több olyan szülőről hallani, aki elvből, sőt védelmezése okán, indokán, ürügyén nem hajlandó beoltatni gyermekét. S egy-egy nem beoltott gyermek bizony veszélyt jelenthet beoltott társaira is."

Na most én kb. 1 hónapja próbálom kideriteni hogy miért jelent veszélyt a beoltatlan a beoltottra, de eddig még senki nem tudott értelmes magyarázatot adni....A cikk amúgy a Nők Lapja oldalain van, oltást PROPAGÁLÓ irótól, márcsak ezért is érthetetlen számomra a mondat.

114. 1eb84e4bad (válaszként erre: 112. - Talian35)
2008. máj. 12. 13:41
Nem állítottam sehol, hogy oltatlan gyermek megfertőz egy oltotatt, valamit félre olvastál. Te magad is azt írod, nem biztos. hát ez az, erről beszélek a legutolsó hozzászólásomban,hogy egyikre sincs bizonyíték, se pro, se kontra.
113. Talian35 (válaszként erre: 111. - 1eb84e4bad)
2008. máj. 12. 10:23
Na látod, tehát Te sem tudod. Csak Téged meggyőz a reklám, az orvos aki nem kevés pénzt kap az után hogy eladja Neked az oltóanyagot (ami nem kötelező). De mondjuk tudod-e, mennyi fenolt, aluminiumhidroxidot visel a szervezet??
112. Talian35 (válaszként erre: 110. - 1eb84e4bad)
2008. máj. 12. 10:22

Egyáltalán nem a kérdésre válaszoltál. A kérdés úgy hangzott, hogy egy beoltatlan gyerek miért jelent veszélyt a beoltottra? Szivesen megirom a forrást, a nlcafe-n van fent a cikk, teljesen oltáspárti, igy ezt a mondatot az irótól bevallom, egyáltalán nem értem. Hacsaknem azt akarja jelenteni, hogy beoltatlan gyerektől az oltott gyerek is megkaphatja a betegséget...de akkor meg minek az oltás??

A betegségeket meg nem biztos, hogy a védőoltással sikerült kiirtani...ha igy látod, hol a bizonyiték rá? Azért mert a többség ezt mondja, az orvos igy tanulta? Ez még önmagában nem bizonyiték! Sok betegség nem tért vissza melyek tizedelték a népet anno, helyettük lettek újak...

2008. máj. 12. 09:47
Igazából egyikre sincs bizonyíték, hogy mi a jobb. Vele, vagy nélküle. Nyilván mindenki azt támogatja, amelyikkel kapcsolatban nincsenek rossz tapasztalatai. Nem tudjuk, mi lett volna, ha?
110. 1eb84e4bad (válaszként erre: 102. - Talian35)
2008. máj. 12. 09:43
Oltatlan gyermek kapja el az oltatlantól. Egyébként lehet, hogy most a te gyermeked nem kapja el, mert anniyra sikerült kiírtani betegséget, de ha mindenki így gondolkodna, akkor előbb utóbb /mondjuk 100 év/ viszatér a betegség, és megint tizedel.
109. Talian35 (válaszként erre: 108. - DODICA)
2008. máj. 12. 09:41

szia dodica, bocs igen úgy akartam irni, hogy az nem igaz és nem történt meg, hogy szülőt bezártak volna vagy elvették tőle a gyereket. Az hogy fenyegetnek, hogy meghurcolnak, engem kevésbé érdekelne, nekem a gyerek egészsége a legfontosabb és azt tűzön-vizen át... :-) Azt hiszem még korán volt :-))

Ezek szerint a Te dokid megmondja őszintén, hogy a védőoltás árt is? Elég szerencsés vagy, ez ritka :-)

Amúgy érdekességképpen annyi még, hogy az eddigi birósági tárgyalásokon az ÁNTSZ pusztán folyton a kötelezőségre utalt, az oltások védő hatását bizonyitani nem tudja, hatásosságát és hasznosságát illetően szintén nem tud számára kedvező adatokkal igazolni. Ez elég érdekes szerintem.

108. DODICA (válaszként erre: 107. - Talian35)
2008. máj. 12. 09:33

Nem igazán értem, mi nem igaz?...:)


Mi nem történt?


Én úgy érzem, eléggé tiszta képet sikerült szereznem az egész védőoltás-témáról, hála zseniális gyerekdokinknak, saját tapasztalataimnak és megérzéseimnek, meg pár olyan könyvnek, ami fénymásolatban terjed....

107. Talian35 (válaszként erre: 105. - DODICA)
2008. máj. 12. 08:48

szia Dodica!


Ez az ami nem igaz, jól mondod, FENYEGETIK a szülőt, de csak azért, hogy a többit is elrettentsék. Amúgy ilyen még nem történt, ezt Mo-i nem szivesen oltó orvostól tudom. Ahhoz, hogy tiszta képet kapjál a védőoltásról, a "belső" dolgokról akár gyógyszerekről, nagyon jó orvos ismerősöd kell, hogy legyen, máskülönben nem beszélnek róla. Nekem a férjem anno Mo-on majdnem belehalt a DPT oltásba. Megvan a zárójelentése, őrzöm, feketén-fehéren benne áll. Sajnos a legtöbb orvos a sok mellékhatásra legyint és nemes egyszerűséggel kijelenti, hogy semmi köze a védőoltáshoz. Igy pedig soha az életben nem derül ki, hogy valójában egy-egy oltásnak jóval több a mellékhatása, mint ahogy az oltóanyag gyártók közlik velünk. Kis odafigyeléssel, kérdezősködéssel gyerekes ismerősök között hamar rájöhet egy laikus, hogy JÓVAL TÖBB a mellékhatás mint gondolnánk!

106. Talian35 (válaszként erre: 104. - Zizibogyó)
2008. máj. 12. 08:43

Szia zizibogyó,


igen ez egy ördögi kor. Mondjuk ezt nem értem a zöldség-gyümölcs fogyasztás hogy jön a BCG-hez? Én inkább arról hallottam, orvostól, hogy azért van ennyi laktóz-érzékeny gyerek, mivel a BCG oltás (köztudottan?) laktózt tartalmaz...jó mi?

Én igazából azt nem értem, hogy sokan tartanak a gyógyszerektől, a homeopátiához fordulnak, miközben a védőoltásokban meg rendületlenül hisznek. Könyörgöm mi a különbség a kettő között? A gyógyszeripar nemcsak önmagának teremt piacot; az élelmiszeripar ill. a kozmetikai cikkek gyártói is mind az ő malmára hajtja a vizet...lásd mennyi szemetet etetnek velünk, a kozmetikai termékek tele vannak rákkeltő adalékokkal, kőolajszármazékokkal. Az hogy a levegő szennyezett egy dolog, de van amit igenis odafigyeléssel ki lehet küszöbölni.

Meg tudod irni esetleg a könyv cimét? Köszi.

Talian35

105. DODICA (válaszként erre: 103. - Talian35)
2008. máj. 12. 08:19

Szerencsés vagy, hogy nem Mo-n élsz! Van lehetőséged a felelősségteljes döntésre! Van lehetőséged "átlátni a szitán".


Itt ezt nem lehet megtenni, mert börtönnel fenyegetik a szülőt, de még a gyerekorvost is, ha nem akarják beadatni a kötelező oltásokat (melyek mellékhatásairól sajnos tapasztalatból is tudnék mesélni:( ). Hiába tudja a gyerekdoki, hogy árt minden egyes szurival, hiába tudja ezt pár szülő is, a rendszert megkerülni lehetetlen (legalábbis vidéken, Pesten azért már lehet...), mert árgus szemek figyelnek.... Undorító!


A "leghumánusabb" megoldás mérgezni az élő egyedeket 5 napos koruktól, majd rahedli pénzt bezsebelni tőlük egy életen át....

2008. máj. 12. 07:41
Sziasztok!Én nem értek a gyógyszerészethez még csak kicsit sem,de olvastam egy könyvet néhányévvel ezelőtt,amiben az volt írva,hogy a gyógyszereket kötelezően úgy kell fejleszteni,hogy MINIMUM 4! mellékhatást produkáljon.Nyílván ez a könyv a gyógyszergyárakat lehúzó könyv volt,betiltott,állítólag,gondolom nem véletlen.Szerintem ez az egyetlen olyan iparág ,amely önmagának képes piacot teremteni,és persze az is biztos,hogy a világ legnagyobb üzlete.Az én fiam 13 éves.Nem eszik gyümölcsöt,nyers zöldséget.Vittem ezer helyre,végül volt egy vélemény ,aki a BCG-t okolta.Nem is volt normális lefolyású az oltása,szörnyen nézett ki.Mindenesetre nem ártana,ha a pénzeinkből legalább nem tolnának ki velünk,ha már jót nem akarnak.
103. Talian35 (válaszként erre: 101. - 1eb84e4bad)
2008. máj. 12. 06:53

Ezt nem biztos, hogy igy gondolja az az anyuka, akinek a gyereke (ismerősünk van ilyen!) DPT oltások után lett asztmás. És állandóan befullad, ha több mint 18fok van télen a szobában. Vagy Te örülnél, ha a gyereked ágya mellett kéne ülnöd és lesned minden lélegzetvételét?? Tényleg inkább ezt kivánod Magadnak és a gyerekednek??? Persze ez sem bizonyitott, mert elég nehéz lesz rá bizonyitékot találni, ugyanis senki sem érdekelt annak vizsgálatában (meg erre nem fog áldozni egy gyógyszergyár, hogy önmaga ellen dolgozzon). Megnézted egyáltalán, hogy pl. hányan haltak meg akár diftériában még MIELŐTT az oltást bevezették? Elárulom Neked: 67-en. Vagyis jelentős csökkenés volt már a védőoltás előtt is. A többit viszont gyógyszeres kezeléssel meg tudták gyógyitani.

Vagy ne emlitsem a szomszédunkat, akinek a fia a BCG oltás után agyhártyagyulladást kapott....persze természetesen ez sem bizonyitott, nem végezték el a szükséges vizsgálatot hozzá. Jelenteni nem fogják mint oltási károsodást, pedig még a Kossuth rádióban is elismerte egy doktornő - tavaly januárban volt azt hiszem -, hogy lehet ilyen mellékhatása az oltásnak! De annak ellenére, hogy a BCG oltás nyugaton lekerült a palettáról és NEM AJÁNLOTT MÉG KÉRÉSRE SEM OLTANAK mert hatástalan, itthon tovább folytatják. Tudod, az éremnek KÉT OLDALA van.

102. Talian35 (válaszként erre: 100. - 1eb84e4bad)
2008. máj. 12. 06:44

Kedves kricat,


azt hiszem legalább abban egyetértünk, hogy "kicsit" másképp élünk, mint 40-50 éve. Össze nem lehet hasonlitani! Más betegségek is eltűntek a Földről védőoltás nélkül. Ma már a legtöbb betegség melyek ellen védőoltás van, ha neadjisten megkapja a gyerek, gyógyszeres kezeléssel is jól gyógyitható.

Azt a kijelentést pedig, hogy egy beoltatlan gyerek veszélyt jelent egy beoltottra, mivel magyarázod?

101. 1eb84e4bad (válaszként erre: 96. - Talian35)
2008. máj. 11. 18:18
Ahhoz hogy legyen egy MÁSODIK oltás, kell hogy legyen egy ELSŐ is!Nem gondolod? És inkább legyen asztmás, mint halálos beteg...
100. 1eb84e4bad (válaszként erre: 95. - Talian35)
2008. máj. 11. 18:17
Kedves Talian, ha aszomszéd kisgyerek sem kapna oltást, mert az anyukája rém tájékozott, és a te gyermeked elkapná a halálos betegséget, hát, megdicsérnéd az anyukáját?! Gratulálok!!
99. Talian35 (válaszként erre: 82. - Masször)
2008. máj. 11. 12:25
Na jó de mi van azokkal a betegségekkel, amik a védőoltásnak köszönhetőek? :-) Az is munkaidő-kiesés! :-)) A legtöbb szülő (ismerősök, barátok) a fél telet otthon töltik mert a gyerek folyton köhög meg taknyos.
98. Talian35 (válaszként erre: 80. - Masször)
2008. máj. 11. 12:23
Ausztriában élünk, a második gyerekem egy oltást sem kapott. Eddig még egy enyhe náthája sem volt, holott illett volna a nagyobbtól elkapnia (a nagy sem beteges de már ő sem kapott meg minden oltást). 10 év múlva ha igy marad, nyugodt szivvel kijelentem, hogy igenis annak köszönhető, hogy a védőoltások nem nyomták el az immunrendszerét!!!
97. Talian35 (válaszként erre: 71. - Masször)
2008. máj. 11. 12:06

Igen legalábbis erre törekszenek :-)

Tehát a védőoltástól kapunk egy másfajta betegséget, amit aztán életünk végéig gyógyszerezhetünk...profit garantált!

96. Talian35 (válaszként erre: 94. - 1eb84e4bad)
2008. máj. 11. 12:05

Szia kricat,


ha alaposabban a dolgok után néznél szamárköhögés-ügyben: ez alapvetően a 4-5 hónapos csecsemőkorig veszélyes (mármint ha megkapják a szamárköhögést) amikor is a védőoltás még egyáltalán nem véd! Csak a második oltástól. Felnőttkorban állitólag meg sokan túlesnek rajta, mivel a védőoltás nem egy életre szól, de észre sem veszed. Gondolom, azt sem szeretnéd, ha a gyereked szamárköhögés helyett életre szóló asztmát, allergiát, rákot vagy ilyesmit szedne össze (mert akkor ugyanúgy ártottál a gyerekednek). A szamárköhögésbe meg lehet belehaltak 50 éve, de ma már megnézheted a statisztikát, hány százezerből hal meg egy.

A kötelező oltásokat azért tették kötelezővé, hogy az oltóanyag gyártók garantálják maguknak az állandó nyereséget. Végül is Te fizeted meg, a TB-vel, adókkal, naivitás azt hinni, hogy az állam ilyen kegyes!

Kérdezd meg őt : [link] egy autista kisfiú honlapja, vajon hogyan vélekedik az oltásokról? Talán Te sem szeretnéd ha a gyereked ilyen lenne! Jelzem, a honlapon orvosok által iródott cikkek vannak, illetve sok hasznos tudnivaló....

95. Talian35 (válaszként erre: 32. - Caravell)
2008. máj. 11. 11:58

Szia Caravell!


Ugyan nem olvastam minden betűt végig a topic-on, de itt van szó az autizmusról, tehát irok: Amerikában már rég nyilt titok, hogy a higanytartalmú védőoltások igenis autizmust okoznak. A csecsemők a megengedett higanymennyiség 100-200-300-szorosát kapják meg!!!! Mig régen 10000-ből egy gyerek volt autista, ma a szám Amerikában 150-ből 1. Ezt még egy laikus sem foghatja a környezetszennyezésre. Ha elolvasod mik a higanymérgezés tünetei (keress egy könyvet ami 1940-50 körül iródott), be kell látnod, hogy szinte 100%-ban megegyeznek az autizmus tüneteivel! És ez csak egy. Nem beszéltem még a fenolról, az aluminiumhidroxidról, ami bizonyitottan károsodást okoz csecsemőkorban hiszen az idegrendszer még fejletlen. A csecsemőket eltiltják a tehéntejtől, miközben védőoltásokkal vadidegen fehérjéket fecskendeznek beléjük.

Én külföldön Ausztriában élek, a gyerekeket nem vagyok hajlandó beoltatni. A betegségek, melyek korábban halált okoztak, ill. súlyos szövődménnyel jártak, életkörülményeink javulásának köszönhetően rendkivül lecsökkentek.

Egyetértek Masszőr-rel, itt pusztán arról van szó, hogy a gyógyszeripar-oltóanyaggyártás roppant nagyot profitál (ne feledjük, a második legjövedelmezőbb iparág a fegyvergyártás után a gyógyszergyártás!!!) és vajmi kevésbé érdekli őket a mellékhatás (amivel nem is foglalkoznak az orvosok). Vagy esetleg tudsz arról, hogy végeztek volna HOSSZÚTÁVÚ kutatásokat arra vonatkozólag, hogy egy-egy szövődmény esetleg nem azonnal, 1-2 napon belül, hanem több hónap-év után bukkan fel? (lásd összes autoimmun betegség, melyek korábban alig-alig fordultak elő, a kötelező védőoltások bevezetése óta azonban számuk drasztikusan növekszik). A kötelező védőoltásokat valóban az állam fizeti, de azt hiszem az állam a mi pénzükből finanszirozza mindezt, vagy mit gondolsz miből lesz az államnak pénze??? A mi adónkból, Tb-nkből, stb. Tehát a legjobb biznisz az oltóanyag-gyártóknak, ha kötelezővé tetetik az oltóanyagaikat, igy aztán garantált a nyereség örök életükre. Tudod vagyunk néhányan, akik átlátunk a "szitán".


Üdv


talian

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook