Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet egy ekkora csalódásból felállni? fórum

Hogy lehet egy ekkora csalódásból felállni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
103. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 102. - Birgit77)
2016. okt. 5. 10:51
Nagyon köszönöm, nem is tudod, mennyit segítettél így ismeretlenül! Köszönöm Neked!
102. Birgit77 (válaszként erre: 1. - Andrea1.9.8.1)
2016. okt. 3. 14:25
Szia! Örömtáncot kellene járnod, hogy megszabadultál tőle és a családjától! - s ezt most komolyan írom. Ezzel a férfival nem egy férfit kaptál volna, hanem - a leírásod alapján - egy dróton rángatható bábot. Ez a férfi azt teszi, amit az anyja és a nővére mondanak neki. Súlyos pszichiátriai eset! Te meg örülhetsz, hogy ilyen okos voltál és hallgattál a megérzéseidre, meg az eszedre. Szerintem azért vagy most inkább megviselt, mert az előző kapcsolatod sem sikerült, de ne add fel, meg fogod találni a párodat, akit a jóisten kijelölt számodra. A barátnőm 40 éves volt amikor párra talált, s most 41 évesen várják az első babájukat, szóval még nem vagy kifutva az időből, csak ne akarj görcsösen mindent egyszerre. A legjobbakat kívánom!
101. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 100. - 2caf8744b6)
2016. okt. 3. 14:09
Nagyon köszönöm! Ha lehetne, mindenkinek ugyanezt kívánnám, mert szerintem az ember akkor boldog igazán, ha érzi, hogy szeretik és hazavárják. Mindent a szeretet éltet, még ha sokan bele is nyugszanak abba, hogy kisiklott az életük.
100. 2caf8744b6 (válaszként erre: 95. - Andrea1.9.8.1)
2016. okt. 1. 11:00

Örülök neki, hogy sikerült.

Tudom, hogy ez belül leg belül nem egészen így van, de ha már képesek vagyunk a külsőn azt mutatni akkor már jó fele megyünk.

Igen meg kell nézni jobban és a mellék zöngéket is meg KÉNE látni.

De mikor a szív diktálja az ütemet akkor nem lehet se látni se hallani.

Kívánom neked, olyan emberel hozzon össze a sors aki szeret és követ és te is követed, Vagyis szeretitek egy mást, nagyon, akkor lesz meg oldás mindenre, mert akkor és csakis akkor nem lesz kifogás, nem lesz mellé beszélés. Szívemből kívánom, hogy neked sikerüljön.

99. Guruljka (válaszként erre: 91. - Sanyinak)
2016. szept. 28. 17:31

A faluból azért el kell jutni a BOSCH-ig. De ha van ott ovi, az már nagyon jó, az a gyerek majd alszik délben, ha már hajnalban felverték. Megvolt erre régen is a lehetőség, a szülő meg nyugodtan dolgozhatott.


Hogy a hatvani gyárukban lenne óvoda, azt még nem hallottam. Pedig folyamatosan fejlesztenek. Nagyon sokan járnak be oda is dolgozni a faluból.

98. Guruljka (válaszként erre: 90. - Sanyinak)
2016. szept. 28. 17:29

Igen, én egyértelműen kiöregedtem! :D


Lehet, ebben koraérett vagyok, sőt szerintem megszületni is csak azért születtem meg, mert akkor már untam a vizet. Azóta is kerülöm, ha lehet. Kivéve a fürdőkád víztartalmát.


Félreértés ne essék: a gyerekeimet én vittem vízbe, a két lányomat én tanítottam meg lebegni. Hamar megtanultak, azóta nem kellett strandra mennem.

A legkisebbet, a fiamat elzavartam úszótáborba. Úgyhogy vele egyáltalán nem kellett még anyai önfeláldozásból sem vízközelbe mennem.


Mit tegyek, én szárazföldi vagyok! :D

2016. szept. 28. 17:20
Érdekes egy pasi az biztos.Szerintem valami más vana dologba.
96. csikil4ny (válaszként erre: 95. - Andrea1.9.8.1)
2016. szept. 28. 13:34

Kár, hogy nem lehet lájkolni. :)


Sok sikert hozzá!

95. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 94. - 2caf8744b6)
2016. szept. 28. 13:32
Köszönöm szépen, igen, úgy néz ki, hogy jól haladok, megértettem sok mindent és egy kineziológus segítségével sikerült helyre tenni dolgokat. Már egészen más szemszögből látom a történetet. És amit megtanultam ebből, hogy legközelebb sokkal óvatosabban kell kezelnem a dolgokat. Ami nehéz ebben, hogy meg kell találnom az arany középutat a naivság és a bizalmatlanság között, mert ugye mi az, ami már gyanút kelt és mi az, amire utólag csak azt mondjuk, ártalmatlan dolog, nem kell vele foglalkozni.
2016. szept. 27. 10:21

Sikerült fel állnod? Vagy valami változás történt már? Régen voltam itt.

fel állni nehéz de, biztosan lehet. Próbálkozzál mi előbb a fel állásra. Nem egyszerű, de nem lehetetlen.

2016. szept. 18. 13:40

Annyiban tényleg hibás,hogy hitegetett.De a végén rájött nem működik,vannak férfiak akik így zárják le a dolgokat.Ez van.Lépj te is le . Minek kattogni...én a pénzt sajnálnám,nem ezt a hapsit.

Legközelebb te is jobban ragaszkodj a dolgaidhoz.Nem áldoznék semmit fel senki kedvéért.

2016. szept. 18. 13:36

Férfi vagy nem férfi,nem tartom annyira gerinctelennek,mert megmondta,hogy nem megy neki,amikor rávetette magát az ágyra.

(Az hogy nem normális ,az igaz lehet)

Ez van, van aki nagyon szereti a családját.

Nem biztos abban,hogy egy új munkahelyen is megállja a helyét.


Ettől még nem őrült,talán érzékenyebb fajta.Persze ennyiből mi honnan tudhatnánk biztosan,mikor neked sem sikerült kiismerni személyesen sem.


Ha valakivel csak kéthetente találkozom,azt nem tudom rendesen kiismerni. Neked sem sikerült.Nem hiszek az ilyenben.


Lehet te örültél,hogy végre találtál valakit,aztán hiába láttad a jeleket ,lenyelted őket.

Mikor ráugrott az ágyra sírva,akkor is érezted,hogy gáz,de még utána is reménykedtél a közös életben.


Keress tovább,ezt felejtsd el.

A közös életeteket szerintem inkább egyedül tervezted,mint közösen.

Hisz te tettél csak igazán érte.

Ne kaparj senkiért,aki nem tesz ugyanannyit.

91. sanyinak (válaszként erre: 89. - Guruljka)
2016. szept. 17. 22:26
Ma is van még céges óvoda. Pl. a Boschnál. A multik meg tudják tenni, hogy a számukra értékes munkaerőt kényeztetik annyira, hogy az is ragaszkodjon hozzájuk.
90. sanyinak (válaszként erre: 86. - Guruljka)
2016. szept. 17. 22:25
...mert kiöregedett a vízből?
89. Guruljka (válaszként erre: 88. - C73db520ef)
2016. szept. 17. 19:50

Lehetne egy ügyeletes, mert az sem megoldás, ha családok esnek szét.

Az "átkos" szocializmusban a gyárak saját bölcsődéjébe-óvodájába hordták a kicsiket az ott dolgozók, és még örültek, hogy nem kell kerülőt tenni.


De nem is kell általánosítani, nem a munkakzedés időpontja határozza meg a családok szétesését vagy összetartását.

88. c73db520ef (válaszként erre: 83. - Guruljka)
2016. szept. 17. 19:45

Mi a megoldas?

Nyissanak a bolcsodek-ovodak-iskolak reggel 4-5-kor?

2016. szept. 17. 19:40
Nem olvastam végig a topicot, sőt egyáltalán nem! De az véleményem, hogy sehogy sem: HA AZT GONDOLJUK, HOGY NEM!!! Szerintem mindenből fel lehet állni, csak egy dologra kell figyelni, hogy múlt és rossz emlék ne ragadjon el. Itt az a legfontosabb gondolat, hogy mit szeretnénk elérni, utána következik a gondolat, hogy azt hogyan!:-) Lesz több zsákutca, de ez nem azt jelenti, hogy rossz úton indultunk. Pusztán csak azt, hogy más irányba kell mennünk.
86. Guruljka (válaszként erre: 71. - Sanyinak)
2016. szept. 17. 19:39
Már akinek élmény az úszás... :D
85. csikil4ny (válaszként erre: 83. - Guruljka)
2016. szept. 17. 19:36
Nem téved, csak más a tapasztalata. Az én környezetemre ráillik a leírás.
84. csikil4ny (válaszként erre: 82. - Guruljka)
2016. szept. 17. 19:35
Igen, ez így van. Csak olyan szinten nem kommunikálnak egymással, hogy nem kéri. A mostani óvodásokat már másként nevelik nagyon sokan, mert már megért ez a fizikai ölelést nélkülöző korosztály a gyermekvállalásra, így most a saját gyermekeiken keresztül igyekeznek bepótolni az elmaradást.
83. Guruljka (válaszként erre: 72. - C73db520ef)
2016. szept. 17. 19:30

Azért ebben tévedsz!


Falun élek, nincs bölcsőde. Ahol van nagyszülő, ott oda adják a gyereket, ha nincs mama, akkor az anya nem dolgozik! Mert nincs megoldás.

Az óvodai nyitva tartás sem igazodik a műszakkezdéshez. Azaz a szülő rendszerint 5 óra körül indul a busszal, az ovi meg 1/2 7-kor nyit!

82. Guruljka (válaszként erre: 73. - Csikil4ny)
2016. szept. 17. 19:27

Ez nagyon szomorú!


Mi ösztönösen ölelünk, de kérheti is a kölök. :D

81. Guruljka (válaszként erre: 39. - Andrea1.9.8.1)
2016. szept. 17. 18:53

Igen, sajnos vannak ilyen rosszul nevelt fiúcskák... mert férfi soha nem lesz az ilyenből.


Az általánosítás nem áll meg, az anya felfogásán is múlik sok minden.


Nekem a fiam a harmadik gyerekem, a két lány után, de inkább lökdösöm kifelé, minthogy tartanám. Egy fedél alatt élünk, és épen a kettéváláson dolgozom, mert úgy néz ki, tartós munkája van. (Illetve megtörtént a nagy élmény, a negatív és a pozitív is... miért is jó rendesen keresni, illetve mi a hátránya, ha nem dolgozik...!)

80. Mezei Virág (válaszként erre: 79. - Csikil4ny)
2016. szept. 17. 13:36

Ó igen, nálunk is változott.

A lányok és apák szerintem nem gond, legalábbis nálunk semmi ilyen nem volt.

Amíg fel nem tűnt egy udvarló... :D:D:D

79. csikil4ny (válaszként erre: 78. - Mezei Virág)
2016. szept. 17. 12:42

Persze, van egy időszak amikor kifejezetten ciki. Aztán szépen változik ez is, anya - felnőtt fia kapcsolattá alakul. Legalábbis így kellene legyen.


Az apák is gondban szoktak lenni a kamasz lányaikkal...

78. Mezei Virág (válaszként erre: 73. - Csikil4ny)
2016. szept. 17. 11:20

:)

A kamasz fiúkon néha nehéz kiigazodni. Van, amikor éppen nem veszik jó néven az anyai ölelgetést.

77. Mezei Virág (válaszként erre: 71. - Sanyinak)
2016. szept. 17. 11:14

:)

Nekem mindegy! Mindenkinek más a jó. Szerencsére nem vagyunk egyformák!

76. Mezei Virág (válaszként erre: 72. - C73db520ef)
2016. szept. 17. 11:09

Régebben sem volt ez másként! Mi is dolgoztunk sokat és hétvégén kirándultunk, vagy családi programokat csináltunk.

Most is vannak, akik törődnek a gyerekek lelkével is, csak kevesebben. Be lehet vonni őket a napi tennivalókba és beszélgetni közben.

75. 2c5f60da64 (válaszként erre: 52. - Csikil4ny)
2016. szept. 17. 09:56

Ezt egyszer kérdeztem tőle... mi lesz, ha anyukád meghal. Erre a vőlegényem azt válaszolta, hogy akkor ő öngyi lesz... (ott anyu zugivó volt, a vőlegényem meg alkoholista); a 48 éves meg rávágta, hogy áááá, az ő anyja még él vagy 30 évig, ugyan most 70, de annyira jól tartja magát... és nevetett.


De a fene akar egy ilyenre mosni... amúgy félelmetes belegondolni, hogy együtt van egy nővel, leveti a gatyáját, van benne valami kis nyom, aztán azt anyucika megfogja, hogy kimossa ...

74. 2c5f60da64 (válaszként erre: 42. - Andrea1.9.8.1)
2016. szept. 17. 09:54

Ezek az anyák ezt nem így fogják fel, ők meg vannak arról győződve, hogy jót tesznek a gyerekükkel.


A 48 éves exemnek az anyja azt csinálta az exem volt feleségével (egyszer volt nős, 20 éves korában házasodott a hapi) hogy nem akarta, hogy hozzámenjen a csávóhoz a lány, felédesgette magához, mondván, kávézzanak vagy ilyesmi, és nekiesett, megtépte, verte.


Innentől kezdve nem vagyok kíváncsi pszicho-mamira asszem... nagyon beteg.


Ez a néni néha pongyolában leviszi a panel rengetegben a kisfiának reggel a kávét kis tálcácskán... uhhhh gyerekek. Az ilyen nem férfi.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook