Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet az, hogy 2 ember kedveli egymást, mégis mással vannak? fórum

Hogy lehet az, hogy 2 ember kedveli egymást, mégis mással vannak? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 26. 15:21
Kérdező, merre vagy? Minden rendben?
2021. szept. 26. 15:17
Van egy srác, gyerekkorom óta ismerem. Tizenévesek voltunk, sötétben smároltunk a padon, a lépcsőházban, hülyültünk a strandon. De soha nem voltunk együtt. Néha összefutunk, vigyorgunk. Még mindig zavarba hoz, pedig semmi komoly nem volt köztünk, és nem is lesz. Az egyik futárral szemezünk mostanában. 😄
2021. szept. 26. 13:52
X eve ismerek valakit, mivel egy épületben dolgozunk. Mindig váltottunk par szót, amikor találkoztunk. Sajnos akkor mar a mar volt barátnője, aki ráadásul terhes is volt, nem akartam belefurakodni ebbe. Egyértelműen működik a kémia köztünk, neki is bejövök, ő is nekem, de egyikünk sem akar kockáztatni. Én meg nem fogom a gyerekektől az apjukat elvenni. A mi 'szerelmünk ' plátói marad, és ez igy jo is.
16. kisj (válaszként erre: 3. - MoulinRouge)
2021. szept. 25. 20:23

A téma elég vacak.

Minek akasztottál le egy pasit a szögről, ha nem is szereted?

Csak, hogy legyen?

Szánalom az ilyen fokú kapcsolatfüggőség.

2021. szept. 25. 19:58
Van néhány kollégám, akiket kedvelek, de mégis a férjemmel vagyok, mert őt meg szeretem. Ha nem szeretném, nagy valószínűséggel nem lennék vele, de ez nem jelenti azt, hogy a kedvelt kollégák valamelyikével lennék. Mert annyira azért nem kedvelem őket. Sőt, akit a legjobban kedblvelek, valószínűleg agyoncsapnám, ha a párom lenne. De nem lenne a párom, mert igazából még a gondolatától is lábrázást kapok.
14. Bichi (válaszként erre: 13. - 5236d12e25)
2021. szept. 25. 16:05
Hát 27 évesen már azért reálisabban gondolkoztam...
13. 5236d12e25 (válaszként erre: 12. - Bichi)
2021. szept. 25. 12:45
Egy májusi hsz szerint már elmúlt 27.. 😳
12. Bichi (válaszként erre: 3. - MoulinRouge)
2021. szept. 25. 11:05

Hát ha valaki elolvassa (vagy emlékszik) a hozzászólásaidra, akkor ne csodálkozz, főleg ne háborodj fel szerintem.

Egyébként meg a "kedvel" és "szerelmes" két nagyon távoli dolog. Én speciel rengeteg pasit kedvelek, ezt tudják is, de sosem akarnék tőlük semmit.

Az meg, hogy leírod, hogy bosszúból összejöttél valakivel, akit nem is szeretsz, hát az me végképp nem normális dolog.

Fogalmam sincs hány éves vagy, de ez maximum 15 évesen lehetne "normális"...

11. 5236d12e25 (válaszként erre: 3. - MoulinRouge)
2021. szept. 25. 10:13
Te jó ég.. Ha csak 1 kérdést tennél fel.. De te mióta is? Lassan 1 éve! Minden áldott nap nyitsz egy fórumot erről..
10. Scherlock (válaszként erre: 9. - Gyöngy:))
2021. szept. 25. 09:10
Persze Te sajnos most mással vagy... 😔
9. gyöngy:) (válaszként erre: 8. - Scherlock)
2021. szept. 25. 09:08
De jó, hogy velem akartál!:DDD
2021. szept. 25. 09:07

Sok embert kedvelek, de nem akarok mindegyikkel párkapcsolatot.


Ő sem veled.

2021. szept. 25. 08:47
Nem kedvelitek egymást eléggé, vagy őrültek vagytok.
6. Kacsahercegno (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2021. szept. 25. 08:45
Szerintem csak minket szeret szivatni, aztán röhög hogy a századszorra feltett ugyanolyan kérdésre is válaszolunk 🤦‍♀️
5. Mazee (válaszként erre: 3. - MoulinRouge)
2021. szept. 25. 08:13

Nem egy vacak kérdés, több 10 kérdés, ugyanabban a témában, hol anonom, hol saját névvel.

És nem érted a problémát. :(

4. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. szept. 25. 07:53

Attól, hogy vki szimpatikus és ellentétes nemű még nem jelenti azt, hogy "romantikus" kapcsolatot is szeretne vele az ember. Pláne, ha kapcsolata van mással.


Te viszont egyértelműen vonzódsz iránta, ha kufirc nem lesz -ami esetedben jobb is-, ne barátkozz vele, mert azt nem tudsz.


Amennyiben nem vagy mazochista, ahogy előttem is írták.

3. MoulinRouge (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2021. szept. 25. 07:51
Te jó ég! Elnézést, hogy fel mertem tenni egy vacak kérdést. A pofám leszakad!
2021. szept. 25. 07:46

Hogy lehet, hogy valaki, egy "nő" ennyire buta, naív és mazochista legyen?

Hogy lehet, hogy valaki ennyire szereti saját magát szívatni?

Hogy lehet, hogy valaki ennyire betegesen mániákusan koslat egy pali után?

Miért nincs ennek a nőnek önbecsülése?

Miért kell napi szinten újabb és újabb fórumot nyitni ugyan arról?

Egyik nap szidod másik nap ömlengsz..


Miért nem tudsz végre szakemberhez fordulni?


Miért nem tiltod le?

2021. szept. 25. 07:21

Soha nem voltam még ilyen helyzetben. Régóta ismerem a férfit, sejtettem, hogy kedvel, de az utolsó beszélgetésünk alkalmával el is mondta, hogy ő kedvel engem, úgy ahogy én kedvelem őt, de ő most mással van. Erre, én annyira tehetetlennek éreztem magamat, hogy 1 hónapra rá összejöttem egy férfivel, akit nem szeretek, de jobb vele, mint egyedül.

Ilyen nem csak a filmekben van, hogy 2 ember bevallja egymásnak, hogy kölcsönös a szimpátia, a vonzalom, mégis mással vannak, viszont a barátság megmarad közöttük? Volt már valaki ilyen helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook