Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyagi nehézségeink miatt egyre többet marjuk egymást a párommal. Hogyan lehet ezt áthidalni? fórum

Anyagi nehézségeink miatt egyre többet marjuk egymást a párommal. Hogyan lehet ezt áthidalni? (beszélgetős fórum)


26. ina87
2017. jún. 12. 19:26
enged el a füled mellett
25. 8ee31e318f (válaszként erre: 21. - Đraculea)
2009. febr. 4. 12:30

ido mire minden jo lesz de ha valoban jobb volt, gondold el milyen lesz, ha mindez odafigyeles nelkul is menni. fog :)


sok sikert :)


legyetek boldogok :)

2009. febr. 4. 10:37

Ràjöttem,ha mindig kimutatom,hogy bàntott(és elözö kapcsolataimban is igy volt)

akkor ö nyeregben érzi magàt.

Azt hiszi bàrmit megtehet,hisz ezek a férfiak....

Persze ha nincs a közelben akkor egyedül kitombolom magam az idegtöl,vagy valakivel megbeszélem,de sohasem elötte.

Eddig akàrhànyszor kimutattam hogy megbàntott,ö mindig ugy gondolta neki van igaza.

De ha nem mutattam ki,akkor észrevette magàt.

Igy van ez a mai napig.

Ha valami nem tetszik neki,és okoskodik,olyankor elmegyek otthonrol.

Mire hazaérek,màr mindig ö kérdi:Nem -e vagyok éhes...stb.

A nöi büszkeséget meg kell tartani!!!!!!!

23. Đraculea (válaszként erre: 19. - F5baf9d0f0)
2009. febr. 4. 09:25
Hogy tudsz úgy tenni, mintha nem bántana? Azt hiszem nekem ezt még meg kell tanulnom. Nehéz olyankor uralkodni magamon, főként, hogy ne látszon mennyire fáj. Ezt hogy kell magamban erősíteni?
22. Đraculea (válaszként erre: 18. - C066a749d7)
2009. febr. 4. 09:23
:D:D Csak a gazdálkodj okosan-t neeee! Pont emiatt veszekszük, csak hát az nem játék...:D:D:D:D:
21. Đraculea (válaszként erre: 17. - 8ee31e318f)
2009. febr. 4. 09:22
Köszönöm a jótanácsaid! Tegnap este kicsit megenyhült már, megfogadtam én sem durciztam jobb volt, de még mindig nem azz igazi. remélem elmúlik ez az időszak.
2009. febr. 4. 08:44

Én egy dolgot tudok hozzátenni a fenti címhez.

Ha mindkét fél megtanulja, hogy a pénz egy tárgy, az hogy szeretitek egymást, az egy érzés, akkor majd megértitek, hogy egy tárgy miatt nem tehetitek tönkre az érzéseket.



Csak szeretni kell, a vitától, még nem lesz több pénz, csak a hiány lesz nagyobb, ha megutáljátok egymást, és az lesz a vége.



Fenébe a pénzzel, szeressétek egymást, ne foglalkozzatok mással. Mindig lesz valahogy, olyan még nem volt, hogy ne legyen. Nincs pénz? Na és, nem az az élet értelme.

2009. febr. 4. 08:29

Sokan irjàk,hogy tàrsasjàtékot vegyél elö.

Nos az az igazsàg,hogy erre nem minden férfi vevö.Az én pàrom példàul sohase jàtszana.

Még arra is mérges ha egy puzzle-t probàlok összerakni a szönyegen,mert szerinte ez idöfecsérelés.

Ne értsetek félre.

Az én pàrom nem aggressziv,söt.

De ha elö àllnék egy tàrsasjàtékkal,valoszinü azt mondanà,jàtszak a baràtnöimmel...

Ezért ajànlom tovàbbra is,hogy ha stresszes helyzetek vannak,olyankor te magad vegyél fel egy cipöt,és egyszerüen menj el otthonrol.

Menj sétàlj,vàsàrolj,nézz meg a baràtnöidet.

2-3 ora elteltével menj haza,kapcsold be a tv-t vagy àllj neki fözni,takaritani,és ha a pàrod kötözködik,tégy ugy mintha nem bàntana.

Egyszerüen legyél laza.

Aztàn ràfog jönni,hogy hiàba provokàl tégednem jut semmire.

Ugyanolyan jogod van ,mint neki!

Ha kiabàl,kötözködik,te annàl aranyosabb légy!

Add elé a vacsoràt,mossàl ki rà,veszekedik hallgasd végig,de ne füzz különösebb kommentàrt hozzà.

És kész.

Hidd el megfog lepödni hogy te milyen ellazult vagy,és ha két ember együtt él,àltalàban azok felveszik egymàs életstilusàt.

Tehàt ne te vedd fel az övét.

Tanulja meg ö a tiédet!

2009. febr. 3. 18:07
Mi vasárnap este gazdálkodj okosan-t játszottunk 3órán keresztül....nagyon jó volt és teljesen ki tudtunk kapcsolni. Tényleg segít a tárasjáték...
17. 8ee31e318f (válaszként erre: 15. - Đraculea)
2009. febr. 3. 18:06
probalj meg neki tenni valamit amivel kedveskedhetsz. kimozditani a depibol. ha szeret, eszre fogja venni, es remelem viszonozza hasonlokepp. lehet oly modon hogy nem kerul penzbe. lepj ki kicsit a szurke hetkoznapokbol. csigazf fel, mint mikor kezdodott a kapcsolatotok. ne huppanjatok be az agyba furdes utan ruha nelkul mert ugy praktikusabb. jatszatok valamit, vagy vigyel kis romantikat a kozos furdesbe. remelm meg lesz a hatasa. meselj ha alakul valami :)
16. Đraculea (válaszként erre: 13. - F5baf9d0f0)
2009. febr. 3. 18:04

Nekem is ez jutott eszembe. Hogy más a baja valójában, csak van végre ürügy, hogy kikiabálja magából. Vannak időnként problémák, egyebek is, de eddig mindig sokat beszéltünk róla, és megértőek voltunk mind a ketten. De most mintha kicserélték volna.

Megpróbálok lazítani, igazad van. Kicsit lehiggadok én is.

15. Đraculea (válaszként erre: 12. - 8ee31e318f)
2009. febr. 3. 18:02

Igazad van! Tudom, hogy nem vezet sehová. Csak nagyon nehéz, amikor úgy megaláz. Engem is hibáztat, nemcsak magát. :S

Megpróbálom amit tanácsolasz, hátha segít! Köszönöm.

14. 8ee31e318f (válaszként erre: 13. - F5baf9d0f0)
2009. febr. 3. 17:59

igen ebben igazad van. az ember azt bantja a legjobban, aki a legkozelebb all hozza.

meg ha nem is szant szandekkal

2009. febr. 3. 17:56

Hidd el én is ideges vagyok,söt.

De valamelyikötöknek engednie kell.

Esetleg ha ennyire elfajultak a dolgok,akkor probàlj meg te magad pozitivan gondolkodni,viselkedni.

Szakits idöt magadra,menj a természetbe sétàlni,nézz vigjàtékot,nevess...

Aztàn ha beszolna valamit,akkor nyugodtan vàgd oda,hogy attol mert sir,idegeskedik stb. a helyzet nem oldodik meg.

Ha erre is durvàn reagàl akkor szerintem ott màr nem csak a pénz hiànya van a dologban.

Ugyanis az én pàrom is gyakran ideges,elveszti a fonalat és rajtam tölti ki a mérgét,de néhàny ora mulva észhez tér,és eszébe jut,hogy mi egy pàr vagyunk,olyankor lehiggad.

12. 8ee31e318f (válaszként erre: 10. - Đraculea)
2009. febr. 3. 17:53

ne. ez az oda vissza passzolgatas vezet a legrosszabbhoz.


vegyel erot magadon. kartyazzatok. vegyetek elo a romi kartyat, es rohogjetek szet egymas agyat. vagy valami tarsast. nem kerul semmibe, es jobb kedvetek lesz. ha elkezded, o is valtozhat.

sejtem mi a gondja. sajat magat hibaztatja hogy igy alltok, es nem tud tobbet. ezert van folyton olyan hangulata. hasonlo cipoben jartam. tudom.

2009. febr. 3. 17:51
nem rég volt egy film a tvben nem emlékszem a címére de kaptam onnan egy jó ötletet ami nálunk nagyon bejött csak ajánlani tudom mindenkinek!annyi a lényege hogy egy nyugodtabb pillanatban mondjátok azt a párodnak:na akkor játszunk egyet!lehet hogy hülyén néz rád de ne hagydd magad lerázni, játszani mindenki szeret de csinálhatod úgy is, hogy fogadjunk ki tud több jót felsorolni.ez rátok van bízva!a lényeg hogy csak olyan tulajdonságokat mondjatok el a másikról amit annak idején vagy menet közben megszerettetek a másikban!azokat a sztorikat meséljétek el amire a legszívesebben emlékeztek pl:esküvő gyermekszületés bármi amin mosolyogni vagy örülni tudtok!mi olyan jó hangulatba kerültünk ettől hogy hihetetlen!utána már normálisan az emlékek pozitív hatása alatt megbeszéltük ,hogy :látod csinálhatunk mi ezután is szép örömteli dolgokat de ahoz az kell hogy egyetértésben békében vállvetve megoldjuk a problémákat és meglegyünk egymásnak! az én vicsorgó pasimból kezes bárány lett, igaz azért odafigyeltem hogy elég szépen megkenjem az egójátPL:milyen gyengéd odaadó társ,,figyelmes, páratlan szerető stb volt.nekem bejött!próbáljátok ki és írjátok meg mi történt!puszi m indenkinek!
10. Đraculea (válaszként erre: 9. - F5baf9d0f0)
2009. febr. 3. 17:46
Ez nagyon szép lehetne, csak amikor egész áldott nap kötöszködik velem, nincs sok kedvem utána még Őt kényeztetni. Én is dühös vagyok, de igyekszem elkerülni a konfliktust, de megtalál mindig valamivel. Utána durci van. Pedig nagyon szeretném megoldani, csak nem tudom magam még jobban megalázni.
2009. febr. 3. 17:43

Nàlunk is most ez az idöszak van.

Pénzhiàny,stressz.

Én olyankor hozzàteszem hogy vannak tölünk rosszabb helyzetben élök is,mi még örülhetünk,hogy van kenyér az asztalon.

Meg senki sem felülröl kezdte.

Azt is hozzàteszem,hogy lesz még jobb is.

Illetve este inkàbb filmeket nézek,a hiradot elkapcsolom sunyiba,azon is idegesiti csak magàt az ember...

Probàlok elfoglaltsàgot keresni magunknak,ahol nem ezeken a gondokon jàr az eszünk(hàzi munka,stb)

Este egy kellemes masszirozàs is ellazithaja a pàrodat,vagy egy meleg ülöfürdö.

8. Đraculea (válaszként erre: 5. - 8ee31e318f)
2009. febr. 3. 17:42
Hasonló dolog miatt ment tönkre a házasságod? Nagyon sajnálom. Én is ettől félek, és nincs erőm, úgy érzem. Az is baj, hogy nála inkább nyárom adódik munka az építőiparban dolgozik, én meg itthon, napi 16 órát, ami neki nem elég, és mindig együtt vagyunk.
7. Đraculea (válaszként erre: 4. - Winny)
2009. febr. 3. 17:39
Póbáltam :( Mintha meg sem hallaná. De mondvacsinált ürüggyel veszekszik velem, néha olyan ingerült, hogy belémköt, keresi az alkalmat, ha nem talál elkezd provokálni. Az is mondtam, tudom, hogy feszült vagy azért van mindez. Erre sem reagált. De mit csináljak, hogy nem tiporjon belém nap mint nap? Már nagyon nehezen viselem. :'(
6. rca20 (válaszként erre: 5. - 8ee31e318f)
2009. febr. 3. 17:39
Ez nagyon szép gondolat.
5. 8ee31e318f (válaszként erre: 2. - Đraculea)
2009. febr. 3. 17:37

a penz sajnos tonkreteheti a hazassagot. nalunk is sok gond volt.


valahogy meg kell tanulni kikapcsolni. leszarni mindent, es hetvegen egy napra egyutt tenni valamit hogy jol erezzetek magatok egymassal. ha van meg bizalom es megertes, akkor szerintem igy mukodhet. nem szabad a szamlak sulya alatt elfelejteni mik vagytok egymasnak. remelem helyre tudjatok hozni. nekem mar keso...

2009. febr. 3. 17:37

Beszélj vele nyugodtan.

Mond el,hogy nem MI vagyunk a hibásak.Inkább fogjunk össze,hogy kilábaljunk a gondokból.

2009. febr. 3. 17:35
Én is hasonló cipőben járok veled, és szívesen vennék én is néhány jó tanácsot.
2009. febr. 3. 17:33
Szinte már mindenért veszekszik velem, belémköt, pedig legalább annyit teszek én is az asztalra, ha nem többet. Nem lehet beszélni vele.
2009. febr. 3. 17:32
Remélem, kapok pár hasznos tanácsot. Aki már átélt hasonlót kérem ossza meg velem, hogyan tudták megoldani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook