Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy láthatnék a barátom szavai mögé? fórum

Hogy láthatnék a barátom szavai mögé? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 2. 13:16
Tul fiatal vagy ahhoz, hogy ilyen kapcsolatra pazarold az idöd! Bar meg tudlak erteni, az elsö kapcsolatomban en is engedtem magambol hülyet csinalni. Szedd össze magad! Dobd ki a fenebe, legy szabad, es elöbb-utobb rad talal egy "rendes fiatalember" aki teljes sziveböl szeret! Tudom, ezt könnyebb mondani, mint megtenni, de hidd el hosszu tavon megeri!
2010. márc. 2. 12:54
Sajnos igazad van.De nem tudom feladni.annyira szeretnék küzdeni azért h olyan jól meglegyünk mint régen..nem tudo miért csinálom ezt..:(
25. 021a029148 (válaszként erre: 24. - Ági0603)
2010. márc. 2. 12:24

Arra, amit írtál:

"mert nagyon rosszul érintette h nekem lett más. azt mondta ez érvágás volt számára."

"ő azt mondta nem szerelmes, csak aNNYIT ÉREZ H NAGYON JÓL ÉRZI MAGÁT VELEM. . . és visszatért h hiányzok neki, amit eddig nem érzett, de azt mondja nem úgy mint rég. . . "

24. Ági0603 (válaszként erre: 22. - 021a029148)
2010. márc. 2. 12:16
Mire gondolsz?
2010. márc. 2. 12:15
az ilyen emberektől nem kel nagy változásokra számitani...nálunk pl. most teper/tepert évekig mert későn jött rá, de nem érdemel meg igy döntöttem és csak szenvedjen ugy ahogy én...most látja hogy boldog vagyok édesanya vagyok és van egy szerető párom, látja mit szurt el! iszonyat szenved de megérdemli...
2010. márc. 2. 12:12
Na meg az ember meg is változhat bizonyos dolgok hatására...
2010. márc. 2. 12:11

szóval sakk matt! az a baj hogy igy tényleg mondhat bármit tudja máról holnapra nem kell ezt megvalósitania...

ha segit 2évig gyürü volt az ujjamon egy ugyan embertől mint a tied! semmit nem jelentett neki!

2010. márc. 2. 12:04
én még fősulira járok,ő pedig nincs olyan anyagi helyzetzben h ezt megtehetnénk..
2010. márc. 2. 12:03
Tudjátok nekünk már gyűrűnk is volt,amit a szakítás után visszahúztunk,de nem tudom neki jelent e még ez vmit?!:(
18. 021a029148 (válaszként erre: 17. - Ági0603)
2010. márc. 2. 12:02
És a tettek? A megvalósítás felé vezető szándék és út látható valamennyire?
2010. márc. 2. 12:00
ennyire konkrétan még nem beszéltünk erről,a szakítás előtt igen..elég gyakran...de mostanság csak 1-2 elszólása van.ne nevessetek,de pl:"ha nekünk házunk lesz,szelekítven fogjuk gyűjteni a szemetet"vagy"kimegyek külföldre dolgozni,mert különben miből lenne pénz a lagzira"...
2010. márc. 2. 11:55
tényleg mi lenne ha a családtervezés ötletével állnál elő?! tedd meg és a reakciója egyértelmű lesz hogy hosszu vagy rövid távra terveu veled! és akkor igy kiderül az is szeret e annyira hogy veled éljen!?
15. 021a029148 (válaszként erre: 14. - OlíviaAnna)
2010. márc. 2. 11:42
Itt az is kérdés, hogy számíthat-e rá hosszabb távon? Mondjuk pl. ha a család kérdést feszegetjük.
14. OlíviaAnna (válaszként erre: 5. - 3bc5b5c25c)
2010. márc. 2. 11:32
Nem biztos, hogy az a "kapcsi" a jó, ahol állandóan elhangzik a "Szeretlek!" Hogy gondolod, hogy érzelmileg többet kaphatna mástól, ha ebbe a fiúba szerelmes? Boldogabb lenne ha egy számára nem ilyen izgalmas férfi mellett tengődne? Nem biztos, hogy ez a kapcsolat tökéletes - az én házasságom sem az - de attól még nem biztos, hogy mással boldogabb lenne a topikindító (ahogy én sem).
2010. márc. 2. 11:08
egyébként aranyosak vagytok h engem vigasztaltok miközben attól tartk én rontottam el az egészet...én voltam aki tavaly augusztusban szakított és aztán rájött h mégsem más pasi kell hanem ő...soha nem fogom elfelejteni ahogy felhívott és zokogott a telefonba h nem tud majd nélkülem élni...:((((de én azt gondoltam ennek vége kell h legyen és tovább kell lépnem...:(((nem ment...most pedig mégis kénytelen leszek rá...miért akkor jön rá az ember h mit vesztett ha már nem az övé...???:(((((
2010. márc. 2. 10:58
Köszönöm a tanácsaitokat.reagálnék arra h mazoista vagyok...hát lehet,de egyelőre én csak azt érzem h nagyon fájna elszakadnom attól akivel pár hónapja még az esküvőnket terveztük és egymást gondoltuk életünk nagy szerelmének.fáj olvasni ezeket de viszont azt is tudom h igazatok van és erőt ad nekem ahhoz h ne éljem bele magam ebbe az egészbe..:((((
11. 116212323c (válaszként erre: 10. - 021a029148)
2010. márc. 2. 08:11
ezzel teljesen egyetértek...öszintén szólva nem is figyeltem hány éves, én is 25 vagyok de lassan 6éve már hogy ott hagytam ezt a semmire kellő mihasznát! most egy boldog párkapcsolatban élek, saját lakásunk és autónk van egy kis pénzzel és egy gyönyörű 5hónapos kislányunk! nézd ez már neked is meglehetne ha nem erre pazarolnád az idödet! nem leszel fiatalabb ám!
2010. márc. 2. 07:37
És gondolj arra is, hogy most csak 25 éves vagy, de ha ez így megy még pár évig, elszalasztod a legjobb esélyeidet egy igazi, szerelemre épülő kapcsolatra, amiből akár család is lehet. Gondolom, érzed, hogy ennél a kapcsolatnál nem sok esélyed van erre.
2010. márc. 1. 23:30

én is voltam se veled, se nélküled kapcsolatban. nem írom le mert hosszú lenne, a lényeg, hogy a mai fejemmel léptem volna már... és nem most hanem legkésőbb akkor, mikor azt mondja egyszer hogy szeret, később meg "de már nem úgy ahogy rég.."


ez már régen rossz duma.. ma már tudom, és pár év múlva, mikor már valaki mással leszel boldog, te is így gondolod majd. itt senki sem szólhat bele mit csinálj, de páran tapasztaltunk ezt-azt...


nehéz elszakadni, de még hány évet pazarolsz arra hogy várod hogy egyszer kimondja őszintén hogy szeret... ja, és olyat sose csinálj, hogy megsértődsz és közlöd hogy "jól van akkor vége"aztán mégsem hagyod ott, ehhez hozzászoknak, és tudni fogják, hogy nem komolyan gondolod... szerintem a leghelyesebb, ha tényleg otthagyod.. ha megy utánad, és lefutja a bizonyos köröket, és kimondja hogy szeret úgy hogy közben a szemedbe néz akkor talán megérdemel még egy esélyt. de te mostantól fogva ne te mondd neki elsőre, majd elgondolkodik... de az is lehet hogy nem.


ha meg otthagyod és nem megy utánad (úgy hogy te semmilyen formában nem keresed!), akkor lépj tovább...

8. 859ddda1de (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2010. márc. 1. 23:17

"és mindent megtennék h egyszer őszintén kimondja h szeret.:/ " nem hiszem, hogy neked kellene bármit is tenni ebben a helyzetben.


szerintem elvesztetted már valamikor útközben ennek a fiúnak a szerelmét, és ő addig fog veled maradni, amíg nem talál nálad egy jobbat. viszont a 'jobb' míg el nem érkezik, kényelmes veled lennie. látszik, hogy már ő is érez lelkiismeretfurdalást amiatt, hogy nem vesz titeket komolyan, csak használ.

ez kőkemény kihasználás, addig marad veled, míg neki úgy kényelmes, a bibi, hogy te még szereted. remélem nem fogsz túlságosan sérülni, ha vége lesz ennek a kapcsolatnak :(

2010. márc. 1. 22:04

Szia

az első "szerelmemmel" dettó ugyanigy voltunk...se veled se nélküled!

Mindig visszatértünk egymáshoz, iszonyat sokat sirtam és szenvedtem mert a szíve nem volt igazán az enyém...aztán jött neki egy másik nő persze engem is akart mellette, de nekem betelt a pohár és kidobtam...aztán egy idő elteltével megkeresett hogy most jött rá mennyire szeret, de már nem hatott meg nem akartam hogy mégegyszer megbántson.

Most egy olyan emberrel élek aki szeret és ez a tetteiben is megnyilvánul...

Anno nekem is sokan mondták szakitsak, de képtelen voltam megtenni, neked is hiába mondanám és modjuk is sokan ugyse fogod megtenni...ki kell járnod ezt az iskolát

előre sajnállak

2010. márc. 1. 21:43

" mindent megtennék h egyszer őszintén kimondja h szeret."


Itt van a kutya elásva.


Szeretethiányos vagy, és valószínüleg ő is.

Mindketten kapni akartok a másiktól.

Adni nem tudtok mert szeretethiányosok vagytok.

Akinek nincs valamije, az nem is tudja odaadni.


Az egész kapcsolat a "koldulásról" szól.


Nos, ez nagyon nagy ragaszkodást szül, hiszen féltek egyedül maradni.


Veszekedni fogtok meg minden, de azt semmi képpen nem akarjátok hogy egyedül maradjatok.


Igaza van kitrákottynak. Ez mazochista hozzáállás.

Inkább szenvedtek, minthogy különváljatok.


Megsúgom: Ez nem igazi szerelem.


Ahhoz hogy működjön, önmagatokkal kell tisztában lennetek, hisz egy kapcsolatban az ember önmagát adja oda a másiknak.


Jelenleg nincs így!!! Mindketten bizonytalanok vagytok és egymástól várjátok a "nemlétező" szeretet.

2010. márc. 1. 21:40

Tudod létezik olyan kapcsi is,ahol a srác nem azt mondja a lánynak,hogy csak szeretek veled lenni!Hanem őszintén kimondja a Szót:Szeretlek!És úgy is gondolja!

Én szakítanék!

Sokkal többet kaphatnál érzelmileg mástól!Olyantól aki tényleg szeret,és komolyan vesz!

4. 07c4794583 (válaszként erre: 2. - Kitrákotty)
2010. márc. 1. 21:39
áá pont egyet gondoltunk
3. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2010. márc. 1. 21:38

mivel nagyon sok tanácsot meghallgattál állítólag, ezek szerint tök mindegy, mit írunk :o)


vagy szeretnél még egy szekérderéknyi tanácsot? :)


akkor szerintem kicsit kihasználósszaga van. és ráadásul hiába tennél meg "mindent", a szerelmet nem lehet kényszeríteni. élvezd, amíg tart, de készülj fel rá, hogy egyikőtök kilép, amikor olyan láb- és gyomorremegősen jól beleszeret majd valaki másba. akkor már nem lesz elég a mostani se-veled-se-nélküled történet.

2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2010. márc. 1. 21:32

"...nagyon sok tanácsot hallgattam már meg.olyat is h szakítsak,de én imádom őt..."


Miért akarod hallani a mások véleményét, ha úgysem érdekel??? :-O


mazochista vagy, ha neked ez így jó :-S, de te tudod....

2010. márc. 1. 21:14

A barátommal 4 éve vagyunk együtt.nem előszörre jöttünk össze,5x jártunk összesen.imádtuk egymást,de mindig vége lett mert én csak 16 éves voltam amikor megismerkedtünk, és elég éretlen egy komoly kapcsolathoz.ő volt az első barátom,és végülis most is vele vagyok, de az utolsó szakításunk után én összejöttem valakivel.kb egy hónapig voltam vele, de rájöttem h nekem még mindig az elsőhöz húz a szivem.megkerestem őt, és 1 hónapnyi találkozás után összejöttünk.próbaidőre...azért ilyen nehezen,mert nagyon rosszul érintette h nekem lett más.azt mondta ez érvágás volt számára.sokszor fel akartam adni,de amikor azt mondtam neki h feladom akkor azt mondta h pedig jobban tenném ha nem adnám fel.(az persze nem számít h neki minden szakításunk után lett más,nekem pedig csak most)ő azt mondta nem szerelmes,csak aNNYIT ÉREZ H NAGYON JÓL ÉRZI MAGÁT VELEM...és visszatért h hiányzok neki,amit eddig nem érzett,de azt mondja nem úgy mint rég...minden szabad időnket együtt töltjük,nyaralást tervez,nem veszekszünk,jobb a kapcsolatunk mint akármikor már 3 hónapja.de én bepánikolok rögtön ha csak 1x nem úgy szól hzzám mert fáradt vagy ilyesmi...1x kicsúszott a száján h szeret,de aztán azt mondta h már nem úgy szeret...nagyon sokszor érzem h a szavai ütik a tetteit és h ha mondd vmi biztatót akkor igyekszik vmi olyasmit is mondani amivel letöri a lelkesedésem.néha mond olyat,h ennek a kapcsolatnak nincs értelme,h kár volt összejönni,de mikor felveszem azt a hangnemet h jó akkor legyen vége,akkor mégis vhogy nem lesz,mert mond vi olyat ami miatt vele maradok.nagyon sok tanácsot hallgattam már meg.olyat is h szakítsak,de én imádom őt.és olyat is h csak a férfi büszkeség miatt ilyen még velem.Én már tanácstalan vagyok...nagyon imádom őt és mindent megtennék h egyszer őszintén kimondja h szeret.:/

Mit gondoltok erről a helyzetről?Fontos lenne nekem a véleményetek,hiszen én nem vagyok olyan tapasztalt h dűlőre jussak.Segítsetek légyszives!!!!köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook