Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny vagyok nagyon a barátomra, tesztelem... fórum

Féltékeny vagyok nagyon a barátomra, tesztelem... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. okt. 27. 16:44

Összegezve:


Nem majomszeretni kell valakit hanem meg kell vele tanulni élni a szürke hétköznapokban.

Ha nem megy akkor meg kell beszélni, hogy legyen átalakítva a kapcsolat!


Tapasztalat, hogy lehet így is és sokkal jobban megy minden!

2009. okt. 27. 16:43
Na! végre valami vagy valaki elindult a normális irányba! :D
335. Álomvirág1 (válaszként erre: 332. - 5e03fd4701)
2009. okt. 27. 12:40

Ebben teljesen igazad van!

Az baj (baj ebben az esetben), hogy nem vagyok haragtartó, könnyen megbocsájtok, pedig nem kéne. Teljesen igazad van. Már az múltkori után is megbántam, hogy olyan könnyen megbocsájtottam, most is elkövettem ezt a hibát.

Igyekszem nem tenni ezt még egyszer. Csak ugye, jaj, szegény, biztos megbánta, ne legyen már szomorú, és már el is felejtek mindent, pedig hát nem kéne, nagyon nem.

Saját magamat kéne meggyőznöm arról, hogy én vagyok az áldozat, nem nekem kell vigasztalnom őt....

334. 9bc5015697 (válaszként erre: 330. - 5e03fd4701)
2009. okt. 27. 10:40

Attól még, hogy sejtem, hogy nem változik, nyöszörögthetem, hogy szurkolok nekik, mert a nők ilyenek, és komolyan is gondolom. Én írtam neki privátban, hogy mit gondolok, attól még, hogy te nem látod, nem csak itt nyöszörgünk....

Undorító amit csinált, sztem, főleg a folyton síró férfi taszít. Én mondtam, de akkor mondom itt is, könnyen megbocsátania, mert meg fog, hisz szerelmes, csak legyen észnél, és ne rohanjon minden könnycseppre a karjaiba. Ezt ne hagyja.


További jó nyelvköszörűlést kávánok Neked.

333. 9bc5015697 (válaszként erre: 332. - 5e03fd4701)
2009. okt. 27. 08:15
Ezzel egytéertek... ne hagyd, hogy ez legyen, hogy érzelmileg a sírással zsaroljon... Mert nekem tényleg így néz ki.... Egy férfi nem szokott sírni... de hogy ennyit nem, az biztos...
332. 5e03fd4701 (válaszként erre: 331. - Álomvirág1)
2009. okt. 27. 07:29

mindkettötöknek akarni kell, hogy jó legyen .

De ha ő elmehet felé is és feléd is büntetlenül egy kis sírással letudva a büneit mindig meg fogja csinálni.

331. Álomvirág1 (válaszként erre: 330. - 5e03fd4701)
2009. okt. 26. 16:25

Te ismered őt belülről?:)


Valóban visszacsoszogott, de nem jutott messzire, csak kb 2 levélváltásig. A leányzó meg persze megörült, mert éppen egyedül volt, már a 2 napig meglévő barátja is otthagyta, az 1 hete véget érő kapcsolata után. Na, de ez lényegtelen. NEM történt semmi komolyabb, csak leveleztek. Ha nem ígéri meg azt, amit megígért, nem is akadok ki ennyire.


Szerinted ezek után már semmi jó nem sülhet ki belőlünk, a kapcsolatunkból?

Én tényleg egy bizalmon alapuló, szeretettel teli kapcsolatot szerettem volna. A bizalom elszállt hamar, amire én is közrejátszottam. De ezt nem bánom, mert szerintem ha nem így, máshogy kiderült volna.

Viszont! Okosabban, ennyivel okosabban talán máshogy állunk egymáshoz, okosabban látjuk a kapcsolatunkat is. Te nem látod úgy, hogy ebből tanulva jobbá tehetjük azt, ami van?

330. 5e03fd4701 (válaszként erre: 329. - Álomvirág1)
2009. okt. 26. 16:12

:)

Tanács?

ok akkor vagy 3x leirom még 1x habár a 2.nál azt írtam nem írom le még 1x.


Minden pasi addig megy a csajozással illetve az átbacással amíg engedik. Már a topic elején írtam illetve írtuk neked, hogy az amit csinálsz nem vezet jóra.

Akkor még azt mondtuk, hogy lezavarod belezavarod egy másik csajba és most elvileg ha nem barbi babás szőke szemüveggel nézzük ez megtörtént szépen visszacsoszogott az exéhez.

A tanács az, hogy most már ez a kapcsolat veszett fejsze nyele hiszen elcsesztétek azt a fajta kapcsolatot amit te szerettél volna.


Az a baj, hogy azok a kedves tanácsadó userek akikre hallgatsz nem ismerik azt a fajta pasit BELÜLRŐL amilyen a párod. Nyöszörögnek arról, hogy jaj szorítok neked és minden jó lesz ... pedig ahogy a példa is mutatja nem nagyon megy.

329. Álomvirág1 (válaszként erre: 328. - 5e03fd4701)
2009. okt. 26. 16:06

Akkor ne fussuk őket még egyszer.

Bár örülnék, ha tanácsokat kapnék, ha arra van szükségem, nem pedig bírálást.


Szerintem a királylányságom már réges rég elmúlt.

328. 5e03fd4701 (válaszként erre: 324. - Álomvirág1)
2009. okt. 26. 15:36

Az a baj, hogy nem szeretem ismételni magam. Ezeket a köröket már lerendeztük akkor amikor még virág3 voltál.


egyszerűen túlontúl spl teret adsz neki arra, hogy átvágjon és játsszon veled. A gond természetesen ott van, hogy nem tudod felfogni de nem azért mert nincs agyad hanem mert talán nem nőttel fel a királylányságból.

327. Álomvirág1 (válaszként erre: 326. - 9bc5015697)
2009. okt. 26. 13:23

Huh, hát minden elismerésem, hogy elolvastad az egészet!:)


A bizalom bennem is összetört már másodszor, de még egy esélyt adok magunknak. Sok dolgot kell átvészelnünk, egyre kevesebbet fogunk tudni találkozni, stb. Ha bírjuk, bírjuk, ha nem, nem.

Többet nem fogok megbocsájtani.


Egyébként megbeszéljük a problémáinkat. Ő azonnal el szokta mondani, ha baj van. Én vagyok az, aki inkább magamban tartom, de végül mindig kihúzza belőlem.

De hát vannak kivételek, amikor inkább másnak mondja el..még, ha egy barátjának tenné, de hogy az exnek...

Remélem nem lesz gondunk ezután, és neked is köszönöm a drukkolást!

2009. okt. 26. 13:15

Hát... elolvastam az egész fórumot, te jó ég, pedig nagyon nem érek rá. :D

Ez, hogy ő sír... már ez furcsa nekem nagyon... mintha ezzel érzelmileg akarna zsarolni, vagy én tévedek? Nekem volt egy ilyen psim, lehet ízért látom így. Meg azért, mert a barátommal sok rosszat átéltünk, de mindig tartotta magát... Ő is sportoló.


Hát jól mondja. Nem érdemel meg... Nagyon szeretitek egymást, elhiszem, de akkor miért másnak mondja, ha baj van? Gerinctelenség.

A helyedben én is maradnék vele. De bennem a bizalom összetröne. Szurkolok, hogy jól legyetek. ;)

325. Álomvirág1 (válaszként erre: 321. - Enix)
2009. okt. 26. 11:51
Köszönöm szépen, remélem ezek után így lesz már!:)
324. Álomvirág1 (válaszként erre: 322. - 5e03fd4701)
2009. okt. 26. 11:50

Hm.. régi ismerős!


Kifejtenéd bővebben? Mivel is szolgáltam most rá, ill. mivel ajánlottam fel, hogy csesszenek át?

323. 0f4abafe57 (válaszként erre: 320. - Álomvirág1)
2009. okt. 25. 01:22
Nem vagy bolond, legfeljebb fiatal:)
2009. okt. 25. 00:12

hmm most néztem, hogy feljött a hozzászólt fórumaim között ez a ...


Kicsit hihetetlen még számomra az ahogy te az élethez és a pasikhoz/pasidhoz állsz! szinte felajálod magadtól, hogy csesszen át és játszon veled!


Az a baj, hogy igazán szerintem nem ismered a pasikat!


Nem mondom, hogy megérdemled amit művel veled de így ez csak egy kis ideig maradhat ... szerintem.


Ha maradsz ilyen "királylány" szerintem a többi pasi is ezt fogja tenni veled mint ez ...

321. Enix
2009. okt. 24. 22:26

nem nem vagy bolond:) csak szerelmes én értelek:) és nahari ha hülyeséget írtam de mentségemre szóljon h nem ismertem a körülményeket teljesen:)

remélem rendbejön minden! legyetek nagyon boldogok:) és ne legyenek komoly problémák!

pusz

320. Álomvirág1 (válaszként erre: 319. - Enix)
2009. okt. 23. 17:46

Valahogy képtelen vagyok ezt elhinni. Hogy csak, mert az ágyban jó...

Nem tudom. Minden szabadidejét velem tölti. Suli, sport és én. Semmi más nincs. NEm megy már a haverjaival sem semerre, nagy-nagy ritkán megisznak egy sört és ennyi. Mindig velem van. Lenne akkor is, ha nem szeretne? Szerintem nem. Ha csak arra kellenék neki, eljönne x-szer egy héten és kész... áá, nem tudom.

Most ugye kettesben töltjük a hétvégét. Mi főzünk, stb... Meglátom, milyen lesz.

Szerintem még kap egy esélyt. De ez a legutolsó. Ha mégegyszer... akkor vége, végleg vége. NEM játszhatnak velem sem életem végéig. Most kap esélyt, hogy ígérgetés helyett bizonyítson! Ha meg nem teszi...


Bolond vagyok?

319. Enix
2009. okt. 22. 22:21
hello! elolvastam én is a storyt, a végén nagyon meglepődtem, azt hittem happy-end lesz. nagyon durva.:( sajnálom! én a helyedben már egy szavát sem hinném, mindenki megérdemel egy plusz esélyt, de ő már eljátszott kettőt.nem ismerem őt, de nekem úgy jön le az írásaidból, hogy nagyon jó színész...szerintem csak kell neki valaki, mert megszokta, és hogy ne legyen egyedül. főleg ha az ágyban minden jó... ez így elég durván hangzik, tudom. de ha annyira szeret akkor miért volt barátnővel beszéli meg a TI gondjaitokat... nem őszinte...gáz
2009. okt. 22. 18:20

Ajánlom a figyelmedbe:

[link]


De ismétlem, a te döntésed. Ha jobban szereted őt, mint amennyire fáj, hogy hülyét csinál belőled.

Az is lehet, hogy én látom feketébben, mert már megütöttem magam, és már nem hiszek a mesékben.

317. Álomvirág1 (válaszként erre: 316. - 6392d3b1a9)
2009. okt. 22. 18:05

Nem tudom, ez nagyon nehéz.

Törölte magát arról az oldalról is.

Mindig a kedvem jár, és van úgy, hogy valamire nagyon koncentrálok, nem figyelem egy darabig, rápillantok és könnybe van lábadva a szeme..és mondja, hogy soha nem akar elveszíteni.

Azt mondja azért volt, mert gyenge volt. Mert azt érzi, hogy én soha nem fogom tudni őt úgy szeretni, ahogy ő engem... Nem vagyok az a nagy szerelmes típus az igaz, de hogy tudnám úgy, annyira szeretni, ha ilyet csinál?

Olyan nehéz ez. Szeretek vele lenni, jó együtt, és persze szeretem is, de... ajj, nem tudom.

316. 6392d3b1a9 (válaszként erre: 315. - Álomvirág1)
2009. okt. 22. 17:49

Hát, ez nagyon durva!

Szerintem hazugságban nem lehet kiegyensúlyozottan élni. Nála pedig egyértelmű, hogy nem csak kis dolgokban hazudik, hanem nagyokban is, és nem csak neked, hanem rólad is, és az érzelmeiről is. Akkor most melyik az igaz?

A helyzetet súlyosbítja, hogy nem először csinálta. Ha megbocsátasz neki, levonja a következtetést, hogy veled bármit megtehet.

Úgyhogy bármilyen nehéz, és a helyedben szakítanék. De te jobban látod (vagy kevésbé?), mert érzelmileg benne vagy, és a döntést neked kell meghoznod, és élni vele.

2009. okt. 22. 17:36

Sziasztok!


Az eredeti téma...

A végkifejlet ugye az volt, hogy térdre rogyva, sírva megígérte, hogy soha nem csinál olyat sem a tudtommal, sem a tudtom nélkül, ami nekem fájdalmat okozna.

Ezt el is hittem. Ismét kezdtem jól haladni a bizalommal. Nem ellenőriztem....mert ugye én ezt ígértem meg neki, és nem is motoszkált bennem, hogy ellenőriznem kéne...

DE

pár hónapja törölte magát az egyik közösségi portálról és csak f.book-on maradt fent, ahol ugye a csúnya átverés történt.

Egyik nap fent voltam iwiw-en, mikor nálam volt, odajött és megnéztük az oldalamat. Mondtam neki, hogy akkor nézzük meg az övét is. Nagyon nem akarta, míg végül belement. Nagyon gyanús volt. Közöskép 1 db...amivel nem is lenne baj, ha nem azt mondta volna, hogy van fent 4-5.

Nem volt beérkezett üzenete, csak nagyon régiek, de az elküldötteket nem néztük meg. Ok, kicsit besértődtem azon, hogy csak 1 képünk volt, de nem baj.. aztán ott hagytuk a gépet. Eltelt 20 perc, valamit meg akartam nézni neten, és benne marad az ő profilja. Megnéztem az elküldött üzijeit, és hát kinek írt 1 hónapja olyanokat, hogy nem jó velem annyira, mert nem adok meg neki mindent érzelmileg?? És hogy januárban kimegyek németbe fél évre. (szó nem volt soha németo-ról, csak ausztriáról, de gondolom azért írta, mert messzebb van...). A volt barátnőjének, akit tudja jól, hogy mennyire utálok...ráadásul ilyet írt... felpattantam, elkezdtem öltözni, mondtam anyuéknak, hogy elmegyek sétálni, neki meg, hogy menjen vissza a Nikikéjéhez, ő majd biztis megad neki majd mindent és vettem a cipőmet. Ő is öltözött, hogy akkor hazamegy. Én elindultam.... a faéu kp.ba összeakadtunk. Visszadtam neki az "elő eljegyzési gyűrűmet", amit kaptam tőle augusztusban. És elmondtam, hogy mekkora fájdalmat okozott megint. NEm mert a szemembe nézni, elmondta, hogy egy **ar ember, totál igazam van stb.. sírt, hogy én túl jó vagyok hozzá. Szeret, engem szeret mindennél jobban, de nem akarja, hogy szenvedjek egy percet is miatta. NAgoyn durva volt... sírtunk mindketten. Elmondtam neki, hogy nem az nem fáj, amiről nem tudunk, hanem az nem fáj, amit meg sem teszünk. Végül 2 óra ücsérgés után felálltam, kinyújtottam a kezem, hogy menjünk haza...nem akarta megfogni, hogy ő ezt nem érdemli, de végül hazajöttünk. Nem nézett a szemembe csak másnap délután, mikor leültünk és az arcát felém fordítottam... sírtunk. Azóta együtt, nem hoztam fel nagyon...


Szerintetek? Higyjek még? Higyjek ezek után is?

Ő azt mondta nem kell hinnem, és semmit sem ígér már, csak bizonyítani fog, és befogja bizonyítani.


"Hozzám lehetsz hűtlen, de legyél hű magadhoz."

És micsoda igazság, és milyen szép. Hát nem így van? Ha szeretek valakit, ha tisztelek valakit, magamat is becsapom, magamhoz vagyok hűtlen azzal, hogy átverem ŐT.

314. 816fca07b8 (válaszként erre: 313. - Newgirl)
2009. júl. 31. 14:02

én azt tapasztaltam,h sehogy. sajnos. mert ha ez van akkor az azért történhet meg,mert a radarernyők éreznek valamit-már h ha a kisebbrendűségi érzés pl kizárható-és akkor lehet h tényleg van ok. én bizonytalanság miatt voltanm anno féltékeny az ex kapcsolatomban. a férjemmel nem,mert egyszerűen TUDOM h szeret és fel sem merül..


mondjuk most ezzel nem sokat segítettem sajna..:(

313. Newgirl
2009. júl. 31. 11:10
Őröletes ez a féltékenykedés érzése, hogyan lehet erről leszokni?
312. Newgirl (válaszként erre: 309. - 816fca07b8)
2009. júl. 24. 09:06

Nem volt erős, dehogy, én is láttam ezeket a vidéki lányon , mert megnéztem.

Be fogom vetti ezeket a csábitásokat mindenképp!

311. 816fca07b8 (válaszként erre: 310. - 49ca420470)
2009. júl. 23. 20:26
:D
310. 49ca420470 (válaszként erre: 309. - 816fca07b8)
2009. júl. 23. 20:22

Gerjednek ezek mindenre.Kár hogy a tökönrúgásra nem.Bár volt ilyen időszaka is,amikor meg ilyen videókat nézet ahol szétrugdosták a férfiak tökeit.SSS

Mikor felajánlottam neki hogy én is szívesen szétrugom neki,akor rögtön tagadott.Milyen kár...)

2009. júl. 23. 19:31

írtál már neki felkínálkozós emilt,smst? lehet h akkor nem nézegetné másokét..


pl:

unatkozó háziasszony vagyok..

csintalan diáklány tanulna..

szigorú tanitónéni vagyok..

keménykezű főnök vagyok..

szolgálatkész titkárnő vagyok..

nővérke vagyok..


mire gerjednek még???


mittudomén..


bocs ha ez kicsit erős...

308. 816fca07b8 (válaszként erre: 306. - 49ca420470)
2009. júl. 23. 19:27
:))
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook