Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hihetetlen! fórum

Hihetetlen! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2006. dec. 27. 09:20

Miért nem létezhet a Mikulás?


A rénszarvasok egyik ismert faja sem képes repülni. Igaz, még körülbelül 300,000 élő sejt nem lett áthatóan tanulmányozva, ezek többsége azonban valamilyen baktérium. De ez nem zárja ki TELJESEN a repülő rénszarvasok létezését.


A világon 2 milliárd gyerek van (18 év alatti személy). A Télapó nem látogatja meg a muzulmán, hindu, zsidó és buddhista gyerekeket, ami ezt a számot 85%-kal csökkenti, tehát marad 378 millió gyerek. Háztartásonként átlagosan 3,5 gyerek van, ami 91,8 millió házat jelent. Tételezzük fel, hogy lakásonként legalább 1 jó gyerek van.


Télapónak, a különböző időzónák, és a Föld forgása miatt 31 órája van, hogy az ajándékokat szétossza, feltételezve, hogy Keletről Nyugat felé halad (ami logikus). Ez másodpercenként 822,6 lakást jelent. Tehát lakásonként 1/1000 másodperce van arra, hogy megálljon, kiszálljon a szánból, leugorjon a kéményen, lerakja az ajándékokat, a kéményen visszamásszon, beszálljon a szánba, és a következő házhoz menjen. Ha feltételezzük, hogy a 91,8 millió háztartás a világ különböző részein található, akkor az háztartásonként 0,78 mérföldet, összesen 75,5 millió mérföldet jelent. Ekkor még nem számoltuk bele azt, amit 31 óránként egyszer mindenképpen csinál mindenki, valamint az étkezést, stb.


Ez 650 mérföld/másodperces sebességet követel, ami a hangsebesség 3000-szerese. Összehasonlításképpen, a leggyorsabb ember által készített jármű, az Ulysses űrszonda mindössze 27,4 mérföldet tett meg másodpercenként. Egy hagyományos rénszarvas legjobb esetben is csak 15 mérföldet képes futni óránként.


A játékok súlya egy újabb érdekes eredményhez vezet. Ha minden gyerek csak egy közepes méretű lego csomagot kap (1 kg), az 321.300 tonnát jelent, és akkor még nem számoltuk Télapót, aki az állítások szerint igencsak túlsúlyos. A földön egy hagyományos rénszarvas maximum 150 kg-t képes húzni. Feltételezve, hogy a "repülő rénszarvasok" ennél ügyesebbek, és tízszer ennyit bírnak el, akkor is 214.200 rénszarvasra van szükség, nem pedig 6-8-ra, ahogyan azt a szemtanúk állítják. A sok rénszarvas persze tovább növeli a szán súlyát, ami most már 353.430 tonna. Megintcsak összehasonlításként: ez a Queen Elizabeth hajó súlyának négyszerese.


Egy 353.000 tonna súlyú test 650 mérföld/óra sebesség mellett óriási légellenállásba ütközik, ami felízzítja a szarvasokat, mint ahogyan a Föld légkörébe lépő űrhajó is felizzik. Szarvasonként 14,3 quintillió Joul/mp energia szabadul fel, ami a szarvasokat és a szánt azonnal lángba borítja, és az egész fogat 4,26 ezredmásodperc alatt megsemmisül.

2006. dec. 23. 11:10

Botrányt okozott a fallosz formájú fenyő


Fallosz-formájú örökzöld osztotta meg a közvéleményt egy angliai kisvárosban. A fenyő fazonírozójának egyik szomszédja feljelentést tett a rendőrségen, akik emiatt megkérték a tulajdonost, hogy vegye le a lámpákat a fáról, hogy kevésbé legyen feltűnő. Ezután a mérges szomszéd átugrott a kerítésen és hagyományos formára nyírta a fenyőt. Azonban ezt már a fallosz-formájú fa tulajdonosának másik szomszédja nem hagyhatta szó nélkül. A hatvankörüli özvegy így nyilatkozott az üggyel kapcsolatban:"Én egy templomba járó szolid hölgy vagyok, de mégis el tudtam fogadni a szomszédomban lévő művészi alkotást, mert nem tudom másnak nevezni."

62. dee (válaszként erre: 61. - Nayloon)
2006. dec. 23. 10:16
hihihi
2006. dec. 23. 10:10

Ütős! Gyümölcs potyogott a Mikulás fejére, védősisakban kell ezután fellépnie!


Védősisakban léphet csak fel egy Mikulás az egyik angliai bevásárlóközpontban, miután csintalan fiatalok egy egész gyümölcskosarat borítottak az elődjének a fejére. A tinédzserek az emeleten álltak, és miközben a Mikulás a földszinten a gyerekeknek mesélt, elmondásuk szerint véletlenül meglökték a gyümölcskosarat, aminek a tartalma az idős férfi fejére potyogott. A bevásárlóközpont vezetősége ezután elrendelte, hogy a Mikulás a sapkája alatt építkezési védősisakot viseljen.

2006. dec. 23. 10:08

Maupassant: Karácsonyi történet



Bonenfant doktor az emlékezetében kutatott, és halkan ezt hajtogatta:

- Karácsonyi emlék?... Karácsonyi emlék?...

Egyszer csak fölkiáltott:

- Hogyne volna karácsonyi emlékem, nem is mindennapi eset, kísérteties történet. Csodát láttam! Igen, hölgyeim, csodát láttam karácsony éjszakáján.

Csodálkoznak, hogy így beszélek, mert nemigen hiszek semmiben. Pedig csodát láttam! Láttam, mondom, saját szememmel láttam, a szó szoros értelmében láttam.

Különösebben meglepett volna? Nem, mert ha nem osztom is hiedelmeiket, hiszek a hitben, és tudom, hogy hegyeket mozgat. Sok példát tudnék rá mondani, de fölháborítanám önöket, és a történetem hatását se akarom lerontani.

Először is be kell vallanom, hogy ha nem győzött is meg nagyon, és nem térített is meg a látvány, meghatni nagyon meghatott, és megpróbálom egyszerűen, egy auvergne-i paraszt hiszékenységével elmondani a dolgot.

Akkoriban körorvos voltam, és Rolleville községben laktam, Normandia kellős közepén.

Abban az évben rettenetes tél volt. November végén egyhetes kemény fagy után beállt a havazás. Messze északról nagy felhők közeledtek, és fehéren hullni kezdtek a hópehelyhek.

Egyetlen éjszaka az egész síkságot eltemették.

A négyszögletes udvarokban magányoskodó tanyák a nagy, dérlepte fák függönye mögött mintha elszenderültek volna ez alatt a növekedő, sűrű, könnyű péptakaró alatt.

Nesz se hatolt át a mozdulatlan tájon. Csak a hollócsapatok róttak hosszú sujtásokat az égre, hasztalan kerestek táplálékot, egyszerre csaptak le a fakó mezőkre, és nagy csőrükkel csipkedték a havat.

Más se hallatszott, csak az egyre hulló porhó halk és szakadatlan szállingózása. Nyolc teljes napig tartott, azután elállt a hóesés. A földet öt láb vastag lepel borította.

Azután három hétig derült ég borult a hó egyenletes, csillogó és kemény abroszára, nappal tiszta volt, mint a kék kristály, és éjjel csupa csillag, még a csillag is úgy ragyogott, mint a zúzmara, olyan zord volt ez a roppant mindenség.

A sík, a sövény, a szilfa kerítés, minden meggémberedett, halottnak tetszett. Ember, állat ki se mozdult: csak fehér karinges kunyhók kéménye jelezte a lappangó életet a jeges levegőbe szálló vékony füstcsíkokkal.

Időnként meg-megreccsentek a fák, mintha fatagjaik kettéroppantak volna kérgük alatt, néha letört egy-egy vastag ág, ellenállhatatlan fagy dermesztette meg nedveit és tépte szét rostjait.

A mezőn itt-ott szétszórt otthonok mintha száz mérföldre lettek volna egymástól. Úgy éltünk, ahogy tudtunk. Csak a legközelebbi betegeimet próbáltam látogatni, így is mindig attól tartottam, hogy beleragadok valami gödörbe.

Csakhamar észrevettem, hogy titokzatos félelem telepedik a vidékre. Az ilyen istencsapás, gondolták az emberek, nem természetes dolog. Rebesgették, hogy éjszaka hangokat hallanak, éles füttyszót, elhaló sikoltozást. A fütty és a sikoltozás kétségkívül az alkonyatkor arra szálló költöző madaraktól származott, melyek tömegesen menekültek dél felé. De ijedt embereknek beszélhetünk! Rémület szállta meg a lelkeket, valami rendkívülit vártak.

Vatinel apó kovácsműhelye az Épivent-major végében volt, a most láthatatlan és néptelen országúton. A környéken elfogyott a kenyér, ezért a kovács elhatározta, hogy bemegy a faluba. Egy-két órát beszélgetett abban a hat házban, a tanyavilág központjában, megrakodott kenyérrel, hírekkel meg egy kis félelemmel, a vidéken terjengő félelemmel.

Alkonyat előtt útnak indult.

Egyszer csak, amint egy kerítés mellett haladt el, mintha egy tojást látott volna a hóban, igen, egy tojás hevert ott, mint a világ. Lehajolt: csakugyan tojás volt. Hogy került oda? Miféle tyúk juthatott ki az ólból, hogy itt, ezen a helyen tojjon meg? A kovács csodálkozott, nem értette, de azért fölvette a tojást, és hazavitte a feleségének.

- Nocsak, anyjuk, ehol egy tojás, az úton leltem!

Az asszony megcsóválta a fejét:

- Egy tojást az úton, Ilyen időben? Biztos be vagy rúgva.

- Nem én, anyjuk, ott volt egy kerítés töviben, még meleg volt, meg se fagyott. Ehol e, idetettem a hasamra, hogy ki ne hűljön. Megeszed vacsorára.

A tojást beletették a lábasba, ahol a leves főtt, a kovács pedig mesélni kezdte, hogy mit mondanak a vidéken.

Az asszony halálsápadtan hallgatta.

- Bizony én is hallottam fütyülést az éjszaka, mintha a kéményben fütyültek volna.

Asztalhoz ültek, először megették a levest, azután, míg a férje vajat kent a kenyerére, az asszony megfogta, és bizalmatlanul vizitálta a tojást.

- Hátha van valami ebben a tojásban?

- Mi lenne?

- Tudom is én!

- Na, edd csak meg, ne okoskodj.

Az asszony feltörte a tojást. Olyan volt, mint a többi főtt tojás, jó friss.

Az asszony nekilátott, tétovázott, kóstolgatta, otthagyta, újrakezdte. A férje megszólalt:

- Na, milyen íze van a tojásnak?

Az asszony nem válaszolt, csak megette, azután egyszer csak ijedten, eszelősen meresztette az urára a szemét, az égnek emelte a karját, a kezét tördelte, reszketett minden porcikája, és szörnyű ordítással elterült a földön.

Egész éjjel iszonyú görcsökben fetrengett, ijesztő remegés rázta, rút rángás torzította. A kovács nem tudta féken tartani, le kellett kötöznie.

Üvöltött szüntelenül, fáradhatatlanul:

- Itt van a testemben! Itt van a testemben!

Másnap kihívtak hozzá. Felírtam neki minden ismert nyugtatót, de teljességgel eredménytelenül. Az asszony megbolondult.

A hír, egy furcsa hír, hihetetlen gyorsasággal terjedt el tanyáról tanyára, még a méteres hó se tudta útját állni: „Szellem szállta meg a kovácsnét.” Mindenfelől odacsődültek, de a házba nem mertek bemenni, messziről hallgatták szörnyű ordítását, hihetetlen, hogy tudott emberi lény olyan hangosan üvölteni.

Elhívták a falu plébánosát. Öreg, jámbor pap volt. Miseingben sietett ki, mintha haldoklót kellene ellátnia, és amíg négy ember tartotta a tajtékzó, vergődő asszonyt, hogy nyugton maradjon az ágyon, ő széttárta a karját, és az ördögűző imákat mondta.

De a szellem nem tágított.

Karácsony lett, az idő csak nem változott.

Előtte való nap reggel eljött hozzám a pap.

- Szeretném, ha ez a szerencsétlen ott lenne az éjféli misén - mondta. - Talán Isten csodát tesz vele ezen a napon, amikor egy asszony világra hozta az Urat.

- Magam is egyetértek önnel, tisztelendő úr - válaszoltam a plébánosnak. - Ha a szertartás fölrázza az elméjét (és mi tudna ennél nagyobb hatással lenni rá?), talán magától is meggyógyul.

- Ön nem hívő, doktor úr, de ugye, segítségemre lesz? - mormolta az öreg pap. - Megtenné, hogy elhozza a templomba? Megígértem, hogy segítek neki.

Eljött az este, majd az éjszaka, a templom harangja megszólalt, panaszos hangja végigszállt a komor tájon, a fehér és jeges hómezőn. Sötét árnyak jöttek elő, lassan, csapatostul, a torony érces szavára. A telihold tiszta, fakó fénnyel világította be az egész látóhatárt, és kiemelte a vidék sápadt vigasztalanságát.

Négy erős emberrel kimentem a kovácsműhelybe.

A megszállott egyre csak ordított, fekhelyére kötözve. Bőszen ellenkezett, de azért ünneplőbe öltöztették, és elvitték.

Most tele volt a hideg és kivilágított templom, egyhangúan énekelt a kórus: búgott a szerpent, csilingelt a ministráns gyerek csengettyűje, igazgatta a hívek tennivalóit.

Az asszonyt és őreit bezártam a plébánia konyhájába, és vártam a kedvező alkalmat.

Az áldozást követő pillanatot választottam ki. A parasztok, nők férfiak, éppen magukhoz vették Istenüket, hogy megenyhítsék szigorát.

Nagy csöndesség uralkodott, míg a pap véghezvitte az isteni misztériumot. Parancsomra kinyitották az ajtót, és négy segédem bevitte a bolond asszonyt. Amint meglátta a fényeket, a térdelő tömeget, a tündöklő szentélyt és az aranyos szentségtartót, olyan erősen hányta-vetette magát, hogy alig tudtuk féken tartani, és olyan harsányan sikoltozott, hogy az egész templomon végigborzongott a rémület, mindenki fölkapta a fejét, többen elszaladtak.

Fetrengett, vonaglott a kezünkben, eltorzult arccal, eszelős tekintettel, a felismerhetetlenségig kivetkőzött magából.

A szentély lépcsőjéig vonszolták, és erőnek erejével a földre nyomták.

A pap fölállt, várt. Amikor az asszonyt leszorították, kezébe vette az arany napsugarakkal övezett szentségtartót és benne a fehér ostyát, néhány lépést tett vele, két kinyújtott karjával a feje fölé emelte, és az ördöngös rémült szeme elé tartotta.

Az asszony egyre üvöltött, tekintetét mereven a sugárzó tárgyra szögezte.

A pap meg se moccant, úgy állt, mint a szobor.

Sokáig, nagyon sokáig tartott.

Az asszonyt mintha lenyűgözte, megfélemlítette volna a látvány, merőn nézte a szentségtartót, még néha meg-megrázta az ijesztő remegés, még kiabált, de már nem olyan velőtrázóan.

Ez is sokáig tartott.

Mintha nem tudta volna lesütni a szemét, mintha az ostyára szegezték volna a pillantását, már csak nyöszörgött, és dermedt teste elernyedt, összecsuklott.

A leborult hívek homloka a földet érte. A megszállott most gyorsan lesütötte a szemét, majd rögtön újra kinyitotta, mintha nem bírná elviselni a látványt, Istenét. Elhallgatott. Egyszer csak észrevettem, hogy a szeme csukva maradt. Az alvajárók álmát aludta, megbűvölte - bocsánat! - meggyőzte az arany sugarú szentségtartó hosszas látomása, lebírta a diadalinas Krisztus.

Magatehetetlen volt, amikor elvitték, a pap pedig visszament az oltárhoz.

A feldúlt gyülekezet hálaadó Te Deumot zengett.

A kovács felesége negyven órát aludt egyfolytában, azután fölébredt, de egyáltalán nem emlékezett se a megszállottságára, se a megszabadulására.

Hát, ilyen csodát láttam én, hölgyeim.

Bonenfant doktor elhallgatott, majd kelletlenül hozzátette:

- Kénytelen voltam írásban tanúsítani az esetet.

59. Zsu76 (válaszként erre: 58. - Reiki)
2006. dec. 21. 21:10

Benne van a 10 parancsolatban:

Ne lopj!

Ez tipikusan a pórul járt tolvaj esete :))

58. Reiki
2006. dec. 19. 22:55

Egy spanyol férfi három órán keresztül lógott a dróton egy nyilvános

telefonfülkében. . . szó szerint, ugyanis ujja beszorult a telefonba.


Raul Chamorro egy Madridban megesett szombat éjszakára bizonyára

emlékezni fog amíg él. Az ember vélhetően nem felejti el amikor a

beszélgetés végeztével, apró után kotorászva a telefon tolvajelhárító

mechanizmusa működésbe lép és ujját foglyul ejtve igen kínos szituációba

taszítja méghozzá egy nagyváros egyik legforgalmasabb környékén.


Persze az arra lézengő (bárokból kitódult) cirka 200 ember ahelyett hogy

segítséget nyújtana, inkább bámészkodik. A legtöbbjük - nem is olyan -

diszkréten röhög, a többiek pedig vicces beszólásokon törik a fejüket,

nem kevés sikerrel.


A szabadság végül egy közeli városból érkezik, a telefontársaság

emberének személyében. Három óra elteltével.

2006. dec. 18. 17:57

Vécépapírra hajtottak az álrendőrök



Három teherautónyi vécépapírt lopott egy csapat álrendőr az oroszországi Szentpétervár környékén. A rendőrruhába bújt rablók közúti ellenőrzésre állították le a teherautó-konvojt, majd miután az utazási okmányokat átvették, a sofőröket fegyverrel megfenyegették, és az egyik jármű rakodóterébe terelték. Kicsivel később egy erdős területen elengedték őket, és a több ezer csomag vécépapírral elszáguldottak. Az Orosz Belügyminisztérium közleményében erőteljes fellépést ígért a rendőrség iránti bizalmat aláásó álrendőr-banda ellen.

2006. dec. 18. 17:56

Macska mentette meg az újszülöttet



Macska mentett meg egy kölni újszülöttet. Az egynapos, egészséges babát feltehetően az anyja hagyta egy kertvárosi ház ajtajánál, de csak a macska vette észre, és addig nyivákolt, amíg a gazdáját fel nem ébresztette, aki azonnal kórházba szállította a kicsit. A kölni rendőrség szóvivőjének elmondása szerint a macska egy hős, mert a szokatlanul hűvös időjárás miatt a baba annyira lehűlt, hogy nem vészelte volna át az éjszakát.

2006. dec. 18. 17:44
Hova jut a világ???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2006. dec. 18. 17:44

Legyen mise az sms-e!


Hannover, Németország – Nem mondható, hogy az egyház nem halad a korral: egy hannoveri atya a fiatalok megnyerése érdekében sms-ben is misézik. Az Evangéliumi Ifjúság Egyház minden 160 karakternyi prédikáció után szünetet hagy az elmélkedésre. Az ifjú híveknek lehetőségük van arra is, hogy saját imádságukat is sms-ben küldjék el a templomba. Az “Isten és a világ 160 karakterben” nevű szolgálatnak saját weblapja van itt: katt.

2006. dec. 18. 17:44

Hihetetlen! Hősnek öltözve futamította meg a rablókat a négyéves kisfiú!


Játékfegyverrel futamított meg egy rablót egy négyéves kisfiú az amerikai Észak-Karolinában. A négyéves Stevie Long arra ébredt délutáni alvásából, hogy kiabálás van a nappaliban, és amikor kiment azt látta, hogy egy rabló fegyvert fog az ötéves nővérére és az édesanyjára. Az ovis kisfiú erre felvette kedvenc hősének a jelmezét, és a játékpisztolyával kiszaladt a családjához és elkiáltotta magát: "El a családomtól mocskos bűnözők!". A rablók erre az összegyűjtött értékekkel együtt elmenekültek.

2006. dec. 18. 17:43

Pánik a repülőgépen! Nyolcvan élő patkány szabadult ki egy utas táskájából!


Nyolcvan élő patkány okozott pánikot egy Tabukba tartó repülőgépen, amikor egy utas hátizsákjából kiszabadultak. A kapitány, amikor észlelte a zavart a fedélzeten, azonnal felvette a kapcsolatot a földi irányítással, illetve megpróbálta nyugalomra inteni a gép patkányoktól felizgatott utazóközönségét. A szemtanúk elmondása szerint még a landolás közben is fel-alá futkostak a patkányok és az utasok, és a leszállás után mindenki pánikszerűen hagyta el a fedélzetet. A patkányokat gépre vivő utast átadták a hatóságoknak.

51. 2ab728965c (válaszként erre: 49. - Nayloon)
2006. dec. 18. 09:07

Drukkolok Neki, hogy inkább józanodjon ki........


UTÁLOM AZ ERŐSZAK MINDEN FORMÁJÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!

50. dee
2006. dec. 17. 21:58

Hihetetlen,mint a mi történetünk!

Majd egyszer megosztom az olvasókkal.Addig írj nekünk Te Nayloon!

2006. dec. 17. 21:57

Egy részeges állat tartja rettegésben a diákokat!


Részeges jávorszarvas tartja rettegésben egy svéd kisváros lakóit. A közel ötszáz kilós állat feltehetően megerjedt almát evett, amitől agresszívvá vált. A helyi iskola diákjai alig mernek kimenni szünetben, mert félnek, hogy az imbolygó állat rájuk támad. A rendőrség vezetőjének elmondása szerint már felvették a kapcsolatot a vadászokkal, akik amennyiben az állat nem józanodik ki, akkor lelövik.

2006. dec. 17. 21:56

Túl mélyen aludt, kilopták az aranyfogát a szájából


Kilopták az aranyfogát alvás közben egy floridai férfinak. Bryan Osteen állítása szerint nagyon jó alvó, és azért nem ébredt fel, amikor valaki belopózott a hálószobájába, és kiszedte a szájából a nagyjából tízezer forintnak megfelelő dollárba kerülő aranyfogat. A férfi elmondása szerint arra gyanakszik, hogy valamelyik, a házában vendégeskedő barátja követte el az égbekiáltó bűncselekményt. A Brevard-i rendőrség nagy erőkkel nyomoz az ügyben.

2006. dec. 17. 20:18

Buszmegállóból a bolondok házába


Miután megállt iszogatni egy zugkocsmában, egy zimbabwei buszsofőr azt vette észre, hogy utasai - 20 elmebeteg, akit Harare városából Bulawayo-ba szállított - megszöktek. Mivel nem szeretett volna balhét magának, a sofőr egy közeli buszmegállóhoz hajtott, és az ott várakozóknak felajánlott egy ingyenes utat. Ezután az utasokat beszállította az elmegyógyintézetbe, a személyzetnek azt mondta, hogy a páciensek nagyon izgatottak és mindenféle kényszerképzeteik vannak. A trükköt csak 3 nap múlva vették észre...

2006. dec. 17. 20:17

Az autómosó-automata rejtélye


Egy amerikai város autómosójának tulajdonosa egyszer meglepve tapasztalta, hogy a napi záráskor jelentős fémpénz hiányzik a mosó mellé telepített pénzautomatából. A kassza ezt a napot követően mindig kevesebb érmét tartalmazott, mint amennyit kellett volna. A dühös tulajdonos először munkatársait gyanúsította. De mindegyik kellőképpen tisztázni tudta magát. Ezután arra gondolt, hogy valaki az ügyfelek közül dézsmálja az automatát. Ám hiába figyelték, senkit sem tudtak rajtakapni, az érmék mégis hiányoztak. A tulaj végül egy kamerát szerelt fel, amely leleplezte az igazi tolvajt: egy szarkafélét. A madár befért az automata nyílásán, és csőrében ki tudta hozni a csillogó fémpénzeket.

2006. dec. 17. 13:54

Állati páros! Egymásra talált a két állatgyűlölő


Gúnárt választott társául egy német szamár a szász Cottbus-ban. A szamarat pár hete vitték a tanyára, de miután minden állatra rátámadt, bezárták a tanya egyik elkerített részére, ahol már lakott egy szintén antiszociális gúnár. A Heidi nevezetű madarat is azért kellett elkülöníteni, mert minden állatnak nekitámadt, aki a közelébe ment, de a Hannibál nevű szamár bájainak nem tudott ellenállni, és azóta együtt fekszenek, együtt kelnek, együtt esznek, és mindenhová követik egymást.

2006. dec. 17. 13:54

Durva! Kickbox közben indult be a szülés a kikapós tinédzsernél


Kickbox-küzdelem után szülte meg gyermekét egy 17 éves holland lány. Pamela Vugts egy junior kickbox gálán verekedett, de amikor visszament az öltözőjébe összeroskadt és vérezni kezdett. A mentősök azonnal a kórházba szállították, ahol kiderült, hogy héthónapos terhes, majd másnap császármetszéssel megszületett a kislánya. Pamela szüleinek elmondása szerint nem tűnt fel nekik a lányuk terhessége, hiszen a lány mindig erős testalkatú volt a kickbox miatt, de nagyon örülnek a váratlan gyermekáldásnak.

43. nayloon (válaszként erre: 42. - Zsu76)
2006. dec. 17. 13:44
ez igen, nem semmi!!!!
42. Zsu76 (válaszként erre: 40. - Nayloon)
2006. dec. 17. 11:01
A mi cicánk a tyúkfészekbe költözött. Nem engedi oda a tyúkokat tojni, egész nap ott lebzsel, alszik. Sokszor még a haverját is oda hívja, így kettecskén lustiznak.
2006. dec. 17. 10:59

ha idejövök, elszáll a rosszkedv és önsajnálat, huss, mert itt muszáj nevetni és fejet csóválni és hümmögni.....

Puszi a homlokodra Nayloon, hogy életre hoztad ezt a topicot.

2006. dec. 17. 10:43

Állati! Madárfészekbe költözött a macska


Madárfészekbe költözött egy macska az angliai Reephamben. Wendy Hobbs egy hete figyelte meg a háza kertjében álló cseresznyefa egyik legmagasabb ágán a macskát. Először azt gondolta, hogy hívja a tűzoltókat, hogy segítsenek lejönni az állatnak, amikor észrevette, hogy a macska egy madárfészekbe költözött be. Az állat minden nap lejön a számára kikészített ennivalóért, de utána azonnal visszavonul a fészkébe, hogy nyugodtan szemlélhesse az utcai eseményeket.

2006. dec. 17. 10:43

Döbbenet! Négymillió forint a mekis zacsiban!


Több mint négymillió forintnak megfelelő eurót talált a McDonald’s-os zacskóban egy belga fiatalember, amikor egy Waterloo melletti McDrive-ban hamburgert rendelt. A 23 éves Marco Parra-Martinez egy ideig gondolkozott, hogy visszaadja-e a pénzt, vagy inkább eltegye, de az édesapja rábeszélésére végül visszavitte a étterembe. Mint később kiderült, ezzel az aznap dolgozó személyzetet mentette meg a kirúgástól, mert közülük valaki tette bele véletlenül a zacskóba Marco hamburgere mellé a napi bevételt.

2006. dec. 16. 11:34

Szerencsétlen: a börtönigazgatót rabolta ki hétvégi szabadságán az elítélt


Lebukott egy hétvégi szabadságra hazaengedett elítélt Szerbiában, miután a börtönigazgató házából ellopott karórában tért vissza a börtönbe. Az igazgató azonnal kiszúrta a saját óráját a börtöntölteléken, és kiabálni kezdett vele. A többszörösen visszaeső tolvaj, a szemtanúk elmondása szerint, ezután nevetve adta vissza fogva tartója mobiltelefonját, és egyéb ékszereit, amelyeket a házából lopott el.

2006. dec. 16. 11:33

Hoppá! Fingott az utas, kényszerleszállt a repülőgép!


Kényszerleszállást hajtott végre Nashville-ben az American Flight Washingtonból Dallasba tartó járata egy utas miatt, aki gyufát gyújtott a fedélzeten, hogy leplezze szellentésének szagát. Az égésszagot érzékelő utasok viszont szóltak a pilótának, aki úgy döntött, hogy azonnal le kell szállni. A gépet a reptéren átvizsgáló FBI bombakeresők végül megtalálták a gyufa maradványát és feloldották a riadót. A riadalmat előidéző asszonyt megtalálták és előállították, aki azt hozta fel saját védelmében, hogy szellentésének kellmetlen szagát akarta csak elnyomni. Eljárás nem indul ellene, de hosszú ideig ki lesz tiltva az amerikai repülőterekről.

2006. dec. 16. 11:32

Karácsony: "A beszélő baba leszajházta a kislányom!"


Sokkolt az eset, különösen, amikor kislányom is utánamondta - nyilatkozta Stephanie Herrera, San José-i családanya, miután a karácsonyra kiválasztott beszélő baba trágár jelzőkkel illette 3 éves kislányát. Az anya elmondása szerint a Kis Hableányt formázó játékszer gombnyomásra a következőket mondta: Te szajha! Herrera ezt akkor vette észre, mikor a kislány nyomogatni kezdte a gombot, sőt mondogatni is kezdte a mondatot. A játékgyártó Mattel szóvivője hitetlenkedik, szerinte a cég által készített babák csak olyan szépeket mondanak, mint: Az élet buborék!, vagy hogy Csodálatos barát vagy! Ezért arra kérik az asszonyt, hogy küldje el nekik a babát bevizsgálásra.

2006. dec. 16. 11:32

Botrány! Kikergették a bevásárlóközpontból a hamisan éneklő ovis kórust!


Könnyek között távozott egy óvodás kórus Nottingham egyik bevásárlóközpontjából, miután a biztonsági őrök megtiltották nekik, hogy énekeljenek. A 3-5 éves kisgyerekek karácsonyi dalokat énekeltek, amikor az egyik vásárló panasszal fordult a biztonsági őrökhöz, hogy a gyerekek zajosak, és amúgy is hamisan énekelnek. A rend őrei ezután megkérték a kiskórust, hogy éneklés helyett inkább, amilyen gyorsan csak lehet, távozzanak a bevásárlóközpontból. A szülők és a pedagógusok felháborodtak az eseten, és panaszt nyújtottak be a közeli rendőrörsön.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook