Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hihetetlen! fórum

Hihetetlen! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
124. PIROS35
2007. jan. 9. 10:20

Hetedik emeletről zuhant ki egy egyéves kisfiú

Leesett a hetedik emeletről egy egyéves kisfiú, de túlélte a zuhanást a németországi Neussban. A Düsseldorf melletti Neuss-ban esett ki az ablakon a kisfiú, de a zuhanását lelassította az ablak alatt egy ágyásban lévő bokrok - közölte a rendőrség. A gyereket kórházba vitték, ahol megállapították, hogy belső sérüléseket szenvedett. Hogy a sérülések mennyire súlyosak, arról nem érkezett jelentés.

Szerintem már az is kész csoda, hogy egyáltalán életben maradt ilyen magasról való zuhanás után.

123. PIROS35 (válaszként erre: 117. - Fcf0c655e6)
2007. jan. 9. 10:14
Igen, tudom, hogy elenyésző azok száma, akiknek a szíve nem a "helyén van", és hogy egészségesek ettől függetlenül. Csak azért írtam le, hogy ilyen is van, és ez szerintem elég érdekes, furcsa, főleg azért, hogy nagyon kevesen "büszkélkedhetek" eme tulajdonsággal.
2007. jan. 9. 07:19
4.sor végéről kihagytam egy nemet
121. 5464505f6a (válaszként erre: 119. - Dee)
2007. jan. 9. 07:14

ajajaj:D

Nos,először azér néztemmeg e topikot,mert azt hittem h (számomra)érdekes történeteket találok itt.Láttam,h nem.Megjegyeztem.Erre kaptam,h kötözködöm.Hát ti hogy éltek,most komolyan? Nem tudjátok elviselni,ha vki más iránt érdeklődik,ellent mond és (bocsa kifejezésért)de nyalja a hátsótokat?

Épp láttam,h utolsó hozzászólás és megnéztem,h csak megint egy sztori-e,és mivel láttam, h nem,eézrt ELolvastam,amit írt itt vki nekem és reagáltam rá.Ilyen egyszerű.

De ha vkinek problémája van VELEM,a hozzászólásaim tartalmával,sílusával,hajam színével estleg a lábméretemmel,akkor az legyen már olyan kedves,h nem ide a topikba írja,hanem privátba.És ezzel nem lenne offolva a topik.

120. fcf0c655e6 (válaszként erre: 118. - 5464505f6a)
2007. jan. 9. 02:42

Nem olvasod????????

Akkor mit keresel itt a velemenyeddel??

Akkor csak idejossz, hogy elolvasd a sztorikat??

Ne legy kepmutato!

119. dee (válaszként erre: 118. - 5464505f6a)
2007. jan. 9. 01:29
De azért jó ide járni kötözködni?Miért kötsz bele az élő fába is?Nem kell bekukkolni és kész.
118. 5464505f6a (válaszként erre: 114. - Fcf0c655e6)
2007. jan. 9. 01:19

De már mint mndtam,nem olvasom,mert nem érdekel.Én hagyom,hisz csak megjegyeztem vmit a topikkal kapcsolatban vmit.Sztem:)Feldobja minden perced?.. :) hát felőlem:)

Amúgy meg mire irigykednék szted?:)

117. fcf0c655e6 (válaszként erre: 102. - PIROS35)
2007. jan. 8. 23:00

Ehhez csupan azt szeretnem hozzatenni, hogy a WHO, 1995-ben keszult statisztikaja szerint,a Foldon elo, kozel 6 billio emberbol, mindossze 0, 0002%-nak van a jobb oldalon a szive.

A legtobbje, (98,5 %) kituno egeszsegnek orvend.

Igaz, az orvosokat neha megbolonditjak...:)))))

116. nayloon (válaszként erre: 115. - Fcf0c655e6)
2007. jan. 8. 22:51
Köszönöm szépen!!! nagyon kedves vagy.
115. fcf0c655e6 (válaszként erre: 82. - Nayloon)
2007. jan. 8. 22:50

Ne torodj a rosszindulatu emberekkel, akiknek az irigyseg szabja meg a velemenyuket!

Nagyon jo ez a topik.

Csak igy tovabb, gratulalok!:)))

114. fcf0c655e6 (válaszként erre: 70. - 5464505f6a)
2007. jan. 8. 22:46

Hat akkor olvasd el oket ott, es hagyd, hogy mas elvezze a torteneteket!

A topikindito,(velemenyem szerint), nagyon jo munkat vegez,nekem legalabbis feldobja minden percemet, amit itt toltok, habar ismerem a sztorikat magam is.


NAYLOON, koszonet a klasz topikert, amit inditottal!

Pupi.

113. DODICA (válaszként erre: 102. - PIROS35)
2007. jan. 7. 23:27
Nagymamámnak is csak egy veséje volt. Születési rendellenesség. Élt 90 évet.
112. Zsu76
2007. jan. 7. 13:22

Hihetetlen!


Szerintem ez a mai időjárás is ebbe a topikba kívánkozik.

Naptár szerint tél közepe van. Ilyenkor általában hó, fagy, jég borítja a tájat és -10 fok alatt van a hőmérséklet.

Ezt a mai időjárást inkább nevezném tavaszinak. Reggel óta süt a nap és ami hihetetlen: melegít!!!

Csicseregnek a madarak és néhány kóbor legyet is látni. A növények teljesen megbolondultak. Hajt a krókusz, a rózsa, a hóvirág, sőt a tulipán is. Szegények, azt sem tudják,hogy most mi van.

Lessz ennek még böjtje sajnos...

111. mti (válaszként erre: 106. - Nayloon)
2007. jan. 7. 09:54

Még régebben láttam a tévében(nem nálunk történt), az volt a gyámhatóság feltétele az örökbefogadáskor, hogy vetesse le a nő a melleit, mivel minden hozzátartozója fiatalon elhunyt mellrákban. Csak így fogadhattak örökbe gyereket. Megtette.


Ez nekem így nagyon durva. De bizonyos mértékben megértem.

110. Zsu76 (válaszként erre: 104. - PIROS35)
2007. jan. 6. 13:45
Nagypapámnak gyomorrákja volt, ki kellett venni a gyomrát és a belének nagy részét. Úgy tudom,hogy a vastagbeléből alakítottak ki neki "műgyomrot". Még 3 évig élt a műtét után, nagyon jó működött az új gyomra.
109. mti (válaszként erre: 102. - PIROS35)
2007. jan. 6. 09:52
Tanácsolták neki a gyógytornát és úszást. De csak akkor javasolják a műtétet, ha komoly fájdalmai lennének.
108. Zsu76
2007. jan. 5. 20:03

Ha a másik rénszarvas is elpusztul, akkor elköltöztetik a repteret??? :))))))))))


Nagyon jó történeteket írtok, csak így tovább!

107. nayloon
2007. jan. 5. 18:53

Kártérités a Mikulásnak


Tavaly a dán hadsereg több mint egy millió forintnyi kártérítést fizetett egy Mikulásnak, akinek rénszarvasa infarktust kapotta felettük gyakorlatozó F - 16 - osok miatt. A részmunkaidőben munkaidőben mikulási feladatokat is ellátó, dán farmer Olavi Nikkanoff panaszlevelet küldött a dán légierő főparancsnokságára, amelyben kártéritést kért. A hadsereg állítólag semmilyen akadályt nem állított kérésének teljesítése elé. "Megkaptuk a Mikulás panaszlevelét, és esetét a tőlünk telhető legnagyobb komolysággal tárgyaltuk meg - mondta az Ap hírügynökségnek Morten Jensen százados. A Mikulásnak 4180 eurós kártérítést ítéltünk meg, amelyből tud venni magának egy rénszarvast az elpusztult helyett. Kérését már csak azért is szívesen teljesítettük, mert nekünk is vannak gyermekeink, és ki vinné nekik az ajándékot , ha nem a Télapó?"

106. nayloon (válaszként erre: 104. - PIROS35)
2007. jan. 5. 18:09

de ha kioperáltatták a gyomrukat, akkor azt mivel pótolták? Hogy esznek?

Arról már hallottam, hogy valaki leveteti a mellét, mert fogékony a mell rákra és így megelőzvén leműtteti, de hát mell nélkül élni nem olyan nagy gond, mint gyomor nélkül!!

105. nayloon (válaszként erre: 101. - Mti)
2007. jan. 5. 18:07
Nem semmi, hihetetlen , hogy mik vannak, de remélem nem lesz a hugodnak komolyabb problémája belőle!
104. PIROS35
2007. jan. 5. 12:35
Számomra nagy megdöbbenés volt,mikor egy helyi rádióban azt hallottam,hogy egy ikerpár (nem tudom pontosan melyik országban történt)kioperáltatta a gyomrát,mivel majdnem minden elhunyt rokonuk ebben a betegségben halt meg.Így akarták megelőzni a bajt,mivel állítólag örökölhetők a génekben a betegségek.És csupán 17 évesek.Az operáció sikeresnek bizonyult.Hogy miért vállalnak orvosok ilyen műtéte(ke)t egészséges embereken,mégha a beteg maga kérte is,nem tudom.Mint ahogy azt sem,hogy hogyan lehet élni gyomor nélkül...de biztosan lehet,mert bebizonyította az orvostudomány és a két "vakmerő"vagy inkább túlontúl "óvatos,elővigyázatos" lány.
103. PIROS35
2007. jan. 5. 12:31

Ma hallottam a rádióban,hogy Amerikában egy három éves kisgyermek kisett a harmadik (vagy negyedik?)emeletről (már nem emlékszem biztosan).

A lényeg az,hogy a gyereknek nem történt az ijjedtségen kívül semmi baja,mivel egy járókelőnek sikerült elkapnia.Hogy hogyan esett ki a gyermek,és hogy a járókelőnek hogyan sikerült elkapnia,arrról nem szól a hír.Kész csoda,hogy a gyermek "megúszta"a komolyabb sérüléseket,és hogy az illetőnek jók voltak a reflexei.

102. PIROS35 (válaszként erre: 101. - Mti)
2007. jan. 5. 12:27

Hát nem semmi amit írtál,még jó,hogy kiderítették mi a baj.Én olyasmiről már hallottam,hogy van néhány ember,akinek a szíve nem bal oldalon van,mint ahogy normális esetben kellene,hanem éppen jobb oldalt,mert valahogyan úgymond "eltolódtak"a belső szervei.Nekem az is furcsa volt,mikor egyik gyermekemet vizsgálatra vittem,és egy nagymamával szóbaelegyedtem,aki elmondta,hogy az ő egyik unokájának egy veséje van,így született.Állítólag nem rontja a kilátásait,csak jobban vigyáznia kell magára,mint akinek kettő van.Úgy tudom,hogy Balázsy Panna,(a volt Rtl-es műsorvezető)négy vesével született.Neki (és hasonló társainak)több folyadékra van szüksége,mint "normál"esetben lenne.

Ezt nem kell megoperálni?Állítólag Gina Lollobrigida "kivetette"a lengőbordáját,hogy még karcsúbb legyen.A húgod esetében nem lehet semmit tenni?

101. mti
2007. jan. 5. 09:32

Sziasztok!

A húgomról szeretnék nektek pár mondatot írni, aztom idevág.

Most volt kivizsgáláson, a jobb karja sokszor zsibbad. Idegorvos nem talált semmit, de már sejtette mi lehet a baj és elküldte mellkasröntgenre. Ott kiderült, hogy egyel több bordája van, de nem olyan igazi, mint a többi csak kis csontkinövések. Ez a csont nyomja a közelben található idegeket, ereket. Ez okozza a zsibbadást és azt, hogy bizonyos helyzetekben nem tapintható a jobb karján a pulzusa.

100. nayloon
2007. jan. 2. 18:07

Beteljesült jóslatok


A 12 éves Nina különös képességek birtokában van. Képes előre megjósolni az eseményeket, akár több évre előre is. A kislány már 3 éves korában napra pontosan megjelölte azt, hogy mikor fog meghalni a szomszédjuk, egyik nap pedig azt mondta a szüleinek, hogy egy fekete bácsi tör be a lakásukba, aki a közeli bankban dolgozik. Amikor hazaértek, döbbenten látták, hogy valaki tényleg kifosztotta a lakást. Azonnal a bankba siettek, ahol Nina azonosította a színes bőrű férfit, aki miután elfogták a rendőrök, mindent bevallott. Két évvel előre megjósolta azt is , hogy egy hatalmas vihar elpusztít egy amerikai várost. Mint tudjuk, ez is bekövetkezett. A kislány csak egy a sok száz ember közül, aki képes előre látni dolgokat. A jelenség kutatói szerint ez sokkal több, mint egyszerű intuició. Aki hisz a reinkarnációban, az tudja, hogy létezik egy irányzat, amely azt, vallja, hogy a világ állandóan ismétli önmagát, vagyis könnyen lehet, hogy a múltunkat és a jövönket is többször átéltük már, akárcsak az előző és következő életünket. Lehet, hogy Nina és társai tudtukon kívül képesek feleleveníteni az egyszer már átélt események emlékeit.

2007. jan. 2. 17:57

Egy másik világ


Van egy hely a világon, ahol egyesek szerint megnyílik a tér, és bepillantást nyerhetünk egy másik világba. A Peruban található Ubinas - hegy ugyanis különös erővel bír,az idelátogatók furcsa látomásokról számoltak be, melyekben különös helyek és szellemlények szerepelnek. Az egyik szemtanú elmondta, hogy egyik pillanatról a másikra meditatív állapotba került, majd egy számára ismeretlen világban találta magát, ahol mindent beborított a tiszta éltető fény, a távolban pedig tejfehér színű, emberszerű lényeket látott. Eközben megmagyarázhatatlan nyugalmat érzett, majd egy csattanást hallott, és ismét a kopár hegyek között találta magát, de nem ott, ahol a látomása volt, hanem attól két kilóméterre. Az elmúlt években tizennégy bejelentés érkezett, amelyekben kisértetiesen hasonló jelenségről számoltak be az emberek, akik biztosak abban, hogy megnyílt előttük a másvilág kapuja.

98. nayloon (válaszként erre: 92. - PIROS35)
2007. jan. 2. 17:02

nagyon jó kis történetek, máskor is írhatnál!!!

köszönöm!

97. nayloon (válaszként erre: 95. - 5464505f6a)
2007. jan. 2. 17:01
A miénk is negatív vélemény volt!!!
96. nayloon (válaszként erre: 91. - Pp)
2007. jan. 2. 17:01
Köszönöm a hozzászólásodat, nagyon érdekes amit írtál, szívesen venném ha máskor is írnál!!!! Köszi
2007. jan. 2. 16:33

Ti vesztek kötözködésnek minden szót,ami nem helyeslés.Ellentmodani nem lehet.Az nektek egyből szidás,kötözködés,lehurrogás(ahogy ti mondjátok).A negatív véleményt is el kell fogadni.Az életben sem fogadjátok el?

pp-látod ezt sem értik:)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook