Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hidrogénszőkéből hogy lehet szép, hamvas szőke? fórum

Hidrogénszőkéből hogy lehet szép, hamvas szőke? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 31. 19:56
Rendben, én is így gondoltam, fodrászhoz megyek. De ha tudtok ajánlani szép színt, ami nektek bevált, azt szívesen fogadom :)
2013. márc. 31. 18:12

Szia


Szerintem is érdemes fodraszhoz menni. Ha már megvan a szín, egyszerubb újrafesteni.

3. Anda39 (válaszként erre: 2. - Kitty1130)
2013. márc. 31. 18:01
Nem biztos, hogy otthoni festékkel sikerülni fog. Az évek óta nagyon világosra szőkített hajat nehéz egyenletesre visszafesteni. Más kell a már szőke hajvégre és más a hajtőre, és nem csak az oxi erősségét kell változtatni, hanem a festék árnyalatát, színmélységét is! Ezért nem ártana hozzáértő fodrászhoz elmenni első alkalommal.
2013. márc. 31. 14:57

Sziasztok!


Évek óta hidrogén szőke hajam van, viszont már nagyon szeretnék váltani természetesebb, hamvasabb szőkére. Eredeti hajszínem barna. Ilyesmit szeretnék:

[link]

Ajánljatok légyszi szép hamvas festéket, amitől nem lesz szürke a szín, és a töve sem lesz narancssárgás! Fodrászkellékeseben kaphatót, drogériásat egyaránt! Ha fodrászkellékessel festem, a tövekre és a nagyon világos, festett részre más oxit kell használni, ugye?

Milyen ápolókat ajánlanátok, amivel tarthatnám is a színt? (sampon, balzsam, ápoló)

Köszönöm!

2013. márc. 31. 14:57
Hidrogénszőkéből szép, hamvas szőke hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook