Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Extra világos hamvas szőkéből (11.11) sötétszőkére (8.) váltanék, milyen lesz az eredmény?? fórum

Extra világos hamvas szőkéből (11.11) sötétszőkére (8.) váltanék, milyen lesz az eredmény?? (tudásbázis kérdés)


16. JanaW
2013. júl. 28. 21:40

Sziasztok, ti mind ismeritek az Alfat, ugy latom.


A 3D-vel van tapasztalatotok?

2013. júl. 6. 12:31
Most ott tartok, hogy maradok szőke, mert félek, hogy megbánnám. Egyszer már váltottam sötét barnára, de az sápasztott nagyon. Utána meg tönkrement a hajam mire újra szöszi lettem. Ha később váltok is, a max sötétség az pl Takács Nóra hajszíne lenne, de annál is inkább világosabb természetes szőkét szeretnék,. Én úgy tudom, hogy a vöröses árnyalat pont amitől nem lesz zöldes egyébként.
14. c6973617d3 (válaszként erre: 13. - C6973617d3)
2013. júl. 5. 07:31
*keress
13. c6973617d3 (válaszként erre: 6. - Málna92)
2013. júl. 5. 07:31

Ha a hamvasra "meleg"árnyalattal mész (vöröses) akkor lesz zöld, én úgy tudom saját tapasztalat alapján :(


Ha most hamvassal van festve, akkor leress sötétebb árnyalatot, de hamvas legyen az is.

2013. júl. 3. 14:51
Hát lehet akkor fodrász lesz akkor, mert ha elrontom akkor utána csak tönkremegy ha még helyre is kell hozni.
2013. júl. 3. 14:50
itt nincs semmi csak 8NB
10. bd55e3f068 (válaszként erre: 8. - Málna92)
2013. júl. 3. 14:34

Valószínű, de a fantázianévnél beszédesebb a színkód. Az első fele, pl. 11, 8 a színmélység, a pont után van a hamvas, vöröses stb. árnyalat.


Ennek megfelelően az alfa oldalán biztos megtalálod.

9. bd55e3f068 (válaszként erre: 6. - Málna92)
2013. júl. 3. 14:30
Talán nem. Ha nyári szüneten vagy, nincs nagy gáz, B verzió még mindig lehet a fodrász, mielőtt emberek közé mész. Munkahelyen (főleg ha sok emberrel kerülsz kapcsolatba), azért cinkesebb :o)
2013. júl. 3. 14:21
light warm natural blond 8-as árnyalatot néztem ki konkrétabban :) eben kell ennie vörös pigmentnek ha "warm" árnyalat nem?
2013. júl. 3. 14:20
Egyébként nekem az eredeti hajszínem is 8as árnyalat körül van:)
2013. júl. 3. 14:19
Fodrászom is Alfaparf festékkel fest, ezért gondoltam, hogy megpróbálom itthon, mivel annyi különbség lenne csak, hogy én festem. 8-as árnyalatoknál is van ami kicsit vörösesen pigmentált, meleg szín. Ha azzal próbálom akkor nem lehet zöld nem?
2013. júl. 3. 14:15
nekem is nagyon világos szőke volt és sötétszőkét szerettem volna és színezőt választottam gondolván, hogy lejön ha nem tetszik. az eredmény sötétbarna lett és egyáltalán nem kopott ki, több alkalommal nagyon nehezen tudta világosítani a fodrász úgy, hogy ne menjen tönkre a hajam. azóta csak fodrásszal festetek.
4. vberni01 (válaszként erre: 1. - Málna92)
2013. júl. 3. 14:13

én anno simán felvitte, befogta, nem lett zöld. Alfaparfot (is)használtam, dobozosat. Hamvas szőkéből valamennyi sötét szőkére fogta be. Eredeti hajszínem sötét szőke, szőkés barna.


De ha aggódsz, csinálj egy próba tincset! ;)

3. hhvv
2013. júl. 3. 14:10

Sziasztok!

Osztom Agostina véleményét.

Talán jobb szakemberre bízni!

Aztán ha már kialakult az általad vágyott szín, bátran lehet otthon festegetni

2013. júl. 3. 14:00

A hamvasodra vörössel kevert sötétszőkét kell felvinni, különben zöldül, valószínűleg elsőre rohamos tempóban ledobja, másodikra már kevésbé, de majd meglátod. Én remélem, hogy a harmadik festés után már elfogadhatóan egyenletes marad. Kb. ilyen volt az árnyalatváltás nálam is, szintén hamvas volt a kiindulási alap.

Szerintem amíg kevergetni kell, addig jobb ha fodrászra bízod, mert ha túl sok lesz a vörös, bánni fogod.

2013. júl. 3. 13:49
Jelenleg nagyon világos szőke a hajam, de már unom ezért szeretnék váltani. Alfaparf festékkel festettem eddig is és most is azzal tervezem sötétíteni. Vannak valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalatai? Nem lesz túl sötét a hajam? Egyéb tippek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook