Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon világos hamvasszőke festéket ami nem sárgul vissza milyet vegyek? Mit ajánlotok, melyik a legjobb boltban kapható? fórum

Nagyon világos hamvasszőke festéket ami nem sárgul vissza milyet vegyek? Mit ajánlotok, melyik a legjobb boltban kapható? (tudásbázis kérdés)


25. dd874e511d (válaszként erre: 23. - Dancili)
2012. febr. 7. 08:15
Nem vagyok:) Csak az évek sokár rengetegszer volt már, hogy meguntem a feketét és szőkét akartam, kb 5ször volt ilyen váltásom, de eddig mindig az lett sa vége, hogy nem tetszett a kapott szin és vissza festettem sötétre. Most vagyok már fél éve szőke, mert igy ahogy irtam tökéletes lett, nem törik, fényes és szép sima és egyenletes.
2012. febr. 7. 08:13
Nekem a belle color 111 nagyon jó volt, de úgy döntöttek hogy már nem gyártják, vagy csak Mo-ra nem hozzák be. Most granier color naturals 111-et vettem - extra világos hamvas szőke -. Ezt egy kicsit sötétebb, mint a fenti, de szép ez is. Mindig világossabb árnyalatot kell venni, mert festés után sötétebb lesz, mint amilyen árnyalat van a dobozon. Már jártam én is úgy, hogy más árnyalatot vettem, ne tudjátok meg mikor megszáradt utána ezerrel mentem másik festéket venni, mert vöröses-sárga lett. Nehéz ügy. Hála istennek nekem lassan nő a hajam és elég 3 havonta festeni. Fodrásznál meg csak kicsit eltérő csíkokat tetetek bele.
23. Dancili (válaszként erre: 22. - Dd874e511d)
2012. febr. 7. 04:31
Húúúú, köszi szépen, ez nagyon kimerítő profi tanács volt. Már azt gondolom fodrász vagy :)
2012. febr. 6. 20:46

Szia! Én feketéből lettem szőke, nekem baromi sok a vörös pigmentem, szóval énis sokáig voltam sárga, és festés után is ha eltelt2 hét visszasárgult mindig.

Most 11-es szőke a hajam és egyetlen festék ami nem sárgul be rajta az alfaparf 11.11 12.es oxival a tövére és a hosszára meg ugyanez csak9essel de csa 5 percig .

Nekem nem volt szivatva mondjuk sose a hajam, oxireloaddal volt leszedve 3szor meg egysyzer volt rajta koktél, és ugy lett olyan 9es, és azóta csak festékkel világositjuk, de kb olyan 3 hónap után már9es volt, de mindig sárga. Utána ment rá a koktél és azóta elég a festék.

Nem szabad hagyni sok időt a lenövésnek mert nem szivja le rendesen a festék és foltos lesz olyan 1cm-nél nagyonb lenövés ne legyen!!!

És a blansoláshoz képest ez a reload még azért is jobb sztem ert olyan fényes és egészséges maradt a hajam, nem törik, ugyan ugy nő mint eddig.


Remélem tudtam segiteni.(Ja és loreal majirel meg Luo ezek szarok nagyon!)

21. Dancili (válaszként erre: 12. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 6. 20:26
Köszi :)
2012. febr. 6. 20:20
Köszönöm mindenkinek :)
19. egypt (válaszként erre: 10. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 6. 10:26
Nem azt, olvass vissza és próbáld meg értelmezni, amit írtam.
2012. febr. 6. 08:25
Nekem sötétbarna hajam van, és annyi vörös pigmenttel,mint ide Lacháza. Mikor szöke voltam, nekem is az Excellence vált be, utána pedig hamvasító sampon, cseppek és balzsam ezerrel. Nekem ezek nagyon beváltak, de aztán muszáj volt visszafestenem eredetire, nekem nagyon sok volt ez a procedúra és a kéthetente való töfestés.
2012. febr. 6. 07:19
Igen, a színvédő és a szőkítés sok gondot megoldanak,mert ha mindig visszasárgul a hajad,akkor valószínűleg túl sok olyan pigment van benne, ez nem a festék hibája,csak más módszert kell alkalmazni.
2012. febr. 6. 07:15
Nekem szintén ugyanez volt. A hajadban lévő vörös pigmentek számától is nagyban függ, hogy mennyire vagy hajlamos a sárgulásra. Festéket (fodrászt) érdemes váltani, ill. néhanapján hamvasító samponnal megmosni. Nekem ezek váltak be. Aztán mikor meguntam a szélmalomharcot, akkor áttértem a vörösesszőkére :D
15. gédi
2012. febr. 6. 06:53
Sziasztok. Nekem is ilyen gondom volt, mindig besárgult a szőkém. Fodrászt váltottam és először mindig leszívatja, majd mokkaszőkével fest. Nagyon szép szine lesz. Utána pedig egy színvédő samponnal és balzsammal mosom én, ami kizárólag szőke festett hajra van.
2012. febr. 6. 02:25

Loreal excellence creme, Blonde supreme, 02.

Nekem nagyon jól bevált, mondjuk én alapból vöröses-sötétszőke vagyok.

Ha nagyon klóros víz éri, pl usziban, akkor néha besárgul... olyankor megmosom "hamvasító samponnal" és egyből szupi lesz:)

13. porzellanpuppe (válaszként erre: 9. - Dancili)
2012. febr. 5. 23:28
viszont meg azt nem ertem akk teljesen h te szoke vagy v milyen a hajszined most?
12. porzellanpuppe (válaszként erre: 9. - Dancili)
2012. febr. 5. 23:26
ha megfelel holnap elkuldöm ..most nemvagyok otthon.s fejböl nemtudom.:)
2012. febr. 5. 23:23
fodrasz vagyok annak tanultam csak azert kerdezem mert ez nagy hulyeség
10. porzellanpuppe (válaszként erre: 8. - Egypt)
2012. febr. 5. 23:23
nem ertem mit kellene leszivatnia?azt h besargult a haja?
9. Dancili (válaszként erre: 6. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 5. 23:23
Esetleg a színkódját tudod? Köszi :)
8. egypt (válaszként erre: 3. - Dancili)
2012. febr. 5. 23:16
Én is csak azt tudom mondani, hogy akkor másik fodrász. Hamvasszőkéhez le kell szívatni, anélkül csak sárgásszőkét lehet.
2012. febr. 5. 23:08
de ezt boltba nem birod venni.nalunk van 1uzlet.ami fodrászos kellékeket meg minden ilyet arul ott lehet venni
2012. febr. 5. 23:06

en olyan szoke festeket tudok mint az en hajam ..adatlapomon van kep.nekemis ezvolt a bajom mint neked.ezert enis elkezdtem londa colort professionalt hasznalni.hat mit mondjak.talan 1 ho utan kezdt kicsit sargasodni:) ku...va jo:D

persze h bolti....nem er semmit.de ez...) lila a doboza.meg a festeknek is nezz utanna google ba

5. 904fd6a0c0 (válaszként erre: 3. - Dancili)
2012. febr. 5. 23:04
Miért nem próbálkozol másik fodrásznál?
4. Nike (válaszként erre: 1. - Dancili)
2012. febr. 5. 23:02
Fodrász.
2012. febr. 5. 22:51
Az a baj, hogy mindig besárgul a hajam 1-2 hét múlva a fodrász után. Alfaparffal dolgozik, profi hajfestékkel amúgy. De besárgul....Azért gondolkodom valami más festékben, ezért kérek gyakorlati tanácsot, akinek esetleg bevállt valami. Amúgy középbarna az eredeti hajszínem.
2012. febr. 5. 22:48
Én szőkítést biztos nem csinálnék bolti festékkel. Menj el fodrászhoz, nagyon tönkreteheted a hajad otthon, ha nincs szerencséd.
2012. febr. 5. 22:44
Nagyon világos hamvasszőke festéket ami nem sárgul vissza milyet vegyek? Mit ajánlotok, melyik a legjobb boltban kapható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook