Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házas férfi-lehet nála esélyem? fórum

Házas férfi-lehet nála esélyem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2011. okt. 24. 20:17

Előzőhöz. Azért még a kihullott fogaim száma ellenére se rontom a "nagy magyar átlagot"

Ugyanis minden 60 éven felüli magyar embernek a teljes fogsora hiányzik. Ha évente 1 foggal kevesebb marad nekem, akkor is kitartok a 75. születésnapomig. Igaz akkor már több fülem lesz, mint fogam! Ha addig nem lépek valamit.

Arra azonban büszke vagyok, hogy lányaimnak (19 és 23 évesek) egyetlen tömött foguk sincsen. Igaz kisebb korukban nagyon odafigyeltem erre.

Azt mondtam, ha mást ne is tudok esetleg adni, mindkettőjük számára ez lesz a hozomány nekik. (Egy-egy gépkocsi árát lazán be lehet pakolni valakinek a szájába)

326. 02dd40895d (válaszként erre: 323. - B4ca0947f4)
2011. okt. 24. 20:09

Mondjuk a haj genetikai adottság. Nekem Istennek hála semmivel nincsen kevesebb, mint 20 éves koromban. Igaz, hogy a színe már közel lenne a hófehérhez, ha nem "tennék róla" (Nem használok hajfestéket, ha erre gondoltál volna)

A fogam sajnos megfogyatkozott, már csupán 24 van a 32-ből. Sajnos a "genetika" itt "dolgozta le a hátrányát" Örökölt fogágy-problémák miatt egészséges, vagy éppen kezelt fogaimat kellett eltávolítani, mivel meglazultak.

325. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 322. - B4ca0947f4)
2011. okt. 24. 19:25

szerintem pont az van,hogy ahogy telik az idő,rájön az ember,hogy mit hagyott ki..és hogy az mennyire hiányzik neki ahhoz,h teljesebbnek érezze az életét.

Lehet olyan,hogy az ember ráérez.a halála pillanatában egyedül marad,csak saját emlékeivel-akkor nem számít a becsület,meg a hűség,és a vagyon sem-..és ez pont nagyon hiányzott belőle.

2011. okt. 24. 18:20
A fórumindítónak üzenem: Gondolj arra, hogy esne, ha majdan a te férjed tenné ezt és egy kiscsaj azon agyalna, hogyan szerezhetné meg. És milyen lenne az a pasi, ha veled kavarna, közben ott a feleség, gyermek. Az ilyen pasi egy hálaistent nem ér meg, max ha le lehet rázni.
323. b4ca0947f4 (válaszként erre: 304. - 02dd40895d)
2011. okt. 24. 18:17
Ez tetszett nagyon, fog, haj egyre kevesebb, hallás, látás romlik, a radar működik... Vajon hány ötvenes pasi ismeri be azt is, hogy a haja , foga mindíg kevesebb? A radar működhet, csak az ész is jelen legyen, és mérlegelje, hogy érdemes-e.
2011. okt. 24. 18:13
De most mondd meg, nem barom az az 58 éves pasi, idáig leélte az életét balhék nélkül, két diplomás lánya van, tök rendes és csinos, ápolt felesége, jelentős anyagiak, erre összefekszik egy ápolatlan , formátlan .... na, nem bánom legyen nőnek nevezhető. Miért kellett egy kóbor kapcsolat miatt otthon eljátszania a becsületét?
2011. okt. 24. 18:11
Én igen, úgy érzem:) de nem mindenki.
320. e16fe97baf (válaszként erre: 319. - B4ca0947f4)
2011. okt. 24. 18:06
az emberi kapcsolatokat nem az embereknek találták ki :)valahogy nem úgy működnek ezek a dolgok ahogyan kellene...házasság, szerelem...hűség...tisztesség..alkalmasak vagyunk mi ezekre?
319. b4ca0947f4 (válaszként erre: 317. - E16fe97baf)
2011. okt. 24. 18:02

Hát jah, szerintem nagyon kevés pasi tudja kiállni... az is csak ideig óráig.


Jót nevettem ma is, egy olyan 58 éves pasit kapott rajta a felesége egy sokkal fiatalabb nővel, akiről nem is gondoltam volna, hogy ilyen "indíttatása " van. Szegény asszony, nem irigylem. Ő több mint 30 év házasság után az ilyet elképzelhetetlennek tartotta. Nincs védve senki. Még az sem biztos, ami elmúlt:)

318. e16fe97baf (válaszként erre: 314. - B4ca0947f4)
2011. okt. 24. 18:00
...és nincs visszaút...mert az az út már soha sem lesz ugyanaz..
317. e16fe97baf (válaszként erre: 314. - B4ca0947f4)
2011. okt. 24. 17:58
még kapuzárási pánik sem kell hozzá
316. b4ca0947f4 (válaszként erre: 307. - B8103f009a)
2011. okt. 24. 17:55
A legtöbb ilyen un.harmadik tényleg ki is provokálja a helyzetet, hogy lebukás legyen és hátha kirúgják otthonról a férjet. Van , amikor be is jön.
315. b4ca0947f4 (válaszként erre: 311. - 02dd40895d)
2011. okt. 24. 17:54
Mit értettél azon, hogy jobb az ilyen dolgokkal vigyázni? nehogy túl jól sikerüljön a kirúgás?:)
314. b4ca0947f4 (válaszként erre: 313. - 02dd40895d)
2011. okt. 24. 17:53
A kapuzárási pánik időszakában nem kell, hogy más oka legyen, nem kell, hogy otthon ne legyen finom a babfőzelék:) elég ha a lány erőszakos és belesegíti egy olyan helyzetbe, amit még sohasem próbált.... Attól még lehet otthon is rendben a házasság, ha jó színész. Aztán már lehet, hogy bánja, de ha közben "bebukik" akkor már nehéz a visszaút.
313. 02dd40895d (válaszként erre: 312. - Júliusi)
2011. okt. 24. 17:20

Ezzel a "kirúgom-visszafogadom"-mal.

Egyrészt "lovat adsz alá" másrészt nem veszi majd komolyan a szavaid, harmadrészt előfordulhat, hogy esetleg nem kéri, hogy fogadd vissza.

Azért azzal nem árt tisztában lenni, hogy a "félrekufircolásnak" mindig oka van!

Nem akarom a férfiakat védeni, a nőket se, de amelyik kapcsolatból kitekintgetnek ott "nem főzik meg elég gyakran a babfőzeléket ezért megy az egyik fél "étterembe"

Jó!

Tudom, a nőknek más is kell, mint csupán a szexmegvonás ahhoz, hogy másnál "keressenek vigaszt" Pl. szeretetmegvonás, figyelem hiánya, stb., stb.

312. júliusi (válaszként erre: 311. - 02dd40895d)
2011. okt. 24. 16:48
Mire gondolsz?
311. 02dd40895d (válaszként erre: 310. - Júliusi)
2011. okt. 24. 16:41
Azért ezekkel a dolgokkal nem árt vigyázni!
310. júliusi (válaszként erre: 307. - B8103f009a)
2011. okt. 24. 15:44

Én is kirúgtam,de nem is baj,mert a külön töltött 10 nap alatt döbbentem rá dolgokra,és azután döntöttem úgy,hogy megbocsátok.

Az exnő így is pofára esett...

Lehet,hogy még öngyilkos is lettem volna,ha a drága nem ajánlja nekem kedvesen,hogy

" akasszam fel magam,és minden problémám megoldódik!" Na akkor eldöntöttem, hogy ezt a szívességet nem szerzem meg neked drágám...:)

309. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 303. - B8103f009a)
2011. okt. 24. 15:31

:D

szerintem ez már egy következő lépés..nem tudom,a fórumindító leány mikor jut el idáig,ha a sok "beszélgetésükből" épp ezt a 'szépahajad'-motívumot emelte ki,mint lényeget...

308. 02dd40895d (válaszként erre: 307. - B8103f009a)
2011. okt. 24. 15:27
Az okos feleség nem tesz ilyen butaságot!
307. b8103f009a (válaszként erre: 306. - 02dd40895d)
2011. okt. 24. 14:50
Ez így van.Viszont a szeretők általában arra apellálnak,hogy majd a feleség kirúgja a férjet,ha borul a bili.Na de ez sem így van az esetek 98%-ban.
2011. okt. 24. 13:38

Ígéretemhez híven, egy kicsit - ismeretlenül ugyan - de megkísérlem elemezni a helyzetet az "apuka oldaláról" is. Miután őt nem ismerem, még annyira se, mint Bettsyt (aki azért az írásai alapján már kissé közelebbi) ezért inkább eltekintenék attól, hogy így bármilyen tulajdonságokat ráaggassak.

Tehát mi is történt valójában.

Van egy apuka, aki "érett férfikorban" van, feleséggel, gyerekekkel, azaz biztosnak tűnő "hátországgal" (Attól most és itt tekintsünk el, hogy minden házasságban akadhatnak problémák "hullámvölgyek")

Talán az is probléma lehet éppen, hogy a gyermeke "problémás" (pszichológushoz kell hordania) Ez azonban nem feltétlenül következik abból, hogy "otthon nem mennek rendben a dolgok"!!! Sok ezer más oka is lehet ennek. (De te ezt biztosan jobban tudod nálam)

Kanyarodjunk is vissza a történethez.

Az ilyen helyzetek kicsiben talán ahhoz hasonlók lehetnek, mikor az óvszert nem lehetett önkiszolgáló módon (automatából, illatszerboltból, stb.) beszerezni, hanem a patikában, vagy OMKER boltban kellett kérni nem egyszer csinos fiatal hölgytől.

Tudom!

A hasonlat kissé sántít, de elképzelhető, hogy egy apukát - aki amúgy is "elveszettebb" a bölcsőde-óvoda-iskola-gyerekorvos rengetegben - jelentősen frusztrálhat, hogy fiatal és CSINOS nők között kell megjelennie.

Éppen ezért, a viselkedése fakadhat a pillanatnyi zavarából is.

A hülyeségek kérdezése, a nézés, a dicséret, stb. nem is biztos, hogy csak a női szépségnek szólt.

Persze jelenthetett őszinte érdeklődést a másik nem jeles képviselője iránt, jelenthetett erőtlen próbálkozást, ártatlan "flört-kezdeményt", de nagyon mást nem!!!

Azzal minden fiatal hölgynek tisztában kell lenni - függetlenül, hogy a kiszemelt férfi házassága milyen - a férfiak annál sokkal lustábbak, beszaribbak, stb., hogy egy házasságot pár beszélgetés, ártatlan bámulás után, vakon felrúgjanak!

Az is biztos, ha szeretőre, vagy cserejátékosra van feltétlenül szükség (az aktuális barátnő/feleség helyett) akkor nem állnak le ennyinél, hanem azonnal és komolyabban a tettek mezejére lépnek!

Az ún. "kapuzárási pánik" lehet valós jelenség (bár én még nem érzékeltem magamon ennek jeleit) de nem nagyon hinném, hogy itt erről lehet szó! Ha valaki "pánikba esik" akkor minden elképzelhető eszközt megragad a kitörés érdekében! Nem fog megállni a bámulás, szemezés, hülye kérdések szintjén!


Nem biztos, hogy túl profi volt ez a kis elemezgetésem, de talán hasznodra lehet.

2011. okt. 24. 13:08
Bocs! Az ÁTOLVASTAM kimaradt!
304. 02dd40895d (válaszként erre: 298. - D93daed4ed)
2011. okt. 24. 13:05

Kedves!

Ehhez a hozzászólásodhoz kapcsolódok, mivel eddig ez az utolsó.(Bár most általánosságban fogok írni úgy, hogy az összes hozzászólást, majd külön azokat amiket te írtál)

Először nem tudtam eldönteni, hogy vajon mit is vártál tőlünk. Gondoltam, biztatást szeretnél, vagy egyszerűen felmentést, mielőtt olyan valamit készülnél megtenni, amit valahol a lelked mélyén saját magad is elítélsz.

Mind a mai napig tétova vagy, hiszen a legutóbbi hozzászólásaid is erre utalnak.

Sokat töprengtem a dolgon és a következőket látom, így "kívülállóként"

- Rendkívül imponál neked az, hogy egy érett férfi emberszámba vesz, és meglátja benned a NŐT! Sőt ezt időnként a nézésével jelezte, vagy hangot is adott neki, amikor megdicsért.

- Az külön jóleső érzéssel tölt el, hogy ez a férfi nem lehet "akárki" hiszen felesége, gyermekei vannak! (Tehát valószínű más is meglátta benne az értékeket, hiszen hozzákötötte az életét és közös gyermekeket vállalt vele)

- A szerelmes nő - mert valljuk be, nálad már "kezdetét vette ez az érzés" - hajlamos túlértékelni a másik gesztusait.

- Az előző kijelentést alátámasztja az is, hogy el tudnád képzelni vele. Természetesen, szigorúan a lezárt/befejezett házasságát követően!

- A mai napig foglalkoztat a téma, hiszen nem vagy képes dönteni.


De!

Azért azt elárulom, hogy bármennyire is egyszerűnek tűnhetünk, mi férfiak a nők számára, azért szemünk, fülünk, és egyéb érzékszerveink nekünk is vannak!!! A legkisebb jelet (testbeszéd) is érzékeljük, amit egy nő sugároz felénk. Különösen erősen akkor, ha ezt egy csinos fiatal nő teszi!!

Tudod ebben a korban már - ahogy egyéb dolgaink hanyatlani kezdenek (fogaink hullanak, hajunk őszül, látásunk-hallásunk romlik, stb.) - a "radarunk élesedik" Nem nyomják el felesleges jelek, nem fedi el holmi ármány, vagy csalafintaság, és ezért képesekké válunk arra, hogy helyén kezeljük a dolgot.

Kortársaim jó része tisztában van az alapvető emberi tulajdonságokkal, viselkedés módokkal, és az egyes tettekre való reakciókkal is.

Bár a tízen-, huszonéves koromban lettem volna fele ilyen "nyugodt"!!! Nem lettek volna gondjaim a csajozással!! Igen! Jól olvastad! Akkoriban még ismerték ezt a szót! Ma már csupán PASIZÁS van!!

Megfordult a világ.


Ja! Hogy mit is tanácsolok neked?

Semmit! Miért? Mert általában senkinek nem szoktam tanácsot adni. (Ennek okát számtalan helyen, többször is kifejtettem már)

Legfeljebb kicsit elemezgetem az apuka dolgát, aztán rájöhetsz magadtól is, hogy mi a helyes magatartás (választás)

303. b8103f009a (válaszként erre: 302. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 24. 09:18

Tudod mit szoktak a régi öregek is mondani?

"Mit ér a szép tál,ha üres?"

A "csomagolás" csak megfog,de megtartani csak azzal nem lehet.

302. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 298. - D93daed4ed)
2011. okt. 24. 07:20

jajj,te leány:) ez olyan aranyos,hogy megdicsérte a hajadat..

Ha szép szőke hosszú hajad van,akkor ezt még nagyon sokan meg fogják tenni,mert a szép szőke hosszú haj a hercegnőket,meg a tündéreket juttatják eszünkbe,és a tapasztalatlanabb,ábrándozóbb férfiak még hozzá is képzelik a tündérek számos értékes belső tulajdonságát is a hajhoz..

Majd abban legyél még ügyes,hogy a sok hajdicsérő közül ki tudd választani azt,aki nemcsak a látványos külsőd miatt keresi a társaságod...

301. 635da491de (válaszként erre: 300. - 59491e8f67)
2011. okt. 22. 18:24
Én nem vagyok annak a módszernek híve, hogy én próbálkozok, a nő meg kéreti magát. Sosem szerettem és soha nem is ismerkedtem így, fiatal koromban sem. Meg az ilyen spontán dolgokat sem, amire mondják hogy szerelem első látásra. Én ezt nem szeretem, de én sok mindenben más vagyok mint a többség. Én azt szeretem ha mindenki világosan leírja mit akar és akinek tetszik majd jelentkezik, illetve egyeztetnek.
300. 59491e8f67 (válaszként erre: 296. - 635da491de)
2011. okt. 22. 16:56

ha egy férfi valóban akar valamit egy nőtől..addig megy utána,míg tudtára nem adja,jelez,elhív,beszélget..de ez nem jelenti azt,hogy meg is kapja amit akar...mert azt a nő dönti el,hogy nyitott e bármire is vagy sem...vagy nem jól látom?én ezt tapasztalom.


de még egyszer mondom,,ha tényleg és valójában akar!!mert,ha csak úgy mondja,hogy talán vagy gondolja,hogy jó lenne ,akkor az semmire nem elég.


és ,ha most a Te példád nézem..Te is azért nem lépsz,mert nem akarod a dolgot igazán..

megbotránkoztatni..kit és mivel.mert kikezdesz vagy mert ajánlatot teszel???ha igazán akarsz valamit,nem igazán érdekel,hogy mit szól más hozzá..megléped és vagy összejön vagy sem..de ehhez kellő önbizalom kell!

bizonyosnak kell lenned önmagadban,hogy egy esetleges elutasítás nem vág taccsra érzelmileg.

299. e85d563ad5 (válaszként erre: 298. - D93daed4ed)
2011. okt. 22. 09:03
Miért akarod magad belelovalni egy kapcsolatba, aminek eleve nincs jövője, ami az esetleges élvezeteken kívül, amire később már alig emlékszel, örök lelki sebet ejt mindenkiben, főleg a kisgyerekben?
2011. okt. 22. 08:03
Meg nem csak a nézésekről van szó, hanem írtam, hogy tavaly sokat beszélgettünk, pl. egyszer a hajamat is megdicsérte (hosszú, szőke hajam van, tényleg szép). Meg amikor beszélgettünk szemtől szembe, akkor sose mert a szemembe nézni, tök zavarban volt.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook