Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt egy lány, akivel elég intenzíven alakult egy párkapcsolat, de sajnos abba maradt,van-e még nála esélyem? fórum

Volt egy lány, akivel elég intenzíven alakult egy párkapcsolat, de sajnos abba maradt,van-e még nála esélyem? (beszélgetős fórum)


18. Scherlock (válaszként erre: 6. - Piroska52)
2020. aug. 1. 20:40

:DDDD


Ott a pont!

2020. júl. 30. 20:18

szerintem a sajat hova huzast kell tudni, de ezt mindenki tudja az oivitol

minden mas atutazo

16. df1e1c376c (válaszként erre: 2. - Fidel)
2020. júl. 30. 20:13

Ennyi.


En 17 evesen olyan puncit nyaltam, aki utana kitalalta fel el mulva, hogy o egyaltalan nem csipi a lanyokat.


Amen

2020. júl. 30. 10:56
Az intenzíven néha alakulnak kapcsolatok. Főleg egy eszméletlen buli után :)
14. Piroska52 (válaszként erre: 8. - New(l))
2020. júl. 30. 10:51
Annyira gyerekek még.
13. NomNom (válaszként erre: 12. - New(l))
2020. júl. 30. 10:45
Broaf... Mondjuk egyetemen volt hogy mi is beültünk 2 óra között a szomszédos műintézménybe. Most hogy mondod sajnos volt hogy nem csak ebédelni, olykor a Jäger + sör akció vonzott oda... Jobban ment utána a tolmács óra. 😂
12. New(l) (válaszként erre: 11. - NomNom)
2020. júl. 30. 10:24
Mi vizezett jéger és sör mellett haladtunk a legjobban a statisztika vizsgára való felkészüléssel. Reggeli órákban, egy fehérvári úti kultúrintézményben. :D. Imádott minket a törzsközönség. :)
11. NomNom (válaszként erre: 1. - Matuska455)
2020. júl. 30. 10:21

Ne keverjétek a sört meg a bort, higgy nekem csak meghülyít és még másnapos is leszel. 🤢

Nem csoda, ha olyanokat mondtál amit nem akartál.

Ettől nem kell összetörni, ha attól még van kedvetek beszélgessetek. Talán nem alkoholizálás közben, egy kávézóban is jól lehet beszélgetni. :D

Nem tudom Mo-n hogy van most, ahol én élek a fiatalok mindig a kávézókban lógnak. Ott tanulnak együtt, nyáron jegesteáznak, kávéznak. Nyilván olykor ők is isznak, de nem csak alkohol mellett lehet jót beszélgetni.:)

10. unom (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2020. júl. 30. 10:12
Az írásbeli is döcögős...
9. semleges (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2020. júl. 30. 10:06
Mit lehet látni? Ülnek a fiatalok a randin és mindegyik nyomkodja a telóját.
8. New(l) (válaszként erre: 6. - Piroska52)
2020. júl. 30. 10:03

Na igen, ha nincsenek edzésben - márpedig reméljük 17-18 évesen nem- akkor ennyi piától a lámpaoszlopnak is szerelmet vall az ember. :D

Egyébként fog ez alakulni, nagyon csíkók még.

7. gyöngy:) (válaszként erre: 6. - Piroska52)
2020. júl. 30. 09:42
:DDDD
6. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Matuska455)
2020. júl. 30. 08:26
Jaj édes gyerekem, mért kell az első randin lerészegedni, hát nem lennék most fiatal, hová rohantok, ennyi pia után, jó hogy egyáltalán tudtatok beszélni, meg járni, nem kell kapkodni.
5. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Matuska455)
2020. júl. 30. 08:23

Ezt teszi a fészbuk, az internet és az órákon az írásbeli számonkérés.:(( Nem megy az élő kommunikáció.


Többet együtt lenni, élőben beszélni!

4. globus (válaszként erre: 1. - Matuska455)
2020. júl. 30. 08:15
Nincs veszve semmi! Ne szomorkodj, mindenkinél akadozva kezdődik a téma, elvégre senki nem Casanovának született. Ez is olyan, amit gyakorolni kell :) Nem vágtam le a történetből, most tulajdonképpen nem lépett le? Azt mondta, hogy fontos vagy számára, persze hogy menthető! Találkozzatok, beszélgessetek, nem lóverseny.
3. Minhon (válaszként erre: 1. - Matuska455)
2020. júl. 30. 07:18
Esély mindig mindenre van. :) Nem kell félni önmagadat adni. Ha szerelmes vagy és ki akarod mondani, mond ki, ha meg akarod csókolni akkor csókold meg. Ha ő is azt érzi amit te akkor ezek a pillanatok nem jöhetnek rosszkor. Ha te őt akarod, ő pedig téged akkor ezt a topikot nagyon gyorsan törölnöd kellene. Picit tartok tőle, hogy a lány közel sem úgy érez ahogy te. Ezt néha nehéz belátni és tudomásul venni.
2020. júl. 30. 02:36
18-17? Erre mondaná Pathó Pál úr,hogy "Ej, ráérünk arra még!"
2020. júl. 29. 23:17
18 éves vagyok és a lány akivel alakulóban volt a dolog 17 éves,először köztünk nagyon erősek voltak az érzelmek köztem és közte,sose unatkozttunk mivel folyton találttunk valamit amivel elfogalttuk magunkat mivel beszélttünk a zenéről,könyvekről,egymás történeteiről,vallásokról,koncertekről stb miközben összebújtunk és nézttük a Dunát meg folyton volt valami programunk,nem volt csend és megállás,rengeteg közös volt.A probléma az hogy nem tartott elég tüzesnek és lassú voltam mivel a legelső randin(fél éve ismerttük akkor egymást és lelkizttünk interneten keresztül+találkozttam vele egyszer élőben csak korona miatt nem találkozttunk mert nem engedtték el)megittunk pár doboz sört meg egy üveg bort és részegek voltunk,akkor egymáshoz bújtunk majd kézen fogva sétálttunk eközben kiugrott belőlem az hogy "szeretlek" aminek akkor ott kurvára nem volt meg a helye és kérdeztte hogy hova sietek.Akkor azt hittem h túl gyors vagyok és hogy megvan ettől ijedve ezért nagyon lelassítottam,a csókot később akarttam de akkor meg az volt a problémája hogy lassú vagyok és ez nem megy neki.Élőben k*rva nehezen beszélttünk erről egymásnak,alig bírttunk gagyogni valamit,mindketten sírttunk és ő azt mondtta hogy számára fontos személy vagyok,a lelkitársának tart és szeretne még velem találkozni és jó emlékeket teremteni.Én arra gondolttam,hogy most normálisan,alulról megprobálok újra építkezni mivel nekem ő számomra nagyon fontos,kevés olyan embert találok aki ennyire illik hozzám....szerintetek ez megoldható és menthető esett,van esély? Mindketten összevagyunk törve

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook