Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házas férfi-lehet nála esélyem? fórum

Házas férfi-lehet nála esélyem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
357. Enya78 (válaszként erre: 352. - Júliusi)
2011. okt. 25. 11:23

Én is csengettem éveken keresztül, nem túlzóan, csak néha-néha megpedzegettem, hogy nem lesz jó vége a dolgoknak, de rohadtul nem foglalkozott azzal, hogy én mit mondok... úgyhogy én igazából nem bántam meg amit tettem! Neki is elmondtam, hogy mégis mit várt még tőlem? Nyeltem éveken keresztül, és eddíg bírtam... elég volt! :)

Nem a legszebb befejés volt az igaz, dehát így járt...

356. agi071 (válaszként erre: 354. - Ditta67)
2011. okt. 25. 11:20
Évekig egy kis feleslege? Én szerintem azért nem ennyire faékek, hogy évekig kitartanak egy nő mellett és semmi érzelem nélkül kizárólag szex céljából udvarolnak neki.
355. agi071
2011. okt. 25. 11:16
miért NEM ül le. Kimaradt a nem.
354. Ditta67 (válaszként erre: 350. - Agi071)
2011. okt. 25. 11:16

Azért ez alátámasztja azt,amit ffi1 írt.

A barátnőd udvarlója nem gondolta komolyan,csak volt egy kis "feleslege"!

353. agi071 (válaszként erre: 348. - 02dd40895d)
2011. okt. 25. 11:16
nem teljesen értem. Miért ül le a férj a feleséggel hogy szívem mi hiányzott mi vezetett ide? Mint a nők hogy "beszéljük meg " helyette utálkozás, esetleg ahogy előbb olvashattuk el kezd csajozni- vagy magába zárkózik megjobban elhatároldik.
352. júliusi (válaszként erre: 350. - Agi071)
2011. okt. 25. 11:12

Ezért mondom mindig,hogy minden eset,más-és más...

A barátnőd,ha elvált volna a pasi miatt a férjétől,a pasija viszont nem vált volna szerintem el a feleségétől,valószínűleg,mert annyira nem lehetett menthetetlen a házasságuk.

Ha a barátnőd férje nem reagált a vészcsengőre,ami a megcsalás volt akkor ott már komoly a baj..

351. 02dd40895d (válaszként erre: 350. - Agi071)
2011. okt. 25. 11:12
347-348?
350. agi071
2011. okt. 25. 11:05
Én ezt kontkrét esetet ismerem és meglepett a kettő hozzáállás közti (a csaló férj felesége és a csaló feleség férje )különbség és igazságtalanság nagyon! Holott tudom hogy a barátnőm azelőtt többször is beszélt a férjéhez évente hogy mi a problema szerinte. Az például hogy férje minden szabadidejében a számítógépnél töltöti és hogy hogy idején emberekkel beszélget. Az hogy a gyerekei helyett az a családja majdhogy nem. Erre azt választ kapta hogy ő nem fog neki sőt senki kedvéért magán erőszakot tenni hogy ő így érzi magát jól. Ha nem tetszik váljon el a neje. Aztán lett úgy összeismerkedett ezzel a jóemberrel a barátnőm aki nőnek tekintette. Belehúzta a viszonyba hogy a felesége már utalja és majd elválnak és élnekvégre boldogan. Hisz neki is rossz a házassága. Más kérdés hogy a lebukás után ezerrel akar most otthon megfelelni tehát az ő széptévese sem volt igaz. Ott viszont az asszony "fogja" nagyon. Hogy miért azt nem tudom milyen belső indokai vannak rá de ő nagyon ráállt a megbocsájtás pályára....... Ellenben a barátnőméknel a férj még jobban keruli anejét.
349. júliusi (válaszként erre: 344. - Enya78)
2011. okt. 25. 10:57

Oké,tudom, nincs harag!:)

Amúgy megnéztem az adatlapom,és elfelejtettem,hogy már letöröltem a képeimet...

De most raktam fel párat:)

Érdekelne,hogy szerinted"elkelnék-e még a piacon"?:))

2011. okt. 25. 10:54

Ott tartunk, hogy a nőknek több kell ahhoz (legalábbis ők ezt állítják) hogy ágyba lehessen vinni őket. Egy nőnek a lelkét kell megszerezni először. Tehát ebből következik, hogy nekik a szex jóval többet jelent, mint fizikai kielégülés! Egy orgazmust másként értékelnek, mint a férfiak, ehhez nekik lelki dolgok is járnak. A férfiakat nem csak testileg, hanem lelkileg is megcsalják!

Legtöbb férfi egy kóbor numerát rendszerint egészségügyi ürítésnek (kétszemélyes maszturbációnak) fog fel, és 5 perc múlva (vagy felöltözést követően) már talán emlékezni se fog rá. Nekik ehhez nem kell semmiféle körítés, lelkizés, szerelem, romantika, előjáték, stb. elegendő egy kívánatos és megszerezhető nő, aki hajlandó egy kiadósat dugni!

A férfiak tehát - tisztelet a kivételeknek - ha félrekefélnek, abból indulnak ki, hogy: "A felesleggel mindenki szabadon rendelkezik!"

Érthető voltam, vagy ragozzam még?

347. 02dd40895d (válaszként erre: 335. - Agi071)
2011. okt. 25. 10:47

Azt most jelzem előre, hogy nem leszek népszerű azzal, amit fogok.

Egyszerű ez a dolog, mint egy faék!

De előtte egy kis "felvezetés"

Tudod volt az az idő, amikor a FÉRFIAK kitalálták, hogy a nők "felsőbbrendűek" és nem olyan állatok, mint a férfiak. A nőknek nem elég egy "pompás hím" látványa ahhoz, hogy "begerjedjenek" hanem a lelkükkel is foglalkozni kell.

Ezt a nők persze kivétel nélkül elfogadták és rögvest azonosulni is kezdtek ezzel a "mítosszal"

A férfiak ezzel persze nem a nők kivételességét, tisztaságát, stb. szerették volna kihangsúlyozni, hanem saját hímsovinizmusukat erősítették, és az egójukat akarták növelni, hogy: "Lám én ugyan nem biztos, hogy tökéletes vagyok külsőleg, lehet az is, hogy baromi messze vagyok a "pompás hímtől" de lám, mégis meg tudom szerezni a nőt, mert különb vagyok azoknál, mert többet tudok/érek náluk.

De hova is akarok kilyukadni?

A következőben folytatom...

346. júliusi (válaszként erre: 335. - Agi071)
2011. okt. 25. 10:42

Szia! ha már így konkrétan megszólítottál,és a véleményem várod.

Én csak a saját tapasztalatom,és véleményem mondom el. Attól még lehet másnak más véleménye,nem zavar...

A mi esetünkben a nő élettársa hívta fel rá a figyelmemet,mert ő tehetetlen volt a párjával.Kapott a nő 1-2 pofont,meg kizárta a lakásból,mikor leszökött a férjemhez éjszaka...

Nekik még 2 kiskorú gyerekük van,és a férfi miattuk van még a nővel.A mai napig együtt élnek, gondolom,összetartja őket,hogy csak a pasi dolgozik, albérletben laknak,...stb,na meg a gyerekek.

Ez még érthető.

Csak azt nem értem a férfiben,hogy azt a megaláztatást hogy tűrte el a nőtől,hogy az a szomszédaiknak ,ismerősöknek világgá pofázta.Idézem"X. nem tud b..-ni,csak rámfekszik,oszt kész..."( elnézést...)

Egy közönséges,nagypfájú nő, a pasi meg amolyan tutyimutyi.(Ikrek a nő, a pasi vízöntő)


Ennyit tudok.

De engem is érdekelne, a férfiak hogy élik meg,ha megcsalják őket.

Hátha nyit valaki ilyen fórmot...

Bár itt kevés férfi vam ,még kevesebb, akit megcsaltak, és még kevesebb, aki be is vallja..

345. Duchess
2011. okt. 25. 10:36
Lehet, de minek.
344. Enya78 (válaszként erre: 342. - Júliusi)
2011. okt. 25. 10:36
Nem konkrétan rád gondoltam! De ismerek ilyen feleségeket. Tudom milyen az otthoni, családi légkör, és tűrnek és nyelnek, pedig nem boldogok, de mégis ragaszkodnak... Akkor miért van ez?
343. Enya78 (válaszként erre: 341. - Agi071)
2011. okt. 25. 10:33

Szép, nem szép voltam ilyen helyzetben... konkrétan én voltam a megcsaló... 7 éves kapcs, abból az utolsó 5 úgy telt el, hogy ex-nek lett egy pánikbetegsége és onnantól olyan lett, mint akit elvágtak... plussz 'jó' dolog, hogy a szomszédban lakott, tehát minden szarért hazafutkozott (anyuci főzött, mosott rá, pedig szerettem volna, h velünk legyen)... szóval 5 év telt el úgy, hogy igazából kizárt az életéből... Közös programok nem voltak, társaságba nem jártunk, mert ő úgy döntött, hogy már kiszórakozta magát (más a kapcsolatunk legelején megtette ezt a kijelentést)... Általában majd minden estét egyedül töltöttem, mert vagy bealudt otthon, vagy kint nyomta a műhelyben a számítógépet... ergo: szexuális élet nukura csökkent... önbecsülés szintén... bírtam egy darabig (5 évig) és bíztam, h jobb lesz, de aztán elfáradtam... a sors meg tett mellém valakit, aki újra ráébresztett, hogy NŐ vagyok... Aztán ez ki is derült... dehát igazából nem is bánom, mert ahova egy harmadik be tud férkőzni, ott a kettő között már eleve gáz van!

Voltak beszélgetések, úgy tűnt mintha belátná, hol hibázott. Én hajlandó lettem volna a hibákból tanulva újra megpróbálni (odaköltözhetett volna, és élhettünk volna úgy, mint egy rendes kis család). De ő nem.....

Most összeszed mindeféle nőket, és kirándul, bulizik velük orrba-szájba, hogy bizonyítsa saját magának, hogy micsoda fasza gyerek... A közösségi oldala tele van nyomva 'boldogságos' képekkel...

Én meg azt látom, hogy egy gyáva ember, aki nem tudja beismerni, hogy vastagon hibás abban, ami történt, és úgy akar nekem fájdalmat okozni az őt ért sérelem miatt, hogy most mindenki másnak megadja azt, amit én (ostoba) éveken keresztül szerettem volna vele...

Hm... ennyi a történet... :)

342. júliusi (válaszként erre: 337. - Enya78)
2011. okt. 25. 10:33

Szerinted én a kutyának se kellenék már?

Ne haragudj, de ez az általánosítás,elég sértő...

341. agi071
2011. okt. 25. 10:12
konkrétan most családi körben van egy ilyen történet mind a két családot ismerem. Az egyik rokon a másik család egyik tagja barátikörben van. Kiderült a viszony a férfi a csaló úgy megússza mint a pinty. Az asszony hajlandó javítani a házasságon beszélget simul újra értelmez a férj elnyeri a jegyeit újra..nagy egymásra találás akciók sírva riva közösbeismerések. A férj is szánjabanja azt a másfél évet. A csaló feleség az nem jár ilyen jól. Otthon szinte hozzá sem szól a férje kerüli mint a pestisest. Ott nem hogy megbeszélnének is valamit totál magára lett hagyva mint a volt szeretője szarik a fejére smint a férje is.
340. Enya78 (válaszként erre: 339. - Agi071)
2011. okt. 25. 10:01
Szerintem igen, valahogy így... :)
339. agi071 (válaszként erre: 337. - Enya78)
2011. okt. 25. 09:59
értem! Tehát amit szabad Jupiternek, nem szabad a....
338. agi071
2011. okt. 25. 09:57
Tudom hogy nem pont ide illő ez a kérdés de nagyon érdekelne pl mannamanna és Hello meglátása is arról hogy szép szép hogy mi nők megtartjuk az embert még talán meg is bocsájtuk, még talán jobban is szeretünk egy megcsalást követően.. De miért nem lehet ezt fordított esetben is tapasztalni? Legalábbis az én tapasztalataim szerint nem ez a szituáció. Feneketlen makacsság, befelé fordultság, vád! kommunikáció hiány..Eltávolodás, stb....
337. Enya78
2011. okt. 25. 09:54

Tudod az "okos feleségek" azért 'bocsájtanak meg', mert attól félnek, hogy már a kutyának sem kellenek... pláne, ha van egy-két gyerek is... ezért kapaszkodnak foggal, körömmel a csalfa férjeikbe! És tűrik a megalázást.

A férfiak miért nem bocsájtanak meg? Mert hatalmasat sértés érte az egójukat! És persze képtelenek beismerni, hogy esetleg ők is hibáztak, hogy a félrehancúr megtörtént...

336. agi071
2011. okt. 25. 09:45
Se belátás se megbeszélések se közös több együtt töltött idő se semmi... Csak eltávoldodás méginkább....
335. agi071
2011. okt. 25. 09:40
annyi szép történetét olvashattam itt is nőktől miként bocsájtottak meg a férjnek. Az kérdezem a fordított esetben hogy működik mert ha a feleség csalt.. A férj nem igazán ilyen megbocsájtó? hogy van ez, min múlik? tudok egy konkrét esetről ahol a férj szinte kerüli a fejeségét házon belül. Nem tud vele szinte egy szobában sem megmaradni. Kedves ffi hogy is van ez nálatok férfiaknál? Kérdezem júliust is mi erről a véleménye?
334. 02dd40895d (válaszként erre: 331. - B4ca0947f4)
2011. okt. 25. 09:00

Írjad be a keresőbe "hajszín regeneráló"

De ne ijedjél meg az elsőként szereplő "HALÁLOS HAJFESTÉKEK" dumától. (Nem erről van szó)

333. Ditta67 (válaszként erre: 329. - B4ca0947f4)
2011. okt. 25. 08:29
Hajfestékkel!Elég eredeti színek vannak!
332. 02dd40895d (válaszként erre: 331. - B4ca0947f4)
2011. okt. 24. 22:55
Alszom rá egyet.
331. b4ca0947f4 (válaszként erre: 330. - 02dd40895d)
2011. okt. 24. 21:41
Ne már, akkor ez aranyat érne sok ember számára, nem árulod el?
330. 02dd40895d (válaszként erre: 329. - B4ca0947f4)
2011. okt. 24. 21:33

Igen!

Léteznek olyan anyagok melyekkel visszanyerhető az eredeti hajszín.

329. b4ca0947f4 (válaszként erre: 326. - 02dd40895d)
2011. okt. 24. 20:56
Mit értesz azon, hogy ha nem tennék róla? Valami vitaminra gondolsz? Lehet befolyásolni vagy lassítani az őszülést?
328. b4ca0947f4 (válaszként erre: 327. - 02dd40895d)
2011. okt. 24. 20:55
Te írtad: "Tudod ebben a korban már - ahogy egyéb dolgaink hanyatlani kezdenek (fogaink hullanak, hajunk őszül, látásunk-hallásunk romlik, stb. ) - a "radarunk élesedik" Én viccnek vettem, te meg itt magyarázod a fogat, a hajat, holott számomra ez nem kérdés. A radar sem kérdés, a lényege az volt, hogy oké, legyen radar, de a józan ész ne menjen el.
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook