Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
645. katicabogár44 (válaszként erre: 644. - Klau11)
2007. dec. 17. 22:54
Leélsz még vagy 50 évet(most hirtelen nem számolnám ki, hogy az hány nap) abból az az 2-3 nap amíg fáj,igyzán elenyésző. MEGÉRI !!! Szerintem ne gondolj a fájdalomra(jön az magától is)csak a cél lebegjen a szemed előtt! Tudod, ha már a szülést emlegetted: arra is azt mondja az ember a vajúdás közepén, hogy nem bírja ki, de amikor már megszületett a baba, a fájdalom mintha sose lett volna... Így lesz ez is.
644. Klau11
2007. dec. 17. 22:38

Pöfi, még annyi, hogy kérdeztem a dokit a kettes műtétet és azt mondta, hogy ő nem csinálja meg,, és nagyon sok kollégája sem, mert hogy ez nagyon megterhelő nem csak a dokinak, de főleg a műttötnek.

Így hát ha túl durva lessz utánna nelem, akkor lehet hogy nem megyek már.

Sajnos én nagyon érzékeny vagyok a fájdalmakra, azért is félek előre, hogyan fogom viselni.

Igaz hogy megszültem majdnem 5 kg-os gyerket, de vágva/műtve még sosem voltam.

643. Klau11
2007. dec. 17. 22:34

Ja, és mindenkinek jobbulást kívánok aki már utánna van.

Már számolom a napokat én is:)

Azt hiszem még mindíg nem fogtam fel, hogy most már igaz a tervem, hisz olyan sokáig csak beszéltem róla.

642. Klau11 (válaszként erre: 638. - 58f68708d1)
2007. dec. 17. 22:32

Szia!

Köszi szépen.

Már olvastalak az nap hogy válaszoltál nekem, csak nem volt időm írni:(

Ma reggel meg is rendeltem, remélem hamar megjön a csodaszer, mert már több mint 5000 Ft-ot hagytam a patikában antibiokra, köptetőkre, orrsprejekre, vitaminokra és semmi:(

Kicsit azért megijedtem, mert beleolvastam a termékek alatti fórumba a témához és voltak ott igen rémísztő megjegyzések is.Van ott 1-2 emberke aki kimondottan azon van hogy lebeszélje az érdeklődőket a vásárlásról, hiszen még engedélyszáma sincs ezeknek a szereknek.

Állítólag... Na majd meglátom.

A többi tapasztalat amit olvastam és a tehetetlenségem meggyőzött, hogy nagyon óvatosan, de ki kell próbállnunk.

Remélem segíteni fog.

Postaköltség még 990 Ft lett a 3 darabos csomagra.

Na megyek, puszi, és még egyszer köszönöm, majd írok.

641. 58f68708d1 (válaszként erre: 640. - Katicabogár44)
2007. dec. 17. 12:15
igen így van.-))
2007. dec. 17. 11:03

Nyilván Pöfi te vagy aki objektív véleményt tudsz alkotni, saját tapasztalat alapján.Nem ezt akartam kétségbevonni, már én is látom, hogy nem volt teljesen világos amit leírtam.Azt akartam kinyögni, hogy műtéti technikáról, szakmai hozzáértésről talán csak a vele együtt dolgozók(műtősnők, anesztesek, stb) tudnak pontos képet alkotni. Az, hogy ki hogy bánik a beteggel az egy másik kérdés.De egyáltalán nem biztos, hogy a két dolog összetelálkozik egy orvosban! (EZ SZEMÉLYES TAPASZTALAT!!!)

A konzultációról egy gondolat: Sajnos az előbbiek ide is vonatkoznak- nekem is sokkal szebb arcát mutatta a dokim, mint amilyet később megismertem. Bár nagy baj nem volt vele, de utólag azért már nem látom annyira tökéletesnek!Tehát tényleg inkább a "referenciákra", személyes megtapasztalásokra érdemes hagyatkozni.

639. 58f68708d1 (válaszként erre: 636. - Fish)
2007. dec. 16. 22:20

szió.-))

kismanók jól vannak már?-remélem)))

igen a kolloidok nagyon jók és hatásosak,csak meg kell nézni honnan veszed,mert nem mindegy milyen tisztaságút-töménységűt kapsz pl ugyaazon pénzért.neked ott nálatok érdemes szétnézni,mert ugye a postaköltség az nem bizti h neked is kifizetődő,bár ehhez nem értek.-DD

viszont érdemes rákeresned és megnézni mik vannak,vagy a haverod már ezekszerint bizti tudja.-)))

638. 58f68708d1 (válaszként erre: 635. - Klau11)
2007. dec. 16. 22:16

szia.-))ha úgy látod h mind3ra szükségetek van,akkor javaslom vedd azt a csomagot amiben mind3 megtalálható-van ilyen is nézd csak meg.-)))

mennyi idős a manód?ha még kicsi akkor a napi adag neki 1 mokkáskanál-tudod a pici.ha 3éves már elmúlt akkor 1 kávéskanál,ami picit nagyobb mint a mokkás.a ti adagotok egy teáskanál naponta.ezt lehet úgy h reggel kezdtek az ezüsttel,délben az arannyal és este a rézzel.-))

nekem a lányok szedik-és eddig szuper.a Mazsi kruppos,amióta kapja nem jött az a csúf behúzásos köhi meg légvétel,bár picit náthás,de ennek is kell kis időt adni mint mindennek-viszont ha nem kapná akkor tuti h nagyobb gáz lenne már,ennyivel nem úsztuk volna meg.

az aranykolloidot több ismim szedi és nagyon jók a visszajelzések a depi a stressz és az izületi dolgokra egyaránt.rezes bandám még nincs.-DDD,azt majd én akarok magamnak)))

a pk-t megtalálod az oldalon a szállítási feltételekben,ha jól emlékszem 1500-1800között van mivel ugye törékeny-de nem akarok hülyeséget mondani,inkább nézd meg légyszíves.és még valami lányok,ez is homeopátia!!!teház nix vegyszer adalék meg tudja isten még mi benne...viszont ha valaki réz érzékeny pl,annak természetesen nem adható a rézkolloid!

637. 58f68708d1 (válaszként erre: 634. - Anya01)
2007. dec. 16. 22:03

sziamia.-))

végre valakivel egyetértésben vagyunk,köszi h leírtad helyettem is.-)))már az utazgatásra vonatkozó tényt.-))hát én is így vagyok,ha karakószörcsökre kerülnék akkor is pestre jönnék műtétre.-DD

636. Fish (válaszként erre: 635. - Klau11)
2007. dec. 16. 21:21

cso csajok

en si akarok szedni egyik haverom azt mondta tok jo

ezust es aranyt akarok szewdni tapasztalatokat szivesen olvasok en is:DD

635. Klau11
2007. dec. 16. 20:32

Sziasztok!

Pöfi légyszives ha tudod milyen mennyiségben szokják a kolloidokat adagolni, írd meg kérlek, mert sehol nincs erről írva és az alapján rendelnék,mert ha egy kettő elfogy, akkor érdemes egy postaköltségre többet rendelni.

Amúgy elég nagy bajban vagyok, mert elolvastam az összesnek a leírását és sztem nekünk mind a háromra van szükségünk.

Nálad már valaki szedte?

Vannak tapasztalataid?

Kb mennyi postaköltségre számítsak, nem tudod?

Kérdés lavina:(

Bocsi.

634. anya01 (válaszként erre: 628. - MÁJUS8)
2007. dec. 16. 20:18

Szia Május!

Én mosonmagyaróvári vagyok, de eszembe nem jutott volna helyi dokihoz menni, mert az itteni kórházban dolgoznak egyenlőre, annak pedig igen rossz a híre. Nem kevés pénzbe kerül, akkor meg már néhány utazás ide-oda nem számít. Nekem 550 ezer volt, az utazgatásokkal + kompressziós ruha, kijön vagy 600-650 ezerre. Én egy elismert és ismert dokit választottam, nem is csalódtam benne. Ő pl nem csinál leszívást és plasztikát együtt. A leszívás egyébként is kegyetlen dolog szerintem és fél év a gyógyulása annak is. Fél év alatt pedig rendesen le lehet fogyni. Nekem fél év alatt 40 kg ment le. Közben tornáztam, hogy az izmok is rendben lehyenek, de 50 évesen már a bőr természetesen nem megy vissza. Ezért a plasztika a legjobb megoldás, vagyis az egyetlen. Én szerdán megyek varratszedésre, és ha sikerül megkapom az ilyen velt- ilyen lett képet. Azt majd felteszem ide és láthatod a részeredményt. Mert az ilyen lett felvétel most fog készülni és most még elég friss a varrat, meg kicsit pöfeteg az egész, de ez rendbe fog jönni. Hajrá fogyókúra! Mire azzal rendben leszel ugy kikupálunk, hogy Te mondod a dokinak hogyan is lesz a dolog:D. üdv

633. 58f68708d1 (válaszként erre: 632. - 58f68708d1)
2007. dec. 16. 20:06

sőt!még kiegészítem azzal.hogy mindkettő helyreállító plasztikai sebész is,ami azért sokkal több kézügyességet-tapasztalatot és miegymást takar,mint egy átlag plasztikai sebész.-)))

viszont ami még jó tanács,hogy mindenképp menjen el legalább 3-4 konzíliumra és csak ezek tapasztalata után döntsön-természetesen figyelembevéve a munkáikat,az ajánlásaikat ésatöbbi...

632. 58f68708d1 (válaszként erre: 631. - Katicabogár44)
2007. dec. 16. 20:01

Nem igazán tudom a tiédet dícsérni vagy anya01ét,mivel nem ismerem.természetes h azokat tudom ajánlani és nyugodt szívvel ajánlom is-sőt a tűzbe tenném a kezemet is mind2ért,akikkel személyes tapasztalatom van!ezeknek még eddig egy ferde varrat nem sok annyi sincs a rovásukon elhiheted.-))

az viszont igaz,hogy ha sikerül találnia közelebb-mivel csak miután reagáltam a hszére akkor néztem meg hovávalósi-akkor jobb ha ott csináltatja pontosan a távolság és a velejáró kényelmetlenségek miatt.ezért amit még tehet,hogy nem hagyatkozik olyanokra akiknek már van tapasztalatuk-ismeretük,hanem a googléban beírva elkezd keresgélni hátha talál ott a környéken...de bátorkodtam ajánlani,mert ezt kérte.-)))

2007. dec. 16. 19:08
Szerintem is fontos, hogy jó dokit találj, de (saját tapasztalat )az sem árt, ha nem kell sok-sok kilómétert utazgatni hozzá. Mivel a műtét után elég gyakran kell visszajárni ellenőrzésre, varratszedésre, stb, nem mindegy, hogy az ember frissen operálva mennyit utazgat. Egyébként szerintem mindenki a saját dokiját dicséri, ha csak valami ordenálé nagy baromságot nem csinált. Ezek a vélemények főleg emberi szubjektivitások,mert a szakmai minőség elég nehezen kinyomozható.
2007. dec. 16. 17:26
ja!azért ajánlatos fogyni előtte amennyit csak tudsz,mnert szebb lesz az eredmény és nem utólsósorban jobban tudnak dolgozni rajta)))jobbat hoznak ki belőle.
629. 58f68708d1 (válaszként erre: 628. - MÁJUS8)
2007. dec. 16. 17:24

sziamia.-))

üdv a fedélzeten.-DD

kérdésedre válaszolva:-igen ajánlatos fogyni előtte ha túl sok a túlsúly..mik a paramétereid?magasság kiló.-))persze ha elárulod...mennyi idős a kicsi?-már azért is kérdem h mennyi ideje szültél-a fogyi miatt,mert tudod h mire a hormonht-d helyreáll meg a szerveid a helyükre kerülnek az másfél-2 év kb...lehet emiatt indul be nehezebben a fogyás még-kitartás!!űzd ki az étrendedből a lisztes cukros dolgokat-igyál min.2,5liter vizet és zöldteát naponta-egyél fehérjedús kaját és sok savikápit)))felejtd el a zsíros szaftos dolgokat,sok gyümi és zöldség.már önmagában ezzel fogyhatsz ha be tudud tartani akár 10-15kilót márciusig))

én sem tudok szolnok megyében dokit,kecskeméten igen,de nem ajánlom.egyik cicis lánynak nagyon elba..ta a cicikóit,most kellett neki újra csináltatnia pesten.-(((én azt mndom gyere fel pestre-itt aztán lehet válogatni köztük-ki a legmefelelőbb neked úgy anyagilag mint bizalom szinten és szimpátiára.itt rögtön tudok neked kettőt ajánlani))egyik már műtött-hasplasztikán voltam nála,másik pedig majd a mostanival fog,illetve többször belém mártotta már a szikéjét.-DDD,de általános sebészi dolgok miatt.mindkettőnek isten áldott jó keze van és mindkettő EMBER még mindig,pedig akár már el is szállhattak volna rég...

628. MÁJUS8
2007. dec. 16. 14:15

Sziasztok csajok!

Még kezdő vagyok ebben a témában,de szeretnék elmélyülni benne.Ezért fordulok hozzátok.Én is megszeretném csináltatni a hasam,nagyon csúnya.3 gyerek,mindig 30kg plussz.Sikerült leadni,csak most az utolsó szülésem után nem megy.Március körül szeretném megcsináltatni,de ajánlatos-e lefogyni előtte?Most fogyózom,ment is már le.A másik kérdésem ,kihez menjek?Tudtok nekem megbizható orvost ajánlani?Szolnok megyei vagyok,de Én erre nem hallottam jó dokiról.Lehet,hogy van. előre is köszi a segitséget

627. 58f68708d1 (válaszként erre: 626. - Klau11)
2007. dec. 15. 19:49

szia.-))

persze regizz csak és rendelj!!

van ahol kaphaó már kolloid,de ez a legtisztább és legjobb ami most forgalomban kapható.ez bizti.-))nyugodtan megveheted.nem olyan sok a kiszállítása,már kedd-szerda ott van.

626. Klau11 (válaszként erre: 625. - 58f68708d1)
2007. dec. 15. 19:26

:)

Bizti szép lessz.

Figyi, sajnálom, mert tényleg szerettem volna nálad regisztrálni, de a kis manó miatt eléggé sürget a dolog.

Egyébként nem kaphatók ezek aszerek a növényi boltban, vagy patikában?

625. 58f68708d1 (válaszként erre: 624. - Klau11)
2007. dec. 15. 15:31

szia.már beregiztem igen,de az első rendelésemet csak ünnepek után tudom leadni,ezért nem tudsz még az én csopimba tartozni sajnos.-((brühühüüü...


csajok kinéztem magamnak egy olyan állat köldökpiercinget h nocsak.-DDD már meg is kértem a Jézuskát h azt hozzon nekem.-DDD bár mégcsak nézegethetem a dobozában,na de majd a műtét után hohoooo.-DD berakatom a műtétkor Jánosommal.-)))))))))))

624. Klau11 (válaszként erre: 615. - 58f68708d1)
2007. dec. 15. 14:20

Szia Pöfi, köszi a jó tanácsot, már elolvastam, még soha nem hallottam a koloidokról, igen megtettszett.

Regisztrálni fogok, már el is kezdtem kitölteni a regisztrációs lapot, utánna eszembe jutott, hogy megkérdezem tag vagy e mert akkor a Te csoportodba regisztrálnék.

Megérdemled:)

Várom a válaszod, és utasításaidat.

Puszi.

623. 58f68708d1 (válaszként erre: 622. - Katicabogár44)
2007. dec. 15. 09:15

.-DDD ez jó.-)))))))))))))

én örülök ha ezt megfinanszírozzák nekem és nagyon remélem h nem kell újfent csalódnom((

2007. dec. 15. 09:12

Lehet, hogy az egy speciális helyzet volt, nem tudom. Ha én elkezdeném mindazt megcsináltatni, amivel nem vagyok elégedett...

El tudom képzelni, hogy akinek nincsenek anyagi gondjai azt el tudja kapni a gépszíj. Atz hiszem egy jólmenő pasi mellett, -aki finanszírozná nekem az anyagi részét- és egy ollyan munkahellyel,ahol van annyi szabadság,én sem állnék meg ennyinél.

621. 58f68708d1 (válaszként erre: 620. - 58f68708d1)
2007. dec. 15. 08:56
sőt!a dokim engem is kérdezett nem gondolkodtam-e egy felvarráson-de arra nekem már nem futja meg én a mellemmel úgy vok,h inkább nem akarom h belepiszkáljanak.sosem volt jó mellem,de ezt elfogadtam és nem is zavar.-DD
620. 58f68708d1 (válaszként erre: 616. - Katicabogár44)
2007. dec. 15. 08:54

szia.-))

ugye milyen érdekes ez az egész?-én is azt mondom ,sokkal több van bennünk,mit tudatába vagyunk.-))


érdekes amit írtál,mert pesten-hacsak elvi,anyagi és orvosi akadálíya nincs-akkor megcsinálják a kettőt együtt.több ismimnek így csinálták idén pl.

2007. dec. 15. 08:53
Úgy látom mindenkinek magvirradt. Jó reggelt lányok!
2007. dec. 15. 08:51

ja igen..a mottóm!


AMIT MA MEGTEHETSZ,HOLNAP MÁR NEM BIZTOS!!.-D


úgy h hajrá,természetesen ezzel nem azt akarom mondani,h átkell esni a ló túloldalára.-))

617. 58f68708d1 (válaszként erre: 613. - Anya01)
2007. dec. 15. 08:45

szia.-))

örülök h jóól vagy és szép.-DDD

igen ezt úgy szokták általában,h először a köldök varratot majd rá egy 7re a többit a tovafutókat.kicsit kellemetlen lesz,de nem fáj.inkább olyan erős húzós érzés lesz.engem anno majd lehúzott a doki az azstalról velük.-DDD fúú de kellemetlen volt.-pp,de megérte így van és most is megéri majd!!!!

a pöfetegséggel ne aggódj,az egyénileg változó kinek meddig lesz az.nekem jó 3 hónapig az volt az elsőnél...olyan furán pöfi.-DDD,de lement szépen,meg amúgy is ettől függetlenül össze sem lehetett hasonlítani ugye a műtét előtti förmedvénnyel.-oo,úgy h nyugi-SZÉP LESZEL ÉS KÍVÁNATOS.-dddd

látom neked is van olyan részed még ami zavarólag hat-ha így van és így érzed,akkor rajta vágj bele.-DDD nem vagy mazochista,csak NŐ aki még nem adja meg magát az általános korral járó dolgoknak,hanem tesz érte h jól érezze magát a bőrében fiatalos és szép legyen.-DDD

2007. dec. 15. 08:45

Azt hiszem már értem Michael Jacsont! Ha a lavina-elv működésbe lép...Szóval én is nagyon betoji voltam, mindíg azt mondtam, hogy ha kórházba kell kerülni, akkor vigyen a mentő, és gyorsan, nem kelljen gondolkodni. Ehhez képest előre mgegfontolt szándékkal, különös kegyetlenséget végrehajtatni magamon- sose gondoltam volna!És amilyen nyugival ezt végigcsináltam, az külön egy önismereti tréning volt számomra! Ismét bizonyítást nyert, hogy ez ember sokkal többre képes, mint amennyit gondol.

Én találkoztam a műtét előtt olyan lánnyal, akinek mellfelvarrása volt, kérte volna egyúttal a hasplasztikát is, de a doki azt mondta neki, hogy az egyszerre nem megy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook