Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
525. katicabogár44 (válaszként erre: 524. - Fish)
2007. dec. 5. 06:47
Na attól éppen nem! Az intiubálást orvos végzi.De az altatás része a legkevésbé érinti a beteget, ha csak nagyon el nem szúrnak valamit, de hát miért is tennék! A magánpraxisban remélhetőleg válogatottan jó team van összeválogatva! Egyébként mint már előbbiekben is írtam talán, nem szabad a negatív dolgokkal foglalkozni! Tessék a műtét sikerében és gyönyörű eredményében hinni! Úgy sokkal kellemesebb az egész.
524. Fish (válaszként erre: 520. - Katicabogár44)
2007. dec. 4. 23:09
a masodik intubalas, pl caszar utan nem volt rossz nekem sztem is asszisztenstol fugg
523. Klau11 (válaszként erre: 522. - C79a3e9c0a)
2007. dec. 4. 23:04

Szi Szixi!

Üdvözöllek köztünk.

Én is 2 gyermekes anyuka vagyok,és ha semmi nem jön közbe, akkor januárban műtét után leszek már mire 32 leszek és remélem ünnepelni fogom az új hasamat is szülinappal együtt.:-D

Remélem csupa jó tapasztalat leszek.

2007. dec. 4. 22:40
Sziasztok..megnéztem pár képet a hasplasztikáról,de nem igazán tetszett a dolog.30 éves anyuka vagyok két gyerkőccel,és hasonló problémával.Gratulálok mindazoknak akiknek sikerült..bátorság és elhatározás kellett..no meg anyagiak is..de lélekben megélni egy ilyesfajta műtétet,ehez kell igazán akarat..lelkesen olvasok még tovább..írjatok..)) Szaiasztok.)
521. 58f68708d1 (válaszként erre: 520. - Katicabogár44)
2007. dec. 4. 21:31
normális volt az anesztes.-DD
2007. dec. 4. 18:13
Lehet, hogy én kifogtam az aranyhalat?
519. Fish (válaszként erre: 511. - Klau11)
2007. dec. 4. 10:04
nekem az elso intubalas utana mocsok modon kellett kohognom es nem elveztem nagyon...
518. Fish (válaszként erre: 510. - Katicabogár44)
2007. dec. 4. 10:03

hat ezt el tudom kepzelni, volt ket lagyek servem, csaszarom, vakbel mutetem meg lapar, igy azoknal sem volt kellemes:D

de a hasplasztika ezeknel sokkal jobban faj...

2007. dec. 4. 08:51
nekem egy újfajta szuper tubussal csinálták, az altatással kapcsolatban pedig egy másodperc rossz élményem sem volt.Pedig tudom, mennyi kelleetlenséggel járhat. Még a szokásos műtét utáni rettenetes fázás is elmaradt! Az altatós team szuper volt!
516. 58f68708d1 (válaszként erre: 514. - Klau11)
2007. dec. 3. 23:36

hali.-)

remélem szerdára itt lesz,már alig várom:_DD

ügyes vayg,csak így tovább NE ADD FEL SIKERÜLNI FOG meglátod,kitartás.-)))nekem is fáj az új elemektől amit bevittem ma tornába mindkét combom meg a derekem,de megéri kicsit megerőszakolni magunkat-mert ott az a formás sexi NŐ csak ki kell hámozni.-DDD

jó éjt neked is.

515. Klau11
2007. dec. 3. 23:18
Na én búcsuzok, jó éjt mindenkinek.
514. Klau11 (válaszként erre: 513. - 58f68708d1)
2007. dec. 3. 23:17

Szia!

Az lehet.

Mikor jön meg a karikád?

Én elkezdtem újra tornázni, úgy őrölök hogy közétek tévedtem, megjött a kedvem újra csinálni magammal vmit.:D

Jól fáj mindenem a hullahopptól, holnap már talán jobb lessz.

513. 58f68708d1 (válaszként erre: 512. - Klau11)
2007. dec. 3. 23:11

szia.-)

nekem nem volt gondom a tubussal,látod ez sem jellemző mindenkire))-viszont tény h sokaknak reszel-fáj a gégéje utána.szerintem ez függ az aneszteziológustól és attól mekkora tubust tol le.

512. Klau11 (válaszként erre: 511. - Klau11)
2007. dec. 3. 23:04

bocsi

...nem még egy műtét után-szerettem volna írni:(

511. Klau11 (válaszként erre: 510. - Katicabogár44)
2007. dec. 3. 23:02

Igen, erre gondoltam én is már, 2 hónapja sikerült abbahagynom a dohányzást.

Úgy örülök, mert egyébként sem találom jó dolognak.

És mivel a műtőn ébresztőszobán dolgoztam, láttam hogy viselik a ébredezést a narkózisból a dohányosok.

Rémísztő.

És képzeljétek el ha elég hogy egy picit megfázunk alulról már akkor fáj minden lépés, tüsszentés, köhögés, nem még egy műtét alatt.

Én kíváncsi vagyok, most tapasztalni fogom e a torokfájást az intubálás után.

Azt mondják elég rossz.

Bár 2szer altattak már sajnos "elment a babám" mindkétszer de az csak rövid altatás volt, és akkor nem intubálnak.

2007. dec. 3. 06:44

PRAKTIKAUS ÜZENET minden hasplasztikára várónak!

Nagyon vigyázzatok műtét előtt és után magatokra,mert egy pici nátha is borzalom lehet.

A műtét után a legrosszabb, ami történhet az az, ha rájön az emberre a köhögés.Már egy ici-pici köhécselés iszonyatos fájdalom! Talán az egészben ez volt a legrosszabb! Aki egy ilyet átél, az megtudja, hogy mennyire működik minden apró hasizma!

TEHÁT: már jó előre érdemes abbahagyni a cigit is!

2007. dec. 2. 18:46

Igazság szerint talán el tudnám magam látni, de nem akarom! Nem adok eesélyt arra, hogy esetleg később valami komplikáció adódjon, és ezért lelkifurdalásom legyen.Talán holnap kiveszik a csövemet, s akkor sokkal könnyebb lesz.

Egyébként előzőekben volt olyan kérdés, hogy hol- mennyi?

Miskolc- kórházi műtő, kórházi magánkórterem, magánorvos

350 000 Ft.

508. Klau11 (válaszként erre: 500. - Katicabogár44)
2007. dec. 2. 14:55

Jáj, legyen igazad.:)

Köszi nagyon a bíztatást.

Jobban vagy?

Mennyire bírsz mozogni otthon?

Már eltudod látni magadat egyedül?

2007. dec. 2. 12:20
ja igen.az első alkalom után olyanok voltak a lábaim,mint aki egésznap állva "szőnyegpucolt".-DDDDDDDDDDDDDDD
506. 58f68708d1 (válaszként erre: 505. - Fish)
2007. dec. 2. 12:18

ez jó mert ezt is csinálom,igaz nem súlyzóval,de az istennek nincs izomlázam.-oo ezért gondoltam h nem dolgozik talán vagy nem jót csinálok.-ss

aztán tegnap már megmarkoltam a hátsómat guggoláskor,h most mivan.-DDDD ,de dolgozik az ott...akkor nem értem mért nix izomláz..mondjuk a 100tól még messze vok.-oo,mert én 2x30at bírok most kétütembe.-DDDD

505. Fish (válaszként erre: 503. - 58f68708d1)
2007. dec. 2. 11:08

otthon a legjobb a negykezlabra ereszkedes es ha van sulyod a labhajlatba tenni es mint aerobik orakon emelgetni felfele, meg oldalra

en ugy szoktam a kondiban hogy kabeles allvanyon a labamra kotom a sulyt es hatraemelem

szeles terpesz guggolas 100 szor pl...

bar az a negyfeju combizomra megy es a belso combizmokra elsodlegesen

504. Fish (válaszként erre: 500. - Katicabogár44)
2007. dec. 2. 11:01

hat ezt el is hiszem:D jo neked mar:DD

megkerdezned nekem a dokit hogy mikor lehet edzeni egy ilyen mutet utan?

503. 58f68708d1 (válaszként erre: 497. - Fish)
2007. dec. 2. 09:58

sziamiauu.-))

viszont ajánlhatnál valamit a fenék formázására,mert valahogy nem érzem h oda is dolgoznék"pedig azt csinálom amit az egyik fitnessestől láttam a tvben.guggolok mint állat,meg bele meg minden,-DDD de nekem nem a farizmot húzza hanem a combjaimat istentelenül..jaaaajjj.-DDDDDDDD

502. 58f68708d1 (válaszként erre: 499. - Katicabogár44)
2007. dec. 2. 09:53

szia.-))

én már megörököltem egy AB SLIDE+t a hugomtól,nála tényleg minden csak porosodik.-ss,de nekem nagyon jól beválik úgy néz ki-használom naponta-klasszul nyújt,azóta nem fáj a hátam,frankón formába hozza a vállakat-karokat,na és a cickót))))))))))szuperül emeli.-DDD mondjuk erre mégrádolgozok ha lehet így mondani,mert külön is foglalkozom velük.-DDDD.nem nagy cucc,de nagyon hatásos!!pici terpeszben összekulcsolom a tenyereimet szem magasságban úgy h a könyökök kifele néznek,magyarul 90fokot zár be a karom a törzsemmel és csak összenyomom a tenyeremet nyitás nélkül.-DD na valahogy így))))remélem érthető volt,tényleg nagyon hatásos.közben látnod kell ha jól csinálod h emelkedik minden nyomásnál a cickó))))))))))))nyom-lazít.-DDD próbáljátok ki)))3.hete tornázom intenzíven minden nap,izomláz ide v oda nix apelláta itt sem-és már látszik h alakul))))van látszat és ez tovább ösztönzi az embert.elkezdeni nehéz""elhatározás kérdése,aztán megy mint a karikacsapás)))))))))

501. 58f68708d1 (válaszként erre: 496. - Klau11)
2007. dec. 2. 09:43

hali.-))

jaj csajok hát miből-miből?-DDD tömörített műanyag gondolom,bár lehet h tettek bele ólmot.-DD majd kiderül ha megérkezik,a papírján bizti rajta lesz))))

ja igen még kazit is adnak hozzá)))

ugye h szuper?)))

2007. dec. 2. 09:15
Kedves Klau! Hidd el, nem fogsz sírni,mert amikor meglátod az új hasadat, a látvány feledteti az összes fájdalmat, és azt mondod majd, hogy megéte!
2007. dec. 2. 09:10

Az a baj ezekkel az otthoni tornaszerekkel, hogy az ember nagy lelkesen hozzáfog, aztán pár nap mulva mindíg talál valami kibúvót, hogy miért nem csinálja.

Nekem az vált be, hogy reggelente kávézgatok ébredezem a tv előtt, és elmegy a semmittevéssel 2-3 óra.Most e helyett az első kávé után felülök a szobabicajra, és tekerek egy órát.S ez ellen nincs apelláta.

Különben a fájdalmat nem viselem én sem könnyebben mint más, de valószinüleg a lelki hozzáállás segít át rajta: hiszen én ezt NAGYON akartam, nem életmentő műtét volt, saját akaratomból feküdtem szike alá, akkor tűrni kell a kellemetlenségeket.

498. Klau11 (válaszként erre: 497. - Fish)
2007. dec. 1. 23:41

Komoly?

Én azt hittem hogy tömör műanyag.

Hát ez nem semmi.

Az előbb megnéztem, tök jól néz ki, majd várom a tapasztalatokat, de tuti hogy nagyon jó lessz szerintem.

497. Fish (válaszként erre: 496. - Klau11)
2007. dec. 1. 23:22
vasból:D:D
496. Klau11 (válaszként erre: 494. - 58f68708d1)
2007. dec. 1. 23:18

Hát ez szuper, amikor én kerestem, akkor ilyen nem volt.

Nagyon jól döntöttél.

Sok siker kívánok hozzá:)

Ja , én is kíváncsi lennék, miből van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook