Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
583. anya01
2007. dec. 9. 15:05

sziasztok csajok!

Én hatodikán estem át egy hasplasztikán. Tegnap (vagyis nyolcadikán)hazaengedtek. Én is cigis vagyok, de nem volt semmi problémám az altatásnál és az ébredésnél sem. A csövet is kivették hazajövetel előtt. Láttam is az uj pocimat. Mit mondjak nagyon teccik:):):)

Ma már kicsit takaritgattam itthon, ja meg főztem. Most pihizek kicsit. Egyedül a mosakodásnál kellett egy kicsi segitség, mert térdtől lefelé nem ment a mosdás. A szurit a párom sokkal ügyesebben beadja mint a kilinikán. Szóval, aki gondolkodik egy ilyen műtéten, azt tanácsolom azonnal vágjon bele, mert én csak azt az egyet bánom, hogy nem előbb döntöttem mellette. Ha valaki kiváncsi valamire, nyugodtan kérdezzen.

Nem nagy dolog az egész. Sziasztok:)

582. 58f68708d1 (válaszként erre: 581. - Klau11)
2007. dec. 9. 12:03

szia.-))

na hát ezért írtam a kpek alá,hogy aki hasonló cipőben...az érti és tudja mi ez a kolonc rajtunk.-)p

én mondtam h nem vok dagi.-DD csak ilyen eldeformálódott basszameg.-p

na de nem lesz ez mindig így.-DD))))))!!!!!!!!


igen nekem is van ilyen szerencsés alkatú ismim,neki is 4 gyereke van és semmi nem látszik rajta!!nyugodtan mehetne szépségversenyre akár.-DD

ez bizony alkat kérdése...

581. Klau11 (válaszként erre: 580. - 58f68708d1)
2007. dec. 9. 11:48

Drága PÖFI!

Minha csak ikrek lennénk.

Igaz nekem ülve nincs fényképem, de az én hasam is nááágyon hasonló.

Egyébként még nem is vagy Te dagatt, csak hát az adő a gyerekekért igen látható rajtad, mind rajtam is.:(

Milyen szerencsés az aki8 szülés után leánykori farmerben megy haza kórházból.

Nekem van olyan barátnőm.

Ő szegény hízni szeretne és nem tud, pedig víz hejett kólát iszik naponta több litert, és annyit eszik hogy csak na.

2 gyermekes anyuka és úgy néz ki mind egy tinédzer.

Szerencsés.

Igaz nem szép a hasunk, de mi teszünk érte hogy az legyen.

Kitartás.

Mjd rakok fel én is egy képet.

2007. dec. 9. 09:50

sziasztok csajok.-))

tettem fel pár képet az undormányomról.-ppp

csak erős idegzetűeknek ajánlom és lehetőleg ne evés előtt vagy után nézzétek meg.-ppDDDDD

2007. dec. 8. 23:56
halihóóóó fish!!!!!!!!már megint elúsztál?.-DD na hol vagy??))
578. 58f68708d1 (válaszként erre: 577. - Klau11)
2007. dec. 7. 22:45
.-DDD
577. Klau11
2007. dec. 7. 22:06

:)))

Na megyek hullahoppozni, mert ellustulok.

Ha egyszer kihagyom akkor már vége.

Nálam ez így működik:(

576. 58f68708d1 (válaszként erre: 575. - Klau11)
2007. dec. 7. 21:57

neeem.-DD

attól jobb.-))-ha azt veszem alapul h némelyik azt sem tudja mi fán terem a homeopátia és olyan f.szságokat mondanak és tesznek etéren h a hajam égnek állt már párszor.-oo

575. Klau11 (válaszként erre: 572. - 58f68708d1)
2007. dec. 7. 21:54

Oké, renben, várom majd a tanácsokat:)

Csak nem patikus vagy?

2007. dec. 7. 21:53
ja a homeogenet már nyomathatod is magadba,kezdésnek már akár óránként 1et,majd következő naptól a napi 6ot.
573. Klau11
2007. dec. 7. 21:53
igen majdnem 1/2 dobozzal találtam még itthon
572. 58f68708d1 (válaszként erre: 571. - Klau11)
2007. dec. 7. 21:52

gondolom azért van ami elválasztja a mikrotól.-)),de mindenképp jobb ha "tiszta"helyen ilyenektől távolabb tartod őket hosszútávon.-))

aztán majd ha ott lesz az idő,ajánlok műtét előttre és utánra is homeost-ha gondolod!ebben spíler vagyok no.-)))

571. Klau11 (válaszként erre: 570. - 58f68708d1)
2007. dec. 7. 21:50

Köszi, drága vagy, kipróbállom.Most még csak teázok, mézet nyomok magamba, és azt hiszem Homeogene9-esem van is itthon, ha nem tévedek.

Csak hogy a gyógyszeres fiókomba van, ami nagyon közel van a mikrohoz, az szted már gond?

570. 58f68708d1 (válaszként erre: 569. - Klau11)
2007. dec. 7. 21:45
vegyél homeos bogyót-coryzalia náthára napi 6 szem tabi elszopogatni nyelv alatt és homeogene9 torokgyuxira meg stodal szirup.mindkettőt 6x lehet naponta a tabit uúgy mint a másikat a szirupot napi 6 ek-val.elötte utána mentholos dolgokat ne egyél,ne igyál és ne moss fogat.mikro és teló közelében ne tartsd mert kiüti a hatását,lehetőleg csak te fogdosd a gyógyit.-))
569. Klau11
2007. dec. 7. 21:40

:)

Sztem mi is így vagyunk vele, és akkor bizti meg lessz annak az eredménye.

Hú, én kezdej rendesen izgulni, úgy repül az idő, ráadásul a karácsony már az ajtóra kopog és a készülődésekkel észre sem veszem és már mehetek is be a klinikára.

Most kicsit betegeskedem, náthás vagyok, még éjelenként nem tudok aludni, mert annyira kaparja a torkom, hogy a köhögéstől csak úgy folynak a könnyeim és egészen izomlázam van tőle a hasamon.

Bezzeg a tornától nem volt:(

Úgyhogy azon vagyok villámgyorsan meg kell gyógyulnom, mert így biztos nem altatnak el, + a műtét utáni kellemetlenségek amiről olvastam már itt...

2007. dec. 7. 21:36

.-))))örülök h örülsz)))))))))

az valóban igaz h fél év a teljes gyógyi.-))tapasztalatból tudom!akkorra kezd,-vagy fog elhalványulni a heg,kinek mikor...

de a látvány az már megvan.-DDDDDDDDDDDDDpersze h egy klassz csajt láttál ma ,hiszen AZ VAGY.-DDD))

anno én is így voltam mint most te,foggal-körömmel küzdöttem h megcsináltassam))-és ez most sincs másképp!!-pedig már "nem vagyok kezdő"))))))

na gyóygulgass csak és meglátod mennyit fog még alakulni a következő 7ekben,egyre szebb lesz és sexisebb,-OOdddddddd

és vigyázz rá!!

2007. dec. 7. 20:14

Komolyan elérzékenyülök!Aranyosak vagytok.

A kép talán még korai, de majd igyekszem. Vannak kisebb technikai akadályai is,de remélem megoldom.

Csuda egy psychés helyzet ez.Nem igazán nézegettem magam a tükörben egy ideig, mert annyi olyan véleményt olvastam( talán még ezen a fórumon is), hogy csak egy fél év után megy le a duzzanat, meg sokára lesz rendes kinézete, -azt hiszem féltem a csalódástól. Én egy klassz csajt akartam látni a tükörben. És képzeljétek!!! Ma reggel azt láttam.

Egy biztos, nagyon-nagyon akartam, higy ez így legyen, s ha csak divathóbortból csináltattam volna meg, nem bírtam volna végigcsinálni.

566. Klau11 (válaszként erre: 563. - Katicabogár44)
2007. dec. 7. 16:24

Szia!

Ez nagyon jó:D

Én örülök veled hogy jól érzed magad és hogy minden oké.

Milyen méretű ruhát hordasz?

Nem raksz fel valami fényképet?

565. 58f68708d1 (válaszként erre: 563. - Katicabogár44)
2007. dec. 7. 15:31

szia.-))

örülök h jól vagy,de a gyógyulás még korai kijelentés szerintem))azért csak óvatosan.

ugye milyen szuper érzés az újdonsült alak??))))))))pfúú de irigyellek.-)

564. Fish (válaszként erre: 563. - Katicabogár44)
2007. dec. 7. 15:18
basszus de jo, micsoda hirek, telejsen ateltem amit irtal az elmenyt:D:D szuper jo lehet:D
2007. dec. 7. 09:08

Gyerekek! Gyógyultnak vagyok nyilvánítva!!!

A csövemet különben 10 napra vették ki- a szokásos 2-3. helyett, tegnap a dokim be is szólt, "hogy én nyavajogtam, hogy vegyék már ki!".Igaz, még akkor is jött rajta a folyadék, de már be voltam tojva, hogy valami fertőzést össze fogok szedni.Ma reggel- hogy a varratom is ki van szedve, és a haskötőt sem kelll olyan szorosan hordani,megbátorodtam. Elővettem azokat a ruhákat, amiket előre megvettem azzal a céllal, hogy egyszer ilyeneket szeretnék hordani.

Mondhatom: csudajó érzés volt látni magam a tükörben! Ez a látvány pedig remélem, csak javulni fog, hiszen az utóbbi hetekben csak a teljes eltunyulás uralkodott, most pedig elkezdhetek lassan tornázni is.

Ja! Megkérdeztem a dokit- karácsony után már mehetek futni, ami azt jelenti, hogy kb.6 hetesen.

Már nagyon várom, mert félek, hogy teljesen megszokom ezt a semmittevést.

562. Fish (válaszként erre: 560. - Klau11)
2007. dec. 7. 00:14

ja katica van meg ritikulod?:D

remelem mar nicns:D

amikor en szules elott mar a veget jartam nem volt igazan az osszefeherjem sehol aztan venasan adtaka feherjet nekem:D es egesz nap az infuzios allvannyal eltem, el is neveztem Bonzonak, egykor ugy hivtak a spaniel kutyamat, legjobban a wc re szerettem vele elsetalni meg beszelgettem is hozza, hiaba, ket honap a korhazban eleg jo ido:D eppen eleg ahhoz hogy megoruljunk:D

a kedvenceim azok a fasz ferfiak votlak akik reggeltol estig nem takarodtak haza a korterembol es este 9 utan en mondtam hogy jo lenne ha mar hazahuzna, mert ha nem latna akkor k ra 104 kilo vagyok es a harom gyerektol a hasamban nemt udok bugyit sem cserelni ugy hogy ne lassa a fel vilag, ja meg negyven fok volt mert aug volt es gumiolepedon fekudtunk labam kozott ventillator:D:D

561. Fish (válaszként erre: 558. - Klau11)
2007. dec. 7. 00:11

scitec termek, barmilyen fitnesz boltban ahol scitecet arulnak, ez azert jo mert ha mozogsz sokkal tobbet izzaadsz de nem brutalis mint mas zsiregetok

a westendben van egy tapkieg bolt, ott vettem legutobb


Klau majd mi megtanitunk a szlengre:D en msot epen az angol hulyesegeket tanulom amiket ugye csak ott elve ismer meg az ember, bar angola ferjem de itt tapad ram a huyleseg:D

irni meg meg mindig nem tudok:D


Pofi

:D:D

560. Klau11 (válaszként erre: 526. - Katicabogár44)
2007. dec. 6. 22:09

Szióka!

Hogy vagy?

Kivették már a csöveket?

Gondolom sokkal jobb így nélkülük, ugye?

559. 58f68708d1 (válaszként erre: 557. - Fish)
2007. dec. 5. 23:29

igen az vagyok.-DDDDDDDDD

köszi.-)))))))))))

558. Klau11 (válaszként erre: 555. - Fish)
2007. dec. 5. 23:18

Szia Fish!

Hol lehet venni olyan szupi italt?

Olyan jó olvasgatni benneteket.:)

Én nem tudok még ilyen -olyan magyar jópofa kifejezéseket.

Se baj, csak úgy tovább, és én tanulok Tőletek azt is:-D)))

557. Fish (válaszként erre: 556. - 58f68708d1)
2007. dec. 5. 23:08

hehe, fetrengek a röhögéstől:D

jó fej csaj lehetsz:D

556. 58f68708d1 (válaszként erre: 554. - Fish)
2007. dec. 5. 22:15

én minden nap csinálom már szigorúan.-))nincs olyan h valamiért kihagynám,eldöntöttem mire megjön a tavasz addigra kihámozom magam amiből lehet és irány a szike.-DDD egyébként nem vagyok ám dagi.-DD,csak olyan szép naagy.-))))verem az 180at pl.-DD.nem bizti h nekem jók a súlyzók,mert nem akarom h még erősebb legyen a hátam,már most is sokminden ráfér.-ppDD.azért is csak nyújtom,meg van egy jó kis gerincgondom,nem egyenes a hátam-anyám bevágott a kiságyba 1 évesen mert nem akartam aludni..amit tudok alakítok rajta-vele azért.időnként begörbülök((és azért is nyújtok mikor "felveszem"a rossz testtartást már ameddig lehet))

na majd azért aqlakítok ám megint az egészen és viszek be új mozgást.-DD köszi

555. Fish (válaszként erre: 551. - 58f68708d1)
2007. dec. 5. 21:40

na ugyes vagy csak igy tovabb, alétalaban min 3 honap mire barmi meglatszik turelem:D:D

az j jhogy izzadsz mint a lo egyel zsiregetot pl az Fx thermo meg jobban megizzasyt, l karnitin van benne eleg jo grapefruti izu ital:D

554. Fish (válaszként erre: 553. - 58f68708d1)
2007. dec. 5. 21:38

igen nekem is az:D egy lab edzes utan ket napig alig birok menni:D

ezert sztem egy ido utan az otthoni edzes nem eleg, mert lazan pakolhatnad magadra a sulyokat:D

hehe

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook