Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
671. Klau11 (válaszként erre: 670. - Katicabogár44)
2007. dec. 29. 21:59

Sziasztok!

Dehogy is nem gondol... én igen, és lelkiismeret furdalásom van a falatozás közben, hogy amit nagynehezen ledobtam a közeledő műtét érdekében, már fel is szedtem.:-(

Olyan a hasam mind egy hordó- utálom magam miatta.

Így a hullahoppkartika sem akar pörögni rendesen a "derekamon" ami már nincs-csak volt.

Beszéltem a dokival, ha sikerül átrakni egy másik műtétet következő napra, akkor megcsinálja nekem a 2-es műtétet.

Örülök is, de tartok is tőle.

Igaz egy csapással le lessz a gondom, de nehezebb lessz a felépülés.:-(

670. katicabogár44 (válaszként erre: 669. - Anya01)
2007. dec. 29. 09:06
Ja ! Szerintem a karácsonyi falatozások közben senki nem gondol a plasztikára.
669. anya01
2007. dec. 28. 18:26

Sziasztok !

Mindenki eltünt?

668. Fish
2007. dec. 24. 22:08

___________/;)\

___________< >

__________ /.-.\

__________ `/&\`

_________,@.*;@,

________/ I %_\

________(`'--:o(_-@;

_______/`;--. ,___ `')

______;@`o % O,*'`&\

______(`'--)_@ ; )\

______/`;--._`''--._O'o@;

_____/&*,()~o`;-.,_ `""`)

_____/`,@ ;+& _() o*`;-';\

_____(` .,_0 +% @' &()\

_____/-.,_ ``''--....-'`) * o \

_____/@;''%;o`:;'--,.__ __.'\

__ ;*,&(); @ % ^; o;@();

__ /(); o~; & ().o@*&`;&%O\

___s `"="==""==,,,.,="=="="`

___.----.(\-''#####---..._...----.

_____________#



nagyon boldog karacsonyt nektek!!!!

667. anya01
2007. dec. 24. 21:17

Sziasztok!


Nem bírja elrontani a lelkesedésemet semmi. de köszi az aggódást. Tudom, hogy szépek leszünk!

A hasplasztika az egyik, vagy talán a legnagyobb műtét a plasztikai sebészetben. Világos, hogy időbe telik a gyógyulás. De kicsit jobban vigyázunk magunkra és minden rendben lesz. Én összetévesztettem kicsit, hogy mit bírok én és mit szabad a hasamnak. Ti is vigyázzatok magatokra, és ünnepeljetek békességben, szeretetben.

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!

666. Klau11 (válaszként erre: 665. - Katicabogár44)
2007. dec. 23. 23:21

Köszi, Te is csak óvatosan Katicabogárka:-D

Én igyekszem kikerülni a járványt.

Egyenlőre jól vagyok, egy enyhe náthát kivéve.

665. katicabogár44 (válaszként erre: 663. - Anya01)
2007. dec. 23. 12:40

Ugyan nekem a varratom szép, de a körülötte lévő amorf környezet egy kicsit ront a kedvemen. Az biztos, hogy a doki úgyis téged fog hibáztatni, akármilyen szövődmény történik. Olyat ki nem mondana egy sem, hogy valamit ő hibázott. De az, hogy egy kicsit begyulladt, csak annyit tesz, hogy esetleg(nem biztos)egy picit vastagabb lesz ott a vonal.Mindenesetre a karácsonyi nagy hajsza biztos nem tesz neki jót. Vigyázzatok magatokra- te is Klau!

ÁLDOTT KARÁCSONYT MINDENKINEK !

664. Klau11 (válaszként erre: 663. - Anya01)
2007. dec. 23. 09:44

Szia Anya01, sajnálom hoigy ez van, nagyon vigyázz magadra, kár lenne elrontani a mostanáig tartott kitartásodat.

Most rohanok, de még valamikor jövök egy -két szóra.

Addig is mindenkinek nagyon BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET kívánok.

663. anya01
2007. dec. 22. 19:25

Sziasztok csajok!

Bocs, hogy kicsit eltűntem, de mentségemre szóljon, hogy kari előtti "csúcsrajár" a cukrászüzemem.

A varratszedés sikeresen megtörtént, de fotó most nem készült. Állítólag majd egy hónap múlva, a kontrollnál. Tényleg, elég kuka voltam, hogy azt gondoltam, ilyen friss állapotban fogják lefotózni.

A varrat sajnos egy helyen sajnos begyulladt, ami valószínű, hogy a túl sok munka miatt továbbterjedt, sőt kicsit be is gennyesedett.

Ma elmentem a háziorvosomhoz, aki adott rá antibiotikumot, meg jegelni kell, no és kenni tetránnal ezerrel. Azonkívűl természetesen kikaptam, hogy nem pihentem eleget.

Ma már nem engedtek a cukijaim dolgozni gyakorlatilag semmit. Egy-egy kávéra engednek le a műhelybe, ahol beszámolnak a munkáról és megbeszéljük a tennivalókat. Szóval biztos megmaradok, csak tökéletes nem leszek, ahogy mondani szokták. A pocom tiszta kemény, szóval nincs valami jókedvem, de ez is biztosan rendeződik majd. Jelentkeze, majd és figyellek benneteket. Sziasztok

662. Klau11 (válaszként erre: 661. - Katicabogár44)
2007. dec. 21. 06:56

:-D én is remélem.

Az hogy el van utazva az vicc volt.

Sziasztok mindenki.

Szép napot Nektek.

661. katicabogár44 (válaszként erre: 660. - Klau11)
2007. dec. 20. 22:41
Én is pont erre gondoltam.Remélem, másik jelszóval újra belép!
660. Klau11 (válaszként erre: 659. - Katicabogár44)
2007. dec. 20. 21:36

Sajnos nem tudom, én is ezen rágódom, ugyanis én is kerestem, és ugyan azt láttam amit Te.

Remélem hogy nem tiltották őt ki, amiért tanácsot adot nekem, hol tudom megnézni ésetleg megvásárolni a kolloiokat a beteg kisfiamnak.

Ő be írta az uzenetbe a honlap címét, hol tudok többet olvasni a témáról, és ez után már nem elérhető.

És akkor vettem észre a nagybetűs FÓRUMSZABÁLYZATOKAT, elolvastam és ott van hogy tilos más honlapot vagy akármilyen produktokat reklámozni a fórumban.

Ebből gondolom hogy gyondja lett, másra nem jut az eszembe.

És a POPIJU sem található ...

???

Nagyon sajnálom, mert PÖFI-remélem Te is olvasod:

nagyon rendes volt, mindíg segíttőkész akárkinek válaszolni.

Remélem hogy tévedek és nincs semmi gond, csak....nemis tudom...el van utazva?

2007. dec. 20. 20:02
Te Klau! Kerestem pöfit, és azt írja az adatlap, hogy pöfi már nrm tagja a hoxa portálnak. Nem tudod, mi lett vele?
658. Klau11 (válaszként erre: 657. - Katicabogár44)
2007. dec. 20. 14:55

Szia!

Biztos elmúllik, ne aggódj.

Bár én még nem voltam vágva sosem, de a lányok akik már igen, azt írták hogy ennek idő kell, és lepuffad lassan.

Türelem.

A nagy formátumú képekhez még azt hiszem program kell, nem értek hozzá.

657. katicabogár44 (válaszként erre: 655. - Klau11)
2007. dec. 20. 14:39
Csak előtte képek vannak, de olyan formátumban, hogy még nem tudok vele mit kezdeni.Utánna képeket még nem csináltam, de még nem is az igazi. Egy kicsit aggaszt, hogy elég fura alakja van az alhasamnak- olyan, mintha virsliket rejtegetnék a bőröm alatt,de állítólag az elég sokára fog elmúlni-ha elmúlik egyáltalán.
656. Klau11
2007. dec. 20. 14:12

Pöfi merre vagy?

Csak nem miattam vesztél el?

Remélem még találkozunk.

Sajnálom hogy nem tudok kapcsolatba lépni veled.

655. Klau11 (válaszként erre: 654. - Katicabogár44)
2007. dec. 20. 10:50

Szia!

És Te Neked nincsenek képeid?:-)

felrakod?

2007. dec. 20. 09:31
Anya01 ! Nagyon várom a fotókat, remélem nagyon jó lett az eredmény!
2007. dec. 19. 09:10

Úgy emlékszem, Anya01 ma megy varratszedésre, és ma készül el az "ilyen lett" fotója is.

Ne félj Anya, mi is túléltük !!!

Én holnap leszek 1 hónapos.Tulajdonképpen mindent meg tudok már csinálni, de a pórszívózás egy kicsit nehezen megy. Úgy el vannak lustulva a hasizmaim-vagy talán már nincsenek is??????-

hogy nem fogom győzni visszagyúrni.

Ja, most jutott az eszembe:nekem a legjobb immunerősítő a sport volt. Régebben álandóan mandulagyuszival, és egyéb nyavajákkal küszködtem, aztán amikor elkezdtem renszeresen gyúrni és futnijárni, mintha elfújták volna! Sajnos nagyon nem bízom a csodaszerekben, de meg vagyok győződve arról, higy az emberi szervezet csodálatos, és képes laküzdeni a bacikat.

Amikor a gyerekeim kicsik voltak, csak a legvégső esetben adtam nekik gyógyszert, had tanuljon meg küzdeni a szervezetük- bejött.Amíg más gyerkőcök állandóan ették az anibigyotikumokat, az enyémek vígan elvoltak mézen, citromon, kamillán, stb.

Drága Klau! At hallottam a tv-ben, hogy közeleg a "nagy vírusfelhő" vigyázz magadra nagyon, nehogy keresztülhúzza a tervedet!

652. Klau11
2007. dec. 18. 22:00

Sziasztok, hol vagytok?

Anya01 hogy vagy? meg vannak a képek?

szívesen megnézném .

Remélem nincs valami gond, régen voltál.

És Te Katicabogár?

gondolom már dolgozol mind a motor.

Pöfi, hová tüntél el?

És ki az a POPIJU?

651. deb8d52c40 (válaszként erre: 650. - MÁJUS8)
2007. dec. 18. 17:44

szia.-))

na ha 18hós akkor nyugi,megy az látod egy kis odafigyeléssel.éhezni-koplalni ciszont nem szabad,mert akkor elkezd raktározni a szervezet és pillanatok alatt visszajön-jojo.egyél amenni jól esik,de próbáld uaz időben az étkezéseket és ügyelve arra h zsírszegény legyen stb...de tudod te ügyi vagy nagyon.-))

igen mind2 pesten van és tényleg tűzbetenném értük a kezem.-))ha gondolod priviben elküldöm az elérhetőségüket.

az első 7 az ami véleményem szerint zizis.-oo-nekem legalábbis nagyon zizis volt anno.én azt mondom h 3hétig abszolút ne emelgess utána,aztán is csak max 2kilót még 3ig.a fájdalom küszöbe mindenkinek más és nagyban függ a beavatkozás nagyságától milyenségétől..

650. MÁJUS8
2007. dec. 18. 13:45

Sziasztok csajok!

Köszi a segitségeteket.Pöfi a lányom most 18 hónapos.35 éves vok.Lehet,hogy korral is jár,hogy nehezebben megy le a kiló.Az első fiamnál,még csak 19 éves voltam.Már lassan két hete fogyizom,szénhidrátmentes kaják.6 kiló már lement.Én is Pestre gondoltam, hogy ott keresek orvost,bár egy kicsit messze van.Pöfi,az orvos akit ajánlani tudsz,érdekel.Az is Pesten van?Egyébként mennyi idő a lábadozás?Mármint a lányom örökmozgó,mire számitsak meddig kell segitség?Ja,és nagyon fáj?Irigyelek titeket,már túl vagytok rajta.Most ennyi,mert fel kelt a csajszim.

649. deb8d52c40 (válaszként erre: 642. - Klau11)
2007. dec. 18. 12:56
nyugi nem lesz semmi baj.-)))
648. deb8d52c40 (válaszként erre: 644. - Klau11)
2007. dec. 18. 12:54

az valóban megterhelő lehet.minden egyénfüggő.ha úgy látja jónak a dokid.akkor úgy is van.

ne a fájdalomra gondolj,mert egyszerűen ezt tudatosítod magadban és még ha nem is lenne akkora,akkor is annak érzed!

647. deb8d52c40 (válaszként erre: 646. - Klau11)
2007. dec. 18. 12:52
szia,még nem tudtam válaszolni a kérdéseidre.-DD ,de már tudok..gondolkozz)))))))))
646. Klau11 (válaszként erre: 645. - Katicabogár44)
2007. dec. 18. 12:50

:)

aranyos vagy, köszi a bíztatást.Biztos úgy lessz.

A Te manód hány éves?

Az enyém szilveszetrkor este lessz kettő.:D

Nem semmi volt, megfőztem, megsütöttem, és utánna rám jöttek a fájások.

645. katicabogár44 (válaszként erre: 644. - Klau11)
2007. dec. 17. 22:54
Leélsz még vagy 50 évet(most hirtelen nem számolnám ki, hogy az hány nap) abból az az 2-3 nap amíg fáj,igyzán elenyésző. MEGÉRI !!! Szerintem ne gondolj a fájdalomra(jön az magától is)csak a cél lebegjen a szemed előtt! Tudod, ha már a szülést emlegetted: arra is azt mondja az ember a vajúdás közepén, hogy nem bírja ki, de amikor már megszületett a baba, a fájdalom mintha sose lett volna... Így lesz ez is.
644. Klau11
2007. dec. 17. 22:38

Pöfi, még annyi, hogy kérdeztem a dokit a kettes műtétet és azt mondta, hogy ő nem csinálja meg,, és nagyon sok kollégája sem, mert hogy ez nagyon megterhelő nem csak a dokinak, de főleg a műttötnek.

Így hát ha túl durva lessz utánna nelem, akkor lehet hogy nem megyek már.

Sajnos én nagyon érzékeny vagyok a fájdalmakra, azért is félek előre, hogyan fogom viselni.

Igaz hogy megszültem majdnem 5 kg-os gyerket, de vágva/műtve még sosem voltam.

643. Klau11
2007. dec. 17. 22:34

Ja, és mindenkinek jobbulást kívánok aki már utánna van.

Már számolom a napokat én is:)

Azt hiszem még mindíg nem fogtam fel, hogy most már igaz a tervem, hisz olyan sokáig csak beszéltem róla.

642. Klau11 (válaszként erre: 638. - 58f68708d1)
2007. dec. 17. 22:32

Szia!

Köszi szépen.

Már olvastalak az nap hogy válaszoltál nekem, csak nem volt időm írni:(

Ma reggel meg is rendeltem, remélem hamar megjön a csodaszer, mert már több mint 5000 Ft-ot hagytam a patikában antibiokra, köptetőkre, orrsprejekre, vitaminokra és semmi:(

Kicsit azért megijedtem, mert beleolvastam a termékek alatti fórumba a témához és voltak ott igen rémísztő megjegyzések is.Van ott 1-2 emberke aki kimondottan azon van hogy lebeszélje az érdeklődőket a vásárlásról, hiszen még engedélyszáma sincs ezeknek a szereknek.

Állítólag... Na majd meglátom.

A többi tapasztalat amit olvastam és a tehetetlenségem meggyőzött, hogy nagyon óvatosan, de ki kell próbállnunk.

Remélem segíteni fog.

Postaköltség még 990 Ft lett a 3 darabos csomagra.

Na megyek, puszi, és még egyszer köszönöm, majd írok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook