Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
613. anya01
2007. dec. 14. 20:31

Sziasztok csajok!Remélem mindenki jól van, a gyermekek és Ti is:) Én szerdán voltam kontrollon, a köldökömből kivették a varratokat, a többit jövő szerdán. Doki megmutatott magamnak a tükörben:):)

KIcsit még pöfeteg, de azt mondta az rendben lesz, végül is történt ott egy-s más:) Most már gyakorlatilag egész nap fenn vagyok és tevékenykedek, csak a hajolásokat (mármint a földig történőt)csinálom ugy mint a lassított film, meg nem emelgetek, egyébként minden megy szépen. Gyerekeim édesek, mert mindenben segitenek.

Kicsit egyébként behavaztam, mert 2 nap egymás után ellenőr volt a nyakamon, akinek nemigen örültem most (ANTSZ -kiemelt karácsonyi akció), de hálisten minden rendben. Ma megvettük a karifát, meg kicsit vásárolgattunk. Már várjuk a karácsonyt erősen, nekem ilyenkor kicsit több a dolog, mert cukrászatom van, de a gyerekeim (a dolgozóim) nagyon édesek, mert mindent ügyesen csinálnak, engem nagyon kimélnek -én meg hagyom:).

Egyébként tiszta őrület az egész, eddig nem is gondoltam volna hogy ilyen van. Azon gondolkodom ugyanis, hogy a nyakamon a bőrt kicsit meg kéne feszíttetni. Most vagy mazohista vagyok, vagy megrészegültem az eredménytől. Mindenesetre ez egy csoda, nagyon élvezem, aki még csak gondolkodik rajta, ne habozzon, nem fogja megbánni. Szép karácsony lesz, szép pocival:) csá

2007. dec. 14. 20:00

szia csajok.-))

ki merre jár és mért.-DDD

611. Klau11 (válaszként erre: 610. - Fish)
2007. dec. 14. 06:45

Szia Fish!

Hát nem irigyellek, nem lehet könnyű.:(

Van mit forogni egy beteg baba körül is.

Gyógyuljytok minnél hamarabb.

Puszika Nekik:)

610. Fish
2007. dec. 14. 00:03

helloo csajok

minden nap melo van es agyerekek is betegek, ket napja ejjelente is alvajarok, megyek be mindig hozzajuk ejjel mert hol ez sir hol az...

szombaton melo kozben raerek majd chattelni es irok tobbet!

2007. dec. 13. 16:30

Fish merre jársz?-még mindig betegek a manók??((

a Mazsi is tiszta taknyos lett éjszakára-szinte semimit nem aludtunk vele((

608. 58f68708d1 (válaszként erre: 607. - Katicabogár44)
2007. dec. 13. 16:27

sziamia.-))

így biza ne is kapkodjon Kedves.-DD

csak nyugi,higgy nekem én már megjártam a "hadak útját 1x"

maradj nyugton és vigyázz magadra.-))

2007. dec. 13. 14:10

Ma vagyok 3 hetes.Szerintem már majdnem teljesen el tudnám végezni a munkám........HA AKARNÁM.

De a fórumnak és persze NEKTEK köszönhetően visszafogom magam.

A varak teljesen lepotyogtak már, tulajdonképpen a sebbel semmi bajom nincs, de azért ha leveszem a haskötőt a zuhanyzás végére már érzem, hogy nehéz a hasam. Remélem ANYA01 jól vagy, s a kontrollon is meindent rendben találtak!

606. anya01
2007. dec. 11. 22:15

Csajok! nyugtatót be ne vegyetek! Úgy is van előtte vérnyomásmérés, és ott rögtön kiderül, hogy ideges vagy. Azonnal adnak nyugtatót (olyat amit az altatóorvos ajánl -az a biztos) és a műtét előtt 10 perccel fognak felkelteni, olyan jót alszol addig.

Amikor meg felfekszel a műtőágyra, azonnal adják az infuziót, abban már benne van az altató, a másik kezem lekötésénél már az igazak álmát aludtam. Hajrá, ne aggódjatok. sziasztok, jóéjt!

605. anya01
2007. dec. 11. 22:10
Ez utóbbi Klaunak szólt:):):) mondtam, hogy még kicsit béna vagyok:)
604. anya01
2007. dec. 11. 22:09
Neked is nagyon köszönöm a gratulációt. Minden nap könnyebb, és holnap okosabb is leszek a kontroll után. Sziasztok.
603. anya01 (válaszként erre: 594. - Fish)
2007. dec. 11. 22:08

Köszi szépen, holnap megyek kontrollra. Először azt hittem már ki is veszik a varratokat _kicsit korainak tartottam- de csak meg akarja nézni a doki:)

Majd jelentkezem. szia,

602. 58f68708d1 (válaszként erre: 601. - Katicabogár44)
2007. dec. 11. 12:11
nem minde4nki egyforma és lehetnek itt is mint mindenben eltérően gyógyuló sebek.-))
601. katicabogár44 (válaszként erre: 600. - 58f68708d1)
2007. dec. 11. 11:43

Szerintem is ez a legfontosabb.

A sebgyógyulásról nekem az a véleményem, hogy az olyan mint a nátha: gyógyszerrel 7 nap, a nélkül egy hét-tehát akinek jó a sebgyógyulási hajlama, annak szép lesz magától is, akinek pedig keloid hajlama van, az kenheti!

600. 58f68708d1 (válaszként erre: 595. - Klau11)
2007. dec. 11. 09:40

))))nyugi nem lesz gáz!!-igen adnak műtét előtt egy úgynevezett hangulat javítót.-DDDD,legalábbis én anno kaptam.

fogok küldeni Neked homeos ajánlást,de az már a sebgyógyihoz lesz jó,ha nagyon félsz akkor meg még valamit.-DDD,de most próbálj arra koncentrálni,h NEM FÉLEK SZÉP LESZEK ÉS CSÁBOS.-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

599. 58f68708d1 (válaszként erre: 593. - Fish)
2007. dec. 11. 09:37

hali.-))

már elég jól alakul,de azért még többször lekell hajolnom érte egy-egy alkalommal.-DDDD ,no de semmi gáz-majdcsak belejövök))))a derekam kék-zöld tőle basszus.-OO)))))))))))

598. Fish (válaszként erre: 597. - Katicabogár44)
2007. dec. 11. 09:18
sztem ezzel en is igy lennek, varnam, mert utana minden nappal jobb lesz es arra gondolnek hogy milyen tok szepen alakul a hasam..:D
597. katicabogár44 (válaszként erre: 596. - Klau11)
2007. dec. 11. 09:08
Én már csak egy betoji vagyok, de nem kellett nyugtató. Alig vártam, hogy eljöjjön a perc és vigyenek.Szerintem ne "maszekolj" gyógyszerekkel- ha nem szoktál szedni, most se tedd. Tudom, hogy műtét előtt rendes kórházban előtte este- és aznap reggel is adnak egy kis nyugtatót, de ezt az altatóorvos idikálja be, ha nem mondta, nem kell.A striák nekeb bőven köldök fölött voltak, most úgy látom, hogy csak egy nagyon pici maradt alul,ami ha kifeszül a bőröm(remélem)talán eltünik.
596. Klau11 (válaszként erre: 588. - Anya01)
2007. dec. 11. 06:54

Szia!

Én is csatlakozom agratulációkhoz.

Húúú de jó Neked, hogy már utánna vagy.

Vigyázz magadra és jobbulást kívánok:-)

595. Klau11 (válaszként erre: 592. - 58f68708d1)
2007. dec. 11. 06:53

:-)

Köszi, megnyugtattál, így most még jobban várom, és nagyon örülök hogy közeledik az az időpont.

Milyen homeopátiás tanácsokkal tudsz szolgálni?

Tudod, 2.-án reggel lessz a nagy napom:)

Adnak az nap valami nyugtatót hogy össze ne essek a félelemtől?

Vagy esetleg vegyek magamnak vmit?

594. Fish (válaszként erre: 588. - Anya01)
2007. dec. 11. 00:23
gratulalok a mutetedhez:D
593. Fish (válaszként erre: 592. - 58f68708d1)
2007. dec. 11. 00:22

csajok nagyon jok a kepek, amugy nekem hiaba ment le a hasam a borom mocsok csunya es azt sehogy nem lehet rendbehozni csak mutettel

Pofike hogy haald a hullahopp karikazas?:D

592. 58f68708d1 (válaszként erre: 591. - Klau11)
2007. dec. 10. 23:05

hali.-))

óhh hát ebből drágám gyönyörűt fognak neked varázsolni.-DD a sriák nagy része is eltűnik,de lehet h az egész-nem láttam pontosan meddig érnek fel...

az enyém anno ettől sokkal nagyobb randább volt.-pp

gondolj csak bele,majd 6 kiló bőrt vettek ki nekem.-OOO,ami teljesen körbelógott rajtam és eltekarta a szeméremdombomat is!!úgy hogy nyugi!!!olyan szép leszel h nocsak-DDDés sexiiiii.-DDDDDDDDD

591. Klau11
2007. dec. 10. 22:30

Szép estét lányok:)

Felraktam 2 képet a csúnya hasamról.Tudnak ebből sztetek szép laposat csinálni?

És a striákat is el tudják távolítani valahogy?

Azt meg sem kérdeztem a dokitól.

590. 58f68708d1 (válaszként erre: 588. - Anya01)
2007. dec. 9. 16:41
háát,nekm 10.napra szedték anno.
589. katicabogár44 (válaszként erre: 588. - Anya01)
2007. dec. 9. 16:10

Te aztán jó sokáig vártál.Én úgy voltam vele, hogy még van egy kicsi a 40-es éveimből, legalább egy kicsit legyek még NŐ. Én is azt sajnálom a legjobban, hogy nem volt rá hamarabb pénzem. Különben szerintem az egészben a legnagyobb lépés az első ! Ha az ember elhatározza és elindul,a többi már megy magától.

Nekem pont két hétre lett kiszedve a varratom, de én tanultam,hogy gyakorlatilag 24 órán belül a bőrből ki leehetne szedni a varratot, mert az akkor már nem nyílik szét. Nyilván ezeknek a varratoknak(a mélyeknek) egyéb feladatuk is van.

588. anya01 (válaszként erre: 586. - 58f68708d1)
2007. dec. 9. 15:49

szia:)

Köszi, hogy bevesztek a csapatba. Még sosem voltam semilyen fórumon.Bocsi előre, ha esetlen vagyok. Azt hiszem még nagyon eufólikus a hangulatom, de biztosan lehiggadok, és okosan végigcsinálom a lábadozást. Végül tényleg nem semmi amin átestünk:)

Az azért aggaszt kicsit, hogy a varratszedés nem lesz e tul korai. 6-ai műtét után 12-én kell mennem.

2007. dec. 9. 15:40

Akkor marad a kosz! köszi

Most olvasgattam egy pár ezzel kapcsolatos oldalt, mert előtte hiába olvastam, most már más szemmel látom az egészet.Mindenhol az van, hogy műtét után nem kell különösebb fájdalommal számolni. Igaz az én dokkim is szinte értetlenül nézett rám, amikor azt mondtam, hogy az első felálláskor kishíján elájultam a fájdalomtól(azt éreztem, hogy szétszakadt odabenn az összes létező szövet)Csak az tartotta bennem a lelket, hogyha a földre esem, onnan nem bírok felállni, vagy olyan következménye lehet, hogy vihetnek vissza műtőbe.

De mint azt már írtamm előzőekben, nem vettem tragikusan, mert ÉN AKARTAM, DE NAGYON!

586. 58f68708d1 (válaszként erre: 583. - Anya01)
2007. dec. 9. 15:26

szia.-)

üdv a csapatban.-))mindig jól jön egy új "tag"aki megjárta már a "hadak útját"-értem ezt a szikére meg az azt megelőző vívódásra.

ne melózz még,kíméld magad nehogy szélesedjen a seb,illetve nehogy ödémásabb legyen a kelleténél..

még korai a házimunka.lazíts pihenj hagyd azt még másra.-))

585. 58f68708d1 (válaszként erre: 584. - Katicabogár44)
2007. dec. 9. 15:21

szia.-))

ne aggódj az még a felgyülemlett ödéma miatt van.lassan fel fog szívódni és nem lesz gond-nyugi!!

2007. dec. 9. 15:11

Nekem már nem is kell feltenni képet, mert az enyém ugyanilyen volt. Ha szabad olyet mondani, én a wc-n utáltam a legjobban ülni, mert akkor a hasam rálógott a fél combomra, már kezdtem azt érezni, hogy ez előbb-utóbb psychés problémát fog okozni itt is. Na de ez remélem a múlté!!!

Képzeljétek ma már ebédet főztem, óvatosan pakolászgatok, és elkezdtem kivakarni a lakást a 3 hetes koszból. Igaz elég vacak, hogy mint egy nyomorék, úgy mozgok, és a 2 kg-nál nehezebb dolgokat nem tudom odébbrakni.A hegem majdnem teljesen begyógyúlt, már csak itt-ott van rajta egy picike pörk, és teljesen vonalszerű.Ami viszont aggaszt egy kicsit, hogy alhasam elég amorf formát mutat. Hogy ez kiegyenesedik-e azt nem tudom,de most elég furán néz ki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook