Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2360. ágikám (válaszként erre: 2343. - Tünde41)
2008. ápr. 13. 22:12
Tünde! Azt meg elfelejtettem, hogy az én párom még mindig nem hajlandó megnézni a hegem. Nem tudom, hogy mitől fél, azt hiszem nem akar tudomást venni róla, hogy mi történt velem. Szereti a fejét a homokba dugni:))))))
2359. ágikám (válaszként erre: 2356. - Anya01)
2008. ápr. 13. 22:09

Szia Anya!! Ezek szerint gyűlik már a nyakplasztika ára?? Jön az igazi fagyiszezon, hamar összegyűlik!

Nem felejtünk el, tudjuk jól, hogy sok a munkád, és tiszteletben tartjuk. Azért vigyázz magadra, néha pihenj egy kicsit, és írjál nekünk!! Puszi!

2008. ápr. 13. 22:07

Lombosfa nagyon csinos vagy!

Ez aztán a lapos pocak :)

Vigyázz rá nagyon!!


Lányok!


Örülök, hogy jól vagytok, és, hogy a haskötőket szép lassan felváltják a bundabugyik :))


Sziasztok.

2357. ágikám (válaszként erre: 2348. - Tünde41)
2008. ápr. 13. 22:05

Szia Tünde! Én is sokat gondoltam Rád a héten, nagyon csendben voltál! Én is úgy látom néha, hogy nem pont középen van a köldököm, aztán belenézek a tükörbe, és rájövök, hogy én állok ferdén! Egyszerűen oldalra dőlök, mint a pisai ferdetorony:))

Semmi kedvem holnap dolgozni menni:((( Annyi melóm van, hogy szerintem minden nap tovább fogok maradni:((

Nekem ez a Culevit krém nagyon bejön, addig maszírozom a vágásba, amíg teljesen beszívódik, nem is teszek rá gézlapot már. Szépen megpuhult a hegem, és hajszálvékony. Egyedül középen keményebb még, meg ott még nem teljesen szép a bőrelhalás miatt, de semmi gond nincs vele, a köldököm is teljesen helyrejött.

Arra gondoltam, hogy amikor megyünk a 6 hetes kontrollra, én már haskötő nélkül fogok menni!!

2356. anya01
2008. ápr. 13. 22:04

Sziasztok!

Én is üdvözlöm az első pasit csapatunkban!

Lomboska! igen szép lettél Te is! Gratula!

Mostanában nemigen tudok irogatni,mert dolgozom minden nap reggeltől estig a cukiban, este meg itthon azt sem tudom hol kezdjem. De örülök a sok melónak, erre vártam.

Ja és most végignéztem az összes képet, és megállapítottam, hogy mindenkié nagyon szép lett.

MEGÉRDEMELTÜK!

Sokat gondolok rátok, ha lesz időm jelentkezem, de azért elolvasni Benneteket majd minden nap szakítok rá. Nehogy lemaradjak a találkozóról:)

Nehogy elfelejtsetek:)

Örülök, hogy mindenki jól van:)

Puszi mindenkinek.

2355. ágikám
2008. ápr. 13. 21:57

Sziasztok Lányok! Most értem haza, egy kicsit rokonoztunk családilag. Ma, meg tegnap Anya haskötőjében voltam, mert az sokkal kényelmesebb, mint az enyém. Azt vettem észre, hogy estére sokkal kevésbé dagadt meg a szokott helyeken a hasam, tehát biztosan van valami abban, hogy az elszorított vérkeringés hatására dagadunk be estére. Én már rendszeresen elfelejtem a műtétet. Teljesen ki tudok egyenesedni, nem fáj a hegem, nem feszül a hasam, tök jól vagyok.

Lombos! Nagyon szép lett a hasad, végre meg tudtuk nézni. Tényleg jó lenne előtte képet látni!

2354. Tünde41 (válaszként erre: 2352. - Lombosfa)
2008. ápr. 13. 21:01
Biztosan odaadja a képed másolatát, mi is elkértük, és sokan így tettek. Vigyél esetleg magaddal pendrive-ot.
2353. Tünde41 (válaszként erre: 2351. - Ildiko1977)
2008. ápr. 13. 20:59

Nekem is ezeket ajánlotta, és én rá is kérdeztem, és azt mondta "a természet tudja a dolgát"

Ennek ellenére valószínű én is kipróbálom.

2352. lombosfa
2008. ápr. 13. 20:55
Köszönöm lányok! Sajnos előtte nem csináltam képet, de a dokim csinált, majd beszélek vele, hátha ad egyet emlékbe.
2351. ildiko1977 (válaszként erre: 2349. - Tünde41)
2008. ápr. 13. 20:45

Hogy mennyire jó, még nem nagyon tudom, de annyi változás már van, hogy nekem középen kicsit kidudorodott a vágásom, ahol a varratot megcsomózták. Na, az már elég szépen kisimult.

Én ebben a fórumban olvastam róla, hogy jól halványítja a hegeket, ezért próbáltam ki.

A dokinak is említettem, de ő csak a körömvirágot és az aloét javasolta..

2350. Tünde41 (válaszként erre: 2347. - Klau11)
2008. ápr. 13. 20:42
Klau veled minden rendben? Hogy érzed magad az új bőrödben? Mit szólnak az ismerőseid?(Irígykednek ugye?????)
2349. Tünde41 (válaszként erre: 2345. - Ildiko1977)
2008. ápr. 13. 20:40
Ez a kontratubex tényleg ennyire jó? Én csak körömvizággal kenem, azt is csak azért mert nagyon húzódik és ez nagyon jó zsíros.
2348. Tünde41
2008. ápr. 13. 20:37

Katica!


Nagyon szorítok neked, hogy minden a legnagyobb rendben legyen és végre a Te pocid, illetve a köldököd is olyan legyen amiennek Te szeretnéd. Egyébként néha én is úgy érzem, mintha nem lenne teljesen középen. Ha föntről nézem akkor tűnik asszimetrikusnak, de a tükörben nem így látom. Azt vettem észre hogy mindíg változik ( a vágás és a köldököm is). Gondolom ez azért van mert állandó mozgásban vannak a szövetek, regenerálódik, a gyulladás csökken stb..

2347. Klau11 (válaszként erre: 2331. - Lombosfa)
2008. ápr. 13. 20:36

Sziasztok!

Lombosfa, most láttam a képeidet, nagyon szép lett a Te pocid is, nagyon karcsú vagy, Neked nem volt előtte képed, ugye?

2346. ildiko1977 (válaszként erre: 2337. - Lombosfa)
2008. ápr. 13. 20:34

Nagyon szép lett a hasad!

De én azért megnéztelek volna előtte is, összehasonlítás képpen:-)

Nincs olyan képed?

2345. ildiko1977 (válaszként erre: 2338. - Ruki)
2008. ápr. 13. 20:31

Szia Edit!


Én már kenem egy hete kontratubexel is, de a két végét ahol van még egy két sebecske csak körömvirággal.

2344. Tünde41 (válaszként erre: 2342. - Ildiko1977)
2008. ápr. 13. 20:27

Igazán nagyon örülök hogy minden ok!

Ilyenkor tudja az ember igazán értékelni a technikát. Azért ez baromira nagyszerű dolog, hogy Ő ennyire messzi van és mégis tudtok kommunikálni egymással, ráadásul ilyen minőségben:) Az már csak hab a tortán mire hazajön várja Őt egy csinos, szép feleség!:)

2343. Tünde41
2008. ápr. 13. 20:24

Ági! Te most sem hagyod a csapatot magára, tartod a frontot ahogyan kell!!:) Sokat gondoltam rád a héten, hogyan bírtad a melót, de ahogyan írtad, ment ez Neked, nem is olyan fából faragtak mint aki összeesik bármitől:)

A párod megnézett már közelebbről........???? Az enyémnek már abszolút nem jelent problémát a vágás vonala, teljesen megszokta. Sokszor megsimogatja és leszid ha be van keményedve (ami sajna elég gyakran előfordul).De nem bírok nyugodtan megmaradni a fenekemen:( Gondolom most tudod miről írok:::))))))))

2342. ildiko1977 (válaszként erre: 2340. - Tünde41)
2008. ápr. 13. 20:21

Pont egyszerre írtunk:-)


A férjemmel a neten beszélünk minden nap, kamera, mikrofon van, úgyhogy halljuk is meg látjuk is egymást:-)

A gyerekek sem betegek, úgyhogy minden ok.

Bugyi: a sexi hasszorítós bugyimat meg csak én látom.. Egyébként minden rosszban van valami jó: mire a férjem hazajön, már eltünik rólam a hasszorító, bundabugyi, így ő csak a szép végeredményt látja majd:-)

2341. ildiko1977 (válaszként erre: 2339. - Tünde41)
2008. ápr. 13. 20:18

Szia Tünde!


Jó hallani rólad is!!


Nekem is bedagad estére a hasam..és igen, pont ilyen, a vágás felett duci, alatta normális...

Én is reggel szeretem legjobban a hasamat:-))


Friss képet mikor kapunk a hasikádról?

2340. Tünde41
2008. ápr. 13. 20:17
Ildikó remélem a gyermekeid jól vannak, és nem betegek! A férjed jelentkezett már? Remélem vele is menden rendben! És ezek után, ha a család rendben (amit nagyon remélek) akkor már neked is lazább, illetve jóval kényelmesebb a gyógyulás lehetősége. De aki már csak bugyiban alszik......!!!!!!:)
2339. Tünde41 (válaszként erre: 2337. - Lombosfa)
2008. ápr. 13. 20:10

Neked is nagyon szépen begyógyult a sebed. Lehet hogy én lemaradtam, de nem emlékszem neked előtte volt képed? Mert most szép lapos a pocid az biztos!!


Sejtettem, (igazából csak reméltem) hogy másnál is előfordul az én problémám (mármint a dagadás).


Nektek is olyan amikor este bedagad, mintha egy gumival elszorítanának,(a vágás vonalában) felette jobban és alatta kevésbé kidudorodik. Szerintem baromi hülyén néz ki:)

Reggel nagyon pöpec, nagyon örülök hogy belevágtam és megcsináltattam!!!!:)

2338. ruki
2008. ápr. 13. 19:53
SZia Ildikó! Mivel kened a pocidat még a körömvirággal ,vagy már a kontratubexel? Én még nem próbáltam ki a bugyit, én is vettem de majd csak jövö héten fogom elkezdeni leszoktatni magam a haskötöröl. Neked is beszokott egy kicsit dagadni? Én ma annyit dolgoztam el is fáradtam nagyon, nem pihentem ma semmit.
2337. lombosfa
2008. ápr. 13. 19:48

Hát csajok, végre sikerült!!! Megnézhető vagyok!

Ágikám, köszönöm a lehetőséget, kedves vagy! A párom már nem bírta nézni a szerencsétlenkedésemet és felrakta a képeket.


Tünde, ne keseredj el ez nekem is állandó problémám. Főleg estére lesz egészen dagadt és pláne, ha egész nap rohangálok. Ma szinte reggeltől pihengetek és így most nincs megduzzadva. A dokim szerint türelem, ez normális lesz még egy darabig.

2336. Tünde41
2008. ápr. 13. 19:10

Sziasztok CSAJOK!!


Most van időm egy kicsit netezni, de minden nap szakítok időt és olvasom mit írtatok.

Örülök neki hogy mindenki jól van, és hogy lekerülnek szép lassan a "páncélok":)))

Én még mindíg a hasszorítómban alszom, képzeljétek anyukám adott egyet ami még az övé volt (ez kb 40 éves) ennek az ég világon semmi baja csodálatosan szép, és NAGYON kényelmes!!! Régen még tudtak jó darabokat csinálni!!!!!!!


Lányok a Ti hasatok be szokott dagadni? Néha egészen megrökönyödöm akora a pocakom:( Lehet hogy többet kellene pihizni? Most pl: egész nap a kertben voltam annyira szuper az idő, és a kertemet csinosítgattam. Már érzem, azt hiszem egy kicsit túlzásba estem:(

2335. Tünde41 (válaszként erre: 2321. - Slafer)
2008. ápr. 13. 19:03

Szia mindenkinek!

Üdözöllek én is a csapatban Slafer! Nekem is 4 hete volt a műtétem és én már egy hét után dolgoztam:( Az ég világon semmi bajom nem volt, és most sincs. Az igaz, hogy ülő munkát végzek.

2334. ildiko1977 (válaszként erre: 2333. - Ágikám)
2008. ápr. 13. 17:12

Bugyiban:-))

Tényleg nagyon kényelmes a haskötő után!

Az volt a rossz, hogy bekentem a hasamat, rá a gézlapokat és utána még vagy 3* elmentem pisilni...

Utána mindig igazítani kellett..de azt sem akartam hogy a bugyit összekenje a krém.

Te ezt hogy oldod meg?

2333. ágikám
2008. ápr. 13. 13:43
Ildi! Miben aludtál????
2332. ágikám (válaszként erre: 2331. - Lombosfa)
2008. ápr. 13. 13:42

Örülök, hogy jó a kedélyállapotod! Ez már a gyógyulás jele!!! :)))

Mi lehet a képekkel, hogy nem tudod felrakni? Próbáld meg átméretezni, hátha akkor elfogadja a rendszer.

2331. lombosfa
2008. ápr. 13. 13:32

Köszi, drágák vagytok! Ma egész nap lustizom, most is aludtam egy jót. Szerencsére már sem a köhögés, sem a tüsszögés nem fáj.

Ágikám, nekünk egyre jár az agyunk! Naná hogy Neocitrán! Remélem két-három nap és kutyabajom!

Addig még tipródom a képekkel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook