Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2008. ápr. 17. 06:58
Köszi. Azért nem vagyok 100%-ig meggyőzve, de majd meglátjuk! És addig marad a kétely. Utána remélem a meztelen fotóimmal lesz tele a galléria! (csak vicc volt)
2418. macsekcica (válaszként erre: 2405. - Katicabogár44)
2008. ápr. 16. 23:34

Szia Katica!


Nagyon szuper, hogy minden rendben zajlott!

Már azt hittem valami elkeserítő dolog történt, és azért nem írtál!

Ez nagyon jó hír, ráadásul ez a műtét a szervezetedet sem veszi annyira igénybe!

Igazán örülök neki. Ezek után már remélem felhőtlenül boldog és elégedett leszel! :))

2417. Klau11 (válaszként erre: 2410. - 59b0a5f4d3)
2008. ápr. 16. 22:08

Na akkor aludj jól és vigyázz magadra, meglátod minden rendben lessz.

Kitartás!

Ami pedig a hasplasztikádot illeti, lehet hogy nem a legjobb döntés juliusban műttetned magad, izzadni fogsz és sznvedni mint a ló a haskötőben.

amúgysem egy kényelmes viselet, nem még nyáron.

És 6 hétig szükséges a viselése.

Kb annyi ideig tart a felépülés a legnehezebbekből , amíg úgy érzed magad végre hogy túl vagy rajta és képes vagy normálisan újra működni.

De ez is egyényi, vannak akik 2 hét után már haskötőbe dolgozni mennek, csodállom őket, le a kalappal előttük.

Én a helyedben elhalasztanám őszre, mert ha csak a julius jöhet számításba, ne hidd azt hogy annyira élvezni fogod a nyarat.

Ráadásul frisebb hegeket még a nap sem érheti, de ezt igaz hogy megoldja a megfelelő fürdőruha.

Vagy próbálj megdumálni egy másik orvost, aki tud hamarabbi időpontot adni.

Május végefelé már simán mehetnél a másik műtétre.

Jó éjszakát, reggel még benézek.

2416. ágikám (válaszként erre: 2415. - Katicabogár44)
2008. ápr. 16. 21:00
Hát az tényleg nem a legjobb!! Én már rég levedlettem a páncélomat, és kellemesebb viselet után néztem:)) Sajnáltam rá azt a sok pénzt eleinte, de most már nem bánom egyáltalán, hogy megvettem.
2008. ápr. 16. 20:20
Én is örülök, de annak nem, hogy az egész júniust megint a páncélban tölthetem.Szenvedéseim miatt lassan már lovaggá avatnak- páncélos lovaggá.
2414. ágikám (válaszként erre: 2410. - 59b0a5f4d3)
2008. ápr. 16. 19:57
Sok szerencsét a holnapi naphoz!! Minden jót kívánok!
2413. ágikám (válaszként erre: 2409. - Katicabogár44)
2008. ápr. 16. 19:51
Én is örülök Katica, hogy minden elrendeződik! Remélem akkor már megmutatod nekünk is az eredményt!:)) Szerintem a doki most már különös gondossággal fog eljárni!
2412. Klau11 (válaszként erre: 2410. - 59b0a5f4d3)
2008. ápr. 16. 19:12
Oké, nyugodtan kérdezz:)
2411. lombosfa (válaszként erre: 2405. - Katicabogár44)
2008. ápr. 16. 12:06

Drága Katica, örülök nagyon, hogy ilyen korrektül sikerül elintézni a dolgot. Remélem megnyugodott a lelked!

Mivel a fényképeiden nem mutattad meg a vágást, szeretném megkérdezni, hogy mit jelentenek a hurkák és a dudorok??? Nekem is vannak és félek, hogy nem múlnak el! Te láttad az én képeimet? Girbegurba és dudoros. Neked is ilyen?? Szerined én is számíthatok arra, hogy ez így marad??

Neked baromi rendes lehet a dokid, bár ez az eredmény az ő keze munkája!!!

2410. 59b0a5f4d3 (válaszként erre: 2403. - Klau11)
2008. ápr. 16. 11:18
Hát megmondom őszintén nem nagyon tudtam eddig izgulni,mivel a házfelújitással voltam vagyok elfoglalva.Inkább csak mióta csomagolok azóta rinyálok jobban.Meg mint írtam régebben az altatás az amitől félek.Van rossz emlékem ezzel kapcsolatosan és a mai napig nem hevertem ki.Van egy 19 éves egy 11 éves és 4 éves lányom na meg egy fiam aki 14 éves.A kislányt 3 évig szoptattam a melleimen meg is látszik,de megérte,mert nagy élmény volt.Hát egyik gyerekem sem volt magunkhoz szoktatva a kicsi sem nagyon ,csak mivel sokáig szopott megszokta ,hogy mindíg mellettem van egész nap igényelte a cicit,hajnaltájban jön csak át és ingázok vele a mi és az ő ágya között.Szóval nem egyszerű eset,de amit írták rá az hatni fog mert értelmes okos,szeret és megértő.Na akkor nekem jó lesz ha már ilyen hamar lehet jönni-menni,mert parkettát kell vennem,meg ha kész a ház akkor vissza is kell költözni.Arra meg van segítség.A párom nekem is itthon lesz a hétvégén.Na a háton alvással biztos lesznek gondjaim de a cél érdekében mindet.vezetni majd nem fogok,eddig sem nagyon szerettem már.Ma hívtam az orvost és reggel fél 9 re kell bemennem.Gondolom gyorsan megleszek és jó lenne péntek de jöhetnék haza.Azt még megszeretném kérdezni,hogy a hasnak mennyi idő kell gyogyulásra,mert az orvos majd csak julira tudna időpontot adni és akkor már jócskán benne leszek a nyárban.Szeretnék nyaralni,de már szép hasival.Lehet kicsit el vagyok szállva de olyan jó nézni a képeid hogy te már mindennel kész vagy.Tegnap is vagy 10x visszanéztelek.köszönöm a bíztatást és a segítségedet!Sok sikert a bókokhoz,mert gondolom kapod őket már rendesen a férjedtől.Köszönök tényleg mindet és ha valami eszedbe jut ami nekem nem még szolj légyszike!De ha meg még nekem fog valami eszembe kattani akkor még egy kicsit zavarlak jó?
2008. ápr. 16. 10:53
május 29-én.helyi érzéstelenítésben, és mehetek is haza.
2408. Klau11 (válaszként erre: 2407. - Katicabogár44)
2008. ápr. 16. 10:51

:-)))

Köszi, aranyos vagy, de már azon gondolkozok, hogy ideje levenni a cicis képeket, mert nem érzem túl jól magam hogy pucérképeim vannak a net-en.

Hassal azért mégis más a dolog.

Na meg is teszem, Neked még sok sikert a szépüléshez, remélem elégedett leszel és boldog.

Nagyon drukkolok.

Mikor is mész?

2008. ápr. 16. 10:16

A hegkorrekció benne van, a zsírszívás nincs, de megcsinálja bónusz! Igazán nem lehet rá egy rossz szavam sem. Nincs is!

Most néztem a képeidet, Te is megnyugodhatsz végre azt hiszem.Most már csak arra vigyázz, nehogy egy "nyuszismagazin" címlapján találd magad! Tényleg meg lehetsz elégedve magaddal.Tudod?! MEGÉRDEMELTED!!!

2406. Klau11 (válaszként erre: 2405. - Katicabogár44)
2008. ápr. 16. 09:11

Szia Katica!

Hát nagyon örülök hogy így van és végre megnyugszik a lelked.

Szorítok úgy sikerüljön ahogyan Te szeretnéd.

És mit mondott a doki, kell érte még fizetned, vagy nem?

2008. ápr. 16. 08:38

Itt vagyok! Azt hiszem sikeresnek miondhatom a tegnapi napot.

Tehát:voltak hurkáim, dudoraim, amiket nagyon nem oda valónak éreztem, és az idő nem nagyon gyógytotta meg. Ezeket nem kell kivágni, mint ahogy gondoltam, hanem-mivel a doki azt mondta az zsír- le kell onnan szívni.A középen girbe-gurba hegemet megigazítja, és ha már belevágott, majd onnan végzi a leszívást.

Nagyon korrekt volt.

2008. ápr. 15. 23:21

Mi van Katicával????????

Hol van???

Hol vagy Katica???

2403. Klau11 (válaszként erre: 2395. - 59b0a5f4d3)
2008. ápr. 15. 22:05

Húúúha, akkor már nagyon izgulsz, ugye?

Mellműtét után simán átaludtam az egész éjszakát, de persze csak háton ajánlatos aludni.Igazából még ha szeretnél is oldalra feküdni, hama visszafordulsz, mert kissé kellemetlen, mert húzódik a seb abban a testhelyzetben.Ha elhelyezkedtél kényelembe, akkor nem lesz gondod.Gyerekekkel a párom volt, és mikor haza jöttem pár napig ő pelenkázott és fürdetett, mert előrehajolásnál is érzed majd a sebed, de nem vészes.

De nem árt az óvatosság.

Persze emelgetni sem szabad, és állítólag autót sem vezetni nem ajánlatos 2 hétig.

Én pénteken voltam műtve, szombaton du. már itthon voltam, vasárnap már főztem, du. elmentünk gyerekekkel kisebb kirándulásra, és hétfőn már egyedül voltam mindenre egész nap, beleértve autóvezetést, kisebb bevásárlást, pelenkázást, 2 éves kisfiamat,csak este még nem fürdettem azt hiszem szerdáig.

De ő kiságyban alszik, sosem szoktattuk közénk és most ez jól jött.

Remélem sikerül valahogy megoldanod, lehet hogy itt az ideje leszoktatni a kislányodat erről.

Megmondod neki hogy anyának bibije van és biztonságos kényelemre van szüksége, és nem szeretnél azért vissza menni kórházba.

Ez csak egy hirtelen ötlet volt, lehet neked jobb valami jut eszedbe, hiszen Te ismered őt és tudod mire halgat és mire érzékeny.

Ha csütörtökön műttenek, és pénteken, vagy hétvégén haza engednek, utánna már nyugodtan mehetsz ki az utcára, senki sem veszi észre rajtad, mi volt veled, és neaggódj, bírni fogod.

Hány gyereked van?

Csak mert azt írtad hogy utolsó szülés után...

Azt hittem csak 1 kislányod van.

Köszönöm A JÓKÍVÁNSÁGOKAT - mindenkinek!

Nagyon fogunk gondolni rád csütörtökön, legjobbakat kívánom, és neizgulj, azt ami tényleg fájna, azt átalszod, utánna az már csak semmiség.

Tényleg nem nagy dolog, én most már tudom.

Pussz és kitartás, szép leszel Te is.

Várjuk a jelentkezésed ha már haza értél.

2402. Rodesz
2008. ápr. 15. 21:40
Sziasztok tudnátok nekem ajánlani viszonylag olcsó és jó dokit akit eddig sikerült találnom ő 280 ért csinálja meg. Csak nekem még kéne a fenekemet és a combomat is..:) előre is köszi
2401. ágikám (válaszként erre: 2395. - 59b0a5f4d3)
2008. ápr. 15. 20:56
Sok sikert kívánok a műtéthez, én is csak azt tudom mondani, amit Klau, egyáltalán nem vészes a mellfelvarrás!
2400. ágikám
2008. ápr. 15. 20:52
Katicáról semmi hír???
2399. ágikám (válaszként erre: 2398. - Klau11)
2008. ápr. 15. 20:51
Gratulálok Klau! Nagyon jól sikerült a műtét! Most már csak gyógyulgatnod kell, nyár végére meg el is felejtheted az egészet! Mehetsz majd szép ruhában dolgozni!
2398. Klau11 (válaszként erre: 2397. - 59b0a5f4d3)
2008. ápr. 15. 19:46

70valamennyi, nem emlékszem, csak arra hogy műtét után kb. 2-vel több voltam, mivel nem mozogtam, és rendesen ettem, sőt, hatalmas volt az étvágyam:_(

De ez hama le is ment.

Még írok, csak rendezem a gyerekeket.

2008. ápr. 15. 19:10
Ma már vagy 10x voltam fenn és gyönyörködtem a Klau melleiben!Jajjjjjjj csak már csütörtök lenne!A másik gyors a gyógyulás,hogy mehessek a hasammal sos-ben!Ja Klau és ha nem titok hány kiló voltál hasplasztika előtt?Műtét után mennyi lettél
2396. ruki
2008. ápr. 15. 17:05
SZia Klau! 160 magas és 53kg vagyok de azért ne, hogy aszt hidd nekem is csunya logos volt, mindig kibugyant a nadrágból. Nagyon szép lett a cicid, de a hasad is nagyon szép. Az volt a baj, hogy vékony vagyok és a csipöm is kicsi és igy nagyon szembetünö volt a nagy has.
2395. 59b0a5f4d3 (válaszként erre: 2383. - Klau11)
2008. ápr. 15. 16:56

Szia Klau!

Köszi a gyors válaszod.Most csütörtökön megyek a műtétre.A gyerekeket le tudtad rendezni,vagy segítség kértél hozzá??Aludni,hogy tudtál az első napokban?Van egy 4 éves kislányom aki éjjelente bemászik az ágyunkba.De eléggé félek tőle,mert nagyon fészkelődős.Azért azt még megkérdezném,hogy mennyi idő az,hogy ki tudok majd az utcára menni,mert még van egy dolog amit nem intéztem el és számomra halaszthatatlan.Jajj tényleg köszi a megnyugtató szvakat,remélem nem fog nagyon fájni tényleg ,mert az utolsó szülésem óta nagyon kicsi lett nekem is a fájdalomküszöböm.REménykedek abban tényleg annyit érzek majd cask amit írál vágás a kézen.Mégegyszer köszönöm,és további jobbulást.

2394. Klau11 (válaszként erre: 2388. - Picur 74)
2008. ápr. 15. 15:17

Sziasztok, köszönök mindenkinek.

messze van a csinitől:-))), de az biztos hogy szebb mint volt.

Engem Sopronban műtött Dr. Kovács F.

Katica, miujság veled?

Anya, jól vagy?

2008. ápr. 15. 15:17

Szia Picur!


Örrülök, hogy olvaslak ismét! Hogy vagy?

2008. ápr. 15. 15:15

Katica!


írjál, hogy mi történt a dokinál!?

2391. macsekcica (válaszként erre: 2377. - Klau11)
2008. ápr. 15. 15:12

Szia Klau!


Nagyon csini lettél! :)

2390. ildiko1977 (válaszként erre: 2373. - Katicabogár44)
2008. ápr. 15. 15:11
Mi volt az orvosnál? Várjuk a beszámolódat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook