Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2329. Slafer (válaszként erre: 2323. - Lombosfa)
2008. ápr. 13. 11:31
azt gondolom, félek attól hogy mit tudok magammal egész nap kezdeni, pláne ha ágyban kell lennem. nem tudok amugy sem sokáig aludni, mindig ki kelek az ágyból reggel 5:45kor, és kezdődik a napom, vissza feküdni lustálodni meg pláne. igaz, ha össze vissza vagdosnak, lehet hogy tényleg ahhoz lesz csak kedvem.
2328. ágikám (válaszként erre: 2322. - Lombosfa)
2008. ápr. 13. 10:10
Na ezt jól kikaptad! Pont most, mikor már szinte gyógyultak vagyunk??? Én még mindig köhögök, már 6 hete, de egyáltalán nem fájdalmas már szerencsére! Gyógyulj meg mihamarabb! Neocitrán?? Az pont jó ezekre a tünetekre! Csak egy ötlet...
2327. ágikám (válaszként erre: 2321. - Slafer)
2008. ápr. 13. 10:06

Nekem csak azért kellett a vizsgálatokra 3 hét, mert olyan szerencsétlen helyen lakom, hogy a helyi rendelőbe rengeteg település tartozik, ezért a hasi ultrahangra alig tudtak időpontot biztosítani, meg a vércsoportvizsgálat eredményére is majdnem két hetet vártam. Szóval az idő attól függ, hogy hova tartozol körzetileg. A helyi rendelőbe kell menni általában.

Kell vércsport, teljes vérkép, hasi ultrahang, EKG, tüdőszűrő papír, vagy röntgen. Ez a Szent Imre kórház előírása. Van ahol, sokkal kevesebb vizsgálatot írnak elő, majd a kiválasztott orvos megmonja mit kér.

2008. ápr. 13. 10:04

Ahány ház, annyi szokás. Van olyan kórház, amelyik más intézmény leletét nem fogadja el, de van akinek jó a háziorvosi lelet is. Ha elmész konzultációra, úgyis elmondja a doki, hogy mit kér. A Műtét időpontja is tőle függ. Ha nagyon kapós dokit választasz, akkor esetleg többet kell várni.

Mellesleg jegyzem meg én sem UH-on, se tüdőszűrőn, stb. nem voltam. Egy szál nagyműtétekhez szokásos laborlelettel mentem oda, azt mondta elég az és slusz.Az altatóorvost a műtőasztalról láttam először(és utoljára), de teszem hozzá elsőrangú munkát végzett.

2325. b1c727be4e (válaszként erre: 2322. - Lombosfa)
2008. ápr. 13. 09:53
Szegénykém! Nem fáj a pocakod amikor köhögsz, tüsszentesz? Egyél sok vitamint, pihenj, gyógyulgass! Aztán jöhetnek azok a képek! Kíváncsian várjuk. :))
2324. b1c727be4e (válaszként erre: 2321. - Slafer)
2008. ápr. 13. 09:51
Üdv. az első pasinak a fedélzeten! :))
2323. lombosfa (válaszként erre: 2321. - Slafer)
2008. ápr. 13. 08:59

Halihó Slafer, örömmel látom, hogy végre egy férfi is rászánja magát egy kis korrekcióra. Remélem így más pasik is kedvet kapnak, nemcsak a műtétre, hanem fogyokúrára is. Nemcsak nekünk nőknek kell karban tartanunk magunkat!!

A vizsgálatok általában mindenhol ugyanazok, nekem vérvétel, hasi ultrahang és EKG volt. Én 3 nap alatt végeztem velük, de van akinek tüdőszűrés is kellett.

Műtét után 3 hétig mindenképpen javasolt az otthoni lábadozás, de meglátod nem is lesz kedved nagyon ugra-bugrálni.

2322. lombosfa
2008. ápr. 13. 08:53

Helló Mindenki!

Benyaltam valami ocsmány vírust, lézengek, mint egy őszi légy. Takony, köhögés, láz, minden ahogy kell. Bezzeg amíg nem dolgoztam semmi bajom sem volt!

Két napja szerencsétlenkedem a képeimmel. Végre megcsináltam őket, de nem tudom feltenni az adatlapomra, mert mindíg kiírja a gépem, hogy "hiba történt a feltöltésben". Már ezerszer próbáltam, most kicsit elkedvetlenedtem!

2321. Slafer
2008. ápr. 13. 08:47

köszönöm így előre is Nektek katicabogár.


ágika 3 hét miért kellett? az időbeosztásod miatt vagy azért nehéz volt eljutni a vizsgálatok végére?


milyen vizsgálatokat kell előtte elvégezni? és ezekez a vizsgálatokat a klinika végzni el vagy mehetsz a helyi kórházba is akár?


köszönöm köszönöm

2008. ápr. 13. 07:00

Slafer !

Üdvözlünk a fedélzeten, talán Te vagy az első hím tagja a csapatunknak.

Nekem sajnos rossz tapasztalataim vannak a fiúkkal. Legalábbis abból a szempontból, hogy ők a betegséget nagyon nehezen viselik.Csakhogy:

-ez önként vállalt "betegség"

-tudod, hogy miért csinálod

-és az eredmény megváltoztatja az életedet.

A valamit-valamiért itt erős motiváció. Ha teheted vágj bele, mi majd erősen szorítunk érted!

2319. ágikám (válaszként erre: 2317. - Slafer)
2008. ápr. 12. 20:15
Mire gondolsz? Arra, hogy mennyire megváltozik a közérzeted utána? Mert az bizony nagyon igaz! Mintha kicseréltek volna, jól érzed magad a bőrödben, visszanyered az önbizalmad, és elmúlik egy mindennapos kényszeres gondolat a fejedből.
2318. ágikám (válaszként erre: 2316. - Slafer)
2008. ápr. 12. 20:10
Az otthon lábadozás az mindenkinek mást jelent:))) Én a varratszedésig sokat pihentem, de azért minden nap általában mentem egy kicsit sétálni, és végeztem házimunkát is. Varratszedés után még egy hetet otthon voltam, akkor már sokkal többet mászkáltam, de még sokat lustálkodtam. 3 hét után mentem vissza dolgozni. Reggel 7-kor indultam minden nap, és volt, hogy este fél nyolckor értem haza. Az első nap jobban befeszült a hasam, de másnap már semmi különös nem volt. Ha kell, bírja az ember!:)) Van aki sokkal nehezebben viseli, bár ez erre a fórumra nem igaz. Itt csupa stramm lány van, senki nem csinált tragédiát a dologból.
2317. Slafer
2008. ápr. 12. 20:05
még egy kérdés: ez tényleg akkor lelki plussz ahogyan azt én elképzelem? fiú vagyok, de néha még én is eltudom magam varázsolni hogy milyen lehet
2316. Slafer
2008. ápr. 12. 20:04

azt még nem tudom hogy kihez, csak azt hogy megyek :))


én szeretném ha legkesőbb május elejével megtörténne a dolog, nem tudom magam kihúzni sajnos nagyon a munka alól, így figyelembe kell vennem hogy mikorra épülök fel.


olvasom hogy mi történik a műtét után, de a gyakorlatban mit tesz az, hogy otthon lábadozni.


köszönöm válaszotok

2315. ágikám (válaszként erre: 2312. - 85ef3bb3d1)
2008. ápr. 12. 19:44
Nem ismerem őket:(((
2314. ágikám (válaszként erre: 2311. - Slafer)
2008. ápr. 12. 19:43

Szia Slafer! Üdv a fedélzeten!

Kihez mész konzultációra? Attól is függ, hogy mikor mehetsz műtétre. Szerintem mindenhol rövid idő alatt, mert sokba kerül:))) Nekem kellett rá majdnem 3 hét, hogy a szükséges vizsgálatokat elvégeztessem. Ezt egyedül az orvos tudja megmondani. Szerintem akár 1 hét alatt is el lehet intézni.

Sok sikert kívánok hozzá!

2313. ágikám (válaszként erre: 2310. - Ildiko1977)
2008. ápr. 12. 19:27

A culevit krémet Maja ajánlotta, de tényleg jó. A köldökre is kenek egy kicsit, de most csak babaolajjal ápolom inkább, hogy így összehúzódott.

Egész héten dolgoztam, szerdától már túlóráztam is, semmi bajom nem volt, legfeljebb annyi, hogy hazafelé már szorított nagyon a kompi ruhám. Most kényelmesebbre vettem a figurát hétvégére. Tök gáz bent, mindenki kérdezgeti, hogy tudtam ennyi idő alatt ílyen látványosan lefogyni???:)))

2008. ápr. 12. 19:15

Sziasztok!

Ismeri valaki Dr. Abdult? Szentesen plasztikai sebész. Vagy Dr. Viczián Csabát? Ő Szegeden dolgozik. Köszi előre is.

2311. Slafer
2008. ápr. 12. 18:38

Sziasztok.


Elhatároztam magam erősen, régen készülök rá, de a jövőhéten elmegyek konzultációra, szeretnék hasplasztikát, volt egy 40kg os fogyásom, mai napig ennek iszom a levét.


Amit szeretnék tőletek megkérdezni: az első konzultációt követően mikor kerülhet sor a műtétre leghamarabb ha elhatározom magam a doki mellett?


Köszönöm, sziasztok

2310. ildiko1977 (válaszként erre: 2309. - Ágikám)
2008. ápr. 12. 15:14

Ok, a bugyit tuti kipróbálom ma.


Nem nagyon ismerem ezt a culevit krémet, de lehet hogy kipróbálom majd.

A köldöködet kened valamivel? Vagy azt nem kell már kenegetni?

2309. ágikám (válaszként erre: 2308. - Ildiko1977)
2008. ápr. 12. 14:20

Nagyon jó volt bugyiban aludni!!! Jó, nekem sem jön fel a köldökömig, de egy kicsivel a derekam fölé ér. Azt hittem, hogy reggelre fájni fog esetleg, hogy nem tartott a bugyi eléggé, de semmi bajom nem volt tőle. Sokszor már nincs kedvem a haskötőhöz nappal sem, tök jó nélküle is lenni. Nem hiszem, hogy baj lesz a leszokással. Persze a munkahelyemen nem tudom levenni, még ha akarom sem. Ezt a nem egészen két hetet már kibírom!

Én még nem aludtam hason, de azért nem, mert soha nem szoktam. Amikor a fiammal voltam terhes, akkor szoktam le róla:))

A köldökömből elmúlt a gyulladás, de sajnos egy kicsit összehúzódott, így most kisebb a mérete.

Viszont vettem culevit krémet, és nagyon jó! Szerintem jobban gyógyul tőle a heg, mint a körömvirágtól. Középen még mindig sebes nekem egy kicsit, de hát ez a legkevesebb, annak is örülök, hogy megúsztam és nem nyílt ki a sebem.

2008. ápr. 12. 13:11

Sziasztok Lányok!


Ági!

Én is már épp azon gondolkodtam, hogy levenném a haskötőt..

Olvasva a hozzászólásodat, erre felbúzdulva:-) én is akkor kipróbálom ma este. Bár nekem azért a hónaljamig nem jön fel... :-)

Köldököd rendbe jött már?


Lányok,

ti már aludtatok hason a műtét óta?

2307. ágikám (válaszként erre: 2306. - Katicabogár44)
2008. ápr. 12. 09:24
Én a helyedben elmennék előtte megkérdezni egy másik dokit is, csak azért, hogy ő mit mond erre. Amennyiben egyféle módja van csak a korrekciónak, akkor mind a ketten ugyanazt fogják javasolni. Ha meg más megoldást javasolnak mind a ketten (hárman), akkor legalább látod mik a lehetőségek, és tudsz dönteni!
2008. ápr. 12. 09:17
Muszály nyilvánosság előtt megigérnem, hogy betartsam-jövő héten felhívom a dokit a helyreállítás miatt.Be vagyok tojva, mert nem tudom mit lehet belőlem kihozni? Már nem bízom benne annyira, mint először, és az nem jó.
2305. ágikám (válaszként erre: 2303. - B1c727be4e)
2008. ápr. 12. 07:58
Mire válaszoltám már aludtam is!:)) A nagyibugyi nagyon kényelmes volt!!!! Jól felhúztam a hónom alá, és aludtam, mint a bunda!
2304. ágikám (válaszként erre: 2302. - Anya01)
2008. ápr. 12. 07:57
Szépen gyűlik a csapat:)))) Ha megvan a létszám, kitaláljuk a helyet is!!!
2303. b1c727be4e (válaszként erre: 2301. - Ágikám)
2008. ápr. 11. 21:26

Nem tudom, nektek mit mondott az orvos, de én négy hét után éjjelre megszabadultam a haskötőtől. És nagyon jól esett!! :))

Elfáradtál a héten, Ágikám? Pihend ki magad hétvégén!

2302. anya01
2008. ápr. 11. 20:34

Sziasztok!

Jövök!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mosonmagyaróvár, de mobil vagyok, ha időben tudom az időpontot:)

Hál,istennek sok a meló, de látom Veletek minden rendben:)

2301. ágikám
2008. ápr. 11. 20:22
Mit gondoltok, lehet ma már nagyibugyiban aludni?? Lehet, hogy kipróbálom! Elvégre elmúltam 4 hetes.
2300. ágikám (válaszként erre: 2299. - B1c727be4e)
2008. ápr. 11. 20:19
Itt lapulok az ágyban!:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook