Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2475. Klau11 (válaszként erre: 2462. - Máté anya)
2008. ápr. 21. 21:50

Szia Máté anya!

Gratulálok, és korai felépülést kívánok Neked is, kisfiad sokáig ne hiányolja anyukája törődését.:)

Szegény gyerekek mit érezhetnek ilyenkor...

...nem értik miért változott meg az anyjuk hozzáállása, nem vehet fel kézre stb.

Vigyázz magadra és sokat pihenj.

2474. Klau11 (válaszként erre: 2466. - Klau11)
2008. ápr. 21. 21:45

Köszi ágikám a nyugtatást, igazából én is úgy gondolom, csak az a baj hogy a belső varratnak a fekete cérna vagy mi az kilátszik a nyílásból, az aggaszt, félek hogy amiatt nem fog akarni rendesen összeforni ott a bőr és varrni fog kelleni újra.

Na majd holnap meglátom, elmegyek, még nem tudom mikor, lehet hogy csak 16 óra után, akkor jön haza a párom, és tudna lenni a picivel.

2473. ágikám (válaszként erre: 2471. - Ildiko1977)
2008. ápr. 21. 20:25

Szerintem mindenkinek csütörtökön fél kettőre adott időpontot a doki! Én munkából megyek, aztán irány vissza dolgozni:(((

Akkor ma nagy az öröm nálatok! Jó sokáig nem volt otthon a férjed. Mit szólt hozzád így élőben??? Tetszettél neki, ugye??

Én szorítós bugyit sem hordok:))

2472. ildiko1977 (válaszként erre: 2465. - Ruki)
2008. ápr. 21. 19:10

Szia Edit!

Áginak éppen most írtam, hogy nekem is gyakrabban kellene használnom a bugyit:-)


Szerintem beszéljünk össze a lányokkal időpont ügyben hogy láthassuk egymást:-)

2471. ildiko1977 (válaszként erre: 2470. - Ágikám)
2008. ápr. 21. 19:08

Szia Ági!


Na, akkor most már tuti hogy kipróbálom a krémeteket:-))

Ági, te tényleg meggyógyultál! Ügyes vagy! Én is éppen ma gondolkodtam, hogy a szorítós bugyimat gyakrabban kéne használnom!

Ti nem pénteken mentek a dokihoz? Valahogy arra emlékszem.

Ma jött haza a férjem, ( a fönöke hazaküldte, mert nincs munkájuk) ő visz majd a dokihoz. Ti hány órára mentek?

2470. ágikám (válaszként erre: 2461. - Ildiko1977)
2008. ápr. 21. 18:58

Szia Ildi!

Tényleg jó a Culevit, vegyél szerzintem!

Képzeld, tegnap letettem a haskötőt. Úgy döntöttem meggyógyultam!!! Kompi ruha nélkül kirándultam, csavarogtam tettem-vettem egész nap, és csak a hátam fájt estére egy kicsit. Ma már dolgozni sem vettem fel, nagyon jó volt, semmi bajom. Úgy gondoltam, szegény kis buta hasam honnan tudná, hogy még nem telt el 6 hét??? Én biztos nem mondom el neki!! (Meg a dokinak sem:)))

Csütörtökön talizunk!!

2469. ágikám (válaszként erre: 2462. - Máté anya)
2008. ápr. 21. 18:54
Szia! Jó, hogy előkerültél, méghozzá ilyen jó hírekkel! Pihengess, vigyázz magadra és főleg legyél pozitív, az már fél gyógyulás! Én nagyon sokat aludtam eleinte, ami egyáltalán nem szokásom, de úgy érzem, akkor tudok a legjobban gyógyulni amikor alszom. Tehát pihenj!!
2468. ágikám (válaszként erre: 2465. - Ruki)
2008. ápr. 21. 18:51

Szia Ruki!

Én is a Culevitot használom, már majdnem két hete. Nagyon jó! Olyan kellemesen puha lesz tőle a bőröm, ha olcsóbban adnák még testápolónak is használnám. Nagyon szép a hegem is, hajszálvékony.

2467. ágikám (válaszként erre: 2466. - Klau11)
2008. ápr. 21. 18:49

Szia Klau!

Ne aggódj a kinyílt seb miatt! Nekem is kinyílt annak idején a "T"-nél az egyik. Nem is foglalkoztam vele, nem is ijedtem meg, nem is kentem semmivel, mégis szépen magától begyógyult, és nyoma is csak annyi maradt, hogy ott egy kicsit vastagabb a heg. Az is alig látszik..Nyugodj meg, rendbejön szépen!

2466. Klau11 (válaszként erre: 2460. - 59b0a5f4d3)
2008. ápr. 21. 15:26

Szia:)

Köszönöm a kedves szavakat és a bizalmadat.

Erősnek nem érzem magam, de a bátorság az van bennem elég, gondolatban küldök Neked és másoknak is belőlle ajándékba:-D

Szerintem ez abból fakad, hogy annyira vágytam szépülni, hogy eszembe sem jutott visszalépni, és egyébként pont olyan vagy mint én, én is mindent azonnal akarok, mint egy türelmetlen gyerek.:-)))

Nincs avval semmi gond, ha úgy érzed bele szeretnél vágni még májusban, hát tedd, de neszámíts túl aktív nyárra.

Én még 2 hónappal műtét után is éreztem a belső izomvarratokat, elég hogy csak egy kicsit húzósabb volt a napom.

De LÁNYOK, kérem szépen benneteket ha olvastok engem, és úgy ondoljátok, hogy túlzok, és Ti nem úgy gondoljátok mint én, írjátok meg a véleményeteket az EMHÁNAK.

Ne legyenek egyoldalú információi, hiszen mindenki máshogyan érzi át a műtét utáni időszakot és én amint már írtam, extra érzékenynek tartom magam a fájdalommal kapcsolatban.

Ami pedig az emelést illeti, az is úgy van, ahogy a dokid kifelyezte magát.

Óvatosan mindent szabad, kivéven cicin fekvést persze.

A tested jelezni fog Neked ha olyat teszel, ami nem esik ebben az állapotban neki jól.

Bízz benne.

Én például 3 nappal utánna már autót vezettem, pedig állítólag 1-2 hétig nem javasolt.

Nem mondom hogy tudtam gyors mozdulatokat csinálni, vagy hogy nem éreztem semmit, de szépen lassan minden ment.

Kispasimat azért nem emelgetem még most sem, legfeljeb az ölembe ültetem, de már nekem nem dőlhet, az még fájdogál.

Megnéztem a képeidet, szerintem nagyon hasonló alkatúak vagyunk:-)

Gyógyulgass, és vigyázz magara.

A kislányod nem jár közétek aludni?

Ő hogy viseli?

Sajnos nekem még csúnya az a nyílt seb a cici alatt, és a mellbimbó alatt is kinyílt egy kis darabon a bőröm, úgyhogy kissé el vagyok kenődve, de majd csak begyógyul,holnap elmegyek megmutatni a dokinak annak ellenére, hogy kicsit már azért kisebb lett.

2465. ruki
2008. ápr. 21. 13:37
SZia Ildikó! Nekem már lepotyogtak a sebeim, most akarok venni culevitet és kiprobálom hátha az jobb lesz. Ma már felvettem a bugyit délelött abba vagyok, délutánra vissza veszem a haskötöt és majd fokozatosan egyre többet lesz rajtam a bugyi. Hány órára jössz csütörtökön? Jó lenne ott találkozni.
2464. b1c727be4e (válaszként erre: 2462. - Máté anya)
2008. ápr. 21. 12:42

Szia!

Örülök, hogy jól vagy! Vigyázz magadra, pihenj sokat, hagyd, hogy kényeztessen egy kicsit a család! :))

2463. ildiko1977 (válaszként erre: 2462. - Máté anya)
2008. ápr. 21. 12:29

Szia,

örülök, hogy jól sikerült a műtét!

Pihenj sokat és gyógyulgass!

2008. ápr. 21. 12:14
Sziasztoki csajszik megjöttem!Jól vagyok,bár egy kicsit gyenge még!Azt mondta a doki,hogy nagyon jól sikerült,minden rondaságot eltudott tüntetni.Mondta,hogy szerencsés vagyok,mert jó a bőröm és hamar fogok gyógyulni!!!Tudtam én,hogy jó bőr vagyok!!!
2461. ildiko1977 (válaszként erre: 2459. - Lombosfa)
2008. ápr. 21. 10:04

Szia Lombosfa!


A culevitet még nem próbáltam, de kíváncsi vagyok.

Nem tennél fel képet a hasadról hogy milyen most?

2460. 59b0a5f4d3 (válaszként erre: 2458. - Klau11)
2008. ápr. 21. 09:55

Szia Kalu!

Nagyon örülök,hogy végre fel tudtál jönni a fórumra.Nem tudtam elképzelni hova tüntél.Végülis arra a követketetésre jutottam,hétvége van szép idő,család stb.Vasárnap nem csak hogy viszketett a sebem,de olyan fura érzést is volt,mint a zsibbadás, mintha hangyák mászkálnának a cicimben,néha érzéketlenek is.Neked is volt ilyen érzésed?Már nem bírtam tovább és felhajtottam a melltartót megnézni mi lehet a baj,kicsit véres volt a mellbimbónál a ragtapasz.Szerencsémre vasárnap reggelre volt az orvossal megbeszélve,hogy hívjam fel,hogy ,smint vagyok.Igy hát megkérdeztem tőle nem lehet-e hogy azért mert kicsit oldalt alszom?Azt mondta nem, szabad óvatosan mindent szabad ilyenkor még előfordúlnak kisebb vérzések.Azért nagyon meg voltam riadva,de igy megynyugodhattam.Mivel hétvégén nem volt időd itt lenni ,nem is láttad a képeket amit feltettem.Köszi,hogy visszaraktad,és igy megint meg lehet nézni a te képeid.Ma én is visszateszem egy időre,de mint írtam,sajnos csak az előtte és a melltartósat tudom.Holnap már levehetem cserére a melltartót és ha nem fáj,akkor csinálok gyorsan egy ragtapaszos képet is.Azért nagyon jólesik,hogy itt vagy és mindíg válaszolsz kérdéseimre,beszámolsz mi történik veled.Hát nagyon szurkolok,hogy meg tudjak egyezni az orvossal a hasplsztika ügyben,mert sajna én mindíg mindent rögtön akarok.Nagyon doppingol,hogy látom mindenki milyen boldok,elégedett,és szép utánna.Azért az emeber csak el van keseredve,hogy mindent megtesz azért visszaálljon a régi állapotára és nem tud válltoztatni, ha csak plasztikai sebészhez fordul.Ha megcsinálja az orvos a hasam, a karom és a lábam,már edzésekkel is helyre lehet hozni,mert azok könnyen formázhatók.Nagyon boldog lehetsz tényleg már túl vagy mindenen,és igy mehetsz a nyárba.

Szerinted mennyi az amit lehet az első pár napban emelni?Mert nagyon félős vagyok és szinte semmmit nem merek.Lehet a fájdalomküszöböd nem túl nagy,de mégis oylan erősnek,bátornak gondolak írásaid alapján.Ezért is vagy az akit állandóan kérdezek.Na akkor most felteszem a képeket és írj majd légyzsi ha soikerűlt megnézned,mert utánna én is törölni szeretném.Minden jót,további gyogyulást!!!!!

2459. lombosfa
2008. ápr. 20. 21:59
Drága Ildikó és Ruki!! Én a Culevitet használom és nemhogy nem szárít, de olyan szépen gyógyul a vágásom, hogy már a párom is megcsodálja, pedig az nagy szám!!!!!
2458. Klau11 (válaszként erre: 2447. - 59b0a5f4d3)
2008. ápr. 20. 21:01

Szia Emha!

Hát végre itt vok, bocsi hogy nem válaszoltam ennyi ideig, csak a hétvégén vendégünk volt és csak ma ment haza, így nem volt időm netezni:(

Igen, nekem is viszketett, stb. a sebem.

Nekem azt mondta a doki hogy legalább 1 hetet bírjak ki háton aludni a sebeim szép gyógyulásuk érdekében.

Én már úgy megszoktam, hogy szinte nem is szokok már oldalt feküdni, nekem kellemetlen, mert akkor érzem a sebeket.

Hassal kapcsolatban még megértő hogy türelmetlen vagy, hiszen érzed és látod hogy mennyi változás van már most a mellműtéted után.

Várj csak, hasplasztika után még el leszel ájulva, még a párod is, mennyit változik az alakod.

Az enyém azt monda hogy el sem hitte volna, hogy a szétfojt feleségéből még lehet egyszer formás nő.

Természetesen még most is érzem a vágások helyét, sőt varratok szedése után egy kicsit érzékenyebb is lett.A nílt seb pedig a mellem alatt van, a fordított T betűnek a két vonal találkozóján.

De különösen nem fáj és nem izgat, tudom hogy begyógyul, most is megyek tusolni és lámpázni, így remélem holnapra-holnaputánra már teljesen összefor a bőröm.

Ha megemelek valami nehezebbet, akkor érzem este a belső varratot ami a mirigyeket az izomhoz rögzíti.

Nagyon kell vigyázno a pelenkázásnál hogy a kis örökmozgóm véletlenül meg ne rúgjon.

Hála Istennek minden megy ahogy kell.

Felrakom még egyszer a képeket, ANYA sem látta, remélem most bekukkant hozzánk, mert aztán megint leveszem őket.

De én sem láttom már a Te képeidet.

Miért vetted le?

:)

2457. ildiko1977 (válaszként erre: 2454. - Ruki)
2008. ápr. 20. 17:25

Szia Edit!

Én használom folyamatosan a contractubexet,nincs semmi gondom vele. De azt én is észrevettem, hogy a sebem környékét szárítja, nem magát a sebet, hanem a környező bőrt, ott hámlik is kicsit.

Neked már lepotyogott az összes seb? Nekem még a két szélén van nagyon pici, ott még körömvirággal kenem.


Én is dolgozgatok, ablakot pucoltam, függönyt mostam a héten, ma meg virágot ültettem.

2456. b1c727be4e (válaszként erre: 2453. - Ruki)
2008. ápr. 20. 09:48

Szia Ruki!

Örülök, hogy már ennyire jól vagy! Most, hogy már tudsz dolgozni, gondolom letámadtak a vendégeid. :)) Azért vigyázz magadra, egy kis pihenőt iktass be néha! Pusza

2455. ruki
2008. ápr. 19. 22:44
SZIA SZindike! A szent imrében tudok neked ajánlani mert nekünk ott csinálták négyen mentünk egyszerre csajok. HA érdekel irjál és árban is nagyon jó. De nézd meg a képeket és meglátod az eredményt.
2454. ruki
2008. ápr. 19. 22:38
SZia Ildikó! Képzeld elkezdtem kenni a pocimat a kontratubekszel, és abba is kellett hagynom mert anyira huzodott töle a sebem meg feszült, hogy vissza tértem a körömvirág krémhez. Olyan érzésem volt mint ha szét repedne a vágásom. Neked milyen a krém? Pedig régen mikor használtam semmi bajom nem volt töle és szép is volt a császár helye.
2453. ruki
2008. ápr. 19. 22:31
SZiasztok lányok! Hogy érzitek magatokat? Ugy látom mindenki dolgozik ezerrel, én is kidolgoztam magamat most már egész nap dolgoztam egyfolytába nem volt idöm pihenni, ugy, hogy egész jól birtam. Azért kicsit elfáradtam de jól érzem magam.
2452. Szindike
2008. ápr. 19. 17:12
Sziasztok lányok.)Ismertek egy jó dokit? A Szent László kórhárból esetleg?? Hasplasztika ügyben..))Köszi előre is.)
2008. ápr. 19. 14:37

Klau,Thisa,Gumibogyó!,

és akit még érdekel!Estig felteszek egy pár képet a mellemről!Igaz még csak az előtte és a melltartós állapotról.Majd pénteken megyek kötözésre és akkor majd teszek fel a "csupaszról"is.

2450. 13a6fcd24f (válaszként erre: 2449. - 5e35dd6804)
2008. ápr. 19. 11:28

Te meg Tündér!!! Köszi!!!


Nekem is kell hasplasztika, meg zsírleszívás!!!:-)))


De a férjem ezt nem támogatja:-((ciciben benne volt, az kalssz is lett-))

2449. 5e35dd6804 (válaszként erre: 2446. - 13a6fcd24f)
2008. ápr. 19. 09:54
Köszi szépen aranyos vagy! Tettem fel az adatlapomra képeket, ott jól látszik, a változás!! Szia Judit!
2008. ápr. 19. 08:47
Lombosfa! elment az emil, a többit majd itt!
2447. 59b0a5f4d3 (válaszként erre: 2442. - Klau11)
2008. ápr. 19. 08:28

Szia Klau!


köszi,hogy izgultál értem.Nem nehezteltem volna rád egyántalán,sőt felkészítettél és igy szerintem jobban jöttem ki,kellemesen csaldódtam.Annyira tényleg nem vészes sőt tényleg csak pár őra kellemetlenség,de fájdalom semmi nem volt.Végülis azt írtad oylan mintha elvágtam volna a kezem.kb tényleg ennyi.Itthon kénylemesebb volt az alvás is,oldalt is tudok aludni,csak jobb az itthoni ágyam.De szerinted em baj ha már az első napokban oldalt fekszem?Neked is viszkedett már a második napon a varrataid?Hát kukucskálni nem nagyon kukucskálok,mert nem látok semmit.Az igazság az,hogy mikor a kötést szedte le az orvos és a nővér, kiküldtem a párom,mert azt hittem félelmetes lesz,sőt én sem kakartam megnézni,mert tartottam egy kicsit.Mikor a nővérke kezdte levágni a kötést autómatikusan csak odanéztem.Hát ledöbbentem,nem is volt varrat a bimbóudvarnál csak egy kis cérna lógott ki.Gondolom ahol kezdte a varrást meg ahol befejezte.Hogy a páom nem volt benn nem is csináltunk képeket a sebekről.De majd pénteken megyek kötözésre és fogok csináltatni.Az előtte állapotról telsivel lett csinálva.Na majd azt felteszem ha hoz a párom ma bleutooth-t.Meg melltartós képet is teszek fel.

A hasamat tényleg át fogom gondolni,mert hát te csak tudod tényleg,mennyi idő a teljes gyógyulás.Szerintem az a baj telhetetlen és mohó vagyok.Csak tényleg úgy lenne az egész ha az is meglenne.De tényleg nem telhet ugy az idő,hogy bezárkozik az ember és csak azt várja gyógyulgasson.Szoval beszélek az orvossal és csak dűlőre jutunk.

köszönöm,hogy annyira figyel itt a forumban és segítesz nekem és másoknak is!


most már teljesen jól vagy?Vagy érzedmég ,hogy volt műtéted,kell még vigyázznod magadra?És mit kell még azzal a nyitott sebbel csinálnod?Nem lehet hogy az a cső helye?Remélem akkor tényleg az is gyorsan begyógyul.Megnézem tettél -e fel képeket,ha nem akkor legalább megint egy napra a kiváncsiskodóknak tehetnél fel!

Szia

2008. ápr. 19. 07:38

Judit40, példaképem, tennélfel magadról multbéli képet? Mármint egész alakosat.


Nagyon-nagyon szép lettél, büszke lehetsz magadra, hogy mindezt elvállaltadmagdért és a férjedért. Biztos ő is nagyon örül neki, bár tudom, hogy eddig is teszettél neki és szeretett, de most kapott egy minimum tiz évvel fiatalabb asszonykát. És még le se kellett cserélni a régit:-))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook