Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2235. ágikám (válaszként erre: 2234. - Ildiko1977)
2008. ápr. 7. 18:34

Szia Ildi!

Én is örülök, hogy nem volt különösebb gond, kénytelen vagyok gyógyultnak tekinteni magam.

Itt döglök az ágyon, nagyon jól esik kinyújtóztatni a hátamat.

Én 3 kilót fogytam a kórházzal együtt. Még jó lenne ha 2 lemenne, de azt majd inkább tornával szeretném lefogyni, mert a bőröm eléggé laza lett ettől is. Azt hittem nem is fognak rajtam semmit észrevenni, de mindenki ezzel fogadott.

2234. ildiko1977 (válaszként erre: 2233. - Ágikám)
2008. ápr. 7. 18:07

Szia Ági!

Örülök, hogy nem volt semmi gond a munkában!

És biztosan nagyon jól esett a "minusz 5 kiló" :-))

Akkor most pihizz reggelig!


Tényleg, ti mennyit fogytatok?

Én a kórházban 2 kilót, úgy örülnék, ha nem jönne vissza..

2233. ágikám
2008. ápr. 7. 17:35

Sziasztok Lányok!

Nagyon jól esik, hogy aggódtok értem! Jól kezdődött a napom, majdnem 3 óra alatt értem be dolgozni! (Köszönöm BKV!) Átlag 50-60 percet szoktam autókázni reggelente, most egy kicsit tovább tartott. Asztalomon hegyekben a papírok, legalább egy hét lesz, mire kibogozom a szálakat. A főnököm nagyon aranyos volt, azzal kezdte, hogy ha nem érzem magam jól, nyugodtan bármikor elmehetek haza, de a kollégáim is mind bíztattak, hogy menjek nyugodtan. Ezért aztán negyed 5-kor leléptem:)) Igazán semmi különösebb bajom nem volt, inkább csak befeszült a hasam. Be sincs duzzadva, most levegőztetem kicsit.

Azzal fogadtak bent, hogy mennyit fogytam!:)) Legalább -5 kg-t saccoltak.

Nem lesz itt gond a munkával, legfeljebb mostanában nem fogok bent maradni túlórázni. Azért már számoltam, hogy csak 4-et kell menni a héten. Azért megnyugodtam, hogy nem lesz különösebb bajom a munkától!


Lomboska, kaptál kompressziós ruhát? Én is kíváncsi vagyok a képeidre!

2232. ildiko1977 (válaszként erre: 2231. - Lombosfa)
2008. ápr. 7. 16:29
Ok!Várjuk a képeket!
2231. lombosfa
2008. ápr. 7. 12:16

Kedves Ildikó és Judit!

Esküszöm a tegnapi napot akartam rászáni a porfoliom elkészítésére, de a legnagyobb bánatomra bedöglött a fényképezőgépünk. Pedig apát is sikerült végre rávennem a kattintgatásra, de ez most kicsit várat magára. Kölcsönkérem a mamám gépét és igyekszem mielőbb teljeíteni az igéretemet.

2230. lombosfa (válaszként erre: 2227. - Ágikám)
2008. ápr. 7. 11:59

Drága Ágikám, most biztos a taposómalomban vagy, nagyon kíváncsi vagyok az első napi beszámolódra.

Én még mindíg nem vagyok az igazi önmagam, hihetetlenül gyorsan elfáradok és sokszor kívánom a pihenést. Én is úgy érzem, hogy azalatt a három hét alatt amit otthon töltöttem teljesen ellustultam. Pedig esküszöm, hogy folyton nyüzsögtem a gyerekeim körül.

Azért tudod Ágikám, abba bele kell törődnünk, hogy (bocsáss meg!)igazán már csak lélekben vagyunk mai csirkék és bizony egy ekkora műtét után mát több időre és pihenésre van szükségünk a regenerálódásra. De nem szabad sajnálni magunktól az időt és meg kell adni a testünknek amit kíván, hogy újra önmagunk lehessünk kívül és belül!!!

Írj, ha hazaértél és nem vagy nagyon elgyötört!!!

2229. ildiko1977 (válaszként erre: 2227. - Ágikám)
2008. ápr. 7. 11:09

Ági!

Már biztos dolgozol, remélem azért jól vagy! Vigyázz magadra, és este majd mesélj milyen volt az első napod!

2008. ápr. 6. 22:41

Ágikám!


Nagyon vigyázz Magadra holnap!

Gondolok Rád!


Puszi.

2227. ágikám
2008. ápr. 6. 20:55

Köszi Lányok, hogy együttéreztek velem a munka miatt! Az az egy gondom van csak vele, hogy rögtön ilyen hosszú időt kell a lakáson kívül eltöltenem. Remélem hétvégére belejövök!

Ruki! Mikor teszel fel pörk nélküli képeket? Lassan mindenkijét megnézhetjük szerintem, elég egyforma ütemben gyógyulunk, kivéve engem, a köldökömmel meg az elhalt bőröm sebével. Azért a hegem szép vékony, bár annak jobban örülök, hogy a csípőm szép vékony lett:))))

Lomboskám! Erzsébetre se menjél, mert ott meg egy normál családi ház van a megadott címen!

Amúgy mennyire rázódtál bele a munkába? Lehet bírni? Nekem az a bajom, hogy nagyon sokat kívánok pihengetni, ami egyébként egyáltalán nem szokásom, sőt ellenkezőleg egy örökmozgó voltam eddig. Lehet, hogy ez a műtét tényleg teljesen megváltoztatja az életemet?:)))))

2226. ruki
2008. ápr. 6. 19:39
SZia Ági! Nekem is van még egy ici pici darabon seb ,de szerintem már a héten az is lejön a köldököm az már szép lejött az egész pörk. Vigyázz magadra ne hajtsd tul magad, az elsö nap lesz rosszabb utána mindig egyre jobb lesz.
2225. lombosfa (válaszként erre: 2222. - Ágikám)
2008. ápr. 6. 19:12

Köszönöm Ágikám, igazán alapos választ adtál. Holnaptól keresgélek, de akkor Csepelt kihagyom.

Te holnap kezded a munkát??? Csak óvatosan!! Én annyira kimerültem az első héten, hogy ma éjjel 12 órát aludtam, amire nem volt példa az elmúlt 10 évben.

2224. ágikám (válaszként erre: 2223. - Katicabogár44)
2008. ápr. 6. 18:44
Érdekes, nem ázik fel a köldököm, inkább szárad ki. Mindig teljesen fel van szívódva a krém, mire kibontom megint. Persze a rárakott géplap is felszív belőle, ahogy rászorítja a ruha. Levegő sajnos így sem éri, ezért szoktam mindig 10-20 percig szabadon levegőztetni naponta 3x. Holnaptól rosszabb lesz a helyzet, mert max. reggel meg este tudom kezelni. Ezért aggódtam, hogy addigra essen le minden seb, és gyógyuljon be a köldököm is. Hát majdnem sikerült... Még néhány nap, és rendben lesz minden szerintem. Remélem a munkát is bírni fogom! Nem nagyon várom a holnapot, persze most rohan az idő!
2008. ápr. 6. 18:12

Gondolta rá annakidején friss műtétes koromban, hogy kipróbálom a kenegetést úgy, hogy az egyik oldalt kenem, a másik oldalt nem, és lesz-e különbség?

Abban maradtam, hogy a természet bölcs, és majd szépen begyógyítja magának. Ez így is volt. Sosem fogom megtudni, hogy milyen lett volna ha kenegetem, mert így is szép lett ami szép akart lenni.

Remélem, ti szorgalmasabbak vagytok, kenegessétek

Egyébként szöget ütött a fejembe ez a "sok kenőcs a köldökbe" dolog. Nem ázik az fel attól, hogy állandóan be van kenve és nem éri a levegő ?

2222. ágikám (válaszként erre: 2221. - Lombosfa)
2008. ápr. 6. 17:35

Serena esthetic, modellszám:3463.Az enyém 2-es méret, kicsit kicsi rám, de ha jól emlékszem Te alacsonyabb és könnyebb is vagy nálam vagy 5 kilóval. Egészen biztos jó lesz rád. Mérete szerint a 2-es 95-101 cm csípőbőségig, és 67-79 cm-es derékbőségig jó. A 3-as 102-108 cm-es csípő és 73-85 cm derékméretig ajánlott.

Vannak a neten a két márkabolton kívül még forgalmazói a terméknek, én 2x futottam lukra! Van pl. egy csepeli bolt megadva (irányítószám szerint legalábbis) olyan tér meg egyáltalán nincs is Csepelen. Vicces...

2221. lombosfa (válaszként erre: 2220. - Ágikám)
2008. ápr. 6. 17:27
Ágikám, kérlek írd már le nekem a rucidnak a pontos nevét és ha van akkor modell számát. A dobozán vagy a papírján biztos van valamilyen azonosító szám. Holnap szeretnék utánajárni, hátha van valahol még ilyen darab. Köszi!!
2220. ágikám (válaszként erre: 2219. - Lombosfa)
2008. ápr. 6. 17:05

Most még nekem is van türelmem kezelgetni a heget, de ahogy magamat ismerem... Viszont amikor bekenem körömvirággal (jó vastagon) utána mindig jól elmasszírozom. Igyekszem ott ahol kicsit hepehupásabb erősebben megdolgozni. Nem fáj, egy kicsit érzékenyebb néhol.

Amióta ezt a szoros ruhát hordom, nincs annyira bedagadva, sokkal egyenletesebb lett a felszíne a hasamnak.

Szerintem én 1-2 hónap múlva már biztosan lusta leszek kenegetni!

2219. lombosfa (válaszként erre: 2218. - Ágikám)
2008. ápr. 6. 15:09

Látod Ágikám, ezen én is sokat töprengtem. Viszont visszaemlékszem arra, hogy a császármetszéseim után és semmivel nem kezeltem a vágást és mindkét esetben kb. egy év volt, mire a sebek elhalványultak és összehúzódtak. Most persze kezelgetem, reggel körömvirágkrémmel, este meglámpázom és utána Culevit krémmel bekenem a vágást és a köldökömet is. Én nagyon elégedett vagyok, mert nagyon szépen gyógyul (a köldököm sem gyulladt be hála istennek). Szerintem a belső varratok és sebek sokkal macerásabban gyógyulnak, nekem azok több gondot okoznak, de hát azon meg nem tudok segíteni.

Én biztosan addig fogom kenegetni a vágást, míg a sötét rózsaszín kicsit el nem halványul. Bár igazán ez a legkevesebb amit megtehetünk a szép vágás gyógyulásáért!!!

2218. ágikám
2008. ápr. 6. 12:43

Lányok! Lassan elkezdhetnénk arról beszélni, hogy van-e valami különbség a sebgyógyulásnál a különböző krémektől? Nem tudom, hogy a körömvirág mindvégig jó-e, vagy valami másra kell váltani? Én az Aloéval nem vagyon nagyon jóban,egyszer egy teától nagyon rosszul lettem, félek, hogy allergiás vagyok rá, inkább kihagynám. A Contratubex-ről hallottam még sokat, bár volt, aki azt mondta, semmit nem változott tőle a heg. Konkrétan a lányom mondta a mellplasztikás hegére.

Nekem egyenlőre sehol nem vastagodott meg a hegem.(várjatok, lekopogom) Remélem ilyen vékony marad, de azt nem bánnám, ha mielőbb elhalványulna. Azt sem tudom, hogy mennyi ideig kell egyáltalán kenni? Száz év elég?:))) Komolyan: 2-3 hónap, fél év, vagy 1 év? Erről mit hallottatok? Azt az egyet tudom, hogy én a mellplasztika után egyáltalán semmivel nem kentem, és a függőleges hegeim szinte teljesen eltűntek. Szerintem javarészt az egyéni adottságoktól függ a dolog, de azért ha lehet, segítsünk magunknak!

Vélemények??


Amúgy minden régi kedves fórumtársat puszilok, godolom olvasgatnak bennünket időnként (legalábbis nagyon remélem, hogy nem hagytak el bennünket:))

Jelentkezzetek, legalább néhány szót, hogy vagytok, mi a helyzet?

2217. ágikám
2008. ápr. 6. 11:42

Lassan kell visszaállni a normális munkába, gondolom a vendégeid azért nem szaladnak el, ha eddig meg voltak elégedve a munkáddal. Most kell egy kicsit vigyázni, aztán el is felejthetjük az egészet. Nekem már ritkán fáj a hátam, húzódik nekem is még nagyon a belső varrat, de egész jól ki tudok egyenesedni. Majd meglátom, hogy hétfőtöl a napi 11-12 órát hogy fogom bírni?

A köldököm már egész jó, de nincsen teljesen meggyógyulva. Van még seb a hegeden?

2216. ruki
2008. ápr. 6. 11:20
Nem tudok még kiegyenesedni mert még mindig huzódik és azért fáj a hátam, hogy görbe vagyok. Most használom a kosmodisket talán attól jobb egy kicsit. Azért nem vittem tulzásba a melót keveset dolgoztam majd mindig egy kicsivel többet. Neked jól van a köldököd?
2215. ágikám (válaszként erre: 2212. - Ruki)
2008. ápr. 5. 22:37
Látod Edit, mennyire kétségbe voltál esve, most meg gondolom már nem cserélnél senkivel! Ki tudsz már jobban egyenesedni? Fáj még a hátad? Ha már tudsz dolgozni is, nagy baj nem lehet!
2214. ágikám (válaszként erre: 2211. - Ildiko1977)
2008. ápr. 5. 22:32
Ildi! Nem irigyellek! Egyedül végigcsinálni 3 gyerekkel ezt az egészet! Remélem azért segítenek a szülék, és nem kell magad megerőltetni! Vigyázz nagyon, bár én úgy gondolom, hogy a nehezén már túl vagyunk! Nektek sem szélesedett ki a hegetek?
2213. ágikám (válaszként erre: 2210. - Tünde41)
2008. ápr. 5. 22:28

Igen, olyasmi mint a Tied a ruha. Csipkéből volt az is, ugye? Ennek az eleje dupla, ezért is tart annyira. Most voltam benne csavarogni, vezetni, semmi bajom benne, talán csak az, hogy hosszú távon eléggé elszorítja még a vérkeringésemet. Olyan, mint eleinte a páncélban volt. Gondolom majd ezt is megszokom. Én is arra gondoltam, hogy majd jó lesz alkalmi ruha alá, ha csinos akarok lenni!

A gézlapokkal kapcsolatban én is arra gondoltam, hogy le kellene cserélni hosszú kötésre.

A kedves uram még mindig nem meri megnézni a sebemet, de a fiam ma megnézte. Nem hányta el magát:)) Örülök, hogy a Te párod már eljutott odáig, hogy elfogadja. Nagy lépés ez! Gondolom azért az összkép még jobban meggyőzte! Félelmetes a különbség, én nem is gondoltam volna. A fiam is azt kérdezte, hogy miért két oldalt lettem sokkal vékonyabb, ha elöl varrták össze a hasamat? Meg azt is mondta, hogy tök kicsi hasam lett.

A köldökömnél már egészen visszahúzódott a gyulladás, egy kis részen látszik, hogy honnan indult ki, de már majdnem teljesen elmúlt. Azért nem hagyom abba a kenegetést, biztos, ami biztos. Olyan jó megint csinosnak érezni magunkat, ugye????

2212. ruki
2008. ápr. 5. 21:46
SZia Ildikó! Nekem is be van egy kicsit dagadva a szemérem domb meg a hasam is egy picit, meg nagyon huzódik. De azért elviselhető képzeld már csütörtökön tudtam egy keveset dolgozni, jól is esett egy kicsit pörögni. Te, hogy vagy ? Gondolom nagyon rossz, hogy nincs veletek a férjed de arra kell gondolnod mire hazajön szép lesz a pocid.
2211. ildiko1977 (válaszként erre: 2209. - Tünde41)
2008. ápr. 5. 19:42

És hogy használod a növényt? Nekem is van, de még nem próbáltam. Levágod a zöld levelét, és a színtelen géllel kened?


Köszi, a gyerekek jól vannak. A férjem majd csak május közepén jön haza, addig egyedül vagyunk...

Persze rossz, de most még az elején kibírható, majd a második hónap lesz a nehezebb a gyerekeknek is.

Ő még csak képen látta a sebemet, mire hazajön, egész jól fog kinézni a hasam:-)

2210. Tünde41 (válaszként erre: 2206. - Ágikám)
2008. ápr. 5. 18:03

A Te rucid is hasonló mint amit a kórházban mutattam? Én nagyon jól érzem magam benne, jól szorít és tart, kényelmes, és tényleg jó alakot ad. Az ismerősöm mondta is hogy így könnyű csinosnak lenni, ha végeztem a hordásával adjam neki!!!

A gézlapokkal először én is kinlódtam, de aztán azt csináltam, hogy hosszú kötszert is vettem ebből vágtam hosszú darabot, a felére raktam a gézlapokat majd a másikfelét ráhajtottam, ebből 2 csinálok és kész!! Ezzel már jobban lehet bánni.

Örülök, hogy a köldököd már végre meggyógyul, továbbra is kenegesd!!

A párod megnézte már a vágásodat? Képzelt el az enyém már teljesen elfogadta, sőtt ma reggel közelről is megnézte és elemezgette:)))))Baromira jól esett!!!! Azt mondta hogy sokkal csúnyábra készült, mert a képeket amiket mutattam neki a műtét előtt, azok félelmetesebbek voltak. Persze mert hiába mondom neki, a kép az teljesen más, hisz mindenkinek be volt kenve betadinnal ezért sokkal vastagabbnak tűnik a vágás.

2209. Tünde41 (válaszként erre: 2199. - Ildiko1977)
2008. ápr. 5. 17:48

Én aloeverával(magával a növény nedvével) és körömvirággal kenem. Nagyon szépen gyógyul, a két oldalamon még vannak sebek, de már nagyon picik, aztán már csak fehéredni kell neki. A köldököm eszméletlenül szép!!!!


Remélem a gyermekeid jól vannak!! A férjed haza jött már? Ja talán azt mondtad egy hónapra megy. A gyerekek hogy bírják az apjuk nélkül, és hogy bírod Te egyedül?

2208. ágikám (válaszként erre: 2207. - Lombosfa)
2008. ápr. 5. 17:06

Én az Erzsébet körúti boltjukban vettem, ez az egy darab volt belőle, azt is nemrég kapták. Felér a két mellem közé, és majdnem térdig ér a szára. Láb között van egy lyuk, amire külön fel lehet egy betétet tépőzárazni. Olyan erős, mint egy igazi fűző. Most már akkor nem is bánom, hogy megvettem, igyekszem kihasználni. Ehhez képest a páncél egy laza kis rongydarab!

Én is végig vagyok varrva hosszában is. El is határoztam, hogy ameddig bírom, hordom majd a szorítót, ezen már ne múljon az eredmény!

Amúgy a ruha neve Serena esthetic. Ebből 6 féle van. 3 csak nadrág, különböző hosszúságban, 3 pedig ilyen body, az is 3 különböző szárhosszúsággal.

A gézlapokat a köldökömre teszem, a többit meg a bekent sebre, mert nem akarom, hogy a ruháimat összefogja.

2207. lombosfa (válaszként erre: 2206. - Ágikám)
2008. ápr. 5. 14:57

Ha tényleg jó szorosan tart a ruci akkor nem volt felesleges kiadás. Én mindennap a páncélban megyek, mert az nem engedi elmozdulni a pocimat. Anya rucija sajnos nem elég szoros, pedig be is vettem az oldalát, de dolgozni nem mertem benne, mert nem tart eléggé.

A Karolina úton vetted? Ott van a boltjuk, én is jártam ott, de én nem találtam olyan rucit, amelyik a szegycsontomig felért volna. Mivel én belül bőven a köldök felett is össze lettem varrva, nekem csak olyan jó ami magasan feljön, mert különben nem nem fogja letapasztani az izmomat. Ezeket a doki mnodta nkem és meg is mutatta, hogy meddig érő rucit kell hordanom. Egyébként ő azt is mondta, hogy 6 hétig a páncél a legfontosabb, mert ez garantálja, hogy a végeredmény gyönyörű lapos has lesz. Utána még lehet hordani az olyan cuccokat, amilyen Anyáé is mert ő 3 hónapig szokta ajánlani a szorítós fehérneműket, hogy igazán szép lapos legyen az új poci.

Milyen gézlapokkal küzdesz??? Nekem ilyen nincs!

2206. ágikám (válaszként erre: 2205. - Lombosfa)
2008. ápr. 5. 13:58

Gondoltam Rád, hogy milyen lehet így dolgozni? Én kaptam még 2 "bónusz" napot a kolléganőimtől, nagyon jól jött, mert szerintem ez a néhány nap nagyon kellett ahhoz, hogy hétfőtől munkába tudjak állni.

Thuasne terméket vettem, de pont ez a fajta nincs fent az oldalukon. Jó szoros!! Igaz, nekem a 3-as méret lett volna jó papír szerint, de ezen is van 3 lehetőség a bőség állítására. Ez legalább tart szorosan, mégsem kényelmetlen. Mondjuk lehet, hogy erre a 3 hétre már felesleges kiadás volt, de én is számítok minden rosszra a munkahelyen. Amúgy nagyon jó alakot csinál:)))Nem merem szorítós bugyiban megkockáztatni a munkát.

Nekem ezekkel a gézlapokkal van bajom, állandóan azzal küzdök, hogy ne mozduljanak el, amíg felveszem a ruhát. Majdnem az összes sebem leesett, még a nagyok is elöl. A köldököm meg jelentős gyógyulást mutat. Jó módszer az, hogy nagy adag betadin krémet beleteszek a köldökömbe, naponta 3x.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook