Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2008. ápr. 9. 22:38

Rukikám!


Mos látom :)

Hát ez a pocak is csodás!!!!

Boldog lehetsz!


Lányok Ti nagyon csinik lettetek! Le a kalappal!!


A többiek képére is nagyon kiváncsi vagyok:)

2294. lombosfa
2008. ápr. 9. 22:17

Ma voltam a dokinál kontrollon. A vágással és a köldökömmel is nagyon elégedett, én viszont a kidudorodásommal nagyon elégedetlen vagyok. Azt mondta, kicsit ödémás vagyok, ennek a nagyrésze elmúlik, de ha bármi visszamaradna, azt valamilyen korrekcióval meg fogja oldani.

Na de végre beleülhetek egy jó nagy kád habos vízbe!!! Ja és már gyalogolhatok is a futópadon!!

Az viszont nem tetszett a dokinak, hogy a műtét óta 4 kg-t lefogytam. Pedig nem diétázom, csak a páncéltól nem igazán tudok jóízűen enni, mert gyakran van hányingerem a szorító érzéstől.

2293. lombosfa
2008. ápr. 9. 22:08

Naná, hogy jövök!

Pilisszántó (Bp-től 25km).

Én abszolut mobil vagyok, csak az időbeosztásom június közepéig nagyon szoros

2008. ápr. 9. 21:41

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni,mivel decemberre hasplasztikát tervezek.Sikeres fotókat látok,de fontos lenne,hogy a tapasztalataitokat is megosszátok velem,hogy melyik orvost válasszam.Természetesen inkább privibe,mert mindenkinek fontos a diszkréció.

2008. ápr. 9. 21:35

Én még nem vagyok igazán lapos hasú, de mennék én is, ha nem bánjátok!?????

Budapestről.

2290. macsekcica (válaszként erre: 2272. - Ildiko1977)
2008. ápr. 9. 21:30

Szia Ildikó!


Csodás a hasad!!! Nagyonnagyonnagyon szééééééééép!!!!

Ne izgasd magad a csípőnacik miatt. Idén nyáron még picit piros lesz a heg, de jövő nyárra már kifehéredik, nem lesz csúnya ha kilóg. Egy vékony fehér kis vonalka fel sem fog tünni senkinek. Sőt szerintem már hamarabb ki fog fehéredni :)))

2289. ildiko1977 (válaszként erre: 2278. - Ágikám)
2008. ápr. 9. 21:24

Szia Ági,

nem biztos ám hogy az enyém világosabb, én olyan sötétes rózsaszínnek mondanám.

Nappal fényképeztem, és besütött a nap, így szerintem világosabbnak mutat a képen.

Eddig körömvirággal kentem, most kezdem kenni Contractubexel, de még csak két napja.

Culevitet nem ismerem.

2288. Klau11
2008. ápr. 9. 21:22

Sziasztok!

Ha időm engedi, nagyon szeretnék ott lenni.

Sopron

2008. ápr. 9. 21:20

Jövök!

Akasztó, Bács megye

nekem jobb a hétközben

2008. ápr. 9. 21:12

Jövök.

Tahi

bármikor

:)))))

2285. 5e35dd6804 (válaszként erre: 2284. - Ágikám)
2008. ápr. 9. 20:51

Sziasztok ! Én is jövök Szigetszentmiklósról:)

Ágitól 5 perc:)


Ágikám:

Nekem is voltak kisebb egyenetlenségek, de elsimul az idővel. Némelyikőtök hasija már most is szebb mint amilyen az enyim frissen volt!:) Képzeld el amikor majd a műtött szövetek elkezdenek megint friss vért keringetni, érzékelni! Gyönyörüek lesztek!


Katicabogár:

Köszi a kedves szavakat, én is elégedett vagyok az eredménnyel. Épp ma voltam dokinál a 6,5 hetes kontrolon. Hát azt mondta régen sikerült neki ilyen szép természetesre egy logó női kebel.És végül is egy közepes implantátummal is megoldható lett, hogy ne kelljen fellvarrni!:) De azon lepődött meg a legjobban, hogy koromhoz képest nagyon szépen gyógyul a bőrőm!:) Szóval boldog vagyok! Annyi a bajom, hogy sajna a gumigatyót még 5 hétig kell nappal hordani!:( Azt pedig, hogy milyen ember vagyok, majd Te eldöntöd a LAPOSHASITALÁLKOZÓN, mert ott leszek! Puszi JUDIT

2284. ágikám
2008. ápr. 9. 20:37

Jövök!

Szigethalom

Bármikor megfelel

2283. ágikám (válaszként erre: 2282. - B1c727be4e)
2008. ápr. 9. 20:36

Reméljük, hogy sikerrel jár a pályázatod!! Hogy csináljátok, hogy a férjeitek ennyit külföldön vannak?? Ildié is, tied is....

Kezdjük el, aki szeretne eljönni, akkor egy hozzászólásban jelentkezzen, úgy egyértelműen tudjuk, hogy kiket kell számításba venni. Írjuk bele a települést is, hogy honnan. Elkezdem, ha így jónak találjátok, akkor egy hasonlót írjatok, ha valakinek van kifogása ellen, akkor halljuk!

2282. b1c727be4e (válaszként erre: 2281. - Ágikám)
2008. ápr. 9. 20:24

Szia Ági!

Köszi jól vagyok. Látom már Te is teljes erőbedobással dolgozol. Hogy bírod? Egyenlőre nem tudok újabb képeket fölrakni, mert nincs aki lefényképezzen. A férjem már ötödik hete külföldön van. Ha minden igaz hétvégén hazajön, majd megkérem, hogy álljon be fotósnak. :)) Beadtam a jelentkezésemet az alapítványnak, de még nem kaptam választ. Reménykedem! :) Jó lenne tényleg megszervezni azt a lapos has találkát!

2281. ágikám (válaszként erre: 2276. - B1c727be4e)
2008. ápr. 9. 20:01
Szia! Hogy vagy? Nem teszel fel újabb képeket?? Mi van az alapítvánnyal?
2280. ágikám (válaszként erre: 2269. - Lombosfa)
2008. ápr. 9. 20:00
Ott a helyed!! Én már egyszer felvetettem lányok, hogy mindenki írja be az adatlapjára azt, hogy hol lakik, abból ki lehetne indulni, hogy az ország melyik pontjára tegyük a találkozót. Persze igazodhatnánk közben ahhoz is, hogy ki mennyire mobil.
2279. ágikám (válaszként erre: 2275. - Gumibogyó)
2008. ápr. 9. 19:57

Biztosan azt akarod, hogy együtt csinálják a kettőt?

Melyik dokihoz mész, tényleg engem is érdekel. A vágás magassága meg javarészt a hasad állapotától függ. Minnél rondább, nagyobb, lógósabb, annál lejjebb tudják tenni. Az is sokat számít, hogy köldök felett mennyi a felesleg. Nekem például ott nem volt túl sok, ezért nem tudta jobban lehúzni a bőrt.

2278. ágikám (válaszként erre: 2272. - Ildiko1977)
2008. ápr. 9. 19:53

Ildikó! Nagyon szép a sebed!!! Mivel kened, hogy nem piros??? Az enyém sokkal sötétebb. Ma vettem culevit krémet, remélem attól kivilágosodik.

Amúgy ne aggódj a csípőnadrág miatt, bármikor kimehet a divatból! Így is már nagyon régen tartja magát ez a módi:)

Épp most nézegettem a ruhákat, van egy csomó kifejezettem magasított derekú fazon a boltokban:))

Én persze könnyen beszélek, engem már csak egy dolog érdekel, hogy legalább ruhában jó fazonom legyen.

2277. ildiko1977 (válaszként erre: 2275. - Gumibogyó)
2008. ápr. 9. 17:58

Szia,

melyik orvoshoz mész?

Hogy kinek hol van a vágása, szerintem változó.

Nekem a vágás alatt már nem volt megnyúlva a bőröm, és gondolom ha lejjebb teszi, nem tudta volna olyan szépen, feszesen meghúzni a felső bőrt.

Engem most még kicsit zavar, főleg hogy én csípőnacikat, bugyikat hordok, de még mindig jobban érzem magam így, mint a régi hasammal.

2276. b1c727be4e (válaszként erre: 2274. - Ildiko1977)
2008. ápr. 9. 16:48

Szia!

Köszönöm, én is jól vagyok. Holnap lesz 8 hete, hogy műtöttek. Már csak egy piros csík látszik. Seb már egyáltalán nincs sehol. Remélem szépen el fog halványodni! Vigyázz magadra. Pusza

2275. gumibogyó (válaszként erre: 2274. - Ildiko1977)
2008. ápr. 9. 16:04

Heló lányok holnap megyek konzultációra, has és mell plasztika miatt,nagyon izgulok.Kiváncsi vagyok mit mond a doki mehet e együt a kettő?

És kérdeznék is még néhány dolgot, azt látom a képeiteken hohy olyan fent van a vágás, az tényleg ojan fentnek tűnik az életben is, vagy a képek ennyire csalósak.És ha valóban olyan fent van,menyire zavaró ez?

2274. ildiko1977 (válaszként erre: 2273. - B1c727be4e)
2008. ápr. 9. 13:09

Szia,

köszi, jól vagyok.

És te? Mennyi idő is telt el a műtét óta? Neked milyen most a sebed?

2008. ápr. 9. 10:28

Szia Ildikó!

Gyönyörű lett a pocid! Jól vagy? Minden rendben?

2272. ildiko1977 (válaszként erre: 2271. - Macsekcica)
2008. ápr. 9. 10:11

A kedvedért:-)) fotóztam ma:-))

Holnap leszek 4 hetes.. ( Úgy számolom, mintha kismama lennék...)

2008. ápr. 8. 23:13

Lányok!


Annak is nagyon örülök, hogy Ti is jól vagytok!

Nagyon várom az új fotóitokat!

Fú, de kiváncsi vagyok!!!!!!!!

Mostanra már még szebb lehet a vágásotok, no meg a hasatok :)

A Tiétek már rég kifehéredik, mire rám kerül a sor :))


Jó éjt.

2270. macsekcica (válaszként erre: 2254. - Ágikám)
2008. ápr. 8. 23:07

Bízom benne! Nemsokára kérek hozzá időpontot :)


Ágikám, mennyi energia van Benned! Csodálom, meg az állandó optimizmusodat is!

Szerintem én már rég kipurcantam volna!


Remek, hogy ilyen jól bírod!

Örülök neki.


Szép álmokat!

2269. lombosfa
2008. ápr. 8. 22:59

Lányok, lányok!!!! Húúúú, én is nagyon szeretnék részt venni a "laposhasúak találkozóján"!! Szerintetek május végén már találkozhatnánk????

Anya, de jó udni ,hogy te is itt vagy és figyelsz minket!

Judit neked is örülök és egyetértek veled, hogy ezt Ágikámnak kell kézben tartania.

De mi Ágikám itt vagyunk, veled vagyunk és mivel együtt csináltuk végig, akár együtt is szervezhetjük!!

2268. ágikám
2008. ápr. 8. 21:30

Na végre Anya! Tudtam, hogy nem hagytok el minket!!! Szerintem már most elkezdhetnénk szervezni a találkozót, hogy mindenki igazodni tudjon az időponthoz és a helyhez.

Valaki feldobhatna egy ötletet!


Anya, a ruhádat küldöm vissza, nagyon szépen köszönöm, de műtét után nagyon laza lett. Csak néhányszor volt rajtam, nem sokat rontottam az állagán. A barátnőd a Kelemen dokival beszélt? Miért nem intézi orvosi hitelre?

2267. anya01
2008. ápr. 8. 21:16

Sziasztok!

A "láthatatlan" brigád nevében: itt vagyunk:)

Tényleg csendben figyelgetünk Benneteket.

Azért mi is itt vagyunk otthon, csak nem mindig szólunk bele, mert már ti nagyon jól elgardírozzátok egymást. Ja, nézegetem fotóitokat, nagyon szépek vagytok:)

Várjuk az újakat is.

A találkozóból ne hagyjatok ki minket, a tortát én hozom. Laposhasút:)

2266. ágikám (válaszként erre: 2265. - Katicabogár44)
2008. ápr. 8. 20:43
Hozzá mész vissza? Végülis megcsinálja ingyen? Remélem, ha már elcseszte!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook