Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3375. hejdi (válaszként erre: 3373. - Bolyhostopi)
2008. jún. 13. 16:12
Hát igen és egyre jobban várom.Próbálom a hátralevő időt tartalmasan eltölteni,mármint jönni menni a gyerekek dolgait intézni.Tényleg főnyeremény lesz számomra legalábbis úgy gondolom.Ha nagyon stramm leszek akkor a doki másnap hazaenged,így mondta.Remélem minden oké lesz és tényleg nem kell napokig benn lennem.Pár percre lakik tőlem ha baj van mehetek hozzá!De nem lesz semmi baj!Köszönöm az eddigi támogatásod,segítéged!
3374. bolyhostopi (válaszként erre: 3360. - 58926f247d)
2008. jún. 13. 15:51
Figyusz!Nagyon ügyesek ezek a plasztikai sebész fiúk.Szerintem mindegyik ugy áll neki,mintha saját magának csinálná,ha neki tetszik,másnak is.Látod nekem hasonló volt mint neked ,csak nekem 2 kötényhasam volt.Egy alul,egy meg a köldökömnél.És milyen jó dolog kerekedett ki belőle.Szoritok neked,sok szerencsét.
3373. bolyhostopi (válaszként erre: 3363. - Hejdi)
2008. jún. 13. 15:47
Csütörtökön lesz az uj szülinapod?Nagyon fogok szoritani neked.Tudod!Vesziteni csak a hasadat fogod,és egy csomó jó dolgot nyersz ezáltal!!!!
3372. bolyhostopi (válaszként erre: 3370. - Nerni)
2008. jún. 13. 15:45
Csudaklassz lett a hasad!Ugye nagyon örülsz?Gondolom végre teljes értékü nőnek érzed magad.Mire jön a bikiniszezon,már simán felveheted és mindenki irigykedni fog rád!
3371. hejdi (válaszként erre: 3370. - Nerni)
2008. jún. 13. 15:35
Majd 2 sorral később megbocsátok,addig meg vagyok sértődve!
3370. nerni
2008. jún. 13. 15:22
Ja bocs má!Én meg már azt hittem, hogy gonoszkodsz.:-)Dehát akkor így már teljesen érthető a dolog.
3369. hejdi (válaszként erre: 3368. - Nerni)
2008. jún. 13. 14:55

Szió!

Nem a te bénaságod,hanem az én fenomenális képeségem reklámozom!

Nagyon ügyes vagy,hogy vasaltál:-))

3368. nerni (válaszként erre: 3367. - Hejdi)
2008. jún. 13. 13:21
Na jól van nem kell reklámozni a bénaságomat.Úgy írtad hogy hol szoktad, mintha tudnám mi az.Ezzel nem lettem okosabb.:-)Amúgy köszike felraktam.Képzeld vasaltam.:-)
3367. hejdi (válaszként erre: 3365. - Nerni)
2008. jún. 13. 11:46

Szia

Mentek a képek!Te kis ügyetlen!

3366. hejdi
2008. jún. 13. 11:37

Nerni!

Pont most írtam,tudod mi a dolgod ha nem megy!Különbe a hp nyomtató progiával szoktam.

3365. nerni
2008. jún. 13. 10:48
Sziasztok!Túl vagyok a varratszedésen.Tegnap ki szedta az összeset, úgyhogy nem cicózott vele sokáig.Azt mondta, fölösleges bennhagyni, mert már összefort a seb, és csak beleragadna a cérna, úgyhogy kiszedte.Már egy kicsit így is bele volt ragadva, de nem volt olyan vészes.Úgyhogy mostmár teljesen meg vagyok nyugodva, már nem lesz több fájdalom.Remélem!Már lehet tusolnom is, de azért azt még nem mertem, csak fekve szivaccsal megmostam egy kicsit a hasam.De már ez is nagyon jó volt.Csináltunk képeket, majd felteszem.További szép napot mindenkinek.
3364. Piszi (válaszként erre: 3359. - Bolyhostopi)
2008. jún. 13. 10:41
Megnéztem a fotód, szerintem is szép a heg, legalább is a fotóról én úgy veszem ki, és nagyon szép lapos a pocid!
3363. hejdi
2008. jún. 13. 08:18

Sziasztok!

Tegnap voltam az orvosomnál.Csütörtök reggel 1/2 8-ra megyek én leszek az első!Nagyon nagyon várom,olyan szép legyen a hasam ,mint a tietek!

Mindenkinek további gyógyulást!

3362. kikik77 (válaszként erre: 3360. - 58926f247d)
2008. jún. 13. 08:14
Szia! Szurkolok majd, hamar túl leszel rajta reméljük. Nagyon sokat fogytál, gratula ehhez is, nem kis teljesítmény! Nekem nem volt olyan sok, amit le kellett szedni és csak pár centit kellett összeraffolni a hasizomnál, de már érzem a különbséget! Úgy érzem, el fogom érni a régi súlyomat és a régi hasamat, a műtét rengeteget segített (de azért a hasizomfeladatok és a futás még az én feladatom, szerencsére nem állnak messze tőlem)! Jövő héten várjuk a jelentkezésedet!!!
3361. kikik77 (válaszként erre: 3358. - Bolyhostopi)
2008. jún. 13. 08:08
Szia! Köszönöm a válaszod. Igen, követtem a sorsodat, nem volt egyszerű, de minden elismerésem a Tied, mert szerintem nagyon jól tűrted és tényleg, csak a cél számít. És a pocid nagyon jó lett, a környezeted gondolom már észre is vette! Csak így tovább, vigyázz magadra!
3360. 58926f247d (válaszként erre: 3359. - Bolyhostopi)
2008. jún. 12. 23:00

Nagyon szép így is, fotón! Bár nekem mindegy, hogy mekkora lesz a heg és mennyire csúnya,a lényeg, hogy az 5 hónapos "álca -terhességes" hasam eltűnjön és ne kelljen A-vonalú tunikát hordani non-stop.

Kedden elválik nekem is!Holnap viszem a papírokat az orvoshoz , a leleteim jók lettek, szerintem megműt kedden.

Köszönöm még egyszer mindenkinek a bátorítást, főleg neked, bolyhostopi!

Ha a hastánchoz partnert keresel, akkor engem virtuálisan elképzelhetsz magad mellett;))))

3359. bolyhostopi (válaszként erre: 3356. - Piszi)
2008. jún. 12. 19:36

Nekem tetszik a heg,bár a hugom szerint nem szép.Annál mindig jobb,ami volt.De idő kérdése és teljesen más lett.Emlékszem,amikor a mellemet mütötte 2 éve oléyan volt,mint amit alulról félbevágtak,felül kerek,alul vizszintesen lapos.De mondtam,nem baj,mert a kiinduló állapotnál sokkal jobb.Aztán eltel 2 év és nagyon klassz formája van.Nem is gondoltam volna,hogy ez lesz belőle.Ezért nem izgulok,hogy a hasam most milyen.Valószinüleg ez is fog még formálódni.

Meg különben is nem hastáncolással szeretném további életemben a pénzt keresni.Bár szerintem még ahhoz is jó lenne.

3358. bolyhostopi (válaszként erre: 3357. - Kikik77)
2008. jún. 12. 19:32
Azt mondta a doki,hogy természetesen is van ilyen seroma képződés,mert a szövetnedv és a nyirokerek nedvei,amik el lettek vágva egy ideig még nedveznek.Természetesen ahogy tapadnak össze a felületek,egyre kevesebb lesz,mert felszivódik.Hát nekem sok volt és nem szivódott fel.2x kellett leszivatni.Először 380 ml ,majd180 ml lett.Azt is mondta,volt olyan,akin ek többször tellett fel,és fél liter felett volt a leszivott mennyiség.Ezt nem lehet meghatározni,ki hajlamos rá és miért,illetve az egyiknek miért van ,a másiknak pedig miért nincs.Szerintem ez a szervezet egyéni tulajdonsága.De ha követted a sorsomat,tudod,nekem nem ment semmi egyszerüen.Ha érdekel leirom priviben.
3357. kikik77 (válaszként erre: 3355. - Bolyhostopi)
2008. jún. 12. 19:11
Szia! És tudni lehet, mitől van ez az állandó feltelés (vagy volt, bocsi)?
3356. Piszi (válaszként erre: 3355. - Bolyhostopi)
2008. jún. 12. 16:50

Szia!

Ez szuper! Akkor innen már egyenesben vagy, remélhetőleg!További jobbulást! Heged szép?

2008. jún. 12. 15:28

Sziasztok!

ma voltam kontrolon és a mütét óta először nem kellet csapolni a hasam,mert nem tellett fel folyadékkal.Remélem már nem is fog,de azért lekopogom.1 hónap mulva kell mennem ujra,persze ha valami közbe nem jön.És nem fog!!!!

2008. jún. 12. 13:19
Egyáltalán nem vagytok indiszkrétek. :))) Tényleg nem a hasam vár átalakításra, hanem a mellem. Mindíg elfelejtem, hogy a régebbi fórumos lányok ismerik csak a történetemet. Egyébként nem hagyott nyugodni valami, és felhívtam egy másik plasztikai sebészt, aki azt mondta, hogy meg lehet csinálni TB-re a műtétet. Hétfőn megyek hozzá. Addig nem akarok semmit elkiabálni. Na de akkor most mi is van???
3353. kikik77
2008. jún. 12. 12:18
Igen, ez már nekem is feltűnt, akkor most mi van, ha nem vagyunk túl indiszkrétek...:)
3352. macsekcica (válaszként erre: 3347. - B1c727be4e)
2008. jún. 12. 12:13

Szia Kelima!


Lehet, hogy valami elkerülte a figyelmemet, de a te hasad már volt műtve, nem?

Láttam a képedet is. Vagy az a műtét nem sikerült szépen?

Vagy nem is a pocakod vár átalakításra????

3351. b1c727be4e (válaszként erre: 3349. - Gyöngyi07)
2008. jún. 12. 07:16
Meg fogja csinálni!! Írtam privit.
3350. Piszi
2008. jún. 12. 06:59

Ritus!

Csak ügyesen! Gondolok rád! Majd gyere!!!

2008. jún. 12. 06:46

Nem, inkább mint a 2-es páciens. Olyan bizonytalan vagyok, vagy mégsem :)))

Lányok most annyira félek, nagyon várom a 18-át, hogy mit mond a doki.

Mindenképpen akarom a műtétet, ha törik ha szakad. Nem akarom többet takargatni magam semmilyen pózban :))

2008. jún. 12. 06:39

Sziasztok!

Hasplasztikánál (Szent Istvánba) van valamilyen minimum amennyi alatt nem műtik meg a hasat?

[link]

Szóval, hogy ha csak egy picit nagyobb a hasam mint a 3-as páciens, úgye akkor sem küld el? Ha oldalt fekszem, vagy tornázom négykézláb akkor nagyon lóg. Borzalmasan flusztrál :(((

2008. jún. 11. 21:58

Szóval voltam ma Kelemen dokinál. Nagyon-nagyon szimpatikus, kedves, aranyos, és még sorolhatnám. :)) Sajnos nem úgy sikerült a dolog ahogy terveztem. Az én műtétemet nem lehet Tb-re megcsinálni, pedig nagyon jó lett volna. Viszont üzenem mindenkinek aki sokat fogyott és csúnya a hasa és csak az anyagiak tartják vissza a műtéttől, hogy nekik jár a támogatás!!!

Gondolkodási időt kértem a dokitól, de azt hiszem, hogy holnap már hívom is és megbeszéljük a műtét időpontját, ami valamikor augusztusban lesz, mert júliusban szabin lesz. Innen már nincs visszaút! :)) Nagyon akarom ezt a műtétet!!

3346. b1c727be4e (válaszként erre: 3344. - Rita79)
2008. jún. 11. 21:47

Szia!

Gondolunk Rád, küldjük a sok pozitív energiát! Egyébként jó kezekben leszel! Ma találkoztam én is a Kelemen dokival, nagyon aranyos szimpatikus ember.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook