Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3795. hejdi (válaszként erre: 3794. - Rita79)
2008. júl. 8. 16:39

Szió!

Hát a te orvosod mit mond?Meddig hordjad?Az ovosok is különböznek.Valai írta már azt is hogy 6-8 hét.De a legtöbb orvos honlapján a 4-6 hét van írva.Lehet az is számít kinek miylen volt előtte és aszerint mondja meg az orvos!Ha a te orvosod azt mondta 4 hét haskötő 2 hét bugyi akkor neki kell szótfogadni!Biztos úgy látja jónakBeforrt már a pocidon a lyukacska,váladékozik még?

3794. Rita79
2008. júl. 8. 15:52
Ja az lemaradt,hogy én is éjjel nappal hordom a haskötőt.Akkor nem kell nekem sem hordanom 4 hét után semmit???
3793. Rita79 (válaszként erre: 3792. - Hejdi)
2008. júl. 8. 15:51

Általában az oldalamon alszok,de utána rossz visszafordulni a hátamra.Hason még nem mertem aludni,pedig szeretek.Lassan majd azzal is megpróbálkozok.Én már a kórházban is az oldalamon aludtam,mert nagyon fájt a hátam.Te szorosan hordod a hskötődet?Nekem 1-es méretű van,annak az első csíkjáig van behúzva a tépőzáram.Már varratszedéskor mondta a doki,hogy nem kell szorosan hordani,csak épphogy tartson.Úgyhogy nem húzom szorosra,és így is ki tudok egyenesedni nagyjából.Van amikor jobb,van amikor kevésbé.Nem tudom hogy fogom majd bírni nélküle.

Te mikor aludtál először hason?

3792. hejdi (válaszként erre: 3790. - Rita79)
2008. júl. 8. 15:16

Szió!

Hát nekem nem kell hasszorítós bugyi.De már vettem,mert lehet nem fogom bírni anélkül.Mondjuk a szombati buli miatt vettem,azért nem sajnáltam a pénzt rá,mert gondoltam ugyis hasznát veszem a 4.hét után.Azért elég a 4 hét,mert éjjel-nappal kell hordanom.Nem vehetem le csak tudoláshoz.Hát amit eddig írta bugyit annak van olcsobb változata.annak nincs alul kapocs.Nézd meg a honlapon vagy írd be a google-ba.Anita bugyi!A sima hasszorítós 5ezer ft.Vagy a brendon oldalon is meg tudod nézni.Ne aggódj fog alakulni a hasad.Lehet nekem is nagyobb lenne ha többet ennék,de hála alig eszem.Azért ha megnézed a képem nekem is eléggé dagika!Hát ha nem nagyon félsz akkor próbálj kiegyenesedni.Azt vettem észre ha szorosabb a haskötő akkor az egyenes tartás is könynebb!Lehet neked is ki kéne tapasztalnod mi a jó számodra!Az alávs ,hogy megy?Hason bírsz már?

3791. hejdi (válaszként erre: 3789. - Vasmacska)
2008. júl. 8. 15:10

Szió!

Látod én is úgy vagyok,fürdés után mire bemegyek a szobába addigra olyan furi érzés és görnyedek.Haskötővel meg csak az első héten voltam néne.Szinte mindent csinálok.Igaz nagyobb takarításnak csak tegnap mertem kezdeni.Sajna muszály volt.Nem ér rá a takarítónőm._(

3790. Rita79 (válaszként erre: 3787. - Hejdi)
2008. júl. 8. 13:12

Szia!4 hét után már hasszorítós bugyit sem kell hordanod?Mert a Kelemen nekem azt mondta,hogy 4 hétig hasszorító+2hét bugyi.Jó lenne,ha nem kellene azért a 2 hétért hasszorítós bugyit beszereznem,mert azt nézegettem,hogy nem is olyan olcsó.Bár 4 hét után,még lehet bírnék 2 hetet a haskötőben is.

Én még mindig nagyon nagynak látom a hasam haskötő nélkül.Olyan a formája,mintha téglát nyeltem volna.Remélem ez majd alakul.A kiegyenesedés haskötőben nagyjából megy,de ha leveszem,akkor max 2 perc és már össze is görnyedek.Mintha a mellkasom egy tonna súllyal húzna lefele.Tapasztaltok ti is ilyet?

3789. vasmacska (válaszként erre: 3787. - Hejdi)
2008. júl. 8. 12:04

Hali!

Én zuhanyzás után egy kicsit szoktam pihentetni. Egy idő után én is azt veszem észre, hogy begörnyedek, remélem ez el fog majd múlni. Tegnap porszívóztam és felmostam , egy kicsit elfáradtam de jól eset. Te milyen munkát csinálsz?

3788. hejdi
2008. júl. 8. 09:10

Gyöngyike,Henkie!

Nemsokára írok csak beugrok a lányomhoz!Addig is jók legyetek!

3787. hejdi (válaszként erre: 3786. - Vasmacska)
2008. júl. 8. 09:09

Szió!

Nekem az orvos azt mondta éjjel nappal hordjam és akkor 4 hétig kell csak kínoznom magam a haskötőben.Sokat számít az a 2 hét,tehát inkább szenvedek éjszaka.Igaz 5-10 percekre leveszem,de csak fekvő helyzetben,na meg tusoláskor.Különben ,hogy viseled?Tudsz akkor mindent csinálni?A kiegyenesedéssel ,miként állsz?Ja meg tegnap nagy vihar volt nálunk és minden hegem szúrt,még a mellbimbómnál is.Te éreztél ilyet valamikor?

3786. vasmacska (válaszként erre: 3779. - Hejdi)
2008. júl. 7. 22:03

Hali!

Igen én is úgy érzem, hogy reggelre erősebb a duzzanat. Nekem azt mondta a dokim, hogy a 3. héttől éjszakára már nem kell felvennem a haskötőt de ha nem veszem fel akkor reggelre jobban bedagad és kellemetlen, ezért még most is hordom. Nekem június 10-n volt a műtétem.

3785. Rita79 (válaszként erre: 3784. - Ida14)
2008. júl. 7. 20:26
Varratszedésen azt az infót kaptam,hogy még legalább 2 hónapig természetes.
3784. Ida14 (válaszként erre: 3783. - Rita79)
2008. júl. 7. 20:18
engem Kecskeméten műtöttek.Kovács Tamás a doki neve de ő pesten is valamelyik kórházban műt. de még nem teljesen plasztikai sebész. és meddig természetes a duzzanat??mindig elfelejtem a dokitól megkérdezni
3783. Rita79
2008. júl. 7. 18:19
Szia!Azt hiszem szinte mindenkit aggaszt a duzzanat,úgyhogy egy ciőpben járunk.Nekem azt mondta a doki,hogy egy darabig még természetes a duzzanat.Úgyhogy ne aggódj.Engem június 13-án műtöttek a Sz.Imrében.Téged hol?És ki?
3782. Ida14
2008. júl. 7. 18:08
sziasztok én még új vagyok ezen az oldalon. június 16-án volt hasplasztikám.kérdésem az lenne hogy az normális hogy a haskötő nem teljesen feszül mindenhol?a másik hogy a varratom fölött közvetlenül mintha duzzanat lenne az le fog majd menni? válaszotokat előre is köszönöm
3781. hejdi (válaszként erre: 3780. - Nerni)
2008. júl. 7. 17:47

Jól van elengedlek,de siess!Megyek én is a lányhoz!Hazajöhetne már!

Komolyan most ezentúl csukott szájjal kell aludnom:-(

Nem hiszem azt valaki ki bírja:-))

3780. nerni (válaszként erre: 3779. - Hejdi)
2008. júl. 7. 17:27
Akkor vigyázzál az etető manókkal, csukott szájjal aludjál, ne tudjanak beletenni semmi.Majd este írok priviben, mert lassan jön a párom, és el kell szaladnunk.
3779. hejdi (válaszként erre: 3773. - Vasmacska)
2008. júl. 7. 17:15

Szió!

2 hete csütörtökön műtöttek.Nekem is ott dagad be,ha megnézed a képem akkor látod is.Különben éjszaka dagad a legjobban,miért nem tudom.Úgy érzem mintha az éj leple alatt kíhíztam volna a haskötőt.Mindíg lazítanom kell rajta.Lehet valaki etet álmomban?Hála már csak 2 hétig kell hordanom, azt agyő haskötő.

3778. nerni
2008. júl. 7. 16:55
Ja nekem adták a haskötőt.Kettőt is, mert az egyiket átvéreztem.
3777. nerni (válaszként erre: 3746. - Gitti112)
2008. júl. 7. 16:53
Szia!Engem ott műtöttek.Afsin doki.
3776. Piszi (válaszként erre: 3745. - Rita79)
2008. júl. 7. 16:05

Szia Rita!

Akkor együtt féloldalaskodunk, én is remélem, h ez lemegy majd, az elején nem volt ilyen.

Hogy vagy váladékozással? Húzódik össze a luk?

Neked hol szaporodott fel a folyadék a vágás alatti v feletti részen? Feszült v kidudorodott?, miből vetted észre? Az normális, h a vágástól felfelé olyan érdekes tapintatú a hasam? Nektek is van ilyen érzésetek?

Én még nem merem hosszabb időre levenni a haskötőt, csak kötözés, lámpázás idejére, meg a köhögés miatt ki sem bírnám nélküle, így is parázom emiatt, éjjel is alig alszom a köhögés miatt, kikészít.

3775. S.Vera (válaszként erre: 3774. - Piszi)
2008. júl. 7. 16:02

köszi

igen nem fizettem, ha a sérv nem lett volna akkor előszőr ledobtam volna úgy 15-20 kg és csak utána csináltattam volna meg.

a sérv miatt nem várhatott a dolog, így ha most fogyok ...hát biztos lesz egy kis lógása... de tudod mit.. a korábbi állapotnál bármi jobb

3774. Piszi (válaszként erre: 3741. - S.Vera)
2008. júl. 7. 15:57

Szia Vera!

Szép lett nagyon a hasad!

Sex témában köszi a hozzászólásokat!Parával kapcsolatban én is dillemázom, mondjuk Te nem fizettél a műtétért magáért ahogy olvastam.

3773. vasmacska (válaszként erre: 3770. - Hejdi)
2008. júl. 7. 15:54

Szia Hejdi!

Téged mikor műtöttek? Műtét után még mennyivel lett laposabb hasad? Nekem a varrat felett kb. 5cm az ami be van dagadva.

3772. vasmacska (válaszként erre: 3762. - Rita79)
2008. júl. 7. 15:50
3 hetesen engedte meg az orvosom de nem volt jó most újra haskötőben alszom.
3771. S.Vera (válaszként erre: 3770. - Hejdi)
2008. júl. 7. 15:50

köszi az infót :) és a dícséretet is, jó érzés hallani mások véleményét, hisz az ember önmagával elfogult.

Azt monddod még lejebb fog lapulni, na az már nekem csak hab a tortán :) :)

3770. hejdi (válaszként erre: 3767. - S.Vera)
2008. júl. 7. 15:24
Ja és köszike!TE sem panaszkodhatsz!Szerintem nekünk igazán nagy dolog karcsúsodni,mivel volt rajtunk bőven mit lefaragni!Szerintem ügyes az orvosod,szép lett a hasad,különben fog még lapulni sokat fogyi nélkül is!
3769. hejdi (válaszként erre: 3764. - Zizibogyó)
2008. júl. 7. 15:21
Teljesen egyetértek!Szabad orvosválasztás van:-))
3768. hejdi (válaszként erre: 3767. - S.Vera)
2008. júl. 7. 15:20
Brendonban vettem.7.890 Ft.Meg tudod nézni a honlapon.Különben az eladó kicsit adott,de attól szuper,mert nem kapcsolom ba csak az utolsóba.Álítható a szorossága,sőt alul a kapocs is..így feljön teljesen a mellem alatti részig.Különben megengedik felpróbáld.Anita fűzős bugyi a neve.
3767. S.Vera (válaszként erre: 3711. - Hejdi)
2008. júl. 7. 15:16

szia Hejdi, hol vetted a bugyit és mi a neve?

örülök,hogy jól vagy, szép a pocid, azért a bulizgatással még vigyázz

3766. S.Vera (válaszként erre: 3750. - Gitti112)
2008. júl. 7. 15:09

szia Gitti,

nekem tb-s volt a mútétem, a haskötőt pedig a kórház udvarában található gyógyászati segédeszköz boltban vettem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook