Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
2019. dec. 22. 05:26

jó reggelt, egy kis beszámoló :)

három napot kibírtam, ma megyek kötözésre a cső véletlen kivétele után.

kíváncsii vagyok mit mondd a doki...

rendben van e folyadék mennyiség.

a kötés nem ázott át, persze volt folyadékozás, látszik rajta a folt, de meg van száradva, szóval remélem minden rendben lesz :)


ti hogy vagytok?

remélem mindenki rendben van és pozitív gondolatokkal van tele a fejünk :))))

no meg a karácsonnyal és családdal, ajándékokkal, bejglivel és társaival :)

102642. AnnaWass (válaszként erre: 102641. - Alexa930)
2019. dec. 21. 12:59
Szia! Nagyon kedves vagy koszonom szepen remelem mostmar osszeforr🙏🏻 Igen a C vitamint amugy is szedem de ha mutet van akkor emelt dozisban!😊 kivanok Neked is minden jot szep felepulest mielobb🙏🏻😊
102641. Alexa930 (válaszként erre: 102637. - AnnaWass)
2019. dec. 21. 12:50

Szia!

Kitartást neked!

Össze fog az forrni. Türelem.

Az egyik fórumon olvastam, hogy a kollagén és a c vitamin szedése gyorsítja a gyógyulást. Én csak c vitamint szedtem.

Szorítok neked, hogy mielőbb rendben legyen minden.

102640. Zsbrita (válaszként erre: 102639. - AnnaWass)
2019. dec. 21. 05:58
Köszönöm, kipróbálom. Örülök, hogy a többi terület szépen alakul, az összevarrt rész is gyönyörűen be fog gyógyulni!🤗 Én is köszönöm Neked a bátorítást🙏
102639. AnnaWass (válaszként erre: 102638. - Zsbrita)
2019. dec. 20. 21:01
Oohh ertem sajnalom erre a feszulesre probaltad a fekete nadalyto kremet? En ugy kenem a zsirszivasos teruletet vele es a felszivodoban levo odemakat mint a testapolot es nem vagy alig feszulok... es jol is esik nagyon... a doki szerint kivalo otlet segiti a szovetek kozti gyulem elvezeteset ezaltal csokken a feszules... nagyon koszonom ram fer🙏🏻😊 es csak a jora gondolok hiszen a sebem tobbi resze es a koldok is rettento szep szoval mostmar ez is lassan beforr... vigyazz magadra Te is es drukkolok en is Erted🙏🏻🌺
102638. Zsbrita (válaszként erre: 102637. - AnnaWass)
2019. dec. 20. 19:13

Nagyon örülök, hogy nem fájt!🤗 Imádkozom a teljes gyógyulásodért és hogy ne legyen semmi gond most már🙏👍 Semmiképp ne szomorkodj, meg ne gondolkozz azon, hogy miért nem gyógyult be eddig. Szépen rendbejössz🤗

Én most estére kicsit feszülök, meg úgy érzem beduzzad. De van ott minek rendbejönni😀

102637. AnnaWass (válaszként erre: 102636. - Zsbrita)
2019. dec. 20. 18:57
Koszonom igen nemreg ertunk haza hat ujra osszevarta most testszinu kiveheto varratokat es surubben tobbet “rakott” es szinte semmit nem ereztem belole pedig 20 perc biztosan volt... nem akarta ugy hagyni mert ezzel igy nagyobb esely van ra hogy mostmar tenyleg osszeforrjon vegre🙏🏻 Szoval tul vagyok rajta de ez meg korantsem az alagut vegen levo feny sajna de bizakodom hogy mostmar osszeforr.. az immunitasom rendben cukorbeteg sem vagyok hogy ilyen lassan gyogyuljak iszonyuan vigyazok magamra mutetektol fuggetlenul is nem dohanyzom inni sem iszom szoval ennel egeszsegesebb mar nem is lehetnek😄 minden jot Neked is koszonom hogy irtal😊🙏🏻🌲
102636. Zsbrita (válaszként erre: 102635. - Zsbrita)
2019. dec. 20. 17:22
dokinál😂
102635. Zsbrita (válaszként erre: 102633. - AnnaWass)
2019. dec. 20. 15:57
Szia! Hogy vagy? Voltál már a dolinál?
102634. Laszlokartárs (válaszként erre: 102632. - Guidourfi)
2019. dec. 20. 13:03

öröklök hogy minden rendben van, igen szerintem is korai lett volna a 8 napos varrat szedés :)

igen ez a haskötő a legszörnyűbb ebben a folyamatban, szerintem is.:))))))


gyors gyógyulást, pihenést kívánok:)

102633. AnnaWass (válaszként erre: 102628. - Alexa930)
2019. dec. 20. 07:56

Nagyon orulok hogy van feny az alagut vegen es biztos mostmar nem lesz semmi drukkolok🙏🏻

Koszonom ma megyek delutan remelem kicsit jobb lesz ha kezeli kiszedi a varratokat aztan lassan osszeforr muszaly mert kezdem unni mar es elszomorit de bizakodom... koszonom meg egyszer neked🙏🏻😊

102632. Guidourfi (válaszként erre: 102631. - Laszlokartárs)
2019. dec. 20. 07:21
Jól vagyok, köszönöm! Tegnap voltam a dokinál. Végűl nem vette ki a varratot amit nem is bánok. 8naposan még korainak tartottam én is. Átkötözött,sebkezelt. Azt mondta szépen gyógyúl. Majd jövő héten lesz varratszedés. Végre levehettem a harisnyát is! A legrosszabb ennek a haskötőnek a viselete.
102631. Laszlokartárs (válaszként erre: 102630. - Guidourfi)
2019. dec. 20. 06:08

szia, a mozgást már engedélyezte a doki még kedden, szóval elvagyok.

van váladék, de kevés de azért van, mert a kötésen látom hogy el van színeződve...

jónak jó az érzés hogy nem kell állandóan a csövekre figyelni :)

egyszer már volt néhány napnyi ilyen kellemes élet :)

maga a közérzetem rendben van, jobbnak határozottan jobb, de bemenni átkötésre csak akkor fogok ha nedves lenne a kötés érzésre, vagy ha nagy felületen lenne el színeződés...

a cső helyén látok elszíneződést, szóval ez eddig rendben van, a korábbi "élményekből" kiindulva. :)

tde hogy vagy? hogy érzed magad? minden rendben arra felé is? :))

102630. Guidourfi (válaszként erre: 102629. - Laszlokartárs)
2019. dec. 20. 05:50
Szia, Na és most hogy érzed magad? Jobb? Váladék jön még? Szabad kicsit mozognod vagy fekvés?
102629. Laszlokartárs (válaszként erre: 102626. - Alexa930)
2019. dec. 20. 05:36

köszönöm figyelmes kedves szavaid :)

az életben igyekszem mindig pozitívan hozzáállni a problémákhoz.

azért volt benne is megrendelüés nem is egyszer.

de úfy vagyok vele, ezen nem tudok változtatni, el kell fogadni, ha aggódom és stresszelek, az semmit nem segít, inkább elfogadom a helyzetet, hogy most ez van és ezt próbálom megoldani, alkalmazkodni és javulni fogok előbb utóbb :)

az embernek legnagyobb ellensége, saját maga, nem tudunk elülni magunk mellől :))))))))))))


gyors gyógyulást kívánok neked is :)

102628. Alexa930 (válaszként erre: 102620. - AnnaWass)
2019. dec. 19. 21:45

Hát paráztam is rendesen. 🤪

Drukkolok, hogy mostmár minden rendben legyen nálad is!

Mielőbbi gyors felépülést kívánok!

102627. Alexa930 (válaszként erre: 102625. - Mylédy)
2019. dec. 19. 21:42
Köszönöm szépen! Már nem tudok mást tenni, mint bízni az orvosomban, és hogy minden rendben lesz.
102626. Alexa930 (válaszként erre: 102619. - Laszlokartárs)
2019. dec. 19. 21:41

Köszönöm szépen!

A te eseted nagyon nem egyszerű, irigyellek, hogy mégis pozitívan állsz hozzá.

Neked is mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!

102625. Mylédy (válaszként erre: 102617. - Alexa930)
2019. dec. 19. 18:03
Ez nagyon rosszul hangzik.Még sosem hallottam hasonlót sem.Akkor meg értem az agodalmad.Hátha találsz valami oldalt ahol több információ lesz,az esetedről.Remélem minden a legnagyobb rendben lesz veled.Mihamarabbi felépülést neked😉
102624. Laszlokartárs (válaszként erre: 102623. - AnnaWass)
2019. dec. 19. 15:10

köszönöm szépen :)

igen, ezért is akartam hogy inkább maradjon, de majd látjuk, mi lesz, azért az biztató hogy most a cső kivételekor nem jött annyi mint korábban, ez számomra bizakodó momentum, vagy jel :)


köszönöm, viszont is hasonló jókat kívánok én is neked :)

102623. AnnaWass (válaszként erre: 102622. - Laszlokartárs)
2019. dec. 19. 15:05
De jo hogy kozel laksz!!🙏🏻 Es igen akkor biztos meg urul csak a doki is figyelhetett volna jobban!!! Orulok hogy Veled lesz a lanykad is ez jo mindenkepp! Tovabbi szep szuszas felepulest😃
102622. Laszlokartárs (válaszként erre: 102621. - AnnaWass)
2019. dec. 19. 15:00

nagyon kedves vagy, köszönöm hogy drukkolsz nekem, mondjuk nálam nincs gond mert vagy 500 méterre lakom a klinikától ahova be kell mennem kötésre :)

szóval nincs gond, csak kicsit szorítok magamnak, hogy ne legyen.

tuti folyni fog mert azért csak lejött két nap alatt 100 ml...

szóval gondolom nem lehet elzárni mint egy csapot :)

ha át is áztat akkor mebegyek kötésre, de azért holnaptól már velem lesz a lányom, igaz 10 éves de akkor sem szívesen hagyom itthon egyedül amig bemegyek kötésre...


no majd látjuk, megfogadom a tanácsod, nem idegeskedem rajta.

relax, szúúúszaaaa :))

102621. AnnaWass (válaszként erre: 102616. - Laszlokartárs)
2019. dec. 19. 14:56
Oohh kivettek??? Azt hittem biztonsagilag meg vasarnapig hatha urul meg... oohh drukkolok nagyon hogy mostmar ne uruljon semmi!!!!!🙏🏻 Azert milyen konnyen mondogatjak hogy haat ha folyik vagy barmi pattanj be es kotescsere csak eppen nem olyan egyszeru azert csak ugy ugralni foleg aki nehezen mozog nincs ugy segitseg netan egy ket kisgyermekkel van otthon aahhh 🙄 drukk Neked majd ird meg mi volt Vasarnap addig semmi rosszat nem akarok olvasni!!! Csak relax😊
102620. AnnaWass (válaszként erre: 102618. - Alexa930)
2019. dec. 19. 14:48

Ohhh istenem szegenykem

Te jol megjartad ezt a sebzavart!! Nekem is szemeremdomb felett kb 2-3 cm de annyi h szetnyilt es hat kellemetlen osszevarta de ujra egy hete szetnyilt holnap kiveszi a varratot es azt mondta este telefonon miutan keseregve kuldtem a fotot hogy ezzel nincs mit tenni fertozes mar nem lehetseges es kenjem mint eddig... nos holnap lesz 26 napja hogy osszevarta... kitartas neked es mostmar hajra elore nem lesz semmi gond mostmar🙏🏻😄

102619. Laszlokartárs (válaszként erre: 102617. - Alexa930)
2019. dec. 19. 14:25

Jujj az azért rosszul hangzik :(

Jobbulast és gyors gyógyulást kívánok :)

102618. Alexa930 (válaszként erre: 102607. - AnnaWass)
2019. dec. 19. 14:19

Szia.

Köszönöm a segítséget! Reggel kB 6 hónapos terhes hassal ébredtem. KB másfél órára visszatettem, míg elmentem a fogorvoshoz, és mire hazaértem, szépen lement.

Sebzavar... Először a palackba nagyon sok ürült, a 9.napra is 80ml folyt ki, de kivették a csöveket. Majd a szeméremdombom felett begyulladt annyira, hogy fekete volt szinte és annyira be volt dagadva, hogy bugyit sem tudtam felvenni, sőt, leülni sem tudtam. Fel is szúrták.

Majd elkezdett ürülni a varratok mentén egy jó 10cm-es szakaszon. Olyannyira, hogy fél óránként cserélnem kellett a kötést és a ruhámat is. Szó szerint ömlött. Majd a 4. héten kiszedték a varratokat, és ahol ürült, szét is nyílt. A 6.hétre rendeződött a dolog.

Mostmár oldalt annyira elhalványodott, hogy alig látni.

Nekem 64cm a vágás.

A Szent Imre kórházban műtöttek, Dr. Görcsi János.

102617. Alexa930 (válaszként erre: 102602. - Mylédy)
2019. dec. 19. 13:48

Szia!

Köszönöm a bíztatást!

Csak aggódom. Vagy nem is tudom. A műtét előtt semmit sem tudtam erről, mert gyorsan jött. Nem a hasplasztika miatt operáltak, hanem mert kiestek a beleim a helyükről, mert átszakadt a hasizmokat összetartó bőnye. Így mióta itthon vagyok, azóta próbálok utánajárni, olvasgatni, hogy mi is történik most bennem.

Annyi szerencsém volt, hogy már voltam előtte konzultáción, és meg is volt az időpont januárra. De igazából vaciláltam még a műtéten, mert féltem. De így egy csapásra sürgősen meg lett oldva.

2019. dec. 19. 12:36

sziasztok, sorstársak.

csak kivették a csövet.

pedig megbeszéltük a dokival hogy maradnak vasárnapig, biztos ami biztos elven-

erre mondja átkössük és vasránap találkozunk.

majd a kötéssel mozgatásával, egyszer csak szusszant egy nagyot a cső, mire úgy gondoltál, hogy a vákuum ment el, de kiderült nem a vákuum ment el, hanem a kötéssel együtt sikerült kihúzni a csövet, erre a doki mondta hogy akkor vegyük most már ki, úgy is olyan sok ideje van már bent.

azt mondta a doki ma egyébként is tervezte kivenni, csak én meggyőztem hogy maradjunk, de mondjuk annyi bizodalmam van hogy amikor kivették közel két hete a három csövet, akkor a folyadék jött bőségesen.

majd 15 percig nyomkodta a hasam, és folyt folyamatosan, még a derakhoz is lefolyt, ezért is kellett vennem másik övet mert annyira sok jött le hogy még az övett is átáztatta...

most azért néhány cseppnyi jött ki amit letöröltek, és mondta a doki is hogy nincs gond.

ha átázna a kötés, mondta a doki, jöjjek be az osztályra és átkötnek, de legkésőbb vasárnap találkozzunk ismét.


szóval szövetlenűl vagyok most és bizakodom, hogy minden rendben lesz :)

102615. Nita1986 (válaszként erre: 102614. - AnnaWass)
2019. dec. 19. 12:31

Szia!


Köszönöm a tanácsod.Rákeresek a krémre!

Nekem is teljes hasplasztikám volt izomvarással köldöksérvvel.

6 hetes kontrollon semmi panaszom nem volt lényegében.😕

102614. AnnaWass (válaszként erre: 102613. - Nita1986)
2019. dec. 19. 10:39
Szia koszonom a tobbiek neveben ennis 9-ik hetemet toltom eppen... sajnalom nagyon amit irsz szerintem probalj gyogytornasszal beszelni hogy a hasizmot hogyan regenerald mivel megemelted magad.... van egy jo krem ilyenre esetleg probald napi 2-3x kenegetni a hasizom teruletet Rozmaring krem es bio illetve gyogynoveny boltban kaphato de neten is meg tudod rendelni ha gondolod...nekem januarban jar le a 12 het es kerestem gyogytornaszt hogy legalabb par gyakorlatot mutasson mielott aztan fokozatosan ljezdek edzeni mint regen...en visszatesz a haskotot napkozben par orara mert jolesik szerintem jo otlet ha viseled te is meg... kitartas es probald meg kerulni a 3kg feletti emelest nekem doki hatarozottan megtiltotta mivel teljes hasfal plasztika volt servek stb szoval nem szabad emelni!! Szep felepulest kitartast Neked🙏🏻😊
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook